Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Sherlock, slv, Екатерина, Жанна, eee, Туранчокс, Burs, Ymka, Бармалейка

• Страница 1 из 1
Автор Сообщение

Посты: 53

СообщениеСб май 11, 2019 11:10 

У зв'язку з браком часу та не дуже спортивною підготовкою групи хотів дізнатись чи є можливіть транспортування групи з Рахова, через с.Богдан на полонину Довга?
Якщо хтось знає номери телефонів перевізників, які займаються транспортуванням туристів-любителів по горам, буду дуже вдячний за інформацію!
------------------------------------
Последний раз редактировалось Anatoliy_Kirilov Сб май 11, 2019 17:06, всего редактировалось 1 раз.

Посты: 298

СообщениеСб май 11, 2019 11:38 

Anatoliy_Kirilov писал(а):У зв'язку з браком часу та не дуже спортивною підготовкою групи хотів дізнатись чи є можливіть транспортування групи з Рахова, через с.Ділове на полонину Довга?
Якщо хтось знає номери телефонів перевізників, які займаються транспортуванням туристів-любителів по горам, буду дуже вдячний за інформацію!

А ви про яку полонину Довга? Про ту, що біля КПП "Богдан"? Якщо про неї, то як ви собі уявляєте переїзд до неї через Ділове? Через гори? Чи дорогою понад кордоном? Ніколи не чула, щоб хтось робив саме такий трансфер) З Ділового на Лисичу то возять, а от на Довгу...Тут десь мають бути в темах телефони тих хлопців, які возять на Лисичу, це в них таке треба питати. Якщо вже так треба на Довгу, то логічніше з Богдана на неї заїжджати.

Посты: 1802

СообщениеСб май 11, 2019 15:11 

Anatoliy_Kirilov писал(а):У зв'язку з браком часу та не дуже спортивною підготовкою групи хотів дізнатись чи є можливіть транспортування групи з Рахова, через с.Ділове на полонину Довга?

а чи потрібно вам в Ділове ? якщо їх попередите і матимете роздруківку учасників , думаю , що ні .
а якщо вже дуже вам захочется , то варто розбити на дві частини:
1) тр-рт з Рахова на Ділове
2)тр-рт з Ділового (через Рахів) на Довгу .
№ телефонів рахівських бомбил в сусідній темі .

СообщениеСб май 11, 2019 17:04 

Вибачте. Сплутав Ділове і Богдан(((
Корочше так - збираюсь робити маршрут: м.Рахів, с.Богдан, пол.Довга, ну а далі ПІМ і в Рахів.
От і хочу дізнатися, чи є варіанти транспорту - Рахів, Богдан, Довга?

СообщениеСб май 11, 2019 17:13 

Anatoliy_Kirilov писал(а):а чи потрібно вам в Ділове ? якщо їх попередите і матимете роздруківку учасників , думаю , що ні .
а якщо вже дуже вам захочется , то варто розбити на дві частини:
1) тр-рт з Рахова на Ділове
2)тр-рт з Ділового (через Рахів) на Довгу .
№ телефонів рахівських бомбил в сусідній темі .

Це ти про це?
Там автобус есть. За 17 грн до Рахова.
097-213-26-74 Богдан 12 чел. (Рахов).
067-169-93-85 Семен . Из Богдана. Джип. Хоть от КПП Перемычка. заберет, но может работать.
А на Луги через Бальцатул марка идет, либо от Выхода. Либо через Гаворынку.

Посты: 298

СообщениеВс май 12, 2019 11:35 

Anatoliy_Kirilov писал(а):Вибачте. Сплутав Ділове і Богдан(((
Корочше так - збираюсь робити маршрут: м.Рахів, с.Богдан, пол.Довга, ну а далі ПІМ і в Рахів.
От і хочу дізнатися, чи є варіанти транспорту - Рахів, Богдан, Довга?

З Рахова на Богдан елементарно, хоч рейсовим, хоч найняти водія з машиною. Телефони тут в темах є різні. А от з Богдана на саму Довгу, то я думаю, за це треба консультуватись у тих водіїв, які саме нагору вивозять людей, типу тих, що на Лисячу катають. Транспорт один і той самий треба у таких випадках, вони скажуть точно, чи можна таке зробити і за стільки грошей)

СообщениеВс май 12, 2019 16:07 

Віра писал(а):З Рахова на Богдан елементарно, хоч рейсовим, хоч найняти водія з машиною. Телефони тут в темах є різні. А от з Богдана на саму Довгу, то я думаю, за це треба консультуватись у тих водіїв, які саме нагору вивозять людей, типу тих, що на Лисячу катають. Транспорт один і той самий треба у таких випадках, вони скажуть точно, чи можна таке зробити і за стільки грошей)

Добре. Дякую!

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать четыре минус семь = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.