Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Sherlock, slv, Екатерина, Жанна, Туранчокс, eee, Ymka, Бармалейка, Burs

1, 2, ВСЕ
Автор Сообщение

СообщениеСр май 20, 2020 10:13 

Всім привіт.Плнаую похід село Осмолода — хребет Матагів — г. Висока (1803 м) — г. Ігровець (1804 м) — перевал Боревка — г. Лопушна (1772 м) — г. Велика Сивуля (1836 м) — г. Мала Сивуля (1818 м) — полонина Рущина - Стара Гута.
В групі двоє дітей 9 років, мене "тєрзают смутные сомнения" чі незаскадний маршрут я видумав.Діти в гори ще не ходили....
------------------------------------

Посты: 178

СообщениеСр май 20, 2020 12:37 

drap писал(а):Всім привіт.Плнаую похід село Осмолода — хребет Матагів — г. Висока (1803 м) — г. Ігровець (1804 м) — перевал Боревка — г. Лопушна (1772 м) — г. Велика Сивуля (1836 м) — г. Мала Сивуля (1818 м) — полонина Рущина - Стара Гута.
В групі двоє дітей 9 років, мене "тєрзают смутные сомнения" чі незаскадний маршрут я видумав.Діти в гори ще не ходили....
Для першого разу з дітьми вийти на такий маршрут я б не ризикнув. Тут, навіть, справа не в тому, що може бути занадто важко фізично, а в тому, що ймовірність дощів в тих місцях є досить високою і за ті 3-4 ходові дні ви майже 100-процентово попадаєте на грозу. А опинитися на Ігровищі або на Сивульському хребті в грозу та ЩЕ й 9-річними дітьми не бажаю нікому. Та й похід для дитини, в першу чергу, має приносити задоволення, а не екстремальні пригоди. Я минулого року водив свого 13-річного сина в "лайтову" прогулянку на Хомяк - Синяк. Після того, як ми на слідуючий день спустились в Буковель, хлопець сказав, що більше в походи ходити не хоче. З погодою, до речі, нам тоді пощастило.

СообщениеСр май 20, 2020 14:18 

ymelnyk писал(а):
drap писал(а):Всім привіт.Плнаую похід село Осмолода — хребет Матагів — г. Висока (1803 м) — г. Ігровець (1804 м) — перевал Боревка — г. Лопушна (1772 м) — г. Велика Сивуля (1836 м) — г. Мала Сивуля (1818 м) — полонина Рущина - Стара Гута.
Для першого разу з дітьми вийти на такий маршрут я б не ризикнув. Тут, навіть, справа не в тому, що може бути занадто важко фізично, а в тому, що ймовірність дощів в тих місцях є досить високою і за ті 3-4 ходові дні ви майже 100-процентово попадаєте на грозу. А опинитися на Ігровищі або на Сивульському хребті в грозу та ЩЕ й 9-річними дітьми не бажаю нікому. Та й похід для дитини, в першу чергу, має приносити задоволення, а не екстремальні пригоди. Я минулого року водив свого 13-річного сина в "лайтову" прогулянку на Хомяк - Синяк. Після того, як ми на слідуючий день спустились в Буковель, хлопець сказав, що більше в походи ходити не хоче. З погодою, до речі, нам тоді пощастило.

Дякую за відповідь! А яшо отак підемо?

Изображение

Посты: 4640

СообщениеСр май 20, 2020 14:37 

Перший день - до хатки за 2-3 години.
Другий трохи жерепами повз окопи на Ігровець і лайтовий спуск на Боревку.
А от третій день доведеться маслати довго по дорозі.
В цілому так і ходять. Дорослі за 2 дні.

Посты: 178

СообщениеСр май 20, 2020 14:52 

Так, звичайно, простіше і легше. Я би рекомендував краще страртувати з Гути. Перший день, поки є сили, вийти на пол. Боревка (Погар), другий - через Ігровище і Матагів до хатки, а на третій уже просто спуститись в Осмолоду.

СообщениеСр май 20, 2020 15:00 

slv писал(а):Перший день - до хатки за 2-3 години.
Другий трохи жерепами повз окопи на Ігровець і лайтовий спуск на Боревку.
А от третій день доведеться маслати довго по дорозі.
В цілому так і ходять. Дорослі за 2 дні.

Планую десь там заночувати ще раз, по отій "довгій дрозі"

СообщениеСр май 20, 2020 15:02 

ymelnyk писал(а):

Так, звичайно, простіше і легше. Я би рекомендував краще страртувати з Гути. Перший день, поки є сили, вийти на пол. Боревка (Погар), другий - через Ігровище і Матагів до хатки, а на третій уже просто спуститись в Осмолоду.

Обирав початок з Осмолоди в цілях, шо там з транспортом туго, треба на потяг з Франківська встигти.з Гути легше добратись

СообщениеСр май 20, 2020 15:05 

Изображение

А може на пол.середню ще зайти, шоб дітей не загнати?

Посты: 4640

СообщениеСр май 20, 2020 15:52 

Від хатки на Матагові лише трохи далі, ніж від Середньої... І з водою там може не дуже бути. Краще вже на боревку йдіть. Ігровище - як стадіон. Довге і пласке.
На Боревці є дуже добрі стоянки.

Посты: 1631

СообщениеСр май 20, 2020 20:47 

Перше - Ви не вказали дати переходу (То - відносно погоди). Друге - не вказали приблизної запланованої тривалості.
Далі - чим Ви плануєте добиратися? Якщо тепер - то в умовах ЩЕ карантину - громадський транспорт не рулить. І як будете з Гути добиратися?
Ще далі - Вам вище досвідчені туристи розклали по всіх поличках.
Особисто моя думка - не мордуйте недосвідчених дітей грандіозними кілометровими переходами. В цьому випадку вони запамятають хіба що топтання вгору-вниз-вгору-вниз..... + все негативне. Це - просто такий вік. Чи не краще - прийти на кілька день в якусь хатку (на випадок негоди, яка стабільна в Карпатах :-) ), і зробити кілька нормальних радіалок для початку привчання дітисьок до краси гір? Або - це ж саме в наметовому таборі. І - з кожною наступною радіалкою поступово збільшувати кілометраж та навантаження (в наплічниках). Повторюю ще раз - це моя особиста думка. Але колись давноі мене так само :-)
Вам - удачі!!!!!

СообщениеЧт май 21, 2020 08:30 

Реально - якщо людина має намір потрапити в Осмолоду, з дітками, то краще піти на пару днів в якусь хатку, і з неї з малими наплічниками походити по навколишніх горах. Вибір є великий. І дітям така перша вилазка повинна сподобатися. І на випадок негоди завжди можна обсушитися-зігрітися.

Посты: 4

СообщениеЧт май 21, 2020 09:18 

Андрюха стр писал(а):Перше - Ви не вказали дати переходу (То - відносно погоди). Друге - не вказали приблизної запланованої тривалості.
Далі - чим Ви плануєте добиратися? Якщо тепер - то в умовах ЩЕ карантину - громадський транспорт не рулить. І як будете з Гути добиратися?
Ще далі - Вам вище досвідчені туристи розклали по всіх поличках.
Особисто моя думка - не мордуйте недосвідчених дітей грандіозними кілометровими переходами. В цьому випадку вони запамятають хіба що топтання вгору-вниз-вгору-вниз..... + все негативне. Це - просто такий вік. Чи не краще - прийти на кілька день в якусь хатку (на випадок негоди, яка стабільна в Карпатах :-) ), і зробити кілька нормальних радіалок для початку привчання дітисьок до краси гір? Або - це ж саме в наметовому таборі. І - з кожною наступною радіалкою поступово збільшувати кілометраж та навантаження (в наплічниках). Повторюю ще раз - це моя особиста думка. Але колись давноі мене так само :-)
Вам - удачі!!!!!

План такой: Поезд до франковска , потом маршрутка, выезд 9 июля.Думал этот маршрут разбить на 4-5 ночей шоб, как писали выше, не мучить детей километровыми бросками.Допустим первая ночёвка в хатке, вторая на пол. Середня, третья на пол.Боревка и дальше по дороге до Гуты где нибудь.С Игровца мы ж тока вниз идти будем.

Посты: 109

СообщениеЧт май 21, 2020 09:19 

Андрюха стр писал(а):в якусь хатку

я би порадив на Плісце - і не далеко і не такий різкий під!ом як на матагівську хату

Посты: 4

СообщениеЧт май 21, 2020 10:02 

Андрюха стр писал(а):Реально - якщо людина має намір потрапити в Осмолоду, з дітками, то краще піти на пару днів в якусь хатку, і з неї з малими наплічниками походити по навколишніх горах. Вибір є великий. І дітям така перша вилазка повинна сподобатися. І на випадок негоди завжди можна обсушитися-зігрітися.

Там ж одна хатка вроді, кажуть там якісь гражданін літом живе....

СообщениеЧт май 21, 2020 14:18 

drap писал(а):Там ж одна хатка вроді, кажуть там якісь гражданін літом живе....

Трохи розписав відносно хаток - в ПеПЕ, щоб менше флуду - блуду тут |#smile710|

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Сколько ушей было у Мао Цзэдуна? (Введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.