Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Главный модератор - Sherlock.
Модераторы: slv, Екатерина, Жанна, Туранчокс, Albertishe, Belka

1 ... 34, 35, 36, 37, 38, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 42

СообщениеСр янв 08, 2020 13:08 

ulg400 комфорт +3 , а ulg700 комфорт -3 , будьте внимательны !!
тогда получается 700г пуха в nh против 664г пуха в Aegismax при весе соответственно 1170г и 1006г
------------------------------------
Последний раз редактировалось Ajar Чт янв 09, 2020 10:04, всего редактировалось 1 раз.

Посты: 6

СообщениеСр янв 08, 2020 22:32 

Хотілося б почути думку знаючих, на рахунок доцільності покупки квілта у китайців.
Я абсолютний новачок. В 2019 було кілька походів з друзями, сподобалося і я зацікавився. За останній час, з нуля зібрав повний комплект від рюкзака/палатки/кухні до дрібниць фільтр/пляшки ітп. Абсолютно все намагався брати максимально читаючи огляди та відгуки. Врешті комплект влетів у копієчку)) Залишилася одна позиція - спальник, точніше квілт (планую використовувати його в наших/польських/румунських Карпатах в період кінець травня - жовтень; в рюкзаку завжди буде пуховий світер, шерстяне термо ітп).
Націлився на Cumulus 250 (+4-0°) / 350 (+2-4°). На всіх англомовних ресурсах їх хвалять за ціна/якість. Але поляки не шлють до нас як юр.лице, відповідно занижувати вартість в інвойсі смислу немає (інвойса немає) VAT не вираховують і ціна за розмір Л з доставкою (€20) виходить €260/290. Є варіант шити у нас з матеріалів 1в1 як у Cumulus і вийде це €160 на матеріали + робота(?). Але не впевнений що доцільно єкономити до 2000 грн (можливо суттєво менше) і отримати не фабричну річ, яку вже не продати/обміняти ітп. Також у мене зараз починається період коли всі доступні на розваги гроші будуть йти на інше хоббі і триватиме це до осені. Звідси і питання чи вартий уваги варіант з покупкою китайців на цей період (до осені або наступного сезону щоб взяти на наступну чорну п'ятницю), чи все-таки варто зєкономити на іншому хоббі, відпочинку і одразу взяти щось провірене? Я розумію що тканини не "ті", пух не "той", вага +200г ітп, але не знаю на скільки це кретична різниця
З китайців спочатку розглядав Aegismax але щось дивує їх висока вага відносно їх ттх і навіть в порівнянні з їх серією спальників G (G1). Потім переключився на MassDrop за $80 (зараз вже $100), (качка, 300г, фп850, 550г), якiй дуже хвалять в коментарях на їх сайті, до моменту поки не побачив його в живу у товариша який придбав його. Відверто кажучи я пошию краще і акуратніше - нитки стирчать, шви лізуть, наповнення не рівномірне і це нова річ. Залишився варіант Ice Frame (качка, 385г, фп700, 650г). Відгуків мало але ті що є хвалять якість пошиття і взагалі систему (гачки, кріплення, утяжки). Вартість $105.
Перепрошую за багато букв, намагався максимально донести ситуацію що склалася і паралельно розкласти все по полицям в голові) Буду вдячний за всі думки.
Посилання на китайця - https://a.aliexpress.com/LHK20VpDp

Изображение

Посты: 407

СообщениеЧт янв 09, 2020 08:45 

Читати звіти і огляди це дуже корисно. Ми живимо в такий прекрасний час, коли купити поганий спальник за 100$ буде складно. Але є в туризмі така фігня, як індивідуальні потреби. Наприклад я можу зекономити на літражі казана, спати на жорсткому килимку але мені зручніше у наметі і я готовий тягнути ці "зайві" 300гр. Ці особливості розповсюджуються на всіх моїх знайомих туристів, хтось може ходити цілий похід у капцях але спить на 1 кг надувному килимку... Про ці особливості нажаль дізнаєшся лише з досвідом. Звісно тенденція до зменшення ваги спорядження очевидна і не нова. Але щоб остаточно відповісти на питання, що для Вас краще, треба пару років походить з синтетичним спальником, потім з пуховим, потім з китайським квілтом, потім з американським і от тільки тоді можна сказати, що пуховий спальник/квілт був крашим...

СообщениеЧт янв 09, 2020 10:15 

Igor-Kuzya дякую за Ваш погляд. Згоден що власний досвід нічим не замінити. Але все ж не впевнений що у наш час доступної інформації та вибору потрібно проходити весь шлях від А до Я. Літом після перших походів я почав купляти спорядження з поради бувалого знайомого. Купив рюкзак на 70л вагою 3200г, практично купив 1.5кг спальник синтетику на +5...але загуглив, побачив пару оглядів і зрозумів що йду кудись не туди і мої потреби можна закрити рюкзаком 1100г ітп.
Індивідуальні особливості/потреби - достатній комфорт при розумній вазі. Я не мерзляк, тому середньостатистичні ліміти температур для мене точно будуть актуальні. Квілт в першу чергу тому що він більш універсальний, а не через вагу. Одразу з нуля трохи накладної купити весь список спорядження і 3 спальника на різну температуру. Квілт дозволяє як і закутатися в пуховому светрі/меріносі/чунях у мінус, так і просто накинути як ковдру діставши ноги руки в високий плюс. У мене склалося таке враження. Якщо помиляюся поправте. До того ж в ночі не кручуся, худощавий, кимимок з високим рвелью...не бачу причин чому для мене квілт не буде працювати.
По основному питанню китаєць/поляк, ice flame/cumulus, цікавить більш практична сторона:
- чи підходить китаєць по температурному режиму для Карпат з 20х чисел травня до середини жовтня;
- чи взагалі у нього правдивий температурний режим;
- чи дихає його тканина, щоб не пріти (у поляка, мембрана, до того ж тонша);
- ітп.

Посты: 2397

СообщениеЧт янв 09, 2020 12:16 

Совершенно верно.
Я бы добавил, что целесообразность пуховых спальников в Карпатах, с частыми там и порой затяжными дождями, под вопросом. Об этом уже на форуме не раз писалось. Я пух вообще для себя в Карпаты не рассматриваю. Синтетики вполне достаточно.
Квилт в Карпаты тоже мне никак не удобен. Ворочаюсь. Да и вообще, экономия на утеплении спины - это больше для больших гор и легкоходов. Как по мне, если уж так хочется сэкономить, ту лучше на чем-то ином, а не на утеплении спины в спальнике для Карпат.
Ходил как со спальниками, так и без, с одним лишь биви из тайвека.

Посты: 1120

СообщениеЧт янв 09, 2020 12:22 

Виктор66 писал(а):Я бы добавил, что целесообразность пуховых спальников в Карпатах, с частыми там и порой затяжными дождями, под вопросом. Об этом уже на форуме не раз писалось. Я пух вообще для себя в Карпаты не рассматриваю. Синтетики вполне достаточно.

Цікаво, що пишуть про це в основній масі люди, які не мають і не мали норм пухового спальника. Пригадую на форумі тільки один приклад, коли людина з пуху вернулась на синтетику, бо любила часто прати)) Сам ходжу з пухом років 8, а мо і більше і все ок. А враховуючи появу отих гідрофобних пухів, аргумент про сирість взагалі дивно звучить
Виктор66 писал(а):Квилт в Карпаты тоже мне никак не удобен. Ворочаюсь. Да и вообще, экономия на утеплении спины - это больше для больших гор и легкоходов. Как по мне, если уж так хочется сэкономить, ту лучше на чем-то ином, а не на утеплении спины в спальнике для Карпат.

Квілт фіксується, щоб не було тих проблем. Річ звичайно не для всіх,але отак зі старту списувати в утіль неправильно)

Посты: 589

СообщениеЧт янв 09, 2020 12:34 

Про намокання пуху пишуть ті, хто його ніразу не використовував)
Ходив Карпатами з пухом влітку, пару раз намокав спальник, думав вже все, ніч не спатиму, но засинав як завжди і за ніч спальник висихав.

СообщениеЧт янв 09, 2020 12:42 

shpion писал(а):Про намокання пуху пишуть ті, хто його ніразу не використовував)...

Слишком самоуверенное утверждение.
Речь не о крайностях: можно - не можно, хорошо - плохо...
Речь о целесообразности в той или иной степени и с учетом личных предпочтений, опыта...
Когда в прошлом году в одном летнем походе по Карпатам, из 13 походных дней без дождя было 3, и дважды не хилый град, пуховый спальник, как по мне, менее предпочтителен, чем синтетический. Как-то не очень прельщает сушить и спальник на себе тоже.

Посты: 589

СообщениеЧт янв 09, 2020 12:46 

А синтетичний прям сам висихає? Чи не намокає?
Як писалося вище, гідрофобні пропитки зараз творять чудеса і не потрібно боятися пуху.

СообщениеЧт янв 09, 2020 12:48 

Сейчас мы начнем полемику о качестве пуха, цену, которую вопрошающий готов заплатить, о культуре ухода за пухом, сравнении пух - синтетика? Конечно все можно обсудить. Нужно ли сейчас все это для для вопрошающего здесь?

СообщениеЧт янв 09, 2020 12:53 

чи підходить китаєць по температурному режиму для Карпат з 20х чисел травня до середини жовтня

Якщо не плануєте супер високогірні ночівлі (вершина Говрели...) і будете спати в наметі - повинно вистачити.

- чи взагалі у нього правдивий температурний режим;

Звісно це залежить від багатьох факторів. Думаю реально там +7...+10. Нехай адепти квілтів поправлять мене.

- чи дихає його тканина, щоб не пріти (у поляка, мембрана, до того ж тонша);

Ніколи не стикався з проблемою "дихання" спальника. Якщо було спекотно - розтібав, або накривався, як простирадлом. Легкі пухові спальники/квілти повинні добре "дихати". Мембрани в Польському квілті я не знайшов. Наскільки приємна внутрішня тканина китайця до тіла? Думаю це те на чому зекономили.

СообщениеЧт янв 09, 2020 13:02 

*Китаєць з 700-м пухом +7...+10. Поляк з 850-м пухом, вірю в заявлені +4.

Посты: 4230

СообщениеЧт янв 09, 2020 16:08 

AndriiK писал(а):Хотілося б почути думку знаючих, на рахунок доцільності покупки квілта у китайців.

У моєї дружини є спальний мішок Sierra Designs Women's Spark 30 Degree

Изображение

Изображение

Изображение

Качиний пух 700FP проти гусячого 800FP. Отже, китайці вказали завищену температуру використання для цього квілта.
А купляти даний квілт, чи ні, вирішувати вам.

Аскар

СообщениеЧт янв 09, 2020 20:53 

Дякую всім за участь.
Питання пух/синтетика не стоїть. Думаю, цю тему не варто піднімати)
Квілт також в пріоритеті. Я спеціально одразу уточнив що сплю спокійно, тому це не проблема. На утепленні спини ніхто не єкономить - буду с пати в двошаровій палатці, спеціально під квілт взяв терморестовску надувайку з рвелью 5.7. До того ж пух під компресією не гріє, а на крайняк завжди є пуховий светр, фліска, ходова термуха, не враховуючи комплекту для сна)

По цьому китайському квілту все зрозуміло - не варіант. Одразу не сподобалася дивна розкладка температур - комфорт 5-15, ліміт 0 але враховуючи ті пару відгуків що знайшов зробив висновок що по нормальному це має бути +5-0°. До того ж порівняв з Cumulus 250 який на +4-0° і думав що 385г качки фп700 компенсують вагою відносно гусячого 250г фп850.

СообщениеЧт янв 09, 2020 21:43 

Коли читав відгуки на англомовних ресурсах, декілька разів зустрічав посилання на цей ролик і дописувачі стверджували що цей блогер є доволі обьективним.
Так ось цей ролик і підкупив. Там на останніх хвилинах (є англ субтитри) автор стверджує що спав в ньому дві ночі при +4 і +5° в футболці і без носків. І цей квілт по його відчуттям є тепліший ніж дуже популярний Aegismax M2 (380г гусячого фп800; +7+2°).
https://youtu.be/FqX06aGrirQ

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Сколько ушей было у Мао Цзэдуна? (Введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.