Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Sherlock, slv, Екатерина, Жанна, eee, Туранчокс, Burs, Ymka, Бармалейка

• Страница 1 из 1
Автор Сообщение

Посты: 51

СообщениеПн янв 28, 2019 00:42 

РІЗДВЯНІ КАРПАТСЬКІ ПРОГУЛЯНКИ - день 1
- 07.01.2019 -
- Бистрець - полонина Псарівка - ... майже :) ...

... Мабуть не відкрию таємницю , що наші Карпати - прекрасні у всі пори року !!! |#smile805|
і коли в Карпатах наступає зима - це особливо гарно та казково !!!
Там вона - просто справжня !!! |#smile746|
Однак звісно буває так - що , зимові гори криють в собі і значну небезпеку !
і от саме в період Різдва , коли була гарна кількість вихідних - вирішили обов'язково відвідати зимові Карпати !
Однак саме в цей час рятувальні та синоптичні служби попередили саме на цей період - і деяке погіршення погодних умов , і лавинну небезпеку ...
Звісно можна сидіти вдома ...
Але можна обрати і певний досить безпечний варіант маршруту !
Звісно , тим особливо досвіченим мандрівникам в гори , які люблять піднятись чим повище - такий маршрут ймовірно буде скучним та не цікавим ...
Але тим - хто не женеться за певними конкретними висотами , цифрами , вершинами ,
а тим - кому головне - не це все - а просто - КРАСА КАРПАТ (!!!) - незалежно від висот , та цифр-відміток вершин -
тим я думаю і такий маршрут принесе радість та незабутні почуття та емоції ! |#smile748|
Особливо порекомендую такого роду маршрути і для тих у кого скромний зимовий досвід !

Отже трохи вже скучивши за Карпатами з часу нашої крайньої мандрівки , що була в жовтні на Свидовець , на Різдво ми відправились в район Чорногори .
Або я це б назвав - перед-Чорногір'я або при-Чорногір'я :)
Скажу відразу , що в цих місцях вже бував - у травні 2017-того , і маршрути вже знав ...
Хоча у другий день - зробили гарне поєднання - того , що вже знав і відвідував - з новою для себе гілкою маршруту , в якій досить легко було орієнтуватись ...
Зазначу , що ночували ми не в наметах , а у людей в приватній садибі ...
Приїхали ми вранці в перший день Різдва - то ж господарі дуже гостинно нас запросили до сімейного святкового столу . |#smile615| Після чого ми відвідали Церкву Успіння Св. Анни (збудована 1872 року) , і згодом вирушили на нашу зимову прогулянку ...
Так , як вийшли ми не саме рано - то ж обрали невеличкий маршрут - до полонини Псарівка .
Крім того , Юля почувала себе трохи втомленою ще з дороги - то ж у нас не було обов'язкової цілі - дійти саме до самої полонини , а було вирішено просто йти у не спішному , зручному темпі - піднятись в напрямку полонини та помилуватись зимовими красотами !
Погода , єдино що варто сказати , з точки зору видимості - була не самою ідеальною - було трохи туманно , та час від часу падав сніг ... Однак це нам не завадило насолоджуватись і тим - що ми могли бачити !
Прогулявшись до певного часу - з розрахунку на дорогу назад - ми перекусили , попили чаю і вирушили назад ...
і саме вже під кінець дня - небо почало прояснятись - тож були сподівання , що на другий день - видимість буде кращою !...
і ці сподівання - виправдались - вже в вікна теплої карпатської хати ми спостерігали зоряний вечір та ніч !

Ну а на другий ранок - погода була просто , як подарунок - про що вже розповім в наступній частині ... :)
а поки , що фото з прогулянки першого дня -
- 07.01.2019 - Бистрець - майже полонина Псарівка -
- не дійшли , але напрямок такий ... :)

... далі буде ;) ...

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

... далі буде ;) ...
------------------------------------

СообщениеЧт янв 31, 2019 00:18 

РІЗДВЯНІ КАРПАТСЬКІ ПРОГУЛЯНКИ - день 2
- 08.01.2019 -
- Бистрець - Косарище ...

... Як я вже описав у попередній частині розповіді - у перший день нашої Різдвяної Карпатської прогулянки - погода , з точки зору видимості була не самою ідеальною - було туманно та час від часу падав сніг ... Але це нам не завадило отримати задоволення від нашої прогулянки !
Під кінець першого дня небо почало прояснятись і вже пізно ввечері ми могли спостерігати чисте зоряне небо над Карпатами !
То ж наступний день очікувався з надією на гарну погоду !
і всі ці очікування та надії сповна виправдались ! :)

Погода в той день була просто , як подарунок !!!
Ранок зустрів нас яскравим сонцем , а на небі не було жодної хмаринки !

Изображение

Чиста зоряна ніч принесла на ранок і свіжіший морозець - з самого ранку на термометрі було -20° ...
Ну а на момент , коли ми вийшли десь в районі -15° ...
Але це нас ані скільки не лякало - ми тепло одягнулись та вирушили на маршрут нашого другого дня .

Изображение

Пройшовши небагато по селу - від будинку-садиби , де ми ночували до школи , і там перейшли по містку через річку , і рушили на маршрут в напрямку гори Косарище (або , як ще кажуть місцеві - Кошарище) , яка розташована між селами Бистрець та Дземброня ...
Здалека , від школи , нас помітив місцевий чотирилапий мандрівник , який побіг , наздогнав нас і практично весь день йшов разом з нами , за що був винагороджений і бутербродами і печивом :)

Изображение

Відразу за містком почався підйом , що вів нас спочатку через ліс , а згодом вже ми вийшли на полонину .

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Ми йшли з північного боку схилу в південному напрямку , тож ліс переважно був у затінку ...
Ближче до верху , легкий вітерець час від часу струшував з дерев легкий сніжок , який просто сяяв на сонці пролітаючи донизу ...

Изображение

А коли ж ми вийшли з лісу на полонину , яка просто сяяла білосніжним покривалом , а сніг виблискував просто немов смарагди - ми просто милувались тією красою і просто навіть ні куди не хотілось іти :) ...

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Але йти було треба - бо якщо довго не рухатись - то ставало холодно , та й нам потрібно було ще йти далі ...
Ми піднялись до хати , яка на карті позначена , як - Хатка у Куби .

Изображение

Там присіли , перекусили та попили чаю та відправились далі ...

Изображение

Изображение

Коли почали підійматись стежкою - Юля пішла першою , щоб швидше зігрітись після того , як трохи посиділи , ну а я ж склав речі в рюкзак та відразу вирушив за нею ...
Час від часу , я зупинявся на кілька секунд для фотографування , а Юля час від часу оглядалась - де я ...

Изображение

і от одного разу обернувшись , вона з легким переляком в голосі сказала мені - " Дивись , ХТО це ??? " , і показала в напрямку лісу ...
Я придивися ! Коло лісу , метрів так з 300 чи трохи більше , від нас практично з того місця звідки ми вийшли з лісу показались 2 великих коричневих туші !... Очам своїм не вірилось - але вони - реально здалека метрів з 300 були схожими на ведмедів !!!
Я почав фотографувати і зумити - щоб потім хоч щось побачити на фото , а Юля почала мене підганяти - щоб ми скоріше звідти йшли ...
Мені правда йти не хотілось :) - бо відстань таки була безпечна , і я намагався фотографувати !
Було дуже цікаво , але щось не вірилось - що то таки ведмеді ... |#smile24| Коли тих тварин через кілька хвилин з'явилось ще 2 - тобто всіх вже було 4 - я сказав , що це точно не ведмеді - вони такими компаніями не ходять , припустив - може це кабани - але правда таки занадто завеликі , як для кабанів ...
і тоді я дійшов висновку , що то скоріше за все просто корови |#smile735|
Що потім таки підтвердилось , коли вище зустріли дядька з біноклем , що прогулювався - він глянув , ідентифікував і зняв всю інтригу |#smile603|

Изображение
- фото - зі стежки - звідки ми побачили "таємничих" :) тварин (без зуму)

Изображение
- фото - зі стежки - звідки ми побачили "таємничих" :) тварин (з зумом)

Ну кому смішно , що ми це не відразу визначили , що то корови - відповім - по перше - відстань була достатньо не мала - метрів 300 , а може і більше ... , друге - тварини були коричневого кольору на фоні темного лісу і були вже в затінку , а верхня частина лісу була ще освітлена сонцем - тобто - була різка контрастність світла ... , ну і третє - ну хто би міг подумати - що так от посеред середини зими - корови собі гуляють по лісі ?... Принаймні - там звідки мої батьки , з Рівненщини та Тернопільщини - зимою люди худобу , якщо і випускають - то тільки коло хліва , але ж ніяк НЕ В ЛІС !!!...
Ну от так ... :)

Изображение

Зверху на хребті Косарище - ми ще побачили вже інших корів , які "паслись" собі самі на січневому морозі та снігу :) ...

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Ми ж рушили далі і піднялись на вершину Косарище (1183) , на якій розташована вежа-передавач мобільного зв'язку .

Изображение

Изображение

Ну а далі , хребтом рушили на спуск .

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Тут наш чотирилапий друг , мабуть вже зрозумів чи може і знав , що вже повертаємось - і просто додав швидкості і мабуть раніше нас собі повернувся додому з прогулянки :) ...

Ми ж дійшовши до хати , що розташована вниз по тому хребту , спустились до дороги , що вже вела в Бистрець .

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Ну а дійшовши вже до іншого містка через річку в Бистреці , присіли , доїли наші запаси , зігрілись чаєм ,

Изображение

і вирушили вже по селу , на яке спускався зимовий вечір , в хатину до гостинних господарів ...

Изображение

Ну а після гарної вечері господарі нам запропонували ще зробити собі пам'ятну фото-сесію в національних гуцульських вбраннях ...

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

На наступний день ми вирушили до Верховини , прогулялись ще й там , потім звідти до Ворохти і додому ...
Загалом маршрут поїздки з 6 січня по 9 січня вийшов у нас таким -
- Рівне - Львів - Яремче - Бистрець - Верховина - Ворохта - Львів - Рівне ...

Посты: 108

СообщениеЧт янв 31, 2019 09:46 

Чудова розповідь і чудові фото!!! Мрію колись побувати в зимових Карпатах...

Посты: 236

СообщениеЧт янв 31, 2019 13:06 

Як не мене рюкзак завеликий для радікалки з поверненням в кінці дня в колибу.

СообщениеЧт янв 31, 2019 22:01 

promalpservise писал(а):Як не мене рюкзак завеликий для радікалки з поверненням в кінці дня в колибу.

ну можливо і так ... але краще хай трохи завеликий - ніж замалий !!! |#smile603|
Принаймні - помістилось все , що потрібно було на двох !!! якщо помітили - зате дівчина - обидва дні прогулювалась на легку - без рюкзака !
А мені - абсолютно не було важко :)
ну і коли зима та мороз , а на зупинках , перекусах - остигаєш - то певний запасний одяг - ніяк не лишній ...
крім того мали ще 2 термоси , їжу ...
лишнім був хіба що - фото-штатив , який з собою носив та так і не використав - було трохи ліньки на морозі з ним гратись ... :)

СообщениеЧт янв 31, 2019 22:09 

sboly писал(а):Чудова розповідь і чудові фото!!! Мрію колись побувати в зимових Карпатах...

Дякую за відгук ! ;)

Зимові Карпати - варті того !!! Вони просто казкові !
і до речі , якщо Ви ще не були в Карпатах саме взимку - то саме з от таких маршрутів - задля безпеки - тим у кого нема зимового досвіду - і раджу починати !!!
а не пертись відразу на зимові Говерлу чи Петрос , і т.д. ... - як дехто радить для новачків ...

Посты: 148

СообщениеПт фев 01, 2019 00:39 

Гарно провели різдвяні свята і фото класні, вітаю. До речі, у мене теж є фото "різдвяного" сонця знятого в той же день і час (подивився exif-дані файла), але уже в іншому міці Карпат. 8 січня був той рідкісний день майже за всю зиму, коли погода радувала хорошою видимістю і синім небом.

Изображение

СообщениеПт фев 01, 2019 01:54 

ymelnyk писал(а):Гарно провели різдвяні свята і фото класні, вітаю. До речі, у мене теж є фото "різдвяного" сонця знятого в той же день і час (подивився exif-дані файла), але уже в іншому міці Карпат. 8 січня був той рідкісний день майже за всю зиму, коли погода радувала хорошою видимістю і синім небом.

Дякую за відгук та вітання !

Так бачу у Вас - теж чудове фото і по часу - ми знімали приблизно в ту ж годину :)
Погодка в той день була - просто ПОДАРУНОК !!!

А ДЕ до речі - Ваша локація зйомки ??? ;)

Посты: 148

СообщениеПт фев 01, 2019 10:05 

Це в Рожнятівському районі с.Перегінське (недалеко від Осмолоди). Гуляю там досить часто, оскільки звідтіля родом. Пройшовся пару годин по горбах, благо погода була прекрасна.

Изображение

Мені, до речі, у ваших світлинах особливо сподобалась фотосесія у гуцульському вбранні, оригінально і колоритно.

СообщениеВс фев 03, 2019 20:26 

ymelnyk писал(а):Це в Рожнятівському районі с.Перегінське (недалеко від Осмолоди).

Зрузумів ! Якщо не помилюсь - то їхали якось до Гринькова (що перед Осмолодою) через Перегінське ...

ymelnyk писал(а):Мені, до речі, у ваших світлинах особливо сподобалась фотосесія у гуцульському вбранні, оригінально і колоритно.

О ! Нам то теж сподобалось !
Гарна па'мять буде !
То подяка гостиним господарям , в яких ми зупинялися !...

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать четыре минус семь = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.