Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Sherlock, Екатерина, Жанна, Туранчокс

1 ... 8, 9, 10, 11, 12, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 58

СообщениеВт фев 04, 2020 12:27 

pR13S7 писал(а):подобная внутрянка не защитит от влаги от слова совсем.

Від сухого сніжного порошку, мені здається має вистачити. В тій ситуації, що на фото. В гірші не потрапляв.

pR13S7 писал(а):по моему опыту тонкий нейлон от pertex на который капал конденсат с внешнего тента очень быстро напитывал воду и если спальником касаться этой внутрянки, то и он становился влажным.

Але ж біві з тайвеку ще більше торкається спальника, практично всією площею. А нейлонова внутрянка лише частково, можливо в ногах, голові і плечах.
Тайвек краще триматиме вологу ззовні, згоден. Але ж пункт №3 - волога з тіла - може утворитися конденсат на внутрішній поверхні. тут на форумі я зустрічав опис таких ситуацій. Я так уявляю, що якщо конденсат утворюватиметься зсередини біві - то це відчутно більше намочить спальник, більше ніж волога нейлонова тряпочка внутрянки, але яка торкаєтсья спальника мінімально.
------------------------------------

СообщениеВт фев 04, 2020 12:55 

Виктор66 писал(а): биви и внутрянка, если 200 гр. биви Вам не в тягость.

Трохи в тягость. Я б краще взяв додатковий фільтр для фотоапарату або +1 аккум.
А якщо ми беремо нейлонову внутрянку, навіщо тоді біві з тайвеку всередині колиби. Яку він відіграє роль?

дока писал(а):Внутрянка из тайвека с сеткой для дыхания.
Вес грамм 300 будет.
Можно и как биви использовать.

Тобто викройка-форма як внутрянка на фото №3, але матеріал як на фото №2 ?
Цікавий варіант. Але чи існують такі фабричні вироби? (не зустрічав) чи тільки під замовлення?

Для колиби мені більше подобається нейлонова внутрянка, думаю, що менше проблем з конденсатом буде. Але варіант з тайвеком симпатизує тим, що він теоретично може справцювати як резервне укриття на вулиці, на випадок надзвичайних ситуацій, наприклад не дійшов до колиби, колиба зайнята або перебігла на іншу полонину. Одну ніч в снігу тайвек може витримати чи помиляюся?

Посты: 68

СообщениеВт фев 04, 2020 13:33 

Vadven писал(а):Але ж біві з тайвеку ще більше торкається спальника, практично всією площею. А нейлонова внутрянка лише частково, можливо в ногах, голові і плечах.

чисто в теории - да, если удастся растянуть его. но вы почитайте отзывы на али про эту "внутрянку" она довольно узкая, так что скорее всего спальник будет касаться почти всей поверхностью

Посты: 2012

СообщениеВт фев 04, 2020 14:28 

Vadven писал(а):
Виктор66 писал(а): биви и внутрянка, если 200 гр. биви Вам не в тягость.

Трохи в тягость. Я б краще взяв додатковий фільтр для фотоапарату або +1 аккум.
А якщо ми беремо нейлонову внутрянку, навіщо тоді біві з тайвеку всередині колиби. Яку він відіграє роль?

Посмотрите, что Вы пишете, и что Вам отвечают. Ну, надо же хоть как-то анализировать, а не просто ждать ответа на свой автоматический вопрос.
По моему, ответ очевиден - биви из тайвека дышит и в то же время, не даст спальнику намокнуть, если будет соприкасаться в нейлоновой внутрянкой или если с нее будет капать конденсат. И теплее тоже.

СообщениеВт фев 04, 2020 20:59 

Виктор66 писал(а):Посмотрите, что Вы пишете, и что Вам отвечают. Ну, надо же хоть как-то анализировать, а не просто ждать ответа на свой автоматический вопрос.
По моему, ответ очевиден - биви из тайвека дышит и в то же время, не даст спальнику намокнуть, если будет соприкасаться в нейлоновой внутрянкой или если с нее будет капать конденсат. И теплее тоже.

Я достатньо аналізую. Просто для захисту від зовнішньої вологи, мені здається що і одного тайвека вистачить. Для чого дві оболонки які захищають від зовнішньої вологи і не достатньо ефективні від внутрішньої вологи. Тепер мені здається, що замість внутрянки яку я показав, в пару до біві краще взяти квілт в якості конденсатника. Можливо така спеціалізація шарів ефективніша. Один від зовнішніх опадів, інший від внктрішніх. Синтетичний квілт звісно поважчий за внутрянку, десь 500г. Але я знаю що дехто в якості конденсатника теж пух використовує. Пуховий конденсатник (квілт на 300г) звісно боятиметься вологи, на відміну від клімашилду. Але пухове одіялко легко висушити, а основний спальник буде сухим. Як вам така ідея?

СообщениеВт фев 04, 2020 21:15 

Мои личные "тараканы":
Квилт не люблю. Ворочаюсь.
А внутрянка, как палатка вообще, это защита не только спальника, а и всего имущества.

Посты: 2572

СообщениеВт фев 04, 2020 22:06 

Виктор66 писал(а):... внутрянка, как палатка вообще, это защита не только спальника, а и всего имущества.

Вот именно, с этого Vadven-у и следовало начинать, тогда многие его сомнения отпали бы автоматически. Ведь внутрянка-то как раз и изобреталась как средство защиты имущества от конденсата.

СообщениеВт фев 04, 2020 22:56 

Виктор66 писал(а):... внутрянка, как палатка вообще, это защита не только спальника, а и всего имущества.

В такому разі варто розглянути іншу внутрянку, в ту що я запропонував - справді ледь спальник влізе, ширина 65см і дуже низька.
напрошується тоді варіант від одномісної пірамідки, такого типу:

Изображение
з розмірами, 220*70*110 см, ширина майже така ж, бокові стінки більш вертикальні, а над головою і ногами дуже покаті, я навіть не знаю чи це просторіший варіант. Всім дякую за думки.

Комбриг писал(а):Вот именно, с этого Vadven-у и следовало начинать, тогда многие его сомнения отпали бы автоматически. Ведь внутрянка-то как раз и изобреталась как средство защиты имущества от конденсата.

Але насправді в мене не виникало потреби захищати все майно, лише спальник. Роздягнувся, закинув пухові штани і курточку, мішочки з обладнанням в рюкзак з рейнкавером, а сам поліз в спальник. Тобто все майно можна захищати рюкзаком, як я і робив. Без спальника в ньому достатньо місця. А ще частину шмоток я міг сховати в плівку polycro.

Поки що заплутався, чи зурчніше мати біві + внутрянку чи біві + конденсатник. Швидше за все треба спробувати обидва варіанти, тому що різниця між ними менша ніж досвід і вимоги у різних людей і в різних походах.
Последний раз редактировалось Vadven Вт фев 04, 2020 23:09, всего редактировалось 1 раз.

СообщениеВт фев 04, 2020 23:09 

Гляжу я на эту пирамидку, и думаю, как же она будет выдерживать зимние непогоды? Не в помещениях ведь единых ночевки будут.

Изображение

Потихоньку сползаем к нормальной зимней палатке. |#smile805| Хош, полностью ставишь. Хош, только внутрянку (в помещении).
Но, для человека, которому и 200 гр. на палатку в тягость, это ведь не вариант? |#smile706|
Последний раз редактировалось Виктор66 Вт фев 04, 2020 23:19, всего редактировалось 1 раз.

СообщениеВт фев 04, 2020 23:19 

Виктор66 писал(а):Гляжу я на эту пирамидку, и думаю, как же она будет выдерживать зимние непогоды? Не в помещениях ведь единых ночевки будут.
Потихоньку сползаем к нормальной зимней палатке. |#smile805| Хош, полностью ставишь. Хош, только внутрянку (в помещении).
Но, для человека, которому и 200 гр. на палатку в тягость, это ведь не вариант? |#smile706|

Я планував захищатися від непогоди в колибі, не на вулиці.
Стосовно намету - вже пару разів носив на всякий випадок свій зимовий намет 4.5кг, три зовнішні дуги і снігова спідниця. Тепер думаю, навіщо його носити взагалі по низьким хребтам з колибами. Загорівся ідеєю відмовитися від намету. На чорногірський хребет звісно буду брати справжній намет. А зараз мову веду про такі місця як Кукул і Кострич.

СообщениеВт фев 04, 2020 23:57 

Как для меня, то хоть Кукул, хоть Кострыч, за счет палатки степень безопасности снижать не буду. В крайнем случае, хоть летнюю однослойную палатку (с алюминиевыми дугами и нормальными растяжками), а возьму.
Всегда помню ответ Жак-Ив Кусто на вопрос о необходимости ножа аквалангисту.

СообщениеСр фев 05, 2020 18:46 

Виктор66 писал(а):В крайнем случае, хоть летнюю однослойную палатку (с алюминиевыми дугами и нормальными растяжками), а возьму.
Всегда помню ответ Жак-Ив Кусто на вопрос о необходимости ножа аквалангисту.

Переконали, тоді буду брати біві-тайвек для колиби і якийсь легенький намет (1-1.5кг на двох) на всяк випадок. Тільки я б взяв щось на трек-палицях. Можна навіть обрати з двохсторонньою силіконізацією, значить тканина буде міцною проти вітру. Шкода тільки що всі вони з внутрянкою з сітки, або тент не до землі... Єдина модель у варіанті без сітки, яку знаю, це 3f lanshan 2, але в неї тент так високо від землі, особливо в тамбурах, що і снігом не присиплеш. Але це вже розмова іншої теми...

Посты: 316

СообщениеЧт фев 06, 2020 11:57 

Vadven писал(а):Стосовно намету - вже пару разів носив на всякий випадок свій зимовий намет 4.5кг, три зовнішні дуги і снігова спідниця. Тепер думаю, навіщо його носити взагалі по низьким хребтам з колибами. Загорівся ідеєю відмовитися від намету. На чорногірський хребет звісно буду брати справжній намет. А зараз мову веду про такі місця як Кукул і Кострич.

моцно....

Vadven писал(а):Переконали, тоді буду брати біві-тайвек для колиби і якийсь легенький намет (1-1.5кг на двох) на всяк випадок. Тільки я б взяв щось на трек-палицях. Можна навіть обрати з двохсторонньою силіконізацією, значить тканина буде міцною проти вітру. Шкода тільки що всі вони з внутрянкою з сітки, або тент не до землі... Єдина модель у варіанті без сітки, яку знаю, це 3f lanshan 2, але в неї тент так високо від землі, особливо в тамбурах, що і снігом не присиплеш. Але це вже розмова іншої теми...

У мене Tramp Sputnik, якраз на трекових палицях, важить 1200 з чохлом. Він одношаровий, не з силіконки, але пережив три роки дуже активного використання. З екстримного - грозовий шторм на Боржаві (ночували на самому хребті, тільки один кілок вирвало), ночівля під Петросом в -17 (в самому наметі була +температура), ночівля на бограчі на пол. Туркульській (не пам'ятаю, як там було холоодно, але снігу було мамадорога).

Наразі виросли діти, тому купила більший намет. Але все одно взимку - тільки з цим.

По жерепу ходити дуже просто і швидко. З гілочки на гілочку, десь перестрибнути, десь нахилити... (досвід закріплено на Мікулєсці)

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD1 Вставить Видео с Youtube ABBC3_YOUTUBE1
Цвет шрифта
Вопрос
Сколько рук было у Мао Цзэдуна? (Введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.