Переключиться в полный режим
Все, что касается походов, туризма и отдыха в Карпатах
Ответить

Ваше відношення до тимчасових мешканців в карпатських притулках

Нехай живуть, нічого не маю проти
54
37%
Нехай забираються геть, я проти підозрілих "сусідів"
79
54%
Мені байдуже
12
8%

Всего голосов : 145

Re: Відлюдники в Карпатах.

Вт окт 31, 2017 22:00

Alex_1987 писал(а):идея с "правилами пользования тур. приютами"

В нас народ такий: якщо з нормою закону він не згідний, то клав він на неї аргументовано 1000 і 1 раз. Німець зрозуміє з першого разу, але нашому народу напиши помадою на кришці унітазу «підніми» ― все одно обісцуть.

Найкращий вчитель ― це підзатильник.

2 Віра: лісгоспні походу, якщо їх на баланс по-чесному поставили.

------------------------------------

Вт окт 31, 2017 23:00

поооллєєєгчалооооо.....((( подзатильнік, це хто буде робити ? "Тося"? то ся зробит ? щось я здогадуюсь хто ця "тося" буде...тільки ви ж потім всі як і Худяк заспіваєте пісень про "з людьмі нужно помягше бо ні дай бог обідятся!"...)))...
і ще...щось мені підказує, ...............що "хтось" пробує злити Васю Монстра...я тут аналізую і якось кінці з кінцями не сходяться...не такий Василько як його зараз підкладаючи "факти" - малюють...щось мені підказує із середини, що Ваську підставляють під наш "гнів" ховаючи дещо, що МАЄ БУТИ ВІД НАС СХОВАНИМ...отак я філософськи секречусь і нагнєтаю атмосфєру...а сашко це вміє...мастак запаскудити і замутити...отже : щось тут кінці не в*яжуться ...кому цікаво - у ЛС або звоніт, потриндемо по ньюансам...бо картинку я склав по порядку "собитій" і вона ой як непріглядна для деяких буде...а...йду знову у віходок - чаю пю як верблюд після горіу, все висмоктав сніг поки ходив...)));

Ср ноя 01, 2017 08:35

Как вариант надо на время закрыть хаты. И делать это под видом официального распоряжения (по сути фиктивного) ДЛГ. То есть приходят на хату бригада лесников показательно одетая форменно с типа бумажкой с печатью, и закрывает наглуго на замок хату под предлогом инвентаризации, дератизации, постановкой на баланс и прочей лабудой. И так пусть хата стоит закрытая где-то неделю. Единственное, что надо так будет сделать со всеми хатами в округе, чтобы бомжи не перекочовывали!

Ср ноя 01, 2017 10:22

Супер ідея!
Але є одне але - їх або поспалюють, або повирубують нові вікна-двері.
Відповідно, на кожну хатку треба треба посадити на цей тиждень людину з фузеєю
Якщо готові профінансувати тижневе чергування 10-12 лісників зі зброєю, то її можна втілювати в життя

Ср ноя 01, 2017 11:11

Не сожгут, побоятся, если все правильно сделать, двери опечатать как следователи делают. На окна надо обязательно ставни делать, так чтобы они изнутри фиксировались и закрывались. Такая конструкция есть на некоторых хатах, правда не помню где видел, возможно на хате под Молодой. В Румынии так многие делают, там или ставни ставят или в окнах металлические трубки/палки вставляют, так чтобы через окно в случае разбивания стекла тело человеческое не пролезло по габаритах.

Ср ноя 01, 2017 11:18

Уважаемый гость. Старайтесь такие рекомендации писать от своего ника если вы зарегестрирован. Если нет, то зарегистрируйтесь для подобной дискуссии. Модератор

И кстати тему надо бы переименовать. На что-то вроде "Бомжи в приютах". Так как слово "отшельники" не очень корректное. Например те же монахи на Дукони, они по сути тоже отшельники. Но они хотя бы сами строят себе монастыри, а не занимают приюты. Так же жил какой-то отшельник в Гринявах, который сам себе жилье построил, о нем санек вроде что-то писал на форуме. С такими отшельниками еще можно как то мирится. А вот бомжи позанимавшие приюты реально обнаглели.

Ср ноя 01, 2017 11:32

Гість писал(а):Не сожгут, побоятся, если все правильно сделать, двери опечатать как следователи делают. На окна надо обязательно ставни делать, так чтобы они изнутри фиксировались и закрывались. Такая конструкция есть на некоторых хатах, правда не помню где видел, возможно на хате под Молодой. В Румынии так многие делают, там или ставни ставят или в окнах металлические трубки/палки вставляют, так чтобы через окно в случае разбивания стекла тело человеческое не пролезло по габаритах.

Добре давати поради. А прийде Тосьо і всьо зробе. |#smile806| Але - точно повиламують все, що можна, або спалять. Перш, аніж щось робити, треба добре поміркувати.

Ср ноя 01, 2017 14:54

Народ, невже хтось думає, що навіть та Тося, що піде ввічливо просити ту шушваль з притулків, буде писати про свої наміри, чи потім розписувати і розказувати всім, як саме, та якими, підкреслюю, виключно толерантними та ввічливими способами, вона повиганяла їх з хатки. А по клаві стукати всі годні.

Ср ноя 01, 2017 15:13

Думаю треба починати з продуктового кінця. Якщо б ідіоти добрі люде не перли б центнери круп і макарон в гори і не залишали їх щедро в хатах, у зайд різко би скоротилась кормова база.

Ср ноя 01, 2017 15:22

count_enable писал(а):Думаю треба починати з продуктового кінця. Якщо б ідіоти добрі люде не перли б центнери круп і макарон в гори і не залишали їх щедро в хатах, у зайд різко би скоротилась кормова база.

100%

Ср ноя 01, 2017 15:35

А хто пре? Туристи чи місцеві грибники-ягідники? Де це такі туристи козирні, що мають здоров*я і лишні гроші виносити на гору купу зайвих продуктів і там їх лишати? Дайте їх контакти, якщо це туристи - я з ними поговорю, хай мені зайве завозять) А якщо це місцеві, то що їм зробиш?

Ср ноя 01, 2017 15:46

всі хочут мати обличче, бути добрими аби гарно про них казали...бо так вчили батьки шо бути добрими до людей бо так Бог казав...
може Бог і казав щось про це, та шо саме ? хто зна...немає вух таких аби вчути...
а хто щось чує, то це хз від кого слова йдут...хз...непередбачено за замовченням...
і от прийшло воно на хату, а там посмішкою, або наїздом, то ж ти тіпа добряк, вдостаєш харч, ділишся, чи то від серця, чи то від страху...
але треба фільтрувати ! бо так зі страху або доброти своєї, можна у хату свою ворога запустити а він там поселиться і жиє, пердить, воняє, твою їжу вже з*їв і ще хоче...
як що фільтрувати ти маєш пуду, бо слабкий на дух, і тобі легше втікти і сховатись аби не гнати ворога свого з хати своєї, то дій інакше : поможи тому, хто страху не несе у собі, тому хто з хати ворога вижене та назавжди, і буде тобі щастя, але нє...уй на того , хто страху не має, казати потім що він Бога не чує...бо це так не є...бо вже казав : Бога мало хто чує, можливо що й ніхто...
тож не картайте себе за слабкість свою, а допомогайте тим що силу мають і справедливі...
амінь...

Ср ноя 01, 2017 17:13

Віра писал(а):А хто пре? Туристи чи місцеві грибники-ягідники? Де це такі туристи козирні, що мають здоров*я і лишні гроші виносити на гору купу зайвих продуктів і там їх лишати? Дайте їх контакти, якщо це туристи - я з ними поговорю, хай мені зайве завозять) А якщо це місцеві, то що їм зробиш?

Йде група дітей. Кожному мамця напакувала хлібів, гречки, цукру (кіло на брата). Ще організатор сказав взяти стільки і стільки. В результаті виносять на порядок більше, ніж можуть з'їсти. Аби лиш дитини голодна не була - всім це відомо.

Так от, назад цю всю купу кілограмів ніхто не понесе ― один скине, а за ним ще 20.

За літо таких груп проходить до 5-10 шт. Вапроси?

Ср ноя 01, 2017 17:20

Ну раз такая шняга то иду и я себе одну колыбку займу)

Ср ноя 01, 2017 19:06

Losth писал(а):
Віра писал(а):А хто пре? Туристи чи місцеві грибники-ягідники? Де це такі туристи козирні, що мають здоров*я і лишні гроші виносити на гору купу зайвих продуктів і там їх лишати? Дайте їх контакти, якщо це туристи - я з ними поговорю, хай мені зайве завозять) А якщо це місцеві, то що їм зробиш?

Йде група дітей. Кожному мамця напакувала хлібів, гречки, цукру (кіло на брата). Ще організатор сказав взяти стільки і стільки. В результаті виносять на порядок більше, ніж можуть з'їсти. Аби лиш дитини голодна не була - всім це відомо.

Так от, назад цю всю купу кілограмів ніхто не понесе ― один скине, а за ним ще 20.

За літо таких груп проходить до 5-10 шт. Вапроси?

І чого я ніколи ні весною, ні восени не потрапляла на хату з такими запасами? Це той район якесь Ельдорадо, чи я чогось не розумію?))) Круто добалакались - винуваті діти...
Ответить Быстрый ответ