Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Sherlock, Екатерина, Жанна, Туранчокс, Л.С.

1, 2, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 495

СообщениеВт май 26, 2009 21:42 

Может кто не в курсе - 14.05. на Качи -Кальоне наша ГПСГ снимала очередной труп - турист-киевлянин пошёл в одиночку на экскурсию - между Вторым и Третьим гротами сорвался метров с 12 - перломы рук и ЧМТ - смерть. Даже не надо заглядывать на Эверест - смерть бывает гораздо ближе!
------------------------------------

Посты: 495

СообщениеВт май 26, 2009 21:42 

Может кто не в курсе - 14.05. на Качи -Кальоне наша ГПСГ снимала очередной труп - турист-киевлянин пошёл в одиночку на экскурсию - между Вторым и Третьим гротами сорвался метров с 12 - перломы рук и ЧМТ - смерть. Даже не надо заглядывать на Эверест - смерть бывает гораздо ближе!

Посты: 5297

СообщениеВт май 26, 2009 21:46 

СВС писал(а):Может кто не в курсе - 14.05. на Качи -Кальоне наша ГПСГ снимала очередной труп - турист-киевлянин пошёл в одиночку на экскурсию - между Вторым и Третьим гротами сорвался метров с 12 - перломы рук и ЧМТ - смерть. Даже не надо заглядывать на Эверест - смерть бывает гораздо ближе!

если бы их там было несколько, он же все равно мог сорваться и......

Посты: 653

СообщениеВт май 26, 2009 22:39 

Для чого ця тема знов, в новій назві, тіко...?
Шукаєте відповіді на свої питання ? Пошукайте в тій -основній темі на купу сторінок :(
А пинати тих , хто ходе один не тра - це свідчить виключно про "скудоумие" та явну вузкість життєвих поглядів!
У тих хто ходе один мільйон причин ходити наодинці.
І не треба стадні правила нав`язувати. мовляв не з нами, не по-нашому -значть неправильно, значть тра "Прєсєкать поползновєнія".
І саме главне : не мішайте всіх в кучу, троха класифікуйте одиночок як вид :lol: !
А саме: я важаю шо є ( якшо конкретно) маршрут, пройдений соло, та маршрут пройдений одиночно, в одиночку !!! ТОбто є солісти та одиночки .Різниця в тому , шо у перших або цілком нездорові спортивні амбіціїї до маршрута (туризма , альпіні...скеле...), вони напрвлені більше на досягнення якогось соціального ефекта в певному середовищі, самопіару і т.д; або в тій же мірі цілком здорові спортивні амбіції до своєї спортивної задачі, пройти маршрут сольно.Перші мені байдужі( якшо не більше), другим колись був сам ( в іншому дєлі). Це про солістів .
Одиночки -це святі люди -нєфік їх пинать :evil: У них жага залишитись наодинці...і тут цілий філософський трактат мона писать...але тим хто колотить бабки, статус (в різних формах) дарма то пояснювать.Закрити б цю тему -бо знов ідейні війни спортсменів та інших почнуццо :cry:

Посты: 1488

СообщениеВт май 26, 2009 22:53 

MOKRIZZONNI, ніколи б не подумав що то є така класифікація, гадав прсто синоніми: соліст, одиночка. :D Вже й не знаю до якого класу "безвідповідальних людей" себе віднести.

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать восемь минус девять = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.