Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Sherlock, slv, Жанна, Екатерина, eee, Туранчокс, Серж-Brodyaga, Бармалейка, Burs, Ymka

Модератор темы: сашко

1 ... 103, 104, 105, 106, 107, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 1163

СообщениеПт окт 20, 2017 20:00 

Мадяри окуїли. Репетують на цілий світ, що їхню мову притісняють, а самі таблички фігарять так наче у себе вдома... По-моєму, ця табличка тут зайва, чи не так наступний мандрівнику в цей район?

Посты: 4

СообщениеСб окт 21, 2017 22:05 

Кілька фотографій золотої осені з гори Костел і хребта Явірник. Фото зроблені 14 - 15 жовтня

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

СообщениеВс окт 22, 2017 07:07 

Если есть навесы, стойло, ограждения для скота то хату скорее всего не лесники строили.

СообщениеПн окт 23, 2017 13:17 

до Сашко: "...я цими маршрутами давненько не ходив - Вовкани, Підбратківська,..."
Юрину колибу ми перекрили, затягнули шпари плівкою і трохи запінили, пічка доживає, але ще перезимує і вона і хатка. Грибники-ягідники вже почали розбиратии колибу і палити, то ми смерек натягали, але там нові "збирачі" ночують - мох міхами визбирують з хребта, палять дров багато, лишають сміття, продукти...

Посты: 3486

СообщениеПн окт 23, 2017 21:06 

Гость писал(а):до Сашко: "...я цими маршрутами давненько не ходив - Вовкани, Підбратківська,..."
Юрину колибу ми перекрили, затягнули шпари плівкою і трохи запінили, пічка доживає, але ще перезимує і вона і хатка. Грибники-ягідники вже почали розбиратии колибу і палити, то ми смерек натягали, але там нові "збирачі" ночують - мох міхами визбирують з хребта, палять дров багато, лишають сміття, продукти...

вічного нічого немає...

Посты: 1504

СообщениеВт окт 24, 2017 11:11 

Viaggiatore фото зачетные! Красиво осенью в Карпатах. Жалею, что этой осенью не получилось туда попасть

СообщениеВт окт 31, 2017 16:32 

хто налаштований на шикарну осінь, ось таку :

Изображение

збийтеся, за будь те, бо наразі у горбах...ПОВНИЦІННА ЗИМА !
для поцінувачів гребстись у снігах - це для вас, гурмани снігу !

Изображение
вхід на екостежку що йде на хату Під Молодою з Гуків, - пару см снігу, сонечко, ой як я тішусь...поки що...

Изображение
500 м від дороги, глибина снігу 10-15 см(а була внизу 3-5 см !), польот нормальний ! поки що...

Изображение
колишній склад лісу, поворот на траверсну частину екостежки, сніг - 20-25 см, надєжди тают, але поки що настрій - ВО !...

Изображение
на екостежці снігу в коліна(35-40см), всі дерева/молодняк вклонилися мені і земле, але мене то не тішить...настрій поки що жевріє...

Изображение

Изображение
а потім...все...торба...стежка суцільне звалище дерев, молодняка, снігу, бастіони снігу, бресціка фортеця снігу...

Изображение

Изображение

Изображение
дерева поперек - десятками, але саме на цьому фото - вздовж, та ще й декілька докупи...прошу на коліна і під ню...

Изображение
там де ми прорізали з Владом і Тарасом - "свіжі" паданки після цього буревію що був напередодні у Осмолоді (вітер до 100км/ч);

Изображение
тут, на підйомі до р-ка, глибина снігі майтонший шар - 40 см, а на відкритих місцях, передувки 50-60-70 см, "поки що" якось забулось, тепер - виживання, бо з таким коліном і на одинці з пухляком ...невєсєло...

Изображение
райтшток екостежка, надія на те, що тут буде не так багато снігу - загинула, всі 2,2 км снігу 50-70 см...

Изображение
вечір біля хати...мої "траси"...

Изображение

ранок, дорою Шептицького до пол.Кругла, сніг йшов майже всю ніч, йду вниз як корабель розгрібаючи кучугури січневого ? та ні....ЖОВТНЕВОГО СНІГУ(стабільно вище колін, там де поляни - в пояс..)...

Изображение
ближче до дороги - легше...

Изображение

Изображение

Изображение
на дорозі - тиша та спокій, тільки вітер та снігопад, -Кругла...09.03....встигну на 10.20 на автобус до Зенека ? ....8,5 км...як що йти 6,5 км/год, то встигаю...прийшов о 10.15, Зенека ще не було аж 2 хв...встигаю...

СообщениеВт окт 31, 2017 16:51 

і ще....пацани, це найголовніше до зими : ЖЕРЕП ЛІГ ....тільки залишається мріяти щоб не відлижило і не встав знову як у тому році, але наразі ВЕСЬ ПІД СНІГОМ і ЛЕЖИТЬ (!!!!!!) це супер гут...як що приб*є шаром снігу у 40-60 см - він так і упресуєся і жерепа будуть нафірновуватись вже ДО НГ !...ну..подивимось...чи справдятся мої прогнози...

Посты: 1283

СообщениеВт окт 31, 2017 17:32 

Спасибо за актуальную информацию! |#smile746|

СообщениеСр ноя 08, 2017 11:56 

дуже хотів сходити на Сивулю, сходив, кайф, дякую тим хто пробив стежку від Рущини до Боревки(дві групи які пройшли назустріч одна одній, замикали обидві Гутою), дякую юмористам що залишили мені банку Нон Стоп-а на вершині Сивулі, було доречно і смачно(не замерзла!), дещо кумедно виглядали сліди соліста, який йшов з Бистриці через Боярин на Рущину і можливо далі через Сивулю - недосвідчений, разів зо 30-35 губив стежку там, де треба було би бути геть сліпим щоб її не бачити, як такі ходять сольно взимі ?! - не дай бог ще когось поведе разом із собою, був би мороз і мряка - загинув би стопудняк;
ненавиджу грибників : зайшов у хату під Негровою, там два столи, на них не було місця бо насрано було горою всєкого, тож вони аби не прибирати на столах, використовували замість них - дві лавки, то і на них було все засрано накладено - каструлі та миски з пліснявілою зупою, кашею і т.п. - КОЗЛИ, мені би заночувати там, але потрібно було би дрова шукати, потім себе пильнувати, а тут ще й порядки наводити - не пересилив себе і пійшов геть...ледве не зблював бачачи таку срань, такого ще не було ніколи на цій хаті, я ж постійно у ній взими порядкую, посуд мию, спалюю сміття, а тут не витримав, пійшов...перестаю поважати людство...воно мене-виродка зробило повноцінним недопродуктом, та й ще наплодило всєкими гіршими чи кращими...паскудство...
похвалюся : за вчора від ранку пройшов з пер.Боревка через Сивулю, Боярин до Бистриці і сів у автобус о 15.20 (синій пазик !)(16.30 - їхав назустріч, БІЛИЙ пазік)(отже актуальним є розклад що зафоткав WalkMan а розклад Юрка Гудими - ЗМІНИВСЯ !);

СообщениеСр ноя 08, 2017 12:31 

з Ст.Гути через Бойкове поле : Сивуля нависає...

Изображение

Изображение
на початку р-ка снігу зовсім немає, але ближче до Боревки - з*явився і то у великій кількості...

Изображение
потішило те, що є сліди двох груп які йшли назустріч одна одній, отже є надія що стежка буде бита через хребет Сивуля до Рущини, це важливий бонус !

Изображение

ще цим літом я з дружиною йшли цим маршрутом, він був ідеально прочищений єгерями Гути, зараз по стежці до 30 дерев навалило...
ранній ранок а я вже пару годин на маршруті...

Изображение
зловив як зійшло сонечко...суперськи...сиджу, фотаю і тут - бац ! сонце появилось...

Изображение

Изображение
Ігровець...

Изображение
Кінець Горгану...

Изображение
давно не ходив пробитою кимось стежкою...

Изображение

Изображение

Изображение
9-та ранку а я вже на останньому штурмовому підйомі...і нібито як на кожному кроці зупинявся, і сидів скільки хтіу, хіба що задом не йшов але якось швидко йдеться коли є бита стежка...

Изображение

Изображение

Изображение
пацани що били стежку - розумні, не стали ризикувати і обійшли траверсом а потім піднялися з іншого, пологого боку на саму вершину Сивулі, я ім довіряю і пройшов так само, хоча хотілося лобонути сніжним ребром, стримався...

Изображение
на вершині - сюрпрайз: банка з енергетиком, смачно...

Изображение

Изображение
на Малу не пійшов, щось не мав натхнення...

Изображение

Изображение

Изображение
собаки щщють під все що є, і люди - так само...

Изображение
хата під Негровою...

Изображение
полонина Негрова...

Изображение
Короткан...

Изображение
Боярин...не заходив у хату...
ну ось таке...

Посты: 1060

СообщениеСр ноя 08, 2017 13:53 

Фото просто суперові.Не перестаю дивуватись Твоєму везінню,наполегливості та вмінню користувати свій вільний час.Захотів,за два дня збігав,получив кайф і вернувся назад,в битовуху.Невдовзі надоїсть битовуха-рюкзак на плечі-і пішоу у горби(гоняти "пісатєля" на Матагові).Живеш-як дихаєш.Мій Тобі РЕСПЕКТ !!!!!!!!!!!

СообщениеСр ноя 08, 2017 19:48 

Shelax71 писал(а):Фото просто суперові.Не перестаю дивуватись Твоєму везінню,наполегливості та вмінню користувати свій вільний час.Захотів,за два дня збігав,получив кайф і вернувся назад,в битовуху.Невдовзі надоїсть битовуха-рюкзак на плечі-і пішоу у горби(гоняти "пісатєля" на Матагові).Живеш-як дихаєш.Мій Тобі РЕСПЕКТ !!!!!!!!!!!

фігасє похвалив...червонію як дівчинка...(( Матагів ми взяли на контроль, поки що ніхто туди не йїхайте, дайте трохи часу));

Посты: 1060

СообщениеСр ноя 08, 2017 21:29 

сашко писал(а):
Shelax71 писал(а):Фото просто суперові.Не перестаю дивуватись Твоєму везінню,наполегливості та вмінню користувати свій вільний час.Захотів,за два дня збігав,получив кайф і вернувся назад,в битовуху.Невдовзі надоїсть битовуха-рюкзак на плечі-і пішоу у горби(гоняти "пісатєля" на Матагові).Живеш-як дихаєш.Мій Тобі РЕСПЕКТ !!!!!!!!!!!

фігасє похвалив...червонію як дівчинка...(( Матагів ми взяли на контроль, поки що ніхто туди не йїхайте, дайте трохи часу));

Сам в шоке...Чой то я,з дуба рухнув |#smile603| Мабуть звістка про...... хату під Яйком Іллемським подіяла |#smile535|

Посты: 105

СообщениеЧт ноя 09, 2017 01:11 

Kopan писал(а):Також на витоках Ч.Тиси зроблено нове дуже гарне місці для кемпінгу..місцеві напевне виїжжають туди відпочивати,але більш менш чисто,є смітники..

Чуть с запозданием, раньше не читал. Проходил вытоки 11 августа, какой то мужчина красил перила, сказал что на днях губернатор прилетит на вертолете, и лежала куча свежего пиломатериала, вот и построили после этого, что удивило - когда в мае 14 года с Пантыря шли, на вытоках стояло несколько больших столов с навесами, а в этом году и следов не видно.

Изображение

Изображение

Когда с Рипты поднимаешся наверх, потом направо, за поворотом тропинка раздваивается, маршрут направо, узкая тропа, а более натоптанная влево. Её сборщики ягод натоптали наверное, поздно заметил, не захотел возвращаться, тропа траверс горки, которая перед Татарукой Там перед выходом наверх, на марку на Татаруку, хорошее место для ночевки, более-менее ровное и источник есть. Правда местные сказали что там по ночам кабанчики резвятся, но ко мне не приходили.

Изображение

Изображение

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать семь минус восемь = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.