Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Sherlock, slv, Жанна, Екатерина, eee, Туранчокс, Серж-Brodyaga, Бармалейка, Burs, Ymka

• Страница 1 из 1
Автор Сообщение

Посты: 21

СообщениеВс июн 15, 2014 18:56 

Планую у середині липня пройти від Квасів до Міжгір'я. Учасники - середня підготовка, по горам ходили (декілька чоловік, ще комплектується).
План такий. Червоним шляхом (мапа "АССА"): с. Кваси - г. Стара - Пересліп - г. Мала Близниця - г. Близниця - г. Велика Близниця - г. Стіг - г. В. Котел - г. Ґеришаска - г. Трояска - г. Унгараска - далі: Куртяски - г. Темпа - г. Стоги - спуск до Усть-Чорної. Потім виходимо на синій шлях: Усть-Чорна - с. Руська Мокра - с. Німецька Мокра - далі: вздовж р. Мокрянки на північ - пер. Німецький - г. Попадя. Далі по стовпчикам колишнього кордону до витоку річки Розтока. Потім по річці з північного правого боку до дороги вище Синевирської Поляни (можливий захід в село, зробити поновлення запасів і т.д.). Потім по дорозі на північ до о. Синевир, там перепочинок вдень десь 4-5 годин і зеленим шляхом (на мапі "Картографії" там червоний шлях) - до Міжгір'я через Кам'янку.
Питання: чи реально це зробити за 9 днів, де краще ночувати, де які джерела, що належить врахувати?
Чи є якісь пропозиції іншого маршруту до о. Синевир і потім до Міжгір'я, особливо після Свидовця?

Посты: 4171

СообщениеПн июн 16, 2014 08:18 

Petro B писал(а):Планую у середині липня пройти від Квасів до Міжгір'я. Учасники - середня підготовка, по горам ходили (декілька чоловік, ще комплектується).
План такий. Червоним шляхом (мапа "АССА"): с. Кваси - г. Стара - Пересліп - г. Мала Близниця - г. Близниця - г. Велика Близниця - г. Стіг - г. В. Котел - г. Ґеришаска - г. Трояска - г. Унгараска - далі: Куртяски - г. Темпа - г. Стоги - спуск до Усть-Чорної. Потім виходимо на синій шлях: Усть-Чорна - с. Руська Мокра - с. Німецька Мокра - далі: вздовж р. Мокрянки на північ - пер. Німецький - г. Попадя. Далі по стовпчикам колишнього кордону до витоку річки Розтока. Потім по річці з північного правого боку до дороги вище Синевирської Поляни (можливий захід в село, зробити поновлення запасів і т.д.). Потім по дорозі на північ до о. Синевир, там перепочинок вдень десь 4-5 годин і зеленим шляхом (на мапі "Картографії" там червоний шлях) - до Міжгір'я через Кам'янку.
Питання: чи реально це зробити за 9 днів, де краще ночувати, де які джерела, що належить врахувати?
Чи є якісь пропозиції іншого маршруту до о. Синевир і потім до Міжгір'я, особливо після Свидовця?

Можно было расписать Б.Куртяска и М.Куртяска. Ясно что Квасы-Старый-Близница-Усть-Чорна. - 3 дня.
Потом 1,5 дня - переход до Немецкого перевала. Или платим деньги и едем до поворота на Прислом в Колочаву и подъезжаем Уралом за 2 часа.
Ночевка либо перед, либо за Попадьей. До воды там ОЧЕНЬ далеко падать. Минут 40 спускаться.
По Розтоке.... Нафига идти грязями, если от Гычи марка синяя идет и дорога лучше?
Опять - спускатьсян на 50 метров, чтобы потом платить за вход на озеро и набирать 350 метров высоты.
Потом - зеленорй маркой не через Каменку в Межгорье, а через Озирну, потом Каменку, на Синевирский перевал.... А оттуда 10 км до Межгорья

Только это Вам решать - где ночевать, как идти - Ваш темп и предпочтения никто не знает.
Если б расписали по переходам и ночевкам - тогда можно разумно подкоректировать. А вода и стоянки на "АССА" картах показаны нормально.

СообщениеВт июн 17, 2014 17:58 

Можна б, звичайно, підкоригувати, і запропонувати ночівлі, але я тому й питав, чи це реально за 9 днів для середньої групи? А тоді вже можна більш-менш точно знати, де заночуєш (а не +/- 30 км, або +/- 1 доба!).
Звичайно, можна більшість маршруту пройти "Закарпатським туристичним шляхом", наприклад, так і почати.
Перший день в Квасах через полонину Браївку замість зеленого ("АССА") через г. Стару, як хотів раніше (що порадите?). Але ж все залежить коли починати. Поїзд 43 буде у Франківську о 5:45, далі ніби щось там їде о 7:00 на Мукачево, і в 10;30 воно в Ясіня, а десь об 11:00 можна почати з Квасів. Але скоріше о 12:00, бо щось в Квасах треба купити, перекусити і вперед. І тоді дійти до г. Велика Близниця та зробити першу ночівлю біля оз. Івор.
Другий день: г. Стіг - г. В. Котел - г. Ґеришаска і ночівля або біля оз. Ґеришаска, або біля оз. Апшинець (другий варіант кращий?).
Третій день: г. Трояска - г. Унгараска - г. Матияска - г. Куртяска Мала - г. Куртяска Велика - г. Темпа і потім десь спуститися заночувати, не знаю де встигнемо, наприклад до г. Стоги і після неї?
Четвертий день: г. Стоги (якщо ночуватимемо десь за Темпою?) - г. Менчул - г. М. Стоги - Гора Любові - спуск до Усть-Чорної. Тут поповнення запасів, якась вечеря, може у якійсь забігаловці (?) і де потім можна розбити намети? І як краще піти, червоним шляхом, через г. Климову і г. Ґропу, чи синім через Німецьку Мокру в бік оз. Синевир?
Від цього залежатиме дальший план. Що порадите?

СообщениеВт июл 01, 2014 16:01 

Так як, реальний це маршрут? Будь ласка, порадьте, хто вже йшов цим шляхом, особливо йдеться про місце ночівлі.

Посты: 200

СообщениеВт июл 01, 2014 22:49 

Порахуйте кілометраж, тоді будете знати, чи маршрут реальний. Якщо доведеться перти понад 20 км/день, слабкі учасники вклякнуть. І прикиньте запасні дні на надзвичайні ситуації.
З місцями ночівлі не буде проблем, якщо не затягувати до ночі. Пройшли 15-20 км, натрапили на добре місце, поставили намети.

Посты: 94

СообщениеСр июл 02, 2014 09:28 

Petro B писал(а): Але скоріше о 12:00, бо щось в Квасах треба купити, перекусити і вперед. І тоді дійти до г. Велика Близниця та зробити першу ночівлю біля оз. Івор.

Ну, не знаю. Як на мене, то це забагато для першого дня. Підйом там досить крутий. В спеку буде тяжко. Коли ми йшли з Квасів, то виходили десь о 15.00 - на Браївці були як раз, щоб по-видному спокійно влаштувати табір та приготувати вечерю. Переходити Близниці і потім спускатись до Івора - це занадто, як на мене.

Petro B писал(а):Другий день: г. Стіг - г. В. Котел - г. Ґеришаска і ночівля або біля оз. Ґеришаска, або біля оз. Апшинець (другий варіант кращий?)
.
А ось в цей день, якщо довго не спати, можна спокійно дійти до Ворожески (яке ви називаєте Геришаскою). Там повинно бути менше людей, але й спуск до нього складніший, ніж до Апшинця.

Petro B писал(а):Третій день: г. Трояска - г. Унгараска - г. Матияска - г. Куртяска Мала - г. Куртяска Велика - г. Темпа і потім десь спуститися заночувати, не знаю де встигнемо, наприклад до г. Стоги і після неї?

Ночувати радять за Стогами тут
http://eurotourist.club/img.php?img=http://eurotourist.club/img/forum/9800841999.jpg

Petro B писал(а):Четвертий день: г. Стоги (якщо ночуватимемо десь за Темпою?) - г. Менчул - г. М. Стоги - Гора Любові - спуск до Усть-Чорної. Тут поповнення запасів, якась вечеря, може у якійсь забігаловці (?) і де потім можна розбити намети? І як краще піти, червоним шляхом, через г. Климову і г. Ґропу, чи синім через Німецьку Мокру в бік оз. Синевир?

В цьому році плануємо йти частково таким же маршрутом, але в зворотньому напрямку. Ми йдемо через хр. Красна (г. Климова, г. Ґропа і т.д.). До Нім. перевалу судячи з карти будете йти довго і нудно дорогою лісовозів. Як на мене, то задоволення в цьому небагато. Хоча ми там не були, лише кільцем Грофи ходили, тож, можливо, я помиляюсь.
Ви після хр. Красна можете пройти хр. Пішконя, або/і Боржаву, якщо встигнете.

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать семь минус восемь = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.