Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Sherlock, slv, Екатерина, Жанна, Туранчокс, eee, Ymka, Бармалейка, Burs

1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 419

СообщениеВс окт 04, 2020 11:17 

Класне відео.
Висока якість картинки, сам кадр дуже плавний (нічого не трясеться), це теж приємно.
Дуже добре чути розмови героїв, це взагалі незвично для подібних відео.
Музика чудова, особливо у 2 частині відео.
Не зрозумів переходів між кліпами, спершу думав, що камера глючить, потім зрозумів, що то була задумка автора.
Взагалі по якості з'йомки нагадує мою GoPro 7.
Зараз почав знімати краєвиди та дальній план в режими "Linear" (без викривлень з країв). Мені здається так трохи краще.
------------------------------------

Посты: 253

СообщениеВс окт 04, 2020 11:53 

Дякую.
Зйомка на GoPro MAX.Хорошу "плавність" дає функція фіксації зображення по горизонту,картинка рухається тільки верх-низ (в 9-тій гоупрошці тільки цього року додали).На рахунок "переходів"..погоджуюсь,є над чим працювати))В широкому(Superview) режимі подобаються "проходи по гребеню" хребта та в ущелинах,але на рівнині такий режим занадто "роздуває" картинку.В поході часто забуваю переключити режим на Лінійний..а вже не перезнімеш))

СообщениеВс окт 04, 2020 12:05 

Так, фіксація горизонту чудова. Я напочатку навіть подумав, що це камера + якійсь 3-х осьовий стабілізатор.

СообщениеВс окт 04, 2020 12:21 

Igor-Kuzya писал(а):...напочатку навіть подумав, що це камера + якійсь 3-х осьовий стабілізатор.

Стабілізатори навіть не розглядав для зйомки в поході.Як на мене це сильно "запарно",.. додаткові шнури зарядки батареї,чохли і тд.,а тут вчепив на нагрудну лямку,встромив кабель зарядки(може знімати напряму від павербанка,без батареї),сховав банк за "пазуху"(зимою основна проблема для камери),і йдеш собі,не думаючи про стабілізатори та батареї.

Посты: 2526

СообщениеВс окт 04, 2020 14:48 

Молодцы, что не ленитесь снимать и показывать.
Дівчата файні. А главное, хорошо, что не стесняются говорить и общаться на камеру. Чаще в таких видосах девчата где-то на втором плане и не активные.

Как для меня, фоновая музыка слишком громкая во время разговора персонажей.
Очень желательно общий фон понизить, или хотя бы, значительно уменьшать уровень громкости фоновой музыки во время показа разговоров.

А в общем, позитивно и приятно посмотреть.

СообщениеВс окт 04, 2020 15:28 

Дякую за відгук,а дівчата за комплімент))
Зі звуком "нюанси" передбачав,так як монтував в в навушниках хороших,а там звук трохи відрізняється..про що забув))
Взагалі з фоновою музикою при діалогах завжди так,або засильно..або взагалі краще не вставляти.Врахуємо |#smile807|

Посты: 287

СообщениеВс окт 04, 2020 16:09 

Kopan писал(а): ... Зйомка на GoPro MAX.....

Оп-па! А з цього місця поподробнєє.

Теж придбав взимку такий девайс. Але у мене при завантаженні на Ютуб сильно псується якість відео. Особливо із крон дерев робить якесь місиво із кубиків. Тому, діліться, будь-ласка, на яких налаштуваннях знімали і які налаштування експорту з редактора.
Зйомка: чіткість висока/низька, колір плаский/gopro, баланс білого ?
Експорт: бітрейт і роздільна здатність ?

В 360 знімали з переробкою в пласке відео?

І як кріпили теж цікаво побачити. Є фото?

Дякую.

За тиждень з колєгою сподіваємось Марми+Чорногора. До речі, найкрасивіші фотки золотої осені минулого року зловили саме дорогою Шешул-Кваси.

Посты: 20

СообщениеВс окт 04, 2020 18:08 

Demas писал(а):...Але у мене при завантаженні на Ютуб сильно псується якість відео.

Так тоді питання до Ютуба. Він же ж перекодовує відео, маленьким каналам дістається найгірший кодек, тому й відео суттєво гірші, ніж оригінали ви бачите на ПК

СообщениеВс окт 04, 2020 19:33 

Мені здається це не залежить від розміру каналу.
Ютьюб безбожно стискає всі відео.
Також колись був міф на тему, що для Full HD використовують один кодек, а для 4К інший. Тому навіть якщо знімаєш у Full HD, треба перед завантаженням на Ютьюб заапскейлити відео до 4К і тоді воно буде краще. Я перевіряв. суттєвої різниці не побачив.

СообщениеВс окт 04, 2020 20:35 

Igor-Kuzya писал(а):Ютьюб безбожно стискає всі відео.
Також колись був міф на тему, що для Full HD використовують один кодек, а для 4К інший.

Так, дає різні кодеки. І що цікаво. Я відео з Gopro Max вивів на 4к і при спробі завантажити на Ютюб все одно дало гірший кодек і сильно стиснуте відео. А на ПК виглядало значно краще. І от наведене вище якось вдалось людині зробити в нормальній відносно якості. Потім придбав камеру Ксяомі Mija 4К в рази деешевшу плюс стабілізатор і на те відео ютюб дав кращий кодек і 4к. Gopro Max знімає 1080, якщо не 360 градусів...
Але ще є нюанс рекомендованого бітрейту для Ютюб, можливо це зіграло свою роль... Мої відео для прикладу. Одне не про Карпати з Gopro Max, інше з Ксяомі 4к.
https://www.youtube.com/watch?v=57L7ZVVql1Q
https://www.youtube.com/watch?v=aLdxcO3tjeQ

СообщениеВс окт 04, 2020 22:09 

Demas писал(а):...Оп-па! А з цього місця поподробнєє.
Теж придбав взимку такий девайс. Але у мене при завантаженні на Ютуб сильно псується якість відео. Особливо із крон дерев робить якесь місиво із кубиків. Тому, діліться, будь-ласка...

Радий допомогти по питаннях:
1)На яких налаштуваннях знімали і які налаштування експорту з редактора.Зйомка: чіткість висока/низька, колір плаский/gopro, баланс білого ?
Налаштування режиму відео виставив спочатку,а в процесі тільки змінюю режим зйомки обєктива(лінійний,широкий,суперширокий) в залежності від місця зйомки.Пласке відео завжди знімаю на таких налаштуваннях:
-роздільна якість 1080х60,з влюченими стабілізаторами та вирівнюванням горизонту
-експокорекція-0
-ІСО 100-1600
-баланс білого-авто
-витримка-авто
-бітрейт-високий
-чіткість-висока
-колір-GoPro
-мікрофони-стерео
-вітер-авто
-обєктив-широкий(попереднє відео)
-кліпи-виключ.
Зжимання відео в режимі-HEVC

2)Експорт: бітрейт і роздільна здатність ?
Після завантаження знятого відео,з камери на телефон,"переганяю" його в редактор на планшеті(платнийVideoMaker-250грн. півроку),монтую та зберігаю в якості 4К,а потім завантажую на Ютуб.(чисто субєктивно,різниця є,але не сильно значна)Для себе,ще роблю дубль в 1080х60 якості.4К не зберігаю,через розміри.(Поперднє відео на 10хв. в 4К важить 4200Gb)

3)В 360 знімали з переробкою в пласке відео?
Робив.При монтажі відео 360,в програмі виставляю розмір картинки 16х9,і виходить пласке,а не витягнута по довжині.Тільки потрібно врахувати сильну "обрізку" картинки,та відкадрувати правильно.В мене на каналі ютуба є зимові відео з Драгобрату.Сюди також,здається кидав плоске відео 360,.з Шпиць в березні

4)як кріпили теж цікаво побачити. Є фото
Кріплення-"приЩепка" з Алі.

Изображение

Здається все))десь так.

СообщениеВс окт 04, 2020 22:27 

Kopan писал(а):.... Здається все))десь так.

Дуже-дуже дякую. Бачив таке кріплення у нас.
Сам за рекомендаціями англомовних ютюберів знімав на експозиції -1. Так потім завжди можна отримати нормальне небо, а не білий фон замість нього. І рекомендують баланс білого самому виставляти, бо автоматичний там не дуже. А колір завжди рекомендують плаский кажуть краще редагувати...
Англійською, якщо буде цікаво https://www.youtube.com/watch?v=2YEePcJZcFI

Буду пробувати.

Посты: 2341

СообщениеПн окт 05, 2020 22:11 

Kopan, в технические нюансы, которые обсуждаются, лезть не буду, не моя тема, хоть и интересно.
Но видео действительно очень интересно было посмотреть, необычно сняли, респкт.
Спасибо, дерзайте дальше

СообщениеВт окт 06, 2020 09:21 

Гість писал(а):
Kopan писал(а):.... Здається все))десь так.

Дуже-дуже дякую. Бачив таке кріплення у нас.
Сам за рекомендаціями англомовних ютюберів знімав на експозиції -1. Так потім завжди можна отримати нормальне небо, а не білий фон замість нього. І рекомендують баланс білого самому виставляти, бо автоматичний там не дуже. А колір завжди рекомендують плаский кажуть краще редагувати...
Англійською, якщо буде цікаво https://www.youtube.com/watch?v=2YEePcJZcFI

Буду пробувати.

Прошу.
З рекомендаціями англомовних блогерів,не зовсім погоджуюсь.В поході не сильно зручно постійно змінювати налаштування,стараєшся вибрати щось середнє.Один тільки "баланс білого",встановлений під невідповідні умови,може зіпсувати відео.Як на мене авторежими налаштувань зйомки,в цій камері,працюють цілком добре,а чого не вистачає по кольорам та світлу,можна "дотягнути" в редакторі при монтажі.

Діліться цікавими відео))

Евгений 2012 писал(а):Kopan, в технические нюансы, которые обсуждаются, лезть не буду, не моя тема, хоть и интересно.
Но видео действительно очень интересно было посмотреть, необычно сняли, респкт.
Спасибо, дерзайте дальше

Дякую.буду намагатись))
Ех,якби не карантин...було заплановано багато на літо))
Чекаєм "золоту осіннь"..

СообщениеПн окт 19, 2020 10:54 

Трошки вам хмарок на пол. Смотрич. Таймлапс з викрутасами.
https://www.youtube.com/watch?v=YrbJeQeiWxw

Золота осінь цього року не прийшла. Наверху скажений вітер, тому замість Чорногори - день в колибі (спасибі добрим людям за пічку) і додому.

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Сколько ушей было у Мао Цзэдуна? (Введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.