Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Начать новую тему Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.    

Модераторы: Екатерина, Жанна, Серж-Brodyaga, Туранчокс, Биолог, ХАМмер, Albertishe, Вячеслав

• Страница 1 из 1
Автор Сообщение

Посты: 651

СообщениеПн окт 11, 2010 00:11 

Грусні зоопаркти-погляди та думки :(
Екскурсуючи зрідка з дітдомівськими дітлахами до Київського зоопарку вкотре "в процесі" відвідин відчуваю негативну ноосферу над ним ...і звірі це відчувають...це відбивається в тому шо я бачу та ось троха передаю хвотками...не те шоб я наганяв страхів-останній час я так розумію луччий зоопарк країни має всі шанси цинічно щезнути під красівими гаслами кудись на околицю..або й шибко дальше- Київські діти та гості поїдуть "Кудитотудито" ? :? Діти то радіють звірині,що ще вчора грала героїчні ролі в мультиках- але реальне життя для звірей -ужасне і далеко не в ролі героїв! А для тих...закритих за ґрати- як вирок з відкладенням...
Сьогоднішні відвідини по численним "Експозиція не працює" заставляють задуматись - а завтра шо? Наберуть нужні люди нужну кількість отих табличок та вивісять вже на вході "Зоопарк не працює" ? :(
Задумаємось ще раз? Подивимся трошки "отак" ? Шо бачимо...
В основному це їх очі -та відзеркалення в них

Ще такий малий а такий вже грусний :cry:

Изображение

Так старанно причепурили -але очі не сховаєш ! :cry:

Изображение

Шо можна побачити в очах прив`язаного до землі птаха ? Ага..небо..він мрійливо дивиться в небо :cry:
Крук європейський

Изображение

Краєвиди з горба зубра не тішать притаманними йому просторами та хащами...натомість пустеля шо швидко закінчується чимось чужеродним та холодним :cry:

Изображение

Зубр грусно заздрить: "набагато менший голуб набагато більш щасливий ніж набагато більший зубр" :(

Изображение

Фантазії рисі -про ліс..канєшна, про кольоровий незвіданий ліс :?

Изображение

Та життя обмежене рівними чорними квадратами, холодні квадрати замість живого лісу...це ужасно.Вона втомилась бігати по цьому периметру з квадратів... :?

Изображение

Якшо постояти біля цієї експозиції -ненароком спадає на думку "Чи довго він так протягне" ? Він постійно бігає по одній і тій же балці колами ...рідкі короткі зупинки, погляд в стіну...Ловлю моментПро шо думає сірик? А про шо може думати вовк, погляд якого впертий в сіру стіну ? Чи є життя оффлайн(с) ? тобто поза стінами

Изображение

Наші ув`язнені предки вже народжуються зі сльозами на очах :cry:

Изображение

Пропоную роздачу землі зоопарка проводити по-простому-на кухні одного з його жителів...подивимось ,чия візьме :evil:

Изображение

А поруч Лев вже пропонує "зіграти на вилєт", він впевнений-якшо його випустити на стадіон із зрадними міськрадними роздатчиками землі - він виграє! :twisted:

Изображение

Тут даж кішки у вольєрах носяться в солідорності із старшими братами :cry:

Изображение

Не тішить і дизайн "Луч свєта в тёмном царстве" Їх ніби зкинули з землі в глибокий колодязь :(

Изображение

У тортіл спостерігається тісне "братство на брудершафт" із пильнуванням тилів...так надійніше..фіг підійдеш! Неспроста ото...неспроста.У природи спроста нічо не буває! :?

Изображение

Білий фламінго - в темному холодному карцері....Канєшно він тягнеться до світла :cry: бідненький

Изображение

П`ятнистий олень.Скопитився. Коментарі ізлишні.

Изображение

Благородний олень. Загальний вигляд дооблагорожено мною :roll:

Изображение

Остання крапка "Про людей і звірей"- ці пулі в вольєр мєдвєда. Добили на Поліссі -тра ж добити й в зоопарку.
Отут мені нема шо сказать.Ридайте.Хвінал.

Изображение

На коменти не відповідаю -і вобсче -ізлишнє.
Практично все знято однією лінзою: мануальний Такумар 135мм (200 ЭФР) f2,5
------------------------------------

Посты: 651

СообщениеПн окт 11, 2010 14:06 

Прохання коментарі видалити а тему закрити.Пасібо
Начать новую тему Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.  • Страница 1 из 1