Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Sherlock, slv, Екатерина, Жанна, eee, Туранчокс, Burs, Ymka, Бармалейка

Модератор темы: сашко

1 ... 33, 34, 35, 36, 37, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 3647

СообщениеСб авг 11, 2018 20:50 

або це р-к що йде з хребта за 2 км до висоти 1377 м, як що ви йшли з Осмолоди тими хащами та скелями(а швидше що так і йшли ! бо знайомі хащі), тож він також веде в бік Лужків тільки з від початку хребта, може і за нього візьмусь...
------------------------------------

Посты: 110

СообщениеВс авг 12, 2018 13:35 

сашко писал(а):або це р-к що йде з хребта за 2 км до висоти 1377 м, як що ви йшли з Осмолоди тими хащами та скелями(а швидше що так і йшли ! бо знайомі хащі), тож він також веде в бік Лужків тільки з від початку хребта, може і за нього візьмусь...

Ці хащі впізнає кожен, хто там ходив ))
А ділянок райштоків на вибраних фотках три:

Изображение

СообщениеВс авг 12, 2018 16:14 

тож моє бажання зробити ходовим маршрут з від над оз.Росохан, райтштоком до оз.Лужки, а там вниз йде дорога лісовозна аж до мостіку дороги до лісництва Мшаньського...коли ? - не знаю, як карта ляже, я і так переплюнув сам себе вже двічи за цей сезон, тож всі інші пролрізки та проекти - це вже виконання моїх особистих мрій, поза бажання туристів на інших ділянках маршротів...

Посты: 144

СообщениеПн авг 13, 2018 10:15 

Привіт всім. Хто знає стан стежки (позн. лимонним). Дякую
Изображение

СообщениеПн авг 13, 2018 16:47 

ходібельна але в деяких місцях треба пару дерев перелізти або обійти;внизу по старій дорозі до гуртожитків на Росохані заросло молодняком але також прохідна,не проблема;

Посты: 99

СообщениеСр авг 15, 2018 23:29 

Повернулися з походу. Все було кльово, правда, маршрут місцями виявився дещо важчим, ніж очікували (деякі учасники)). У двох розвалилося взуття - латали як могли) Дуже багато яфин та грибів. Не завжди вистачало часу готувати останні, але вечерю з купи красноголовців таки зробили.

Дорога до Осмолоди з кожним роком все цікавіша. Доки Андрій тримав курчат у коробках і якось намагався амортизувати їх, ми з дружиною познайомились з Сашком та Юрою, що сиділи позаду та їхали різати райшток Попаді.
Приїхали - потьопали лісовозними дорогами до Росохану. Озеро дуже сподобалось, атмосферно. Траверс Аршиці також, тільки вирубки (штук п'ять, здається) псують картину. З маршруту не збивають, але ходити не дуже приємно. На траверсі зустрілося не більше 15-20 повалених дерев, нічого серйозного.
Цікавий момент був в кінці дня - дійшли до Мшаної, за програмою максимум планував Довге поле - запевнив групу, що там спустимося і усьо. Карту трохи не вірно прочитав - а там підйом нормальний. До кінця походу мене тролили з цим "спуском".
На масиві Яйка Ілемського потрапили в грозу - накрило як треба - з градом і зливою. Мокли, мерзли і молились хвилин 40, потім зійшли на полонину перед Солотвинкою - а там сонце, перевдяглись, підсохли, випили чаю і з відновленим настроєм пішли на Гичу. Щоправда, по мірі проходження того відрізка дороги в багні, настрій псувався, але сама полонина чотка. Правда, гадська мошка обкусала так, що й досі ноги сверблять.
Далі був Синевир (до речі, всупереч очікуванням, саме озеро мені сподобалось, якщо не рахувати натовп люду і торгашів). Підйом на Озірну група буде пам'ятати довго. Особливо зважаючи не те, що потягнули на собі воду, скільки могли, знаючи, що на Буковинці її не буде (яке ж було здивування потім, коли виявилося, що до води там не так довго спускатися...)
Сам хребет мальовничий і цікавий, людей мінімум, гострий, я такі люблю. На спуску втрапили у вирубку, вже були сутінки, побоялись чомусь обходити і полізли в лоб. Мабуть, найменш приємні моменти за весь похід (окрім грози). Небо стрімко темніє, сил вже мало залишилось, а вилізти з цього бурелому не можемо, і де місце ночівлі тільки здогадувалися. Ще й група розділилась. Врешті, вийшли на трельовочну дорогу, а нею, при світлі ліхтариків спустились до місця ночівлі. Яке, доречі, було вже зайняте іншою групою (єдиною, яку стріли на хребті за два дні). Довелося ставати прямо посеред дороги в козячі бібки (а зранку пересувати намети, бо переганяли кіз).
Потім спуск до перевалу і супер мальовничі види з хребта Кичера. Лайтовий кінець походу (щоправда, сонце пекло немилосердно) і спуск в Міжгір'я. На АС взяли квитки на наступний день на Хуст-Хмельницький (об 11:20 з Міжгіря), доплатили, ніби їдемо з Хуста, щоб гарантовано були місця. Потім декілька годин тряски на вбитій дорозі до Долини, і ще години півтори до Франека. Традиційно їмо піцу в Цимесі, гуляємо містом і сідаємо в сауну Франківськ-Київ.

Трохи додам фоток (з мильниці та мобільних, маємо що маємо...)
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

.

СообщениеЧт авг 16, 2018 07:36 

так, треба дуже добре знати Горгани щоб спланувати похід та стоянки аби потім не було гірко за своє планування, по собі знаю бо не раз втрапляв у то саме, на ті самі граблі наступаючи;
з Свідовцем та Чорногорами все набагато простіше, навіть взими...

Посты: 7

СообщениеСб сен 01, 2018 19:35 

добро всім, туристичне товариство. як раз і збиравсь питати у знавців про шлях від озера Росохан - далі по хребту - с.Осмолода. будь ласка, прошу поради: як краще вийти з хребта на Осмолоду? стежки на мапі є, але чи прохідні? наступна точка - г.Висока, можливий варіант - з хребта вийти на Кузьминець? а далі по жовтому на Середню і вже потім на Високу? буду вдячний за рекомедації

Посты: 4403

СообщениеВс сен 02, 2018 00:50 

От Росохана хребтом до Мале можно идти. Далее все теряется. Мы скидывали к монастырю. Все позаростало. Ночевать можно на перевале за Нередовым. Глушь и поляна.

СообщениеВс сен 02, 2018 14:18 

Изображение

Дякую! Ви мали на увазі це місце?
---
хоча це ж не перевал, можливо щось я не так зрозумів

Посты: 4403

СообщениеВс сен 02, 2018 20:20 

Правильно. Там по суті перевальчик.
Спуск зарослий, GPS стане у нагоді. Ближче до монастиря дорога краща.
Десь там жиє Міша.

СообщениеВс сен 02, 2018 21:42 

дякую, зрозумів. а Міша - то є місцевий відлюдник? анахорет?

Посты: 3880

СообщениеПн сен 03, 2018 00:34 

Міша то медведик

СообщениеПн сен 03, 2018 12:07 

Ymka писал(а):Міша то медведик

то є так? це не жарт?

Посты: 132

СообщениеПн сен 03, 2018 14:17 

logopavlograd писал(а):
Ymka писал(а):Міша то медведик

то є так? це не жарт?

Я, коли ходжу "соло" глухими місцями, то за звичай через кожну пару сотень метрів співаю в повний голос коломийки, або волаю щось типу "Василююю!!!" щоби не нарватися несподівано на ведмедя або ще на якусь звірину. Так от ... гуляючи в районі Молодої, після одного з проспіваних куплетів "сороміцької коломийки" помічаю перелякану пару туристів, котрі дивляться на мене широко відкритими круглими очима. Я одразу розумію, що мене сприймають за схибленого вар'ята і пробую пояснити матрасникам, що голосним співом і криками я відлякую потенційних ведмедів. У відповідь чую ще більш перелякане запитання - "А што, здесь еще и медведи водятся ?!!!"... |#smile603| |#smile603| |#smile603|

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать восемь минус девять = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.