Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Sherlock, slv, Жанна, Екатерина, eee, Туранчокс, Серж-Brodyaga, Бармалейка, Burs, Ymka

Модератор темы: сашко

1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, ВСЕ

Ваше відношення до тимчасових мешканців в карпатських притулках
Нехай живуть, нічого не маю проти 37%  37%  [ 53 ]
Нехай забираються геть, я проти підозрілих "сусідів" 54%  54%  [ 77 ]
Мені байдуже 8%  8%  [ 12 ]
Всего голосов : 142
Автор Сообщение

Посты: 1160

СообщениеВт окт 31, 2017 22:00 

Alex_1987 писал(а):идея с "правилами пользования тур. приютами"

В нас народ такий: якщо з нормою закону він не згідний, то клав він на неї аргументовано 1000 і 1 раз. Німець зрозуміє з першого разу, але нашому народу напиши помадою на кришці унітазу «підніми» ― все одно обісцуть.

Найкращий вчитель ― це підзатильник.

2 Віра: лісгоспні походу, якщо їх на баланс по-чесному поставили.

Посты: 3485

СообщениеВт окт 31, 2017 23:00 

поооллєєєгчалооооо.....((( подзатильнік, це хто буде робити ? "Тося"? то ся зробит ? щось я здогадуюсь хто ця "тося" буде...тільки ви ж потім всі як і Худяк заспіваєте пісень про "з людьмі нужно помягше бо ні дай бог обідятся!"...)))...
і ще...щось мені підказує, ...............що "хтось" пробує злити Васю Монстра...я тут аналізую і якось кінці з кінцями не сходяться...не такий Василько як його зараз підкладаючи "факти" - малюють...щось мені підказує із середини, що Ваську підставляють під наш "гнів" ховаючи дещо, що МАЄ БУТИ ВІД НАС СХОВАНИМ...отак я філософськи секречусь і нагнєтаю атмосфєру...а сашко це вміє...мастак запаскудити і замутити...отже : щось тут кінці не в*яжуться ...кому цікаво - у ЛС або звоніт, потриндемо по ньюансам...бо картинку я склав по порядку "собитій" і вона ой як непріглядна для деяких буде...а...йду знову у віходок - чаю пю як верблюд після горіу, все висмоктав сніг поки ходив...)));

СообщениеСр ноя 01, 2017 08:35 

Как вариант надо на время закрыть хаты. И делать это под видом официального распоряжения (по сути фиктивного) ДЛГ. То есть приходят на хату бригада лесников показательно одетая форменно с типа бумажкой с печатью, и закрывает наглуго на замок хату под предлогом инвентаризации, дератизации, постановкой на баланс и прочей лабудой. И так пусть хата стоит закрытая где-то неделю. Единственное, что надо так будет сделать со всеми хатами в округе, чтобы бомжи не перекочовывали!

Посты: 3596

СообщениеСр ноя 01, 2017 10:22 

Супер ідея!
Але є одне але - їх або поспалюють, або повирубують нові вікна-двері.
Відповідно, на кожну хатку треба треба посадити на цей тиждень людину з фузеєю
Якщо готові профінансувати тижневе чергування 10-12 лісників зі зброєю, то її можна втілювати в життя

СообщениеСр ноя 01, 2017 11:11 

Не сожгут, побоятся, если все правильно сделать, двери опечатать как следователи делают. На окна надо обязательно ставни делать, так чтобы они изнутри фиксировались и закрывались. Такая конструкция есть на некоторых хатах, правда не помню где видел, возможно на хате под Молодой. В Румынии так многие делают, там или ставни ставят или в окнах металлические трубки/палки вставляют, так чтобы через окно в случае разбивания стекла тело человеческое не пролезло по габаритах.

СообщениеСр ноя 01, 2017 11:18 

Уважаемый гость. Старайтесь такие рекомендации писать от своего ника если вы зарегестрирован. Если нет, то зарегистрируйтесь для подобной дискуссии. Модератор

И кстати тему надо бы переименовать. На что-то вроде "Бомжи в приютах". Так как слово "отшельники" не очень корректное. Например те же монахи на Дукони, они по сути тоже отшельники. Но они хотя бы сами строят себе монастыри, а не занимают приюты. Так же жил какой-то отшельник в Гринявах, который сам себе жилье построил, о нем санек вроде что-то писал на форуме. С такими отшельниками еще можно как то мирится. А вот бомжи позанимавшие приюты реально обнаглели.

Посты: 1196

СообщениеСр ноя 01, 2017 11:32 

Гість писал(а):Не сожгут, побоятся, если все правильно сделать, двери опечатать как следователи делают. На окна надо обязательно ставни делать, так чтобы они изнутри фиксировались и закрывались. Такая конструкция есть на некоторых хатах, правда не помню где видел, возможно на хате под Молодой. В Румынии так многие делают, там или ставни ставят или в окнах металлические трубки/палки вставляют, так чтобы через окно в случае разбивания стекла тело человеческое не пролезло по габаритах.

Добре давати поради. А прийде Тосьо і всьо зробе. |#smile806| Але - точно повиламують все, що можна, або спалять. Перш, аніж щось робити, треба добре поміркувати.

Посты: 3596

СообщениеСр ноя 01, 2017 14:54 

Народ, невже хтось думає, що навіть та Тося, що піде ввічливо просити ту шушваль з притулків, буде писати про свої наміри, чи потім розписувати і розказувати всім, як саме, та якими, підкреслюю, виключно толерантними та ввічливими способами, вона повиганяла їх з хатки. А по клаві стукати всі годні.

Посты: 385

СообщениеСр ноя 01, 2017 15:13 

Думаю треба починати з продуктового кінця. Якщо б ідіоти добрі люде не перли б центнери круп і макарон в гори і не залишали їх щедро в хатах, у зайд різко би скоротилась кормова база.

Посты: 1196

СообщениеСр ноя 01, 2017 15:22 

count_enable писал(а):Думаю треба починати з продуктового кінця. Якщо б ідіоти добрі люде не перли б центнери круп і макарон в гори і не залишали їх щедро в хатах, у зайд різко би скоротилась кормова база.

100%

Посты: 235

СообщениеСр ноя 01, 2017 15:35 

А хто пре? Туристи чи місцеві грибники-ягідники? Де це такі туристи козирні, що мають здоров*я і лишні гроші виносити на гору купу зайвих продуктів і там їх лишати? Дайте їх контакти, якщо це туристи - я з ними поговорю, хай мені зайве завозять) А якщо це місцеві, то що їм зробиш?

Посты: 3485

СообщениеСр ноя 01, 2017 15:46 

всі хочут мати обличче, бути добрими аби гарно про них казали...бо так вчили батьки шо бути добрими до людей бо так Бог казав...
може Бог і казав щось про це, та шо саме ? хто зна...немає вух таких аби вчути...
а хто щось чує, то це хз від кого слова йдут...хз...непередбачено за замовченням...
і от прийшло воно на хату, а там посмішкою, або наїздом, то ж ти тіпа добряк, вдостаєш харч, ділишся, чи то від серця, чи то від страху...
але треба фільтрувати ! бо так зі страху або доброти своєї, можна у хату свою ворога запустити а він там поселиться і жиє, пердить, воняє, твою їжу вже з*їв і ще хоче...
як що фільтрувати ти маєш пуду, бо слабкий на дух, і тобі легше втікти і сховатись аби не гнати ворога свого з хати своєї, то дій інакше : поможи тому, хто страху не несе у собі, тому хто з хати ворога вижене та назавжди, і буде тобі щастя, але нє...уй на того , хто страху не має, казати потім що він Бога не чує...бо це так не є...бо вже казав : Бога мало хто чує, можливо що й ніхто...
тож не картайте себе за слабкість свою, а допомогайте тим що силу мають і справедливі...
амінь...

Посты: 1160

СообщениеСр ноя 01, 2017 17:13 

Віра писал(а):А хто пре? Туристи чи місцеві грибники-ягідники? Де це такі туристи козирні, що мають здоров*я і лишні гроші виносити на гору купу зайвих продуктів і там їх лишати? Дайте їх контакти, якщо це туристи - я з ними поговорю, хай мені зайве завозять) А якщо це місцеві, то що їм зробиш?

Йде група дітей. Кожному мамця напакувала хлібів, гречки, цукру (кіло на брата). Ще організатор сказав взяти стільки і стільки. В результаті виносять на порядок більше, ніж можуть з'їсти. Аби лиш дитини голодна не була - всім це відомо.

Так от, назад цю всю купу кілограмів ніхто не понесе ― один скине, а за ним ще 20.

За літо таких груп проходить до 5-10 шт. Вапроси?

СообщениеСр ноя 01, 2017 17:20 

Ну раз такая шняга то иду и я себе одну колыбку займу)

Посты: 235

СообщениеСр ноя 01, 2017 19:06 

Losth писал(а):
Віра писал(а):А хто пре? Туристи чи місцеві грибники-ягідники? Де це такі туристи козирні, що мають здоров*я і лишні гроші виносити на гору купу зайвих продуктів і там їх лишати? Дайте їх контакти, якщо це туристи - я з ними поговорю, хай мені зайве завозять) А якщо це місцеві, то що їм зробиш?

Йде група дітей. Кожному мамця напакувала хлібів, гречки, цукру (кіло на брата). Ще організатор сказав взяти стільки і стільки. В результаті виносять на порядок більше, ніж можуть з'їсти. Аби лиш дитини голодна не була - всім це відомо.

Так от, назад цю всю купу кілограмів ніхто не понесе ― один скине, а за ним ще 20.

За літо таких груп проходить до 5-10 шт. Вапроси?

І чого я ніколи ні весною, ні восени не потрапляла на хату з такими запасами? Це той район якесь Ельдорадо, чи я чогось не розумію?))) Круто добалакались - винуваті діти...

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать семь минус восемь = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.