Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Главный модератор - Вячеслав.
Модераторы: Sherlock, Екатерина, Жанна, Туранчокс, ХАМмер

• Страница 1 из 1
Автор Сообщение

Посты: 369

СообщениеСр июл 04, 2018 08:31 

Питання слідуючого характеру:
Раніше робив тушонку вижарюючи мясо в жирі на протязі 4-5 годин, потім в пластикові контейнера і вона без проблем зберігалася протягом 3-недільного походу.

В кого є практика виготовлення тушонки в похід в автоклаві, чи буде нормально зберігатись, чи буде довго зберігатись.
Дякую
------------------------------------

Посты: 1128

СообщениеСр июл 04, 2018 10:32 

мається на увазі класична тушонка в склі? а смисл тоді? Волога в закритій тарі не випарується - вага не зменшиться. Скло як упаковка в гори так собі, думаю це очевидно.

СообщениеСр июл 04, 2018 11:16 

shkar писал(а):мається на увазі класична тушонка в склі? а смисл тоді? Волога в закритій тарі не випарується - вага не зменшиться. Скло як упаковка в гори так собі, думаю це очевидно.

Ні, не класична в склі...а залити в пластикову тару. Я так розумію що в автоклаві волога так не випарується як при обжарювані в каструлі? ( просто ніколи не мав справу з автоклавом, а запропонували так зробити)

СообщениеСр июл 04, 2018 11:50 

1 варити в пластику як на мене так собі ідея
2 випаровуватись волога звичайно буде гірше. Концепція автоклаву за рахунок закритості і обмеження випаровування підвищити всередині тиск
Як на мене автоклав краще користати для класичних тушківок коли потрібно наробити багато про запас. А в гори наготувати кілька кг по старому рецепту, розфасувати в тетрапаки і запхати в морозилку. На сезон стане з головою. Краще пакувати в тару мінімального об'єму (я користаю упаковки від соку на 200мл)

СообщениеСр июл 04, 2018 14:06 

shkar писал(а):1 варити в пластику як на мене так собі ідея
2 випаровуватись волога звичайно буде гірше. Концепція автоклаву за рахунок закритості і обмеження випаровування підвищити всередині тиск
Як на мене автоклав краще користати для класичних тушківок коли потрібно наробити багато про запас. А в гори наготувати кілька кг по старому рецепту, розфасувати в тетрапаки і запхати в морозилку. На сезон стане з головою. Краще пакувати в тару мінімального об'єму (я користаю упаковки від соку на 200мл)

Я зрозумів специфіку - в автоклаві вариться в посуді....тепер питання знамається повністью...я просто думав що можна зробити в автоклаві і розфасувати в пластик/тетрапакети

СообщениеСр июл 04, 2018 14:14 

в теорії думаю можна спробувати і без. Але це не забирає факту, що там доволі герметична конструкція. І помішувати не вийде. Думаю відсотків 20 прийдеться віддирати від стінок. Короч таке хіба пробувати, але в голові звучить якось не дуже. І головне не бачу в тому суттєвих переваг

Посты: 26

СообщениеЧт июл 05, 2018 12:16 

Автоклав повышает температуру за счет повышения давления.
В целях профилактики ботулизма.

Если есть желание отойти от стеклянной банки при бытовом приготовлении тушенки, то сейчас вполне доступны реторт- пакеты.
И надо помнить, что хороший американский автоклав или швейцарская скороварка, способные дать t 120 С в плюсе, стоят примерно одинаково, от $ 300.

Но в тушенке всё равно остаётся влага и тут есть две альтернативы:
бастурма/джерки/билтонг или нормальные американские сублиматы типа Маунтин Хаус по $5-8 за пакет на две порции.

СообщениеЧт июл 05, 2018 12:43 

shkar писал(а):в теорії думаю можна спробувати і без. Але це не забирає факту, що там доволі герметична конструкція. І помішувати не вийде. Думаю відсотків 20 прийдеться віддирати від стінок. Короч таке хіба пробувати, але в голові звучить якось не дуже. І головне не бачу в тому суттєвих переваг

Перевага була тільки одна - економія часу :)

Всім дякую за інформацію, вирішив не придумувати щось нове і зробити так, як робив раніше

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать восемь минус девять = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.