Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Sherlock, Екатерина, Виктория, Жанна, eee, Forrest, рустэмАРК

1 ... 9, 10, 11, 12, 13, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 6

СообщениеЧт дек 05, 2019 22:20 

Здравствуйте ! Интересует возможность изготовления и стоимость футпринта под палатку MARMOT FORTRES 2P. Размеры пока только с сайта 117х224 см. Точнее - после получения товара. Спасибо !
------------------------------------
Тема поднималась пользователем riorita 18.07.2020 в 16:26

Посты: 82

СообщениеСр янв 08, 2020 19:22 

Доброго дня! цікавить чохол на Exped Airmat UL M - термін виконання (треба терміново))) та вартість

Посты: 366

СообщениеСр янв 08, 2020 19:28 

Serhiy_Floyd писал(а):Доброго дня! цікавить чохол на Exped Airmat UL M - термін виконання (треба терміново))) та вартість

Доброго! розміри і геометрія?

СообщениеСр янв 08, 2020 21:30 

183х52Х6

Изображение

СообщениеСр янв 22, 2020 00:19 

Залишу відгук. Замовив чохол на Експед Ейрмат, просив з кишенею для подушки. Пошили, чохол виглядає якісно, але матрас у цьому чохлі скручується майже у трубочку. Ось така фігня (фото).

Изображение

Изображение

Я розчарований. І головне (через що і залишаю, в принципі, відгук) - тиждень тому написав автору теми повідомлення з описом проблеми і з фото - повідомлення було просто проігноровано. У такій ситуації важаю це просто хамством. Як гроші брати то всі ввічливі, але якщо щось піде не так, будьте готові до хамського ставлення.

СообщениеСр янв 22, 2020 04:03 

Serhiy_Floyd писал(а):Залишу відгук. Замовив чохол на Експед Ейрмат, просив з кишенею для подушки. Пошили, чохол виглядає якісно, але матрас у цьому чохлі скручується майже у трубочку. Ось така фігня (фото).

Я розчарований. І головне (через що і залишаю, в принципі, відгук) - тиждень тому написав автору теми повідомлення з описом проблеми і з фото - повідомлення було просто проігноровано. У такій ситуації важаю це просто хамством. Як гроші брати то всі ввічливі, але якщо щось піде не так, будьте готові до хамського ставлення.

Доброго времени суток, "Serhiy_Floyd"!
Если на Ваше сообщение небыло ответа - это не значит, что его ПРОИГНОРИРОВАЛИ!
Вы не подумали?, что может не быть связи или ещё какая причина?
Ведь у Вас есть мой телефон, а Вы почему то не перезвонили.
Зато, Вы меня обвинили в каком-то хамстве.

Чехол пошит по Ваших замерах и исходя из Ваших слов - чохол пошит качественно. А для того, чтоб он не скручивался в трубочку, НУЖНО РЕЗИНКУ СДЕЛАТЬ СЛАБЕЕ.
Я прочитала сегодня Ваше сообщение, Вы пишите:
-" Я СПРБУВАВ ПРОДОВЖИТИ ЦЮ ГУМКУ ТОНЕНЬКИМ ШНУРКОМ, АЛЕ ВУЗЛИК ВИХОДИТЬ ЗАВЕЛИКИЙ І НЕ ПРОЛАЗИТЬ В СЕРЕДИНУ."
?????????????
А увеличить резинку на 0.5 м дленнее -НЕ.......?
А по поводу денег - деньги с Вас взяли за работу, к томуже по минимуму.
Так, что не знаю, к чему Ваше "хамське ставлення"

СообщениеСр янв 22, 2020 12:19 

мушу відповісти, оскільки до мене звернулися
riorita,
1. з того, що я бачу в себе, моє повідомлення ви отримали мінімум 5 днів тому (це ж видно тут на сайті); я не хотів писати скаргу, і почекав достатньо довго - та і до цього ви завжди швидко відповідали на мої повідомлення
2. свого телефону ви мені не давали, отже я його не маю (маю лише номер карти); а ви мій мали
3. в мене на фото максимальна довжина гумки, ви не залишили запасу, щоб її послабити
4. продовжити гумку іншою я пробував, але вузлик не пролазить в отвір для гумки
5. я, звичайно, поїду в магазин і куплю іншу гумку, довшу, і вставлю її замість вашої. але я замовляв чохол вам саме тому що не хочу і не дуже маю можливість цим займатися зараз; я маю достатньо знайомих, які добре шиють - але замовив вам саме тому, що у вас ніби досвід саме в цьому, а я не хотів якихось "сюрпризів"
6. ось це взагалі не дуже зрозумів: "А увеличить резинку на 0.5 м дленнее -НЕ.......?"
7. чи не простіше було мені одразу відповісти в приват? (питання риторичне, єслі шо)

Посты: 54

СообщениеВт фев 11, 2020 11:23 

Добрый день. Куплю 3 метра tyvek. Жду реквизиты. Спасибо

СообщениеСр фев 12, 2020 19:13 

Serhiy_Floyd писал(а):...
2. свого телефону ви мені не давали, отже я його не маю (маю лише номер карти); а ви мій мали...
Номер телефону продавця товару / послуги завжди в першому пості. Того вимагають правила форуму.

Посты: 87

СообщениеПн апр 06, 2020 03:11 

дюброго утра! прошу сказать стоимость футпринта 1,5м *1,5 м с петлями по периметру через 50 см начиная с угла.

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Сколько ушей было у Мао Цзэдуна? (Введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.