Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Sherlock, slv, Жанна, Екатерина, eee, Серж-Brodyaga, Burs, Ymka, Бармалейка

Модератор темы: сашко

1, 2, 3, 4, 5, 6, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 3380

СообщениеВт май 16, 2017 10:59 

Збільшення швидкості закипання і ККД то різні речі.
А так то це найзвичайнісінький вітрозахист плитки. Думаю, якщо взяти Джетбойл, то результат буде ще кращий.
У часи, коли юзав горєлку-свисток (таку яка накручується на балон, типу твоєї, Сашко) я від такої конструкції відмовився через невисоку стійкість (два рази чай перевертав) і дуже сильне нагрівання верху балона.

Посты: 117

СообщениеВт май 16, 2017 12:17 

Все уже украд придумано до Вас.

ветрозащита для горелки

Посты: 3062

СообщениеВт май 16, 2017 12:51 

animarua писал(а):Все уже украд придумано до Вас.

ветрозащита для горелки

а ось тут посперечаюсь на всі 100 :
всі ці прототипи навіть близько не схожі із моїм(тобто мойого сина) пристроєм:
- монтаж унікальний, захист надівається в натяг на стойки пальника;
- це дає суттєву перевагу - захист "мертво" сидить на пальнику ;
- вага захисту рівно у 10 раз менша ніж у тих що продаються (сам продав пару тижнів тому такий новий, вага - 225гр, китай https://toprope.com.ua/ua/turizm/palnikiswtlo/vitrozahist/fire-maple-fmw-508);
- вартість : в мене майже нуль, китай продає від 250 і до 350 гривень;
- захист що роблять з фольги, здуває вітер вмить як що поривістий-раз, по друге фольга не дає того тепло-ефекту як в мене, провірте, я перевіряв не раз;
- жестяний захист має і пластичність і прочність одночасно, його практично неможливо знищити;
отже висновок : ми з сином ніц не вкрали, суто наша розробка - один, друге : це супер-пупер бюджетний варіант бо не всі з нас проміняли свободу та бюджетність на гроші та перспективні роботи(вибачте але це моя особиста думка, маю право), і трете : якість результату, економічність, удобство;
хто спробує зробити і випробує взимку хоча б раз - зрозуміє що це є бінго...

СообщениеВт май 16, 2017 13:11 

Ymka писал(а):Збільшення швидкості закипання і ККД то різні речі.
А так то це найзвичайнісінький вітрозахист плитки. Думаю, якщо взяти Джетбойл, то результат буде ще кращий.
У часи, коли юзав горєлку-свисток (таку яка накручується на балон, типу твоєї, Сашко) я від такої конструкції відмовився через невисоку стійкість (два рази чай перевертав) і дуже сильне нагрівання верху балона.

трекінгова палиця - надзвичайнісенький патик, "бучка", але є одне але...((та й серед трек-палиць є масса відмінностей які надто важливі щоб їми нехтувати, тут можна цілу статтю писати про трек-палиці або про вітрозахист, і, доречі, ми випробували декілька прототипів, з різними вимогами і умовами, але цей - універсальний і робочий, інші мали суттєві недоліки (перегрів пальника, балона і т.п.)...))...
ну і постріл у затилок (жартую!) : ось Джетбойл : https://kamchatka.com.ua/g6370413-gazovaya-gorelka-turisticheskaya?gclid=CjwKEAjwxurIBRDnt7P7rODiq0USJADwjt5DyJm1_S_qw-dRPekWsme_Ssr3ccGwTBmQPkzyIkgoXBoCs7rw_wcB

а ось Павло Артемишин, який його купив і користував ходячи зі мною взимку у похід на протязі 4 днів :https://vk.com/id17458987?z=photo17458987_456239028%2Fphotos17458987

а потім по приїзду він його ПРОДАВ...чому ?? бо він вібачте але невдобний нахрєн, якісно тілько воду закип*ячує, варити на ньому - анріал...а ціна ? ви дивилися ? - котелки від 2000 гривень, пальники з котелком від 5000 гривень...можливо я один тут в Україні живу за 200 баксів у місяц ? всі вже у Європі ? нєдумаю, як каже Кисєльов...

СообщениеВт май 16, 2017 18:47 

А задача Джетбойла не приготування їжі, а приготування окропу - повісив на гак в скелі, снігу натопив, водичку закип"ятив, залив чайок і сублімат.
В тебе Сашко просто вдосконалений і ергономічний вітрозахист саме під твою плитку, який мінімізує тепловтрати. Якщо не забуду, то може вечерком скину фото своєї кухонної системи. Вітрозахист також вартує практично нуль, ККД не міряв ( не 200% точно :) ), балон не перегрівається, можна підлаштувати під різні умови (вітер, температура етс), Висота також регулюється. Називається цей вітрозахист - кусок гофри для витяжки, чуть- чуть модернізований (один проріз ножем). Вага - в межах похибки ваг, запаковується в казанок, вартість для мене нульова, бо залишились обрізки після ремонту. Юзаю вже років 5, живе ця штука роки два активного користування.

Посты: 45

СообщениеСр май 17, 2017 21:37 

|#smile805| Спробую, цікаво, літо наближається, але я мерзлячка.
сашко писал(а):..........
Я взяв лист 1,5/1 і використав його вклавши у спальник огинаючи тіло з якогось боку(правий чи лівий, яка різниця)...Тепловий/нагріваючий ефект був гарний, майже такий як і у КОКОНА, але конденсат був до 300 гр(тільки не питайте як я це вимірював, на бога ради, вам того не тре) а це не той результат на який я очікував, отже ХИБНИЙ ВАРІАНТ, НЕВДАЛИЙ, але його вже можливо було викоритовувати.
Далі.
Мною був взятий лист (той самий утеплювач, 5мм) довжиною 1,5 м(ширина - стандарт: 1м) і розрізаний ось таким чином :

одна частинка внизу 30 см, вверху 50 см, друга внизу 50см, вверху 70 см.
......... ДЕФОРМУЄТЬСЯ, ЛЕГКО РОЗГЛАДЖУЄТЬСЯ

Оцінка по 12-бальній шкалі - 11-12 балів.
Хто хоче критикувати - ідіть в дупу.
Хто спробує зробити і використовувати - з вас пончик при зустрічи, ви заціните, гарантовано.
Все.

СообщениеПт май 19, 2017 08:52 

я без всяких сумнівів беру утеплювач(ізолон) у КОЖНИЙ похід, це дає мені можливість брати з собою менше одягу(на ніч) та більш легкий спальник, це мінусує 1-1,5 кг а плюсує (по вазі) 150-200 гр, це одне, а друге - я у дуже широкому спектрі використовую у поході листи ізолону, можливості - нескінчені ! наприклад ви вимокли до трусів і глибше, і вітер, і холод, і дощ проливає без зупинки, що у цей час з вами відбувається ? - вірно, гіпотермія починаючи від 1 і до 2-ї стадії коли вас вже ратують ваші напарники по походу, а що роб*ю я ? - беру ту полосу що 30см/50см/1,5 м і обмотуюсь нею під вітровкою, ефект зігрівання - 5-15 секунд, а це ВАЖЛИВО коли гіпотермія...і коли йдеш під рюкзаком - не заважає, і це я навів тільки один з прикладів використання а їх - тьма, повірте на слово, я вже майже пів року юзаю...

Посты: 839

СообщениеПн май 22, 2017 10:11 

сашко писал(а):
Ymka писал(а):Збільшення швидкості закипання і ККД то різні речі.

трекінгова палиця - надзвичайнісенький патик, "бучка", але є одне але...((та й серед трек-палиць є масса відмінностей які надто важливі щоб їми нехтувати, тут можна цілу статтю писати про трек-палиці або про вітрозахист, і, доречі, ми випробували декілька прототипів, з різними вимогами і умовами, але цей - універсальний і робочий, інші мали суттєві недоліки (перегрів пальника, балона і т.п.)...))...
ну і постріл у затилок (жартую!) : ось Джетбойл : https://kamchatka.com.ua/g6370413-gazovaya-gorelka-turisticheskaya?gclid=CjwKEAjwxurIBRDnt7P7rODiq0USJADwjt5DyJm1_S_qw-dRPekWsme_Ssr3ccGwTBmQPkzyIkgoXBoCs7rw_wcB

а ось Павло Артемишин, який його купив і користував ходячи зі мною взимку у похід на протязі 4 днів :https://vk.com/id17458987?z=photo17458987_456239028%2Fphotos17458987

а потім по приїзду він його ПРОДАВ...чому ?? бо він вібачте але невдобний нахрєн, якісно тілько воду закип*ячує, варити на ньому - анріал...а ціна ? ви дивилися ? - котелки від 2000 гривень, пальники з котелком від 5000 гривень...можливо я один тут в Україні живу за 200 баксів у місяц ? всі вже у Європі ? нєдумаю, як каже Кисєльов...

Я бачу туристичні скрєпи ще сильні в нашого похідного брата. Може то продати свій Джетбойл , таскаю всюди років чотири з собою. А виявляється він якийсь неудобний і не дуже тойво, правовірний. Йду певно згадаю молодість, наточу шашку сокиру, візьму брезентуху і нарубаю собі файно гілок смереки під ватяний спальник. Ну і міфи що брендові і технологічні речі можуть коштувати мегадорого треба помалу руйнувати . Є Штати і сейли де все купується. Ясно що за ніякі 5 тис я би ніколи не купив пальник (мій Джетбойл мені обійшовся десь у 80 долврів із доставкою, при тодішньому курсі цілком адекватна ціна на річ якою користуватимешся у довготривалій перспективі ). Ну і пельмені, борщ і макарон у ньому готували ;)

Посты: 852

СообщениеПн май 22, 2017 21:29 

vasjaletsyn писал(а): Йду певно згадаю молодість, .....

Васьок,а слабо хоч раз пройтись два-три дні на "советской снаряге" у любий куточок Карпат? Можу кумпанію скласти.Затім відзвітуємось на загал.Як?Резикнеш? |#smile718|

Посты: 208

СообщениеПн май 22, 2017 21:40 

Гггг.. "ретро похід" вимальовується

Посты: 839

СообщениеПн май 22, 2017 21:44 

Shelax71 писал(а):

Васьок,а слабо хоч раз пройтись два-три дні на "советской снаряге" у любий куточок Карпат? Можу кумпанію скласти.Затім відзвітуємось на загал.Як?Резикнеш? |#smile718|

І лопухами с×аку підтирати авось ще треба. Нє, не ризикну. Скрєп правовірних не маю , заволоділи моєю душею і розумом технології та здобутки цивілізації. Проходжу в Епіцентрі повз ізолон і думки навіть в голову не приходить що його можна не по призначенню використовувати. Гуманітарій, одним словом. Каюсь, но в СССР не хочеться.

PS. Ага , Єрмак найлуччий рюкзак, чув у дитинстві про те

СообщениеПн май 22, 2017 22:08 

Shelax71 писал(а):

Я, особисто, з тобою Олексію, залюбки б пройшовся навіть і з совковою снарягою (в мене був і колобок і Єрмак позичений навіть юзав). Кеди, пропалена штормовка, намет брезентуха ("памірки" були не у всіх), клейонка над наметом, ялинове гілля замість надувайки, в казанку макарони рожкі, які треба пильнувати аби не перетворились у клейстер. Воєнна тушонка в солідолі. Рамантіка. Але нах воно нада?
ПиСи ізолон використовую, але хіба як футпрінт для надувайки аби не пробити. Ношу деколи, але використати спосіб Сашка поки Бог милував. Може просто в непогоду таку не попадав, що [quote= гіпотермія починаючи від 1 і до 2-ї стадії коли вас вже ратують ваші напарники по походу[/quote], а може просто снаряга рішає - ХЗ.

Посты: 852

СообщениеПн май 22, 2017 22:52 

|#smile702| Е-ехх....Прийдеться залучати сусіда(Азімута,він же бородатий мольфар,він же Бограч-патті діджей,та т.ін.) |#smile603| У нього своя філософія бродіння"псєчими стежками" з снарягою 60-х-70-х років минулого століття |#smile784| |#smile795| |#smile796|

Посты: 804

СообщениеВт май 23, 2017 07:43 

Маю совдепівського брезентового намета (ретро-стиль). Хто понесе? |#smile729|

Посты: 804

СообщениеВт май 23, 2017 07:46 

Поверну в тему утеплювачів - цими вихідними тестував вкладиш "Sea To Summit Thermolite Reactor Compact Plus". Очікував більшого ефекту. А може, просто, що був тверезий??? |#smile784| |#smile784| |#smile784| А заготовка Сашкового типу від зими запакована, але не пробував. |#smile737|

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать один минус шестнадцать = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.