Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Sherlock, slv, Жанна, Екатерина, eee, Серж-Brodyaga, Burs, Ymka, Бармалейка

Модератор темы: Burs

1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 2992

СообщениеПт июл 01, 2016 16:54 

Burs писал(а):Сашко, ти ж знаєш що я на твої провокації і холівари не вівся і вестися не буду ;) . А зв'язок у тебе з усіма є, аж до особистих телефонів, такшо знаєш як кого знайти в разі чого. Міркування твої я не осилив.
А загалом ти що хочеш щоб коли ти написав пост на форумі всі зібралися і поїхали трельовку назад в стежку перетворювати, чи що? Чи просто недостаток уваги?

вірно пише Гутиряк...не підкопаєшься під його слова навіть екскаватором...((( я не збирався заважати дрімати важним персонам,у своїх "нудужеважливихсправах", я ВИКОРИСТАВ ресурс-тему, яку було подано КАРПАТСЬКИМИ СТЕЖКАМИ, тоб то тою організацією, яка зараз наразі себе саме так називає, тема ясно і чітко вказує на те, що ЯКЩО ВИ МАЄТЕ ІНФОРМАЦІЮ на тему "Карпатське маркування(пошкодження маркерів, таблиць,стовпів)", то прошу дуже СЮДИ ПИСАТИ, але як вияснилось , ЦЕ ЗОВСІМ НЕ ТАК !
виявляється що навіть абсолютно не так ! виявляється що як що дехто "сашко", або "іван", "василь" чи "богданка" виявить на маршруті яким опікується організація яка називає себе Карпатські Стежки якісь негаразди, пошкодження табличок, маркування, ВЛАСНЕ САМИХ СТЕЖОК (!!) - то треба НЕ ПИСАТИ НІДЕ і НЕ КАЗАТИ НІКОМУ, бо вибачте, "ми все знаємо!" (саме так відповів мені і всім хто долучається до активних дій на цю тему - Сашко Бурсанов)...ось така історія...всі хором дружно йдемо нах бо у КС дуже і дуже багато роботи...але панство, бігме, раніше у ФУНДАЦІЇ "Карпатські стежки", працювало до десятка активістів і вони чистили, маркували, ПІДТРИМУВАЛИ маркування і чистоту стежок-маршрутів, ініціювали массу акцій по відбудові будинків і приютів, по різним ремонтам і побудовам, по сміттєзборам і т.п....якось працювали хлопи...встигали...реагували на такі як від мене зауваження, не псіхували і не посилали таких як я - нах...часи змінились...
окєй ! системно я не потягну, але дещо робити можу і самотужки (он, хлоп єден зміг прорубати Буштульский масив : сокира, відпустки(дві пішли спати у жерепа), руки, ноги) і за допомогою друзів-активістів...а ви, хлопці - спіть спокійно, я вас не буду дуже так аж турбувати...

хто може позичити на пару місяців бензопилу-сучкоріз, або якусь не тяжку, середньої ваги бензопилу, і пояснити мені як тим си кєрувати і кілько йде бензини на наприклад 10-20 порізаних дерев ? - відгукніться, панове...

СообщениеПт июл 01, 2016 18:01 

до уваги не байдужих : ось посилання на квартальні ділянки усіх лісгоспів України :

http://www.lesovod.org.ua/fires.php?keepThis=true&TB_iframe=true&height=1080&width=1920

ви побачили якєсь ганебну діяльність у якомусь районі якогось лісництва/лісового господарства(ДЛГ), зафіксували координату і фото зробили, потім вдома звірили по цьому посиланню і карті гугл+ваша фіксація - У ЯКІЙ САМЕ квартальній ділянці і У ЯКІЙ ІЇ ЧАСТИНІ відбулась протиправна діяльність ДЛГ-лісництва, і вже тут можна виставляти РЕЗУЛЬТАТИ вашого дослідження : фото, № ділянки-квартала, координата, ЩО САМЕ там відбулось, фото-відео, ну а далі будем штурмувати за посередництвом різних організацій ці ДЛГ, будем відправляти (це той МИНИМУМ що ми можем здійснити) офіційні листи і на ємейл, і бумажні, і звонити можем безпосередньо конкретному керівництву ДЛГ (Надвірнянськє, Осмолодськє і т.п.), НЕ ЛІНУЙТЕСЬ !, це не складно, НІХТО КРІМ НАС цього не зробить, хлопці боронять Україну на фронті, а ми зобов*язані це робити у тилу...більше немає кому крім нас...

СообщениеСб июл 02, 2016 07:04 

Для Burs: в туризмі, як і в інших сезонних галузях, восени збирають врожаї, якщо весною вдало організував роботу.
Для Сашка: Будь-яка техніка хоче мати свого господаря і тому в тебе є вибір - рубати сокирою жерепа, як Віктор з Рівного, або купити власну бензопилу. Або зібратись на 3, створити власну ГО (можна без реєстрації!) і показати великому карпатському товариству що значить правильно працювати. Я не стібаюсь і зі свого досвіду можу написати, що якщо збереться більше як 3 українці то робота на цьому закінчиться |#smile805| Все, поїхав в гори |#smile714|

Посты: 736

СообщениеСб июл 02, 2016 07:38 

Василь Гутиряк писал(а):Все, поїхав в гори

Хлопці, не гризіться |#smile606| Всі правильно пишуть! Просто-давно разом в горах не спілкувалися!!! |#smile715| Пора! |#smile621|

СообщениеПн июл 04, 2016 09:27 

ВАсилю, я (в принципі) таку саму думку маю відносно бензопили і сьогодні-завтра походжу подивлюсь хоча фінанси мої мізерні, майже нульові, але спробую...відносно ГО - так я сам собі ГО, ніц не заважає в роботі і навіть навпаки - допомагає бо не тре ні із ким нічого узгоджувати...(( пробував узгоджувати із активістами одно ГО прорубку райштоків - заглохло і можливо просто здохло...))...ну а сокирою я навряд чи порубаю дерева 30-70 см у діаметрі у кількості від 20 до 150 шт на акцію...пробував пропилювати пилою, то тільки гілки на стовбурах пиляв (райшток під Коретвиною південна сторона), та й то на кожному масовому заломі втрачав до 20 хв тільки для того, щоб утворити прохід-перелаз через нього(зняти рюкзак, пропиляти 5-10-15 гілок від 1 до 5 см диіметр, одіти рюкзак - це вам скажу не прогулянка ! це пахота...але наразі троха прочистив проходи і то добре ...)...окєй...усе встало на свої ОБ*ЄКТИВНІ місця :
- власники бензопил не дуже воліють гнобити свої прилади
- керівництво КС також не заінтересоване у використовуванні свого інвентарю у акціях які не включені у план на цей рік (розумію, сам таким був колись, виправився, бо це - хвороба, від неї тре лікуватись ВСІМ...)
- треба екіпіюватись відповідними приладами аби слово не розходилось із ділом
- розраховуй на себе або на найближчіх друзів
- Слава Україні !...

СообщениеПн июл 04, 2016 09:36 

але розшифруюсь : є задумка об*єднати у серію еко-стежок ВСІ райштоки Державного Заказника Грофа, це близько 200 км стежок та райштоків, частково ВЖЕ прочищених та маркованих активістами КС ...я вже почав втілювати цей план, понавішував "марки" із кольорових стрічок на майже всіх входах-виходах та блукливих місцях, але є щє багато "білих" пятен, недосліджених ділянок цього "Великого Кільця"....як що ця задумка отримає свою реалізацію, то повірте, лісогубам буде дуже і дуже нелегко красти ліс на кордонах заказника, це перше, а друге - це буде наймальовничиший маршрут із всіх мені відомих (із власного досвіду, тоб то це моє ІМХО, якє є суб*єктивним і його можна легко заперечити любому із вас)...(( майже із десяток стежок-виходів на хребти та вершини із цього Кільця, тоб то можна йдучи навколо заказника радіально виходити майже під всі основні вершини цього Масиву...))...

СообщениеПн июл 04, 2016 13:04 

Сашко, не надійся на теперішні Карпатські стежки щодо прочистки - раніше з бензопилою працювали фактично 5 осіб і здається зараз там немає кому це робити. Є проблеми з прочисткою знакованих маршрутів, а ти піднімаєш шум по райтштокам для "диких" туристів! Це тепер твої проблеми, але прошу тебе не знакувати їх - добре прочищений райтшток не потребує знакування, хіба що на розвилках можна виготовити та прикріпити вказівники (органічніше вони б виглядали на дерев'яній основі). Але я не вірю в те, що прочищені та знаковані райтштоки зупинять лісгоспи від вирубування лісів - це питання треба вирішувати глобально на рівні Києва і займатись цим треба систематично на рівні фанатизму із залученням преси і умовних "фейсбуків", тому що гроші вирішують все значно швидше.
Взагалі ідея, щоб всім займалась "розкручена" ГО "Карпатські стежки" мені видається неправильною. Я створював "Стежки" перш за все як організацію певного напрямку в туристичній тематиці (знаковані маршрути та притулки). Потім приходили нові люди і пропонували нові напрямки, але я завжди казав - хочеш працювати в даному напрямку, то йди і займайся, тому що мене цікавили тільки ці 2 напрямки. Якщо в нас різне бачення на розвиток даного напрямку - створюй нову ГО і працюй як подобається вашій групі людей. Тому і в 2013 році була запропонована ідея поділитись на групи за напрямками і працювати групами!!!
Але здається з цього так нічого і не вийшло, поки що я точно цього не бачу. Коли всі займаються всім, тоді ніхто конкретно не займається конкретним і відбуваються тільки загальні рухи

СообщениеПн июл 04, 2016 19:53 

погоджуюсь на всі 100 бо ти всю цю кухню бачиш із середитни а я майже новачок у цьому...я все одно проріжу всіма правдами та неправдами це Кільце, що б воно мені не коштувало по здоров*ю та часу, поки що із бензопилою в мене не фарт(китайськє гімно від 1700 гр, фірма від 3500 гр, нормальні від 4500гр), шукатиму хто б все ж таки допоміг і надав можливість використати заради цієї дуже шикарної ідеї СВОЮ БЕНЗОПИЛУ (курва, не жлобтесь ! ДОПОМОЖІТЬ ! ХЕЛП МІ !!), кошти на нові ланци, бензин та масло я беру НА СЕБЕ, маркувати збирався тільки входи та виходи, але ВАсиль гарно підказав що тре зробити на дощєчках (як раніше це робилось) входи-виходи(гадаю мені підкажуть як це якісно зробити), так що все гут, інтузіазм в мене не зникає !
для тих хто зацікавився прояснюю по "білим пятнам" цього Великого Кільця(назву я використовую умовно, мені так до вподоби, вібачєйте) : недосліджених є декілька ланок, а саме :
- від маршруту (червоне маркування) Довга Поляна - Коретвина на захід до 23*56**/48*34**, та на схід до сідла під Студенцем (сідло - власне і буде завершенням Кільця де північна стежка райштока зустрінеться із південною)(така задумка)...
- від хати під М.Попадею на південь до хр. Дарів (дуже великий шматок і дуже проблемний)...
зовсім не досліджена ділянка райштока навкруги Студенця і всі спроби покі що завершились моїм фіаско, але я все ж таки буду довбатись ("...лупайте сю скалу ! нехай ні жар, ні холод не спинить вас, зносіть і труд, і спрагу й голод, бо вам - призначено...")...

Посты: 983

СообщениеСр июл 06, 2016 08:36 

Сашко: якось у якомусь 2005 році, не взявши ні разу до рук бензопили, я хотів заразити своїм ентузіазмом В.Гутиряка на рахунок чистки Аршиці від Ґ.І. (ще не знав, що там заповідне урочище). Він посміявся собі з того, після чого ми пішли чистити Сивульський масив. Робота удвох, в жару, з мухами і з червоним компотним бензином замість води. Це був початок.

Далі була чистка Ґорґану, де Олег Першин проїхався легонько собі по нозі бензопилою. Потім на чистці райтштоку під Заплатою я отримав свою відзнаку бензопилою.

Був ще Фіцак, який одним ударом сокири потрапив у матеріал газети «Експрес».

Була чистка молодняка на екостежці до хати Коня, де хвоя влупила по оці так, що до ночі все розпливалося.

Був стовбур дерева між Пустошаками, який майже приземлився на різчика.

Тут можна продовжувати, бо ситуацій за довгі роки було чимало. То найяскравіші.

До чого я веду: Першопочатковий арсенал волонтерів, готових йти за В. Гутиряком у вогонь та воду, «приземлився» через сімейні, оздоровчі та інші клопоти. Нове покоління волонтерів виросло досить прагматичним і в міру самозадоволеним. Величезний кусок роботи першопроходчики зробили, а на підтримку того всього потрібно так САМО багато людей, готовий жертвувати своїм ВІЛЬНИМ ЧАСОМ, ЗДОРОВ'ЯМ і ГРОШИМА. Таких зараз майже не залишилось.

Якусь частину роботи по розчистці Осмолодських райтштоків робили єгері лісгоспу (за державні кошти чи за кошти меценатів). Але ріжуть вони лише грубі дерева, нехтуючи маленькими та гілками-мордохлестами. Ріжуть вони виключно для себе і своїх клієнтів-мисливців. Туристи для них ― непорозуміння. Замість збирати гроші на бензопилу, варто подумати про фінансування єгерів (як зробив у свій час небіжчик Ігор Перегінець). За бабки вони почистять любе, головне йти з ними і контролювати. Безперечно єгер Кос, йдучи райштоком зразу думає ,де б лісу заготовити (так-так), тому співпраця може бути піррова. То покоління лісівників безнадійне.

Якщо братися самому до чисток, потрібно дуже серйозно підготуватись. Мало вміти розібрати бензопилу із закритими очима (навіть нові та світового рівня якості пили регулярно потребують ремонтів), потрібно мати екіпіровку: кевларові брюки, окуляри, навушники. Потрібно мати запчастини, аптечку і сокиру. Чистку потрібно здійснювати щонайменше удвох, один з яких досвідчений лісовальщик. Не знаючи елементарних правил різки дерева, дуже легко загинути під 300 кг колодою, коли немає необхідної реакції. Навіть будучи придавленим колодою, іноді ваш напарник просто не встигне привести рятувальників (в гущавинах рідко ловить мобільний). До цього всього треба свідомо готуватись.

Прошу не розглядати це все, як страшилки. Це для профілактики авантюризму. Я свідомо не заторкав правовий аспект. В. Гутиряк і його фундація була ЮРИДИЧНО уповноважена займатися чисткою стежок державним органом. Це було давно. Зараз інші часи, епоха сертифікацій і «захисту» прав людини, волонтерам з імовірністю 99% не нададуть подібних привілей.

Під вагою досвіду різати Аршицю вже не тягне. Кого туди тягне - й так пролізе. А кого страшний жереп втримає, нехай буде більше клаптиків жерепового пралісу (там, до речі, росте 1000-літній екземпляр жереп, 22 см в діаметрі).

СообщениеСр июл 06, 2016 09:10 

гарно дякую...я всі ці аспекти для себе і для цієї акції звичайно що роздивлявся і брав до уваги, а тут не відкривав всі "карти" та не ділився ньюансами майбутнього авантьюе...((( звичайно що я збирався залучити досвідченного різчика, звичайно що готувався з екіпу і прикидав фінанси, обов*язково збирався брати "трвматичну" аптечку з морем бинтів, пластирів, бандажів і т.п. а цього добра в мене є...не буду тут озвучувати подальші свої дії і плани, просто скажу що ...я це зроблю у любому випадку, ці райштоки мають право не загинути і для цього в нас (в мене) є всі можливості, ніц не заважає навіть тоді, коли виглядає так, що заважає ВСЕ...я маю досвід у цьому - себе, бо із такими хворобами та болячками люди і по рівному не ходять, годі вже казати про горби та щє й у любий сезон, так що НЕ МАЄ НІЧОГО ТАКОГО ЩОБ НЕ МОЖНА БУЛО ЗДІЙСНИТИ, це аксіома...для мене...)))...(( доречі...я можу навести вагон випадків своїх , де я гинув у походах у Криму та у Карпатах, хворів, ломався, рвався,оперувався сам собі без обезболюючого і т.д. і т.п....тепер я знаю що є такє соло-похід і не допускаю таких моментів щоб попадати у зону крайнього ризику, думаю що усякий досвід і помилки є єдиним і неповторним джерелом наших Знань Себе...і це є добре...не зле...мати багато досвіду, різноманітного - не зле ! дякую всім хто прийняв участь у обговоренні і особливо Юрку та ВАсилю...))...

Посты: 784

СообщениеСр июл 06, 2016 10:00 

Losth писал(а):Сашко: якось у якомусь 2005 році, не взявши ні разу до рук бензопили, я хотів заразити своїм ентузіазмом В.Гутиряка на рахунок чистки Аршиці від Ґ.І. (ще не знав, що там заповідне урочище). Він посміявся собі з того, після чого ми пішли чистити Сивульський масив. Робота удвох, в жару, з мухами і з червоним компотним бензином замість води. Це був початок.

Далі була чистка Ґорґану, де Олег Першин проїхався легонько собі по нозі бензопилою. Потім на чистці райтштоку під Заплатою я отримав свою відзнаку бензопилою.

Був ще Фіцак, який одним ударом сокири потрапив у матеріал газети «Експрес».

Була чистка молодняка на екостежці до хати Коня, де хвоя влупила по оці так, що до ночі все розпливалося.

Був стовбур дерева між Пустошаками, який майже приземлився на різчика.

Тут можна продовжувати, бо ситуацій за довгі роки було чимало. То найяскравіші.

До чого я веду: Першопочатковий арсенал волонтерів, готових йти за В. Гутиряком у вогонь та воду, «приземлився» через сімейні, оздоровчі та інші клопоти. Нове покоління волонтерів виросло досить прагматичним і в міру самозадоволеним. Величезний кусок роботи першопроходчики зробили, а на підтримку того всього потрібно так САМО багато людей, готовий жертвувати своїм ВІЛЬНИМ ЧАСОМ, ЗДОРОВ'ЯМ і ГРОШИМА. Таких зараз майже не залишилось.

Якусь частину роботи по розчистці Осмолодських райтштоків робили єгері лісгоспу (за державні кошти чи за кошти меценатів). Але ріжуть вони лише грубі дерева, нехтуючи маленькими та гілками-мордохлестами. Ріжуть вони виключно для себе і своїх клієнтів-мисливців. Туристи для них ― непорозуміння. Замість збирати гроші на бензопилу, варто подумати про фінансування єгерів (як зробив у свій час небіжчик Ігор Перегінець). За бабки вони почистять любе, головне йти з ними і контролювати. Безперечно єгер Кос, йдучи райштоком зразу думає ,де б лісу заготовити (так-так), тому співпраця може бути піррова. То покоління лісівників безнадійне.

Якщо братися самому до чисток, потрібно дуже серйозно підготуватись. Мало вміти розібрати бензопилу із закритими очима (навіть нові та світового рівня якості пили регулярно потребують ремонтів), потрібно мати екіпіровку: кевларові брюки, окуляри, навушники. Потрібно мати запчастини, аптечку і сокиру. Чистку потрібно здійснювати щонайменше удвох, один з яких досвідчений лісовальщик. Не знаючи елементарних правил різки дерева, дуже легко загинути під 300 кг колодою, коли немає необхідної реакції. Навіть будучи придавленим колодою, іноді ваш напарник просто не встигне привести рятувальників (в гущавинах рідко ловить мобільний). До цього всього треба свідомо готуватись.

Прошу не розглядати це все, як страшилки. Це для профілактики авантюризму. Я свідомо не заторкав правовий аспект. В. Гутиряк і його фундація була ЮРИДИЧНО уповноважена займатися чисткою стежок державним органом. Це було давно. Зараз інші часи, епоха сертифікацій і «захисту» прав людини, волонтерам з імовірністю 99% не нададуть подібних привілей.

Під вагою досвіду різати Аршицю вже не тягне. Кого туди тягне - й так пролізе. А кого страшний жереп втримає, нехай буде більше клаптиків жерепового пралісу (там, до речі, росте 1000-літній екземпляр жереп, 22 см в діаметрі).

Сама адекватна(без емоції) і виважена реакція на обговорення поданої теми.В мене ті ж самі думки,але не зміг їх скласти до купи.
Дякую Юрко за цей пост.
ПИ.СИ.Дуже сподобався вираз"ДЛЯ ПРОФІЛАКТИКИ АВАНТЮРИЗМУ".Подвійне спасибі за це.

СообщениеСр июл 06, 2016 10:32 

для профілактики авантюризму : тотальний прогматизм - http://karpatia.org.ua/news.php?readmore=209...((( я розумію що хазяйїнбарін, а також розімію що той, хто розраховує на вливання коштів від єншіх - стає заручником тих рамок(клітка) у які їх ставлять меценати та спонсори...авантюризм, що є ОСНОВНОЮ складовою, а я не боюся пімітити що не просто складовою а - корінням туризму, ВТРАЧАЄТЬСЯ Н НІЩО коли вмішується ось такого роду прагматизм...я і раніше зустрічая у районі Осмолоди усякого рода таблички просвітної теми розумів(усвідомлював) абсолютну недоцільність їх тут, у горах...ці таблички мали би бути у школах, різних закладах і т.п. щоб ЗВІДТИ починати діяти на свідомість людей(дітей)...але ж... не мені вирішувати, тому - вважайте що я вище писаного і не казав...а от авантюризм - от за нього я поборюсь ! та ВІН САМ за себе бореться ! бо як що б не ВІН, то хєра лисого хтось поїхав би у горби наприклад у дощ, мряку, взимку і т.п.
АВАНТЮРИЗМ - джерело, коріння туризму, альпінізму, рафтінгу та інш.інш.інш....
той хто ратує за "профілактику" Авантюризму - той ратує за диван, жрачку та бухло....тому я чітко усвідомлюю що Юрко НЕ ПРО ТО писав мені, а ДОПОМОГАЄ гарними порадами і ЗВЕРТАЄ УВАГУ (мою та всіх) на УВАЖНІСТЬ і ТВЕРЕЗІСТЬ під час ЛЮБОГО АВАНТЮРИЗМУ, підкреслюю- ЛЮБОГО...
(( а таблички...їх тре було робити ТОДІ, коли ВСЕ ІНШЕ, найнеобхідніше ВЖЕ ЗРОБЛЕНО (( поновлення маркування , прочистка заломів на маркованих маршрутах, відбудовані всі тур-ліс-притулки які у плані відновлення))...))...
в мене вже є попередньо підписані під цю авантюрну акцію люди, нікому не відмовляю, всі хто побажає приєднатись і залучитись до цієї справи - запрошую і дякую наперед, так що...підготовка триває...

СообщениеСр июл 06, 2016 11:14 

Юрко все правильно написав, але то скоріше написано як виправдовування, чому це не можна робити взагалі |#smile805| Не погоджуюсь з тим, що зараз немає справжніх волонтерів, які були б згідні працювати на відновленні стежок - просто цим потрібно займатись!
Є 2 варіанти - шукати спосіб як це зробити, та шукати причини чому цього не вдасться зробити.
Щоб за тобою пішли люди працювати і ти хочеш щоб вони працювали на 100% то сам ти маєш викладатись на 200% - і це повинні бачити запрошені волонтери!!! Я поступово відмовлявся від певної роботи саме через те, що вже фізично не міг викладатись на максимум. А через перевантаження нервової системи, після багатьох років заняття організацією роботи фундації, я відмовився в майбутньому бути керівником громадської організації!
ТОму зараз я за те, щоб малими групами займатись тільки тим, на що є ресурси - людські та фінансові, і менше розказувати які ми "круті" і скільки ми плануємо зробити. Треба просто тихенько робити, тим більше що є хоч якесь фінансування і вигляді членських внесків - у нас цього не було!

СообщениеСр июл 06, 2016 12:17 

Більшість випадків травматизму при роботі з бензопилою відбувалось у нас через те, що спішили щоб більше зробити - можливо тому що працювали не як на роботі!
Але ще одна важлива річ, на мій погляд. Активні люди діляться на підприємливих, які шукають завжди чогось нового та спосіб це реалізувати. Інша група активних людей є виконавцями і їх потрібно направляти в певне русло. Також голова ГО в силу обмежених здібностей може і не стати директором бізнес-компанії чи міністром. Це так закладено в генетиці і дуже важливо знати своє місце і свої можливості. Інтернет згладив цей поділ і тепер кожен може себе подати як хочеш і за рахунок тих ще "лайків" чи дописів на форумах стати дуже популярним. Але життя з часом все розставить на своє місце, тому що ідея без її реалізації нічого не варта!!!

СообщениеСр июл 06, 2016 18:20 

mikha1928 писал(а):дві сторінки обговорення чистки райштоків в темі про пошкодження карпатського маркування ...

не вірно : тема не тільки про пошкодження, але і про захаращєння(заломи) стежок, наприклад : райшток на Млинках на даний час має у 7-ми місцях впавші на стежку дерева, одне із них практично перекрило стежку, взимку майже на гелікоптері проходив цей участок, а останній мій "вброс" був по Бистриці, маршрут із Клімпушів на хр.Вовкани, там біля 20(!!!) дерев на стежці із яких майже 10-ток в одному "пакеті" тоб то непрохідняк на 100%, а обхід не такий вже і простий, от я сюди і вставився, надіявся що КС контролює свої теми і інформацію у них, але марно, КС контролює тільки моменти, що торкаються ПОЛІТИКИ у цьму підупавшому у моїй довіри ГО...ну а то, що я закинув сюди пропозицію по відновленню шляху-райштоку НАВКОЛО Заказника Грофа - це просто єдине місце, де можна про це говорити продуктивно, особисто для мене - поповнив інформаційно свою базу і готовий працювати у напрямку відновлення ділянок шляхів НЕ ЗВАЖАЮЧИ на деякий ризик у цій роботі...а ось дивіться як пацани у РЕАЛЬНІЙ фундації КС працювали, та це ж капєц !!!!!!! :

http://www.stezhky.org/?m0prm=63&m1prm=132

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать один минус шестнадцать = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.