Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Sherlock, slv, Екатерина, Жанна, eee, Туранчокс, Burs, Ymka, Бармалейка

1, 2, 3, 4, 5, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 469

СообщениеПт май 08, 2015 11:56 

Приэднався би до Вас. Давно вже собi взяв на замiтку тi горби...
------------------------------------

Посты: 3380

СообщениеПт май 08, 2015 12:06 

))) Маю нову інфу. Говорив з людиною, яка була там три рази. Отже підходи наступні :

1)йти з Явірника з південно-східної сторони з виходом на Стайки - найпростіше, за описом тут є стам якісь стежки.

2) йти з полонини Смотрич вліво і дертися між жерепом по північному ребру..грррррррр |#smile784| має бути свєрєпо :)

3) Падати від руїн схроніска по Погорільцю на Шешорську і відтю старою стежкою лізти на Стайки, по можливості потім без наплічників пробитись на Микулєску

4) Є ще варіант з Смотрича на Микулєску перемичкою. Але тоді тре брати зо штири бензопили... )))))))

Зафіксовано 2 зустрічі з медведем там |#smile784| |#smile780| і 1 раз з риссю |#smile784|
Є інфа про капкани, які там ставились і не знімались, тому тре уваж-є-ти.

Оскільки ми хочемо ще провести акцію по замалюванню графіті на Вухатому камені, то розглядатимемо варіант, з Шешорської. А далі як повезе. Найоптимальнійший час коли туди йти аби не злити міська, за словами чоловіка з Дземброні, який там лазоу - липень.

Ріхтуємоси!

Посты: 109

СообщениеПт май 08, 2015 20:53 

В листопаді 2014 року я хотів пройтись Черемошем, але у зв'язку з виниклими проблемами у Шибеному не пішов. І тому вирішив хоч кудись сходити. От і подумавши, хотів піднятись на Стайки. Пішов вздовж Погорільця з надією піднятись вправо на полонини. І тут зустрічаю чоловіка якогось, ну звісно місцевого. Він почав мене дуууже настирливо відмовляти від ідеї про Стайки. Сказав, що він ті місця знає і зараз (листопад 2014) там на вершині промишляє ведмедиця з двома малими у пошуках берлоги. Ведмедиця просто страшенно агресивна. Сказав що вона якась дурнувата і ніякий крик не допомагає її відігнати з полонини. А внизу вздовж Погорільця живе здоровий старий ведмідь. Він побачив що я не вірю йому і повторив, що на полонинах, я сам в цьому переконаюся і бігом побіжу вниз. Таких історій я вже чув багато, але цьому чоловікові чомусь повірив, щиро якось він те говорив. Коротче був я один, мандражнув і повернувся.

СообщениеПт май 08, 2015 21:20 

Не все так просто як би здавалося. Але то не всі мусют знати) Ті люди, які мені розказують про звірів, заслуговують довіри. Що ж до ведмедів, ну восени вони дійсно перед пошуком берлоги активні, тому мені радили йти на Івана туди. Чесно кажучи не хочеться лізти міськови в пащу але і в дебрі хочеться. Якщо організуватися невеличкою групою і йти з шумом, гадаю проблем не буде. Ну а як будуть будем тікав :) Короче, є тут вже інтузіасти яких ну дуже кортит туда втрафити. Я дам знати завчасу як будемо планувати туди поїздку, кожен хто хоче може приєднатися. Гуртом легше й вуя бити (головне не встратиси) :)

Посты: 2016

СообщениеПт май 08, 2015 22:23 

Treker писал(а):)))

Оскільки ми хочемо ще провести акцію по замалюванню графіті на Вухатому камені,

Извиняюсь за оффтоп, хотел подробнее узнать про акцию. В августе буду в Карпатах, на Мармаросах, если решим идти оттуда на ПИЧ, думал, может получится это граффити убрать, но кажется, что не попаду туда, но интересно, что планируется?

СообщениеСб май 09, 2015 06:42 

Евгений 2012 писал(а): подробнее узнать про акцию

В планах ТТКС заплановано проведення цієї акції, я буду її координатором. Але напевне ми не будемо чекати серпня, а при першій нагоді (скоріше за все це буде якраз поєднання походу на Микулєску-Стайки з акцією) проведемо роботи на скелях, про що звісно буде повідомлено за тиждень-два наперед.

Щодо технічної сторони питання:
проведені аналогічні роботи на Ангельській Домниці, показали наступне: дротяними щітками стерти графіті неможливо, використання розчинників та інших хімічних речовин не бралося до уваги. Не пробували випалювати. Але не думаю, що такий спосіб ефективний для такого типу фарб. Шляхом наукового тику, вирішено рідким розчином цементу зробити набриск. Одним словом перефарбувати, а далі природа зробить своє.

Посты: 872

СообщениеСб май 09, 2015 09:26 

Цікавий маршрут. Підписавси би ;)

Посты: 2016

СообщениеСб май 09, 2015 21:30 

Treker писал(а):
Евгений 2012 писал(а): подробнее узнать про акцию

В планах ТТКС заплановано проведення цієї акції, я буду її координатором. Але напевне ми не будемо чекати серпня, а при першій нагоді (скоріше за все це буде якраз поєднання походу на Микулєску-Стайки з акцією) проведемо роботи на скелях, про що звісно буде повідомлено за тиждень-два наперед.

Щодо технічної сторони питання:
проведені аналогічні роботи на Ангельській Домниці, показали наступне: дротяними щітками стерти графіті неможливо, використання розчинників та інших хімічних речовин не бралося до уваги. Не пробували випалювати. Але не думаю, що такий спосіб ефективний для такого типу фарб. Шляхом наукового тику, вирішено рідким розчином цементу зробити набриск. Одним словом перефарбувати, а далі природа зробить своє.

Плохо, что нельзя убрать щеткой, потому что именно ей и планировал воспользоваться. Но, кажется, вы меня все равно опередите, даже если я таки решу с Мармаросов идти на ПИЧ, а оттуда на Вухатый. В крайнем случае, смогу увидеть результат.
Успехов! |#smile746|

СообщениеСб май 09, 2015 21:46 

Щиро вдячні!

Посты: 469

СообщениеЧт май 14, 2015 22:46 

Вагався куди краще викласти дані світлини, але все ж вирішив тут))) В альбомі одного шанованого пана в соцмережі натрапив на фантастичну підбірку ретро-фото 1 світової. Серед них були і ці....

Изображение

Вид на г.Стайки 1916.jpg

Изображение

Вид на Стайки - Скупову - Лудову - Скорушно 1916.jpg

Изображение

Вид на Стайки і Погорілець 1916.jpg

Изображение

Німецькі артилеристи на г.Стайки 1916.jpg

Изображение

Німці на г.Стайки 1916.jpg

Изображение

Німці переходять з г.Стайки на г.Смотрич 1916.jpg

Изображение

Під г.Стайки 1916.jpg

Изображение

Погорілець. 1916

СообщениеПт май 15, 2015 05:59 

Zevstour писал(а): одного шанованого пана

Він уже підписався на спільний похід :)

Посты: 1258

СообщениеПт май 15, 2015 19:46 

класні фотки, дякую

Посты: 1127

СообщениеПт май 15, 2015 20:39 

а можна лінку на першоджерело?
ПеСе. від мене теж дякую
і ще одне ПеСе. Може модератори продублюють пост ще сюди - http://eurotourist.club/viewtopic.php?f=20&t=68772 ??

СообщениеПт июл 03, 2015 22:58 

Вже менше 7 годин до старту. Спробуємо пройти наскірзь, тримайте за нас кулачки. |#smile805|

Посты: 31

СообщениеВс июл 05, 2015 06:37 

Изображение
Вершина Стайок on-line)) Всім привіт!)

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать восемь минус девять = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.