Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Sherlock, slv, Жанна, Екатерина, eee, Туранчокс, Серж-Brodyaga, Бармалейка, Burs, Ymka

1 ... 94, 95, 96, 97, 98, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 4234

СообщениеСр мар 28, 2018 14:24 

Минулого року так само в березні ходив. За 2 дні.
В липні від Богдана через Томнатик під ПІМ, а на 2-й день на ПІМ-Щербань-Ділове.
2 дня вистачає.
------------------------------------

Посты: 284

СообщениеСр мар 28, 2018 15:23 

slv писал(а):Минулого року так само в березні ходив. За 2 дні.
В липні від Богдана через Томнатик під ПІМ, а на 2-й день на ПІМ-Щербань-Ділове.
2 дня вистачає.

Ну в липні це нормальні відстані на один день. А от по снігу те саме прогребти, точно здоров*я доброго треба. Мені б на день взимку таку дистанцію було б дуже багато)

Посты: 195

СообщениеСр мар 28, 2018 15:32 

Віра писал(а):точно здоров*я доброго треба

Віра подивись на Славіка))він і за пів дня збігав-би)) |#smile722|

Посты: 1275

СообщениеСр мар 28, 2018 22:45 

vladislavv писал(а):
Віра писал(а):точно здоров*я доброго треба

Віра подивись на Славіка))він і за пів дня збігав-би)) |#smile722|

То не у СЛВ здоровЛЯ,то їм усім перед Феніксом (файний пес) троха встидно було.Мусили край боронити |#smile603| |#smile603|
Але,якщо серйозно,то було красіво |#smile807|

Посты: 4234

СообщениеЧт мар 29, 2018 09:33 

Изображение

Феникс - девочка ))))

Посты: 1642

СообщениеЧт мар 29, 2018 19:34 

ФенЯ

Посты: 438

СообщениеСб апр 28, 2018 13:03 

Панство, всім привіт! Буду дуже-дуже вдячний, якщо підскажите кілька питань. Планую цього року з 5 по 8 травня прогулятися наступним маршрутом: с. Буркут - Чивчинський хребет - г. Стіг - Мармароси - ПІМ - с. Ділове. Ймовірно буду йти сам, тож хочу якомога ретельніш спланувати кілька моментів, тож потрібна ваша допомога.

1) Планую заночувати під г. Стіг. Скажіть, чи є там вода? Якщо вірити мапі OSM та Wikimapia, то на західному схилі Стогу має бути непогана галявина з джерелом. Чи дійсно вони там є? Бо літня веломандрівка Чивчином дала зрозуміти, що в тих краях з водою бувають проблеми.

2) Ще одну ніч планую провести перед підйомом на ПІМ. Знову ж OSM та Wikimapia кажуть, що перед підйомом на східних схилах є джерело і стоянка. Чи це дійсно так?

3) В Ділове хочу спуститися з ПІМа вздовж кордону Україна - Румунія через гори Струнга, Жербан, Полонинка, Прелука та Жовта. Скажіть, чи є там нормальна стежка? Чи може з точки зору зручності піти якимось іншим шляхом кращою дорогою? Але не хотілося би одразу з ПІМа скидатися вниз та йти цілий день в долині річки.

Заздалегідь дякую за поради!!!

Посты: 447

СообщениеСб апр 28, 2018 14:14 

По п.2 - стоянка і вода є. То якраз кінець КСП. Місця не фонтан, часто засмічено але стати там є де. Влітку поряд мобільний пункт прикордонників був.
По п.3 - Стежка верхом є до Щербаня, а далі траверсною дорогою... Як варіант - йти райтштоком до Ялинського, а далі в долину.

Посты: 1642

СообщениеСб апр 28, 2018 21:16 

Kolyan_ilia писал(а):Панство, всім привіт! Буду дуже-дуже вдячний, якщо підскажите кілька питань. Планую цього року з 5 по 8 травня прогулятися наступним маршрутом: с. Буркут - Чивчинський хребет - г. Стіг - Мармароси - ПІМ - с. Ділове. Ймовірно буду йти сам, тож хочу якомога ретельніш спланувати кілька моментів, тож потрібна ваша допомога.

1) Планую заночувати під г. Стіг. Скажіть, чи є там вода? Якщо вірити мапі OSM та Wikimapia, то на західному схилі Стогу має бути непогана галявина з джерелом. Чи дійсно вони там є? Бо літня веломандрівка Чивчином дала зрозуміти, що в тих краях з водою бувають проблеми.

2) Ще одну ніч планую провести перед підйомом на ПІМ. Знову ж OSM та Wikimapia кажуть, що перед підйомом на східних схилах є джерело і стоянка. Чи це дійсно так?

3) В Ділове хочу спуститися з ПІМа вздовж кордону Україна - Румунія через гори Струнга, Жербан, Полонинка, Прелука та Жовта. Скажіть, чи є там нормальна стежка? Чи може з точки зору зручності піти якимось іншим шляхом кращою дорогою? Але не хотілося би одразу з ПІМа скидатися вниз та йти цілий день в долині річки.

Заздалегідь дякую за поради!!!

ми йшли пару років назад у зворотньому напрямку , то
1) підходячи до Стога буде така розвалена хатка . біля неї в той ярок стікало джерело
Изображение
2) перед самим підйомом на ПІМ брав початок потічок

Изображение

СообщениеВс апр 29, 2018 00:23 

1) Коло Стогу вода точно є. Прямо на перехресті стежок з чернівецької сторони і стежки далі в бік Мармарос влітку стояв вагончик прикордонників і там є джерело, може навіть ото на фото видно табличку до нього, я щось не можу точно згадати.Але ми там 100% набирали воду, там буквально трошки вбік від стежки і джерело.
Изображение

Посты: 41

СообщениеЧт май 03, 2018 16:35 

Зелене маркування від Берлебашки до Рахова у відмінному стані. Але стежка трохи завалена свіжим буреломом, особливо ближче до початку (від Берлебашки). Хто вчасно приходить до потяга, додайте 30 - 40 хвилин.

Посты: 28

СообщениеЧт май 03, 2018 22:29 

Kolyan_ilia писал(а):1) Планую заночувати під г. Стіг. Скажіть, чи є там вода? Якщо вірити мапі OSM та Wikimapia, то на західному схилі Стогу має бути непогана галявина з джерелом. Чи дійсно вони там є? Бо літня веломандрівка Чивчином дала зрозуміти, що в тих краях з водою бувають проблеми.

1. По вашому маршруту, перед г. Стіг, та після неї, є і стоянки і джерела (південний та північні схили).
2. Знову ж таки, по вашому маршруту, перед підйомом на Мармароський хребет є і стоянки, і подужне джерело, яке показане на фото вище.
На скріншоті місце де точно є вода, за г. Стіг за вашим маршрутом.

Изображение

Посты: 6

СообщениеПт май 04, 2018 10:22 

Доброго дня! А підскажіть, будь ласка, чи то є правда, щоб побачити цвітіння червоної рути, треба їхати наприкінці травня-на початку червня?

СообщениеПт май 04, 2018 10:46 

Даринка. писал(а):Доброго дня! А підскажіть, будь ласка, чи то є правда, щоб побачити цвітіння червоної рути, треба їхати наприкінці травня-на початку червня?

А чи правда, що для того, аби дізнатись відповідь на це питання, достатьно погортати кілька сторінок цієї теми з літніми звітами кількох останніх сезонів і поглянути, коли в якому році було найбільш масове цвітіння? Напевно, брешуть люди)

Посты: 438

СообщениеПт май 04, 2018 17:00 

Всім дякую за цінні рекомендації!
Як пройду маршрут - відпишуся що де й як))

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать семь минус девять = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.