Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Главный модератор - Belka.
Модераторы: Sherlock, Екатерина, Жанна, Туранчокс

Модератор темы: сашко

1 ... 6, 7, 8, 9, 10, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 1658

СообщениеВт апр 10, 2018 10:26 

Андрюха стр писал(а):
shpion писал(а):що за смішки?
Це ж калоген, який постійно потрібен для суглобів. А як відомо, з роками його виробляється все менше й менше.

То не смішки |#smile805| Мабуть, в Олекси просто вже СКС |#smile603|

shpion,Дікую. Прийму до уваги(я за желатин).
Андрюха стр. ,хто б говорив про СКС...Вона нас всіх чекає,але Ти до неї ближче |#smile603|
------------------------------------

Посты: 1575

СообщениеВт апр 10, 2018 14:15 

Shelax71 писал(а):Андрюха стр. ,хто б говорив про СКС...Вона нас всіх чекає,але Ти до неї ближче

Я вже тото СКС переріс |#smile603| Но тєма желатину - зацікавила. |#smile615| А горючкою типу С2Н5ОН розбавляєцці? |#smile737| Для місцевої анестезії та локалізації больових синдромів... |#smile714|

Посты: 217

СообщениеВс апр 15, 2018 10:56 

Желатин і правда ефективний. Правда, вживати треба не звичайний продуктовий желатин на холодець, а додатково гідролізований. Йде під назвою "колаген гідролізат". Сама по собі молекула цього білка велика і організму складно його засвоїти. Гідролізований же являє собою відносно короткі фрагменти і засвоюється добре. Продається в магазинах спорт харчування, купляти на вагу значно дешевше (600+ грн за кіло).

Являє собою порошок, смак більш-менш нейтральний, хоча можна додати ще щось для смаку. Для харчування в поході годиться мало, склад білка специфічний і потребу у всіх амінокислотах не покриває. Буває ще в капсулах і в таблетках, дорожче.

Успішно вирішив свої проблеми з суглобами саме завдяки колагену гідролізованому в комбінації з вже згаданим тут Animal flex. Вистачило дози колагену 5 г в день (це 2 чайні ложки без гірки). Результат десь через 3-4 тижні.

Флекс дорогий (порядка 700+ грн з клієнтською знижкою), зате мега ефективний. До цього пробував колаген окремо, ефект теж був, допомогло в меншій мірі. Обидва продукти працюють з різних боків, тому не є взаємозамінні.

Посты: 3684

СообщениеПн апр 16, 2018 21:33 

Senjer писал(а):Желатин і правда ефективний. Правда, вживати треба не звичайний продуктовий желатин на холодець, а додатково гідролізований. Йде під назвою "колаген гідролізат". Сама по собі молекула цього білка велика і організму складно його засвоїти. Гідролізований же являє собою відносно короткі фрагменти і засвоюється добре. Продається в магазинах спорт харчування, купляти на вагу значно дешевше (600+ грн за кіло).

Являє собою порошок, смак більш-менш нейтральний, хоча можна додати ще щось для смаку. Для харчування в поході годиться мало, склад білка специфічний і потребу у всіх амінокислотах не покриває. Буває ще в капсулах і в таблетках, дорожче.

Успішно вирішив свої проблеми з суглобами саме завдяки колагену гідролізованому в комбінації з вже згаданим тут Animal flex. Вистачило дози колагену 5 г в день (це 2 чайні ложки без гірки). Результат десь через 3-4 тижні.

Флекс дорогий (порядка 700+ грн з клієнтською знижкою), зате мега ефективний. До цього пробував колаген окремо, ефект теж був, допомогло в меншій мірі. Обидва продукти працюють з різних боків, тому не є взаємозамінні.

дякую, спробую купити і пропити курс в місяць;

Посты: 30

СообщениеВс янв 27, 2019 01:54 

ogenri писал(а):
sboly писал(а):Що за наколінники, фото можна? В інтернеті їх багато які краще взяти для походів?

Расскажу о тех моделях, которые использовала сама. Рассматриваем все модели с ребрами жесткости. На фото их видно.

Это не ребра жесткости. Это такие вставки, чтоб наколенник не съеживался и не морщинился, а был всегда равномерно натянут))

СообщениеВс янв 27, 2019 02:22 

З приводу наколінків - кожна проблема в суглобі вимагає свого наколінка. Подивіться, наприклад, лінійку ортезів лише на колінний суглоб в таких виробників як Medi або Bauerfeind. Там по 10-15 моделей лише на один суглоб. Є різниця мідж моделями навіть одного виробника. Я вже мовчу про різницю між виробниками. Якщо ви купуєте шкарпетки в похід Smartwool чи Lorpen, ботинки Salomon, а ортез на коліно Orliman чи взагалі якусь Турцію, то мені таке не зрозуміло. Orliman - нормальний ортез, якщо ви носити в похід шкарпетки "Житомирські". Ефект і зручність прямо пропорційні. Вибір наколінка без нормального спеціаліста - це лотерея. Більш того, навіть не всі травматологи розуміють, куди який ортез краще підійде. Ви думаєет розібратись самі? Трохи розбиратись варто, хоча б для того, щоб оцінити, чи розуміє хоч щось лікар, що призначає вам ортез. Але повністю вибрати самому - це не найкращий варіант. А враховуючи вартість дійсно якісних наколінків, які не будуть давити , заважати, натирати, пітніти..., а ще й праювати, варто звернутись до фахівця, що розуміється на тому. Це зекономить кошти, час і здоров'я.

З приводу хондропротекторів. Хочу нагадати, що вони доведені не дуже добре, але доведені, ефект їх слабкий, на жаль, але є. І допомогаю.ть вони лише при проблемах з хрящем, а більша частина болей в суглобах (особливо у пацієнтів до 30-40 років) пов'язана не з хрящем, а з м'якими тканинами навколо суглоба - зв'язки, бурси, меніски, сухожилки... На них хондропротектори не подіють (хіба що , можливо, колаген).
Заміняти хондропротектори на холодець, хрящі і кістки, це все одно, що намагатисьб отримати усі вітаміні з хліба чи картоплі. Адже там Є більшість вітамінів, втім для отримання їх усіх лише з цих продуктів, їх треба їсти вагонами, що призведе до ожиріння раніше, ніж ви отримаєте достатню кількість усіх необхіжднгих вітамінів та мікроелементів. Так і з холодцем. Колаген в холодцю не в оптимальній для засвоєння та доставки у хрящ формі, там багато екстрактивних речовин, що при зоденному вживанні "посадять " підшлункову раніше, ніж ви встигнете вилікувати коліна... Потрібно повноцінне різноманітне харчування + при необхідності добавки у вигляді хондропротекторів. Але їсти по тарілці холодця кожний прийом їжі - не вихід.
Доведені та включені в деякі міжнарождні рекомендації лише два хондропротектори - Структум та Дона. Всі інші аналоги можуть бути як краще, так і гірше, але щодо них не було таких масштабних досліджень. Тому це знову таки лотерея. Варто звертати увагу на виробника. Чим більш він відомий , тим більше шансів отримати якийсь ефект. Але знову ж таки подібна формула діючоїх речовини не означає ідентичність ефекту. Це могли відчути люди, що лікувались препаратами куаленими у нас та за кордоном. Навіть не хондропротеткори, а звичайний парацетамол із Швейцарії так рубає біль, що наш близько не стояв. Після їх парацетамолу зрозуміло, чому вони його так широко використовують. Бо наш (навіть тих самих виробників, але виготовлений для країн СНД) і близько так не працює. Є відносно нові багатообіцяючі препарати, які дають клінічно по досвіду непогані результати, але ще не встигли пройти достатньо досліджень - це гідролізат колагену, S-аденозин-L-метіонін, деякі препарати сірки, тощо... Не треба думати, що узнав формулу діючої речовини і купивши препарат дешевше, або не той, що порадив лікар. ви виграли. Порівняйте ситуацію з бензином. Всюди бензин 95 різний. І поки свічки не треба буде міняти у кращому випадку, не усі це розуміють. Я вже мовчу про різницю в бензині у нас і в Європі. Краще це відчутно на авто з малим об'ємом двигуна. Так само і з ліками. Не достатньо схожість формули. Ефект буде різний. Бо точно формулу відтворити можуть не всі.

СообщениеВс янв 27, 2019 02:30 

Грязі, глина, озокерит можуть допомогти. Але доведеність цих методів лікування низька. На всіх діють по різному. і головне. Немає такого як "грязь для лікування коліна". Є грязі показані для лікування ревматоїдного артриту в стадії нестійкої ремісії, наприклад, а бо грязі для лікування артрозу на 1-3 стадіях.... але якщо одну й ту саму грязь призначити кільком пацієнтам з болями в коліні, то ефект буде різний - ордному допоможе, одному ефекту не буде, а третьому стане гірше, бо у одного артроз, у другого тендиніт, а у третього ревматоїдний артрит у стадії загострення. Тому лікування грязями без дуже кваліфікованого спеціаліста, яких в Україні я , напримклад, не знаю (не кажу, що їх немає, але я особисто не зустрічав), нагадує лікування будь-яких сбоїв в роботі компьютера запуском антивіруса. Так, іноді це може допомогти, якщо причина - компьютерний вірус. Але існує безліч інших причин, коли це працювати не буде, а в ситуації з організмом, це може призвети ще й до погіршення.

Посты: 220

СообщениеВс янв 27, 2019 10:17 

D.R.
kotyuk
|#smile746| Чітко і по суті.
Дякую.

Посты: 119

СообщениеВс янв 27, 2019 13:39 

kotyuk, дякую за корисну і, головне, фахову інформацію. Але є один нюанс:

kotyuk писал(а):Варто звертати увагу на виробника. Чим більш він відомий , тим більше шансів отримати якийсь ефект.

На жаль, у нашій країні чим відоміше лікарство, тим більше шансів, що його підроблятимуть. Наприклад, я раніше вживав американський хондропротектор Терафлекс, аж доки травматолог не розповів, що зараз є багато його підробок і порадив інший препарат, який нібито ще не почали підробляти через його недавню появу на ринку. От такі особливості національного лікування).

СообщениеВс янв 27, 2019 14:57 

Viaggiatore писал(а):kotyuk, На жаль, у нашій країні чим відоміше лікарство, тим більше шансів, що його підроблятимуть. Наприклад, я раніше вживав американський хондропротектор Терафлекс, аж доки травматолог не розповів, що зараз є багато його підробок і порадив інший препарат, який нібито ще не почали підробляти через його недавню появу на ринку. От такі особливості національного лікування).

Є таке. Тому часто лікарі радять купувати певні препарати в певних аптеках або у представників, коли точно відомо, хто завозить цей препарат, і хто поставляє його в цю апетку. Пацієнти часто думають, що це заради відкатів. Але при бажанні можна отримати відкат від будь-якого препарату. Тому якщо лікар рекомендує купувати певний препарат в певних місцях, частіше все ж таки, тому що він вірить (не завжди він прав, але принаймні вірить у це), що цей препарат працюватиме краще + що це не підробка.
З ортезами ситуація простіша. У відомих виробників є свої салони з фізичною адресою, де продаються лише їх вироби. Тому підробки не буде. Можна заказати у них (але не у магазинів без реальної фізичної адреси) ортез поштою, хоча враховуючи їх вартість, краще міряти на місці, щоб підібрати зручніший розмір.

З препаратами ваш лікар має рацію. Нові препарати не лише не встигають підробляти, але часто завозять більш якісні. Така ситуація сталась з багатьмя в цілому гарними препаратами, які кілька років завозять якісні, а потім починають привозити якусь фігню, хоча це і не підробка. Просто, починають робити для України та інших країн третього світу на окремих заводах/цехах набагато гіршої якостію. І це дуже прикро. Я завжди під час конференції/курсів в Європі купую препрати для домашньої аптечки там, бо якість і ефективність відрізняється дуже сильно.

СообщениеПн фев 18, 2019 16:03 

kotyuk писал(а):Грязі, глина, озокерит можуть допомогти. Але доведеність цих методів лікування низька. На всіх діють по різному. і головне. Немає такого як "грязь для лікування коліна". Є грязі показані для лікування ревматоїдного артриту в стадії нестійкої ремісії, наприклад, а бо грязі для лікування артрозу на 1-3 стадіях.... але якщо одну й ту саму грязь призначити кільком пацієнтам з болями в коліні, то ефект буде різний - ордному допоможе, одному ефекту не буде, а третьому стане гірше, бо у одного артроз, у другого тендиніт, а у третього ревматоїдний артрит у стадії загострення. Тому лікування грязями без дуже кваліфікованого спеціаліста, яких в Україні я , напримклад, не знаю (не кажу, що їх немає, але я особисто не зустрічав), нагадує лікування будь-яких сбоїв в роботі компьютера запуском антивіруса. Так, іноді це може допомогти, якщо причина - компьютерний вірус. Але існує безліч інших причин, коли це працювати не буде, а в ситуації з організмом, це може призвети ще й до погіршення.

шановний (не знаю імені, вибач) :
- мною не пропонується лікування людям з ревматоїдним артритом, такі люди не тільки в гори не ходять, вони часто густо в туалет не можуть дійти;
- чітко окреслив (декілька разів НАГОЛОШУЮЧИ) про те, що ЗАБОРОНЕНО робити будь які температурні процедури ПІД ЧАС ЗАГОСТРЕННЯ;
- було декількка разів оговорено що СПОЧАТКУ тре звернутись до лікаря(хірург, травматолог та інш.) і проконсультуватись по симптоматиці і захворюванню, і почати ЛІКУВАННЯ ЗАПАЛЕННЯ, а вже потім, знов таки з консультації ЛІКАРЯ - робити відповідні дії і процедури;
- світова багаторічна практика ВЖЕ доказала ефективність езокиритних аплікацій та грязе-глино лікування;
тож все що ви описали це є гут, респект, не полінувались, але висновки ваші іноді ХИБНІ, тож будьте уважним читаючи матеріали теми;

по колагену(желатин) : купив американський(не згадаю по пам*яті), банку, пропив все, ефекту значного не відчув, мабуть малу дозу тримав, трбе було дві пігулки в день а не одну;
по озокериту: останній раз робив курс більш ніж пів року тому, пів року коліна НЕ турбують, лиш в останньому поході чуть відчув слабку біль на спусках з Студенця, але як тільки зійшли - все, затихло; тож після того, як я вже зовсім не міг ходити навіть по вулицях, ефект лікування за три останніх роки(4 курси або 5-ть, не згадаю вже) ДАВ стійкий ефект; без хондриків;

Посты: 254

СообщениеСб окт 12, 2019 13:44 

Віра писал(а):
Demas писал(а):
tarantul писал(а):http://www.ex.ua/81025473

|#smile746|

Тема корисна. І дуже шкода, що всім нам до початку занять якимось видом спорту, що туризмом, що вело мало хто розказує як займатись правильно, щоб не допустити появи проблем. А в інтернетах багато хто розказує, та мало хто розказує правильно. В лікарнях те ж саме.
Абидна, коли витривалість є, м'язи можуть |#smile761| , час і можливість є, досвід якийсь з'являється, а суглоби підводять. |#smile752|

+100 балів до сказаного. Розуміння того, як має бути, доходить пізнувато, коли коліна уже починають кричати, що їм болить...Особисто у мене спочатку було ходіння із неадекватно важким рюкзаком вкупі із не дуже сильними ногами. І навіть не задумувалась, що може бути інакше, бо таку вагу носили всі, і люди, які в той час були авторитетами, також ходили по принципу "рюкзак 15+". А вже зараз, коли почались неполадки з колінами, потихеньку почало доходити. Тому виправляти мабуть треба в зворотньому порядку: спочатку медицина, вправи і процедури типу грязей та глин, а вже потім перегляд спорядження і підходу ходіння в гори...Погано, коли вчитись доводиться на своїх помилках і за незнання платити здоров*ям. Але в чому великий плюс теми - ті, хто ще не уграв суглоби - можливо після прочитаного займуться профілактикою, а ті, хто вже має проблеми - знайдуть тут корисні поради. Особисто я після курсу протизапальних обов*язково опробую і грязі, і оті вправи, які скинули. Спасибі всім, хто ділиться досвідом)

І це ж слушно!

Та й не лише маса наплічника. Бо її я, здається, почав знижувати від самого початку, зважуючи й обрізаючи кожну річ... Просто тому, що менша маса – приємніший похід! :)

А ще ж не згадані "рекорди" і їхні згубні наслідки...
Припускаю, що у походах вважається kroot-им пройти якнайбільшу відстань, за якнайменший час. Так само як і в проф.спорт.змаганнях...
Але чи ж воно того варте!? :(
Проф.спортсмен може сподіватись на славу/визнання/гроші... І, можливо, цього досить аби примиритись потім з проф.захворюваннями – наслідком проф.спорту.
Але в поході... Ламати себе через коліно (чи "коліна через себе"?) – навіщо!?

Я і від початку похідного життя не надто поспішав (пригадую, що навіть на форумі хтось зловтішався :)), а тепер і поготів. Часу виділяю на кожен заїзд не менше 2тижнів (краще 3-4). Можу не поспішати й змінювати маршрут. Часто роблю дні/години відпочинку й читання (відповідно до погоди й самопочуття).

А як інакше?
Якщо ви керуєтесь якоюсь загадковою "вищою метою", і не прислухаєтесь до побажань, потреб, вимог(!) свого тіла, то воно ж неминуче "помститься"! Це ж ніби очевидно. Та й товариський чоловік в Карпатах, що назвався, зд., мольфаром, щось таке казав. :)
То чому ж люди ламають себе?
Одні запихаються їжею через силу (навіть реклама для них була – зі слоганом "як це все з'їсти!").
А інші калічаться з іншого боку – надмірними навантаженнями...

Спартанець пробіг марафон і вмер. Але у нього й справді була мета...
Нещодавно люди бігали марафон у Києві. В Києві! По вулицях... Без машин, але ж...
Це важко зрозуміти. Так, це сильні люди. Вони й справді щось можуть. І довели це. Але бігати посеред Києва, в оточенні мільйона автівок, які завзято й невпинно перетворють повітря на наждачку...
Якби хоч у лісі біля Києва бігали – під кронами дерев (починається від. м. Лісова і по просіках можна й сотні км пробігти). А так – не розумію, хоч вбийте.

Изображение

СообщениеСб окт 12, 2019 21:27 

ми всі прагнемо до зменшення ваги наплічника і збільшення часового простору походу(щоб не гнати а мати запас часу на "кайфушки");
але тема для тих, в кого ВЖЕ є проблеми з суглобами;
ВЖЕ Є !
і це не обов*язково від ваги наплічника або темпу ходіння - факторів є купа;
і ми можемо тонну парад дати на тему "як зберегти суглоби проживши 100 років";
тож всі вам карти в руки : відкрийте САМЕ ТАКУ тему, і там ваші поради і висновки будуть ДОРЕЧНИМИ на 100%;
тут - це зайве, ми не настільки нерозумні щоб не усвідомлювати зв*язок ваги тіла/наплічника і якістю суглобів; але в багатьох з нас проблема суглобів вже стара, і в гори ми бажаємо ходити і далі, тож для цього ми створили тему, у якій розкриваємо ВСІ МОЖЛИВІ способи лікування суглобів; все, це СУТЬ теми;
((насправді, тема ПРОФІЛАКТИКИ захворювань суглобів - шикарна і потужна, і тут не тільки вага і швидкість є ключовими складовими, тож варто вам відкрити таку і провокувати всіх до участі, як це зробив у свій час я ЦІЄЮ темою;

Изображение

СообщениеВс окт 13, 2019 08:32 

сашко писал(а):
kotyuk писал(а):Грязі, глина, озокерит можуть допомогти. Але доведеність цих методів лікування низька. На всіх діють по різному. і головне. Немає такого як "грязь для лікування коліна". Є грязі показані для лікування ревматоїдного артриту в стадії нестійкої ремісії, наприклад, а бо грязі для лікування артрозу на 1-3 стадіях.... але якщо одну й ту саму грязь призначити кільком пацієнтам з болями в коліні, то ефект буде різний - ордному допоможе, одному ефекту не буде, а третьому стане гірше, бо у одного артроз, у другого тендиніт, а у третього ревматоїдний артрит у стадії загострення. Тому лікування грязями без дуже кваліфікованого спеціаліста, яких в Україні я , напримклад, не знаю (не кажу, що їх немає, але я особисто не зустрічав), нагадує лікування будь-яких сбоїв в роботі компьютера запуском антивіруса. Так, іноді це може допомогти, якщо причина - компьютерний вірус. Але існує безліч інших причин, коли це працювати не буде, а в ситуації з організмом, це може призвети ще й до погіршення.

- світова багаторічна практика ВЖЕ доказала ефективність езокиритних аплікацій та грязе-глино лікування;

Невже?)) Поділіться посиланням на статтю в авторитетному міжнародному журналі (не в Китайському хіропракторі) чи на Європейські або Американські рекомендації.

СообщениеВс окт 13, 2019 17:51 

друже, йди у дупцю, сміло, невідворотно, і да буде тобі щастя;
вважаєш що ти найрозумніший ? - дурень думкою лиш багатіє;
ми всі тут викладаємо(більшість з нас) свій ВЛАСНИЙ досвід, і в деяких з нас він - досить великий, об*ємний;
особисто я вже декілька років користаю грязеві та озокеритні аплікації раз-два на рік(курси по 10-15 аплікацій) і практика(чуєш ? не букви, не посилання, саме ПРАКТИКА) показала що це ДІЄВО, ЕФЕКТИВНО і ефект тримається іноді до року ("ефект" - це ВІДСУТНІСТЬ больових симптомів та дискомфорту у суглобах які ліківалися);
не подобається ? - ІГНОРУЙ, це легко;
зацікавило ? - СПРОБУЙ, досліди і буде твій ВЛАСНИЙ досвід;
а поки що - йди куди я пропоную;
хамло, нє ? та саме так ! я такий є - хамло; але про це всі вже знають..крім тебе...тепер і ти;
Изображение

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube ABBC3_YOUTUBE1
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать четыре минус семь = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.