Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Sherlock, slv, Жанна, Екатерина, eee, Серж-Brodyaga, Burs, Ymka, Бармалейка

Модератор темы: сашко

1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, ВСЕ

Ваше відношення до тимчасових мешканців в карпатських притулках
Нехай живуть, нічого не маю проти 35%  35%  [ 42 ]
Нехай забираються геть, я проти підозрілих "сусідів" 55%  55%  [ 67 ]
Мені байдуже 10%  10%  [ 12 ]
Всего голосов : 121
Автор Сообщение

Посты: 654

СообщениеПт ноя 11, 2016 15:48 

ymelnyk писал(а):Ага, та ще й читають досить специфічну літературу...

Ви про ту літературу,що на стінах "туристи"писали |#smile784| ,чи все ж таки та,що знаходиться на верхній поличці ?

Посты: 596

СообщениеПт ноя 11, 2016 15:57 

І під подушков також |#smile603|

Посты: 948

СообщениеПт ноя 11, 2016 16:03 

Ymka писал(а):Боюсь, що якщо хто і має такі місця, то не поділиться

На жаль, власники маленьких готелів в намаганні догодити клієнту чи навіть лайдаку, який попросив про допомогу, зливають інфу про хатки направо-наліво. І навіть відведуть.

СообщениеПт ноя 11, 2016 16:11 

Добре, що є ще хатки, які не позначені на мапах. Правда, Микола про них знає |#smile784| |#smile606| Треба завтра якусь перевірити. |#smile621|

Посты: 178

СообщениеПт ноя 11, 2016 19:38 

Може то людина писала про найману колибу, щоб пожити?
То таке цілком можна собі організувати майже в кожному селі. Теоретично.

Я от якось у відпустці поселився в дерев'яному будиночку на краю села. Початок червня - не сезон. Велике подвір'я, кухня і лише я і ще дядько, який там будував новий будиночок до цього "комплексу". Сам п'ю, сам гуляю... Людей бачив лише в магазині та здалеку на сусідніх подвір'ях. Але ідилія тривала лише три дні, потім дядькові дали доглядати за мали племінником. З того часу я лише відповідав на його численні запитання про все на світі з ранку до ночі. І зачинені двері не допомагали, щоранку я прокидався спочатку від легеньккого стуку, який плавно переходив у гупання ногами в двері цього малого шибеника. Ну не міг я на малого гримати. |#smile603|
потім довелося з ним і в футбол грати, і вивчати ігри в моєму телефоні...
От так сумно закінчилось моє відлюдництво.

СообщениеПт ноя 11, 2016 19:42 

Demas писал(а):Може то людина писала про найману колибу, щоб пожити?

"Може"- польською воно широке та глибоке |#smile748| Читайте уважно початок запиту. Там йдеться про хату далеко та високо в горах-не в селі і не за бабло |#smile606|

Посты: 7

СообщениеПт ноя 11, 2016 22:34 

Дякую що виправили з темою.
Як і всі ледарі звучить класно, але на жаль тут не попали пальцем в небо.
Я шаную працю людей, сам людина з села на Черкащині, розумію що після року в Маріуполі, просто край як необхідно трохи спокою і природи.
Внаслідок певних подій я тривалий час жив у польових умовах, чотири стіни, дах над головою і можливість зігрітись та приготувати їжу, мене влаштує чуть більше чим повністю.
Хата в селі, пропонували, не варіант.
Буду шукати в темах.
Іноді людині треба просто спокою, навіть коли в неї Ремарка на шафі лежить.

Посты: 2875

СообщениеСб ноя 12, 2016 10:31 

holander писал(а):Дякую що виправили з темою.
Як і всі ледарі звучить класно, але на жаль тут не попали пальцем в небо.
Я шаную працю людей, сам людина з села на Черкащині, розумію що після року в Маріуполі, просто край як необхідно трохи спокою і природи.
Внаслідок певних подій я тривалий час жив у польових умовах, чотири стіни, дах над головою і можливість зігрітись та приготувати їжу, мене влаштує чуть більше чим повністю.
Хата в селі, пропонували, не варіант.
Буду шукати в темах.
Іноді людині треба просто спокою, навіть коли в неї Ремарка на шафі лежить.

Ів-Франківськ - Надвірна (з ранку починаючи з 5.30 до 6.20 треба виїхати якимось рейсом до Надвірної, там як що не заїзджає в центр, то вийти на автовокзалі(біля заізниці), там запитати в людей як пройти/під*їхати до центру і вже там запитатись з якої автобусної йде автобус НА БИСТРИЦЮ, далі, дочекатись автобуса "Надвірна-Бистриця", він прийде о 7.40-7.45(це У РОБОЧІ ДНІ з суботою включно), СТОЯТИ БУДЕ РІВНО ЩОБ ПОСАДИТИ ЛЮДЕЙ І ПОЇДЕ(!!!), їхати 1,2-1,5 години до Бистриці, там кінцева, зійшов і ЗАПИТАВ В людей як йти у бік Гропи(полонини Гропа аба як йти у Верхні Клімпуші), пробуй зупиняти ЛЮБИЙ транспорт що їде у попутньому напрямку, може хтось підкине лишні км...йти до В.Клімпушів(5,5км до виходу з села), потім маршрутом з ЧОРНИМ маркуванням йти дорогою щє 4,5 км ДО пол. Гропа, ТАМ Є ХАТА, гарна, рядом можна напиляти-нарубати дров у лісі, п*єц - супер(!), щоб миші не доймали треба ставити на полочку свічку, вони світла трохи бояться...поживи там, там мало хто прийде і дуже є куди ходити(карту купи "Центральні Горгани" обов*язково, по ній будеш орієнтуватись куди гуляти, у погану погоду далеко не відходь - заблукаєшь запросто у мряці, я там "профі" але і я пару раз блукав ледве вижив, не жартуй з Життям), ось фото :

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

СообщениеСб ноя 12, 2016 10:50 

Дакую!!!!!

СообщениеСб ноя 12, 2016 11:07 

holander писал(а):Дакую!!!!!

це найпростіший і дуже легкий варіант, "лайт" хоча виходи з хати зовсім не лайтові, взимку - штурмові(на Гропу, на Дурню)...
(аби тільки хату не спалив...)(і не рубай місцеві огорожі, дрова є як перейти потік, бо зліва все порубано)...(заодне ЗРОБИШ ГЕНЕРАЛЬНЕ ПРИБИРАННЯ, це буде достойна "оплата" за проживання(!) : треба буде спалити все гімнюче що горить (я це кожен сезон роблю але зараз...не виходить), а з під стелажа вигрібти все скло/пляшки і винести їж за старі сараї(або прямо у них !) і там "заскладувати", навесні я зарию їх...(((візьми з собою пачку старих газет аби шпарини у стінах забити !!!!!))) (вода є прямо за новою стодолою)(або потік за старими стодолами, внизу)...)))...

СообщениеСб ноя 12, 2016 11:16 

будеш йти уважно дивись за маркуванням, як що не знаходиш після якоїсь розвилки за 50-100 м маркування, вертайся назад на розвилку, клади рюкзак та ШУКАЙ, бо зайдешь бог знає куди...після "розвилки"(так наз.місцевість) де сходяться два великих потіка(велика поляна, колишня бригада : грязюки та дрова будуть кругом), дорога звертає дещо вліво, йде попри потік, потім ПЕРЕСІКАЄ (це вже вдруге, перше буде ПЕРЕД бригадою/рзвилкою) його, а потім буде розгалуження : вліво буде накатано лісовозами, але нам - вправо-прямо(це до Гропи, дивись МАРКУВАННЯ !), потім буде щє пару раз потік перейти(малий), знову буде розгалуження то йти ПРАВИМ(вони все одно зійдуться , але праве - вірніше), після цього буде 1 км гімнючої дороги(та вона весь час була гімнюча, потерпиш, але треба мати гарну обувку або взяти ГУМАКИ з собою, або ОЗК армійськє) і потім вийдеш на поляну, там хата і гори, всишсі від краєвиду....

СообщениеСб ноя 12, 2016 14:17 

Поприбирати, підлатати хату, прийняв.
Маршрут я обовязково на карті ще прокладу, ночувати в грудні під небом пробували, задоволення не дуже)
Постараюсь стримати себе на краєвиді))))

СообщениеСб ноя 12, 2016 22:45 

На Під Гропі вже є нова колиба біля старої. Не знаю, чи замикав Михайло (чи вже його син)...

Посты: 353

СообщениеВс ноя 13, 2016 00:07 

Дозволю собі дати пару порад щодо колибізму...

- Великі пакети, шмати, серветки зайвими не будуть і мало їх не буває.
- Повний набір юного майстра: скотч, трохи гвіздків, пласкогубці, дріт, РОБОЧІ РУКАВИЦІ ітд.
- Чим краща пилка тим веселіше життя. Для одної людини добрі садові трохи загнуті пили, типу Фіскарса. Пила важливіша за сокиру, хоча її не заміняє.
- Пара порожніх 5-літровок пригодиться. До джерела ходити вдвічі -втричі рідше, з одної можна змайструвати зручний рукомийник.
- Миші будуть приходити частіш ніж санінспекція в нововідкритий магазин. Все їстівне пакувати в пластик, залізо, скло...Непогано крупи зберігаються в пластикових пляшках. Хоча люди розповідали через деякий час розлючені миші і пляшку прогризали, особливо якщо її брати сальними пальцями і лишати сліди від яких смачно пахне.
- Все що не промерзає може жити надворі прив"язане на смереці.
- Лахів багато не треба, але варто мати дуже теплу білизну спеціально для сну. Спати в верхньому одязі тиждень - себе не любити. Та й до вітру з теплого спальника краще вискочити трохи одягнутим а не на голяса.
В селі магазинів практично нема, а смачного хочеться. Скупитись в Франківську, частину краму приховати на краю села і принести другим заходом. Інакше тижневе меню виходить доволі одноманітним (якщо харчуватись звичайним їдлом, а не дорогими субліматами).

Головне до такого не звикати. Завжди є чимало дешевих хат по таких глухих селах, що вважай і безлюдних (вулиця 5 км довжиною з десятком обійсть). А жила хата це незрівнянно краще від самої крутої колиби.

СообщениеВс ноя 13, 2016 11:19 

count_enable писал(а):Дозволю собі дати пару порад щодо колибізму...

- Великі пакети, шмати, серветки зайвими не будуть і мало їх не буває.
- Повний набір юного майстра: скотч, трохи гвіздків, пласкогубці, дріт, РОБОЧІ РУКАВИЦІ ітд.
- Чим краща пилка тим веселіше життя. Для одної людини добрі садові трохи загнуті пили, типу Фіскарса. Пила важливіша за сокиру, хоча її не заміняє.
- Пара порожніх 5-літровок пригодиться. До джерела ходити вдвічі -втричі рідше, з одної можна змайструвати зручний рукомийник.
- Миші будуть приходити частіш ніж санінспекція в нововідкритий магазин. Все їстівне пакувати в пластик, залізо, скло...Непогано крупи зберігаються в пластикових пляшках. Хоча люди розповідали через деякий час розлючені миші і пляшку прогризали, особливо якщо її брати сальними пальцями і лишати сліди від яких смачно пахне.
- Все що не промерзає може жити надворі прив"язане на смереці.
- Лахів багато не треба, але варто мати дуже теплу білизну спеціально для сну. Спати в верхньому одязі тиждень - себе не любити. Та й до вітру з теплого спальника краще вискочити трохи одягнутим а не на голяса.
В селі магазинів практично нема, а смачного хочеться. Скупитись в Франківську, частину краму приховати на краю села і принести другим заходом. Інакше тижневе меню виходить доволі одноманітним (якщо харчуватись звичайним їдлом, а не дорогими субліматами).

Головне до такого не звикати. Завжди є чимало дешевих хат по таких глухих селах, що вважай і безлюдних (вулиця 5 км довжиною з десятком обійсть). А жила хата це незрівнянно краще від самої крутої колиби.

ой.........насміявся од пуза............гарний спітч ! мені сподобалось і написання і ПО СУТІ : супер ....

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Код подтверждения
Код подтверждения:
В целях предотвращения автоматической отправки форм, введите оба отображённых слова в текстовое поле ниже.