Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Sherlock, slv, Жанна, Екатерина, eee, Серж-Brodyaga, Burs, Ymka, Бармалейка

• Страница 1 из 1
Автор Сообщение

Посты: 216

СообщениеЧт май 11, 2017 00:02 

Виїжджаю в понеділок 15 числа о 1:00 Ковельським до ІФ, першою маршруткою Верховинською до перевалу, в планах Кострича і Гриняви, спуск через Угорські скелі. Ввечері у четвер потрібно бути у Львові.
Якщо хтось має бажання - можете долучатись.
В тих краях ще не лазив, жпс не маю, ніякої відповідальності за вас не несу, не являюсь гідом чи інструктором. Темп середній. Палатка двомісна, є вільне місце одне.
При великому бажанні і цікавій пропозиції маршрут можна змінити.

Посты: 201

СообщениеЧт май 11, 2017 18:40 

Маршрут клас, але чому саме зараз? Нас 3 чола вже. Чекаємо погоду. Після 20 в ті самі краї, але трішки не туди =)
Сидю думаю, що зі Свидівецькими озерами робити – їхати, чи не їхати – одні сайти нормальну погоду малюють інші погану.

СообщениеЧт май 11, 2017 19:05 

empyreal писал(а):Маршрут клас, але чому саме зараз? .

Держаться нету больше сил!

СообщениеЧт май 18, 2017 08:09 

Вчора приїхав додому. Маршрут гарний, не складний
Пару фото
Вийшов з маршрутки ні живий ні мертвий, безсонна ніч у дорозі, плюс довго їхали з ІФ, маршрутка ламалась, в результаті пересадили на іншу через годину в Надвірній.

Изображение

Изображение

На Чорногорі ще вдосталь снігу.

Изображение

Изображение

Дуже гарне місце на вершині для ночівлі за хорошої погоди

Изображение

Довго сидів у роздумах чи валити через Маришевську на Шпиці і в Луги, чи йти на Гриняви. Снігу багато, бахіли не взяв, завтра погода хренова по прогнозу і ще з десяток тупих відмазок для себе, в результаті валю на Гриняви.

Изображение

Крокусів ще вдосталь

Изображение

Добре, що не свіжі

Изображение

Не можу відірвати погляд, манить і манить, треба обов"язково полазити в тих в котлах

Изображение

Тихенько собі спускаюсь до Красника вздовж потоку (не по марці), погляд вліво, і в мене холодніє кров. Не знаю чому, але цей кусок мені видався тоді якимось гномом, реально висадився

Изображение

На годиннику десь біля 4, бачу гарне місце, дрова поскладані, слід вогнища, зліва потічок, справа гарне деревце, прямо - вихід на Гриняви. Гріх не заночувати. Приготував гречку із шлуночками від Туше, дуже смачно, рекомендую. Вечеряю попиваючи смачну настоянку, яку мені колись Сашко спрезентував на вокзалі в ІФ

Изображение

Изображение

Зранку перевалюю через Черемош і піднімаюсь на Гриняви

Изображение

Горяни вже не ті, сонячна батарея, проведена вода..

Изображение

Валю по хребту

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

хай вей, тут би велік))

Изображение

На Скупову не ліз, бо позаду мене доганяли хмарки
Починається дощик, але я вже дійшов до колиби біля Угорських скель, пересиджую непогоду.

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

На спуску в метрах 30 зустрічаю двох косуль, фотик витянути встиг, але поки відкривався об"єктив вони звісно втекли. Йду далі. Чую "двіженіє справа". Скидаю рюк, витягую фотоапарат, і тихенько спускаюсь в яр. Потім зупиняюсь...думаю..а як там медвідь, кабан, а не косуля чи олені...Зумовик у мене дуже шумний, треба шестерні змастити))), коротше тільки почав крутити зумом - місія провалена, не знаю чи можна це назвати фотом, але шо є то є

Изображение

Спустився в Зелене десь біля 4, відмився в Черемоші. До 8 години так і не зміг нічим вибратись. Підвезли до Дземброні. Темніє, часу шукати місце не має, йду в кемпінг Білий слон. Прикольно тут. Оплачую 40 грн за встановлення намету, можна користуватись душом, туалетом, кухнею (газова плита, холодильник, посуд...). Не погано. Покупався, поправся і зранку свіжачком поїхав додому.

Дякую за увагу

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать один минус шестнадцать = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.