Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Главный модератор - Вячеслав.
Модераторы: Sherlock, Екатерина, Жанна, Туранчокс, ХАМмер

1 ... 3, 4, 5, 6, 7, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 872

СообщениеПт фев 07, 2014 14:34 

Изображение

Часто виникають ситуації в поході коли після важкого денного переходу по гірській місцевості вже залишається мало сил та бажання для приготування вечері, чи зранку хочеться довше поспати а не витрачати час на приготування сніданку. Ми живемо вже у ХХІ столітті, коли космічні кораблі бороздять галактичні простори :) от і в Україну приходять сучасні технології. Для туристів цікавими є сублімовані продукти . Завдяки офіційному представнику Wise Company в Україні , компанії WiseFood Україна я отримав змогу скоштувати цього заморського продукту.

Изображение

Читати далі ...
------------------------------------

Посты: 10

СообщениеПт фев 07, 2014 18:40 

Сегодня получила заказанный пробник.
Большое спасибо!

Посты: 122

СообщениеСб фев 08, 2014 21:14 

Получила, спасибо!!!

Посты: 8

СообщениеВс фев 09, 2014 19:07 

Получил большой пробник на 4х. Спасибо. Готовлюсь к тестам.

Посты: 12

СообщениеВс фев 09, 2014 21:51 

WiseFood писал(а):Ответ такой:
"We do not source any GMO products, but all our food is from the USA and some meals have corn and or soy, so it’s a chance the ingredient has been genetically modified."
Мы используем продукты производства США, и в некоторой части нашей продукции присутствует соя и кукуруза. Вообщем есть вероятность, что некоторые ингридиенты могут быть генетически модифицированны.

Ну что и следовало ожидать! А с учётом отсутствия продажи в Европе, где к ГМО относятся достаточно щепетильно, то скорее всего не "может", а почти наверняка присутствует!
Плюс ещё не маленькая цена и в сухом остатке имеем - продукция Wise Food на ОЧЕНЬ крайний случай! :(

Посты: 872

СообщениеПн фев 10, 2014 14:40 

Цікаве дослідження не в користь продукції Wise Food

Посты: 440

СообщениеПн фев 10, 2014 16:28 

vasjaletsyn писал(а):Цікаве дослідження не в користь продукції Wise Food

Явно притянуто за уши. И критерий выбран далеко не самый актуальный.

Посты: 36

СообщениеВт фев 11, 2014 17:48 

vasjaletsyn писал(а):Цікаве дослідження не в користь продукції Wise Food

Послал запрос американцам, ответили:
"We have seen this before and it was nothing more than a smear campaign against Wise. Please see attached for our response at the time. We also conducted 3rd party tests that revealed numbers nowhere near the figures that Mountain House released. It was a bad business practice on their part and they lost customers because of their failure to be ethical and use simple business tact in this release."

А так же приложили срочный перс релиз по этому поводу за 2012 год.
http://www.wisefood.com.ua/s/Wise%20Company%20-%20Press%20Release%207-16-12.pdf

Посты: 676

СообщениеСр фев 12, 2014 11:43 

я так понял, что заказать пробничек уже поздно...

Посты: 36

СообщениеПт фев 14, 2014 17:25 

dub20062006 писал(а):я так понял, что заказать пробничек уже поздно...

Теперь только за деньги )

Посты: 2340

СообщениеСб фев 15, 2014 11:15 

Арагорн – бан на 3 месяца, п.п. 5.5, 10.1 Правил форума.

Посты: 3880

СообщениеВс фев 23, 2014 15:48 

Ну от, отримав і я пробну упаковку субліматів Wise Food. Через ряд причин не вдавалось вирватись у Карпати, а використовувати таку їжу для простого обіду-вечері рука не піднімалась, Нарешті минулого тижня вдалось вирватись на Чорногору. Про наш похід ще, надіюсь, відпишусь у відповідній темі, фото пейзажів там же.
Отже, нас було троє, піднялись на Говерлу, пробіглись до Туркула, злізли вниз до Несамовитого і стали табором на жовтому маршруті.
Вечерком був супчик (бо був час і натхнення), а от на ранок у мене була запасена пачка субліматів "Макарони з гов"ядиною чилі", так як хотілось прийти на Заросляк пошвидше і часу на приготування їжі багато не було.

Изображение
Розкриваю пачку, викидую якусь неїстівну річ в пакетику. Суха їжа виглядає ось так:

Изображение
Вода закипає, заливаю прямо в пакет, щоб не бавитись з посудом:

Изображение
З водою трохи переборщив, але всеодно вийшло досить смачно:

Изображение
Тепер про відчуття.
Треба добре розмішувати, а то місцями по кутках пакету є сухий залишок.
Смачно. Не лукавлю, дійсно смачно. Спочатку побоявся, що буде дуже гострим (чилі як не як), але побоювання були марні. Також немає пластмасового присмаку, притаманного всіляким хіматурам.
За ситність говорити не можу, так як разом з макаронами злопали ще банку тушонки :D ( гори любят сильных, а сильные любят пожрать), але, думаю, що така пачка субліматів + кавалок хліба (сухар) з салом (ковбасою) буде достатнім для двох голодних чоловіків.
З недоліків бачу два - ціна і не дуже зручна упаковка. Якщо друге поправимо - можна пересипати в звичайний пакет, то перше треба приймати як належне і вирішувати для себе - все-таки деколи швидкість приготування і простота має перевагу над ціною. До речі, думаю, що такі сублімати актуальні для тих, хто часто літає літаком і має довгі стиковки в аеропортах або затримки рейсів. Якщо порівняти з ціною їдла в аеропортах, то ціна продукції Wise Food не здається мені дуже дорогою.
Дякую представнику компанії за надісланий безкоштовний пробничок.
ПеС: там щось писалось, що тим, хто пришле фотозвіт ще пачку на пробу пришлють :oops:

Посты: 61

СообщениеПн фев 24, 2014 18:09 

Выщлют - вышлют, не переживай. Уже была первая партия разослана. Думаю когда ещё пару отчётов наберётся так и вышлют всем, что-бы 3 раза на почту не бегать.

СообщениеПн фев 24, 2014 20:09 

Та сумнівів нема, що пришлють.

СообщениеСр мар 05, 2014 12:36 

Прислали!!

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать восемь минус девять = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.