Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Sherlock, slv, Жанна, Екатерина, eee, Серж-Brodyaga, Burs, Ymka, Бармалейка

Модератор темы: Burs

1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 22, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 119

СообщениеСр июн 01, 2016 20:18 

Стовбчик з вказівниками перед полониною Явірник (з боку Яремчі) зламаний, притулений до дерева

Изображение

Посты: 585

СообщениеЧт июн 09, 2016 21:21 

Центральные Горганы: от пол.Рипта Апшинецька и до самой Трояски синяя маркировка вообще отсутствует. От полоныны идёт куча троп, которые протоптали сборщики ягод, ориентироваться можно только по компасу :(

Хребет Апшинець

Изображение

Изображение

Посты: 392

СообщениеПн июн 13, 2016 13:49 

З Квасів на Петрос стовпи з червоним маркуванням попадали (ті, що без вказівників).
На Чорногірському хребті стовпчик десь недалеко від Говерли (здається, Брескул, чи Пожижевська) має стерті вказівники.
Фотік не брав - пробачте.

Посты: 3287

СообщениеСр июн 15, 2016 09:56 

маркували-маркували-та-не-вимаркували..."! - гарна забавка для швидкої вимови...((( відкриваю анархістську "акцію" - "промаркуй хочаб як небудь один із досі не маркованих маршрутів і підтримуй його"...робиться це так (ой зараз отримаю не тіко на горіхи а й на всьо !) (дзвонити будуть всі причетні і не дуже...відключаю моб і пишу далі) робиться це так :
- йде сі невизначеною або багато разів розгалуженою стежкою, яку ви НЕПОГАНО знаєте на свойому досвіді та вішаєте на гілках цел. стрічки, визначаючи таким чином попередньо місця де буде марка, йдете вверх вниз і пересвідчуєтесь що все гуь і можна маркувати...саме маркування робимо на другий похід у це місце, попередньо закупившись балончиком(великим) жовтої або помаранчової фарби(ці кольори видно з далеку) йдете і робите марки таким чином, щоб їх було видно і по ходу і проти ходу, все...потім дивіться на сл. рік-два і контролюйте ситуацію...))) ...
можливо я пошуткував, можливо що й ні - я і сам не дуже розібрався із собоу...старий став...турбулентності у голові все більше...

Посты: 392

СообщениеСр июн 15, 2016 12:07 

Тілько шоб не переплутав сі з офіційованим жоутим маршрутом

СообщениеВт июн 28, 2016 10:21 

два маршрути із с.В.Клімпуші(Бистриця), чорне та синє маркування, синий : с.Бистриця-В.Братківська через пол.Підбратківська, чорний те саме але через пол.Гропа...
по синьому : вже казав не раз і не перший(а вже ТРЕТІЙ) рік повторюю, що табличка на розвилці у с.В.Клімпуші (розвилка цих двох маршрутів) зникла і мало досвідчений турист навряд чи розбереться куди йти щоб попасти на синий м-т, далі : починаючи від останньої поляни після хатинок на яких йде літування (Клімпуші) на хр.Вовкани, дорога та власне маркована стежка разом із маркуванням (майже 90% всіх марок - дайд, тоб то знищєні) відсутня повністю як ходова, замість неї є тільки непрохідна трельовка :

Изображение

Изображение

Изображение

є розгалуження трельовок і звичайно що маркування тут немає, знищєно...

Изображение

все це на протязі 1,2 км, до першої вершини хр.Вовкани...
далі : під другою і на самій другій вершині (нагадую : синий маршрут) починаються свіжі завали(заломи) у кількості близько 10-12 потужних смерек, які повністю перегородили стежку, дуже потужні заломи як на мене, НЕ ПРОХІДНІ, вимагають обходу або проповзання під ними майже по пластунськи :

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

50 м за 10 хв...

це по синьому маршруту....

чорний : на в.В.Братківська (Братківська Дужа) я не побачив табличок, можливо вони десь там і лежать але у центрі вершини було стадо туристів із Вінниці - випускники якого сь закладу із своїми батьками, більше 20-ти людей, прийшлося пройти без зупинки вершинку, але табличок я не побачив хоча стовбчик (дерев*яний) - стояв...можливо я помиляюсь, хто був там в останні дні - поправте мене...
далі : вже раніше казав але марно, так от, на розгалуженні під в. Гропа, це як що йти від Братківської то ЗА Гропою,під "шостою" площадкою, останньою на відрогу Гропи( маршрут із чорним маркуванням пійшов вправо у жереповій стежці, прямо - йде маршрут по границі у бік перевала Легіонів) ніколи не було таблички, а вона там дуже, дуже доречна, із особистого досвіду знаю(коли мряка - ніц турищт недосвідчений не здогадається що це за розвилка)...
далі : від полонини Гропа, дорога до розгалуження "під Гропу - під Дурню" ВБИТА трельовочними тракторами та лісовозами, понівечене маркування (50-60%), якість дороги від попередньої погіршилась на 90%(знімків не маю, не ризикнув йти нею і пійшов як і пропонував для перемаркування - ВЕРХНЬОЮ ДОРОГОЮ, яка починається від ВЕРХНЬОГО краю ВЕРХНЬОЇ частини полонини Гропа, тоб то НАД колибою-хатою і над дорогою що була промаркована...

мої особисті висновки(ІМХО) : вважаю що цих два маршрути практично втратили свою мальовничисть і привабливість для туристичного світу і сприймаються наразі як РУТИННИЙ ШЛЯХ, а колись це було інакше ...міркую так : КС можуть вплинути на Бистрицьке лісництво і вимагати відновлення знищєних участків дороги;
- таблички у зазначених мною місцях конче необхідні;
- маркування на цих маршрутах потребує відновлення;
- ну а на рахунок сміття, тож ми йдучи маршрутами (ч.та с.) все прибрали та знесли вниз...це максимум який ми змогли зробити для цих мальовницих (наверху) маршрутів....
післямова : ((( ялівець на Чорній Полонині так проріс на стежках, що просто біда для ніг...ну а жерепа починають давати шмейцу вже від початку підйому на М.Братківську і так аж до в.Чорна Клива, тобто як ніколи все поросло і захаращилось, рівень прохідності "ЖЕСТЬ", майже як колись було на Буштулі(зараз там так не є, хто в курсі)...)))...
все...щє є купа всяких фото але і цих достатньо...

СообщениеЧт июн 30, 2016 20:59 

як що ніяку організацію не цікавить матеріали цієї теми, то нах вона потрібна тут ??? ...((( а колись, до рейдерського захвату КС, вони у складі раптом до 5-ти чоловік, встигали ВСЕ : маркувати нове і старе, організовувати та робити ремонт будиночків-приютів, відновлювати пам*ятки історії, робити акції по прибиранню сміття і т.д. і т.п....це БУЛО КОЛИСЬ...а наразі навіть інформація готово подана - нікого не цікавить...ось так...констатація факту...)))...вогонь вода та мідні труби - не подолані...

Посты: 3437

СообщениеЧт июн 30, 2016 23:57 

Изображение

Посты: 1028

СообщениеПт июл 01, 2016 09:22 

сашко писал(а):а колись, до рейдерського захвату КС

Саш, а можна детальніше про рейдерський захват?

СообщениеПт июл 01, 2016 09:54 

я все ж таки вірив що зацікавить єншє - "Карпатське маркування(пошкодження маркерів, таблиць,стовпів)", але бачу що цікавить лиш мій закид-провокація...сумно...(((добре, будемо якось самотужки пробувати вирішувати всілякі проблеми СТЕЖОК у Карпатах, це звичайно за свій рахунок але іншого поки що не бачу варіанту, залишилось винайти на літо бензопилу, зробити трафаретки та купити фарби...)))...(( а лісництво тре пробувати бомбити від активістів нових партій у Франіку, схоже цей варіант може спрацювати...))...

Посты: 1402

СообщениеПт июл 01, 2016 10:23 

Сашко, великий провакатор Ти наш. Дякуюємо тобі за не байдужість і інформацію. Про стан цих маршрутів ми знаємо як і багатьох інших. Навколо Бистриці зараз справді жесть, і не лише на маршрутах, не здивуюся якщо скоро і там селеві потоки підуть...
Нам подібної інформації по різним каналам приходить чи не кожен день і самі з кожним виходом досліджуємо, і не лише по тим районам які ти, Сашко, відвідуєш і проблем вистачає не лише з вирубками. Тому ми зараз зосередилися на більш системних речах ніж кінцева робота по маркуванню, бо якщо ми будемо лише ходити і маркувати те що нищать напевно зрозуміло що це шлях в нікуди. Про якісь з цих кроків тобі відомо більше ніж іншим до речі.
Зараз відновлюється маркування по ходу інших робіт, Фіцак поновив маршрут на обсерваторію з Шибеного і в ході чергування планує в тому районі поновити решту маршрутів. Також цього року будуть відновлені маршрути в Велико Березнянському районі і нитку ЗКТШ. Але роботи почнуться з кінця липня, не раніше, зараз йде підготовка.
В Івано-Франківській області якраз назрів район Бистриці-Гути, але я там був минулих вихідних, твоя інформація і інших камрадів оптимізму не додає.. Наприклад уже порубали той райшто який прочистили і прознакували чорним богородчанські активісти. Що з цим будемо робити поки не готовий сказати, можливо деякі маршрути доведеться взагалі закрити.
Коротше менше емоцій більше конструктиву. Все що пишеться ми читаємо і беремо до уваги, не на все є час відповідати.

СообщениеПт июл 01, 2016 10:42 

Burs писал(а):Сашко, великий провакатор Ти наш. Дякуюємо тобі за не байдужість і інформацію. Про стан цих маршрутів ми знаємо як і багатьох інших. Навколо Бистриці зараз справді жесть, і не лише на маршрутах, не здивуюся якщо скоро і там селеві потоки підуть...
Нам подібної інформації по різним каналам приходить чи не кожен день і самі з кожним виходом досліджуємо, і не лише по тим районам які ти, Сашко, відвідуєш і проблем вистачає не лише з вирубками. Тому ми зараз зосередилися на більш системних речах ніж кінцева робота по маркуванню, бо якщо ми будемо лише ходити і маркувати те що нищать напевно зрозуміло що це шлях в нікуди. Про якісь з цих кроків тобі відомо більше ніж іншим до речі.
Зараз відновлюється маркування по ходу інших робіт, Фіцак поновив маршрут на обсерваторію з Шибеного і в ході чергування планує в тому районі поновити решту маршрутів. Також цього року будуть відновлені маршрути в Велико Березнянському районі і нитку ЗКТШ. Але роботи почнуться з кінця липня, не раніше, зараз йде підготовка.
В Івано-Франківській області якраз назрів район Бистриці-Гути, але я там був минулих вихідних, твоя інформація і інших камрадів оптимізму не додає.. Наприклад уже порубали той райшто який прочистили і прознакували чорним богородчанські активісти. Що з цим будемо робити поки не готовий сказати, можливо деякі маршрути доведеться взагалі закрити.
Коротше менше емоцій більше конструктиву. Все що пишеться ми читаємо і беремо до уваги, не на все є час відповідати.

от же ж ! які в сраці у першому звіті емоції ? - це у вас ВСІХ - ЕМОЦІЇ на моє "рейдерський захват", тому що кожен з вас знає що так і є, але грає вар*яти ніби "настутнет!"...просто НІКОМУ НЕ ЦІКАВО те, що пишуть активісти на кшталт сашка, та ви дивіться самі ! - чорним по білому Сашко Бурсанов пише :"ми все знаємо...нам все пишуть..." МИ ВСЕ ЗНАЄМО ! ВСЕ ! розумієте ?? ВСЕ ВЖЕ ЗНАЮТЬ І НІЧОГО НЕ ТРЕ НАМ ТУТ ПИСАТИ...отака от історія...і заки не свиснешь пліткою - ніхто не обернеться у твій бік...

я так міркую : дуже обережно треба відноситись посадовим особам до активістів які хоть щось пробують робити у напрямку контролю та виявленню порушень зі сторони лісгоспів та туристів і місцевиж жителів, НЕ ТАК БАГАТО активістів залишилось у наявності і практично НОЛЬ їх таких, щоб при всьому тому до них відношенні продовжували працювати у напрямку єкології Карпат...

СообщениеПт июл 01, 2016 11:16 

Сашко, ти ж знаєш що я на твої провокації і холівари не вівся і вестися не буду ;) . А зв'язок у тебе з усіма є, аж до особистих телефонів, такшо знаєш як кого знайти в разі чого. Міркування твої я не осилив.
А загалом ти що хочеш щоб коли ти написав пост на форумі всі зібралися і поїхали трельовку назад в стежку перетворювати, чи що? Чи просто недостаток уваги?

СообщениеПт июл 01, 2016 14:05 

Сашко, ти займаєшся тероризмом |#smile737| Рейдерське захоплення може бути тоді, коли намагаєшся заволодіти великими коштами, майном або здійснювати вплив на суспільство |#smile614| . В старих "Стежок" цього всього не було, тому не можна говорити про якесь "захоплення" організації. До 2013 року окремі активісти вважали що вони працюють на Гутиряка, то ж я дав їм можливість реалізувати себе за своєї повної відсутності, хоча даю відповіді на питання коли запитують. Як мінімум ще є цей рік для того, щоб показати хто чого вартий, тому що бути в організації виконавцем окремих акцій і бути відповідальним організатором за всю діяльність - це велика різниця.
Я завершив 4 місячну підготовку нової карти та віддав її в друкарню і зараз буду долучатись до відновлення маркування, - але не буду все робити замість організації, яка налічує близько 150 членів! І пиляти завали також не можу за станом здоров'я.
Щодо описаних тобою маршрутів, то здається їх потрібно тимчасово закривати допоки місцеві лісогуби не нап'ються селевих потоків замість горілки та громадськість накінець зрозуміє, що зміни відбуваються тільки тоді, коли проблемами займаєшся СИСТЕМНО, СИСТЕМАТИЧНО та масово - заради чого і створювалась нова організація. Нічого іншого більше написати не можу.... поки що |#smile701|

СообщениеПт июл 01, 2016 14:48 

А циплят по осені рахують ;)

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать семь минус восемь = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.