Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Sherlock, slv, Екатерина, Жанна, eee, Туранчокс, Burs, Ymka, Бармалейка

Модератор темы: сашко

1 ... 112, 113, 114, 115, 116, 117, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 1613

СообщениеПн янв 28, 2019 08:16 

ymelnyk писал(а):
Shelax71 писал(а):
eizek писал(а):Доброго ранку! Якщо...

А може краще спробуйте з Ст. Гути по чорній марці вийти на в.Ігровець минуючи проблемну дорогу з маркою на пол.Середню й в.Висока? А далі по плану: пер.Боревка,Сивульский хребет,Рущина і так далі. |#smile807|

Це, як-би сюди...через "Плаєк" і "Ріг"
є досить хорошим місцем для кількаденного "релаксу" з хорошою кумпанією і бухлом.

Пан таке має рацію |#smile806|
------------------------------------

Посты: 4690

СообщениеПн янв 28, 2019 14:34 

ymelnyk писал(а):
Але, знову ж таки зауважу, що при виході за межі лісу, зимою можна упертися в такі снігові замети, що пробитися на верх буде майже неможливо. Хоча, в такому випадку, полонина Плаєк -

, є досить хорошим місцем для кількаденного "релаксу" з хорошою кумпанією і бухлом.

|#smile746| Наш человек )))))))

Посты: 155

СообщениеПн янв 28, 2019 15:42 

slv писал(а):
ymelnyk писал(а):
Але, знову ж таки зауважу, що при виході за межі лісу, зимою можна упертися в такі снігові замети, що пробитися на верх буде майже неможливо. Хоча, в такому випадку, полонина Плаєк -

, є досить хорошим місцем для кількаденного "релаксу" з хорошою кумпанією і бухлом.

|#smile746| Наш человек )))))))

Як кажуть гуцули, ЙО! |#smile805|

Изображение

Посты: 1167

СообщениеПн янв 28, 2019 16:09 

тіки там води нема. Чи я десь пропустив джерело?

СообщениеПн янв 28, 2019 16:50 

shkar писал(а):тіки там води нема. Чи я десь пропустив джерело?

Раніше там був вказівник в напрямку до води. Але особисто я туди не ходив (говорили, що потрібно спускатися метрів 200-300 вниз через березовий ліс.
Изображение

Посты: 330

СообщениеВт янв 29, 2019 23:30 

Ми не по бухлу точно. Момент спорту в таких випадках вилітає.. просто літом з Осмолоди на Бистрицю ходили. Буже сподобалося. Минулого року Чорногору нарізали. Тому цього року сильно хочемо тут пробігтися-проповзти.

СообщениеСр янв 30, 2019 01:46 

eizek писал(а):Ми не по бухлу точно. Момент спорту в таких випадках вилітає.. просто літом з Осмолоди на Бистрицю ходили. Буже сподобалося. Минулого року Чорногору нарізали. Тому цього року сильно хочемо тут пробігтися-проповзти.

Хлопці! Та і ніхто і не може запідозрити людей, котрі зимою (або, в зимовий період року) збираються пройти Сивульський хребет, в банальному "матрацництві". Але, коли ви в плануванні маршруту намічаєте точки типу "пол.Сердня - пол.Рущина - за один день!", то мені, котрий живе в тих краях, стає вас трохи жаль. Хлопці, зрозумійте, ситуація може бути непередбачувана. Допустимо, ви виходите на верхи, там фірнований твердий сніг, прекрасна видимість і можна легко пройти увесь запланований шлях. А може бути і сніг "пухляк", глибиною метр-півтора, і що тоді робити? - медитувати, релаксувати, бухати біля ватри? - чи ризикуючи здоров'ям і, не дай Бог, життям пробиватися через замети до заповідної цілі, а-ля "єжик в тумане"? Щоби потім поставити собі в "зачьотку" відмітку "Я побував на Сивулі зимою"? Не знаю... Може вже я такий старий дідо, що не все розумію? Але в світлі останніх повідомлень про ситуацію з "дуристами" в Карпатах просто хочу застерегти від необдуманих рішень.
P.S. От "наваяв" весь цей "опус" і подумав, чи варто все то публікувати на форумі. Якщо "не в тему", то нехай модератор теми прибере всю мою писанину, а якщо, комусь допоможе зробити правильний вибір, то все ОК.

Посты: 1636

СообщениеПт фев 08, 2019 18:46 

Прогулялся вчера по хр. Станимир. Вышел на вершину Катеринка, на саму г. Станимир не ходил, т.к. не видел особого смысла. Погода отличная, после оттепели и ночных морозов снег держит. Снегоступы проносил в рюкзаке, а вот "псевдокошки" хорошо пошли на фирне. Пару фото:

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Посты: 330

СообщениеСб фев 09, 2019 11:05 

Підкажіть будь ласка. А на колибі на Негровій як з дровами? Там є ліс із сухостієм чи щось таке? Бо тут дилема чи нести із собою сокиру...

Газ несемо і сучкоріз-пилка буде. А от заради однієї Негрової чи нести ту сокиру?
Порадьте.

Посты: 737

СообщениеПн фев 11, 2019 10:00 

Комерція на Довбушанку
Друзі, тут ось цей любітєль бабла Vyacheslav Zhegar збирає комерційну групу на Довбушанку. Аргументоване пояснення сприйняв досить дивно, мовляв ліс в лісі рубають, значить і мені водити можна. Мене він звісно забанив, бо не готовий мабуть до діалогу, але ж правда ми допоможемо йому і групу зібрати, і зустріти його у разі чого з працівниками природнього заповіднику, і пояснити, що так робити не гарно. Ну і заодно усім розкажемо, що ходити в походи з фірмою vsevgori.com, яка не поважає ні українські закони, ні Карпати, то не феншуй.
Пост у мене на фб з скрінами https://www.facebook.com/vlasnaliga/posts/2078175095591861, один додам сюди
Изображение
http://stezhky.org.ua

Посты: 128

СообщениеПн фев 11, 2019 10:50 

Alex_1987 писал(а):а вот "псевдокошки" хорошо пошли на фирне.

Цікаво що за "псевдокошки" ?

Посты: 249

СообщениеПн фев 11, 2019 11:53 

Перший свій похід в січні 2006р ходив на пер. Столи. І з попутчиком сходили на Довбушанку. Я тоді розуміння не мав куди можна а куди ні. Збігали за день туди й назад і ніякої шкоди не завдали( тільки сніг потоптали).

Посты: 1636

СообщениеПн фев 11, 2019 12:44 

Bruklin писал(а):...

А Вы разве не были на Довбушанке? Я - был. И многие были. Зима ещё, кстати, неплохой вариант, т.к. под снегом не затопчут никакой растительности.
Но то, что коммерция - да, наверно нехорошо...

sboly, такого типа:
https://yaktrax.implus.com/products/yaktrax-pro-ice-shoes

Посты: 369

СообщениеВт фев 12, 2019 10:41 

sboly писал(а):Цікаво що за "псевдокошки" ?

Я так понял их еще "котятами" называют, варианты разные бывают, от шипов до пружин, трекеры их часто используют. Забейте в поисковик и Вы поймете о чем речь.

Посты: 737

СообщениеСр фев 13, 2019 11:07 

Alex_1987 писал(а):
Bruklin писал(а):...

А Вы разве не были на Довбушанке? Я - был. И многие были. Зима ещё, кстати, неплохой вариант, т.к. под снегом не затопчут никакой растительности.
Но то, что коммерция - да, наверно нехорошо...

sboly, такого типа:
https://yaktrax.implus.com/products/yaktrax-pro-ice-shoes

Був, один раз, років 5 тому, про що не афішував і не розповідав. І зараз туди ходять неорганізовані групи, але якщо комерційники почнуть водити туди групи то це буде жопа. Найбільше в цій ситуації обурило, що людина розуміє, що порушує закон, але нічого поганого в цьому не бачить, більше того більшість хто виправдовує цю хуйню, абсолютно переконані, що їм хтось щось винен, Карпати належать йому і т.д.
http://stezhky.org.ua

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать четыре минус семь = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.