Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Sherlock, slv, Жанна, Екатерина, eee, Серж-Brodyaga, Burs, Ymka, Бармалейка

Модератор темы: Burs

1 ... 17, 18, 19, 20, 21, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 2600

СообщениеПн янв 09, 2017 18:15 

Treker писал(а):Прохання в цій темі розміщувати інформацію (бажано з фото та місцем розташування і точною датою) проблемних участків з пошкодженим маркуванням, якщо ви помітили пошкоджену табличку, відсутність дашка на стовпах, інші дефекти, обов'язково пишіть сюди. Ця інформація дасть можливість своєчасно реагувати на першочергові проблеми маркування, підтримувати в порядку туристичні маршрути та робити Ваш відпочинок безпечним
Burs писал(а):Тему закрито. Предмет теми обговорень не потребує, натомість виникають обговорення не по темі.
Усі хто бажає повідомити про проблеми із знакуванням чи завалами на маршрутах пишіть будь ласка нам на пошту info@stezhky.org.ua, будемо вдячні.

Тему открыла, поскольку
Василь Гутиряк писал(а):починаючи з 2017 року, паралельно існуватимуть дві організації з однаковими назвами – «Карпатські стежки».
возобновляют деятельность другие «Карпатські стежки» (stezhky.org). И тоже будут (?) заниматься маркировкой. Поэтому нужно с этой темой определиться. Вопросы, обсуждаемые в этой теме, могут относиться к деятельности обеих "стежек". Если это не так - прошу участников обеих "стежек" определиться, чья именно эта тема. Если исключительно "stezhky.org.ua" - я ее снова закрою и откреплю ("stezhky.org" в этом случае могут создать свою). Если же это тема "stezhky.org", или общая (по умолчанию это, вероятно, так) - она останется открытой.

Если я не владею какой-то информацией - прошу объяснить.

Посты: 3023

СообщениеПн янв 09, 2017 18:26 

сообщение удалено по просьбе "трудящихся", по любым вопросам и информации о фундации КС обращаться к Фицаку Васылю и Роману Романиву...
Последний раз редактировалось сашко Пн янв 09, 2017 21:24, всего редактировалось 1 раз.

Посты: 160

СообщениеПн янв 09, 2017 21:21 

Зелёный маршрут с.Гриньков - г.Средняя, маркировка была потеряна на 2-3 километре перед большой вырубкой. Пробивалтсь напрямую по склону хр.Пасичный, вышли на маркировку перед г.Пасичная. Дальше до самой пол.Средняя промаркировано очень хорошо.
Скорее всего нужно поправить небольшой кусок маршрута ещё на лесовозных дорогах.
П.С. Не исключаю варианта, что просто проспали развилку, но думаю, что проблема на вырубке. Информация по состоянию на октябрь 2016-го

СообщениеВт янв 10, 2017 13:30 

Краще б ти, Сашко, написав - хотів як краще, а вийшло... (як в тебе буває часом) - емоційно і бездумно |#smile24| Дурниці ти тепер написав і чомусь згадав людей, які про нашу розмову і не здогадувались! І не було жодних побажань "від трудящихся", які ти чомусь придумав!!!
Тому що в даному випадку я тобі сказав тільки те, що ще немає жодних рішень щодо принципів відновлення маркованих маршрутів. І тому передчасно збирати інформацію щодо пошкодженого маркування. Ми ж домовились зібратись і обговорити все це, але тобі не терпиться це зробити вже, бо так ти вирішив??? Тоді для тебе найбільш приємливим є варіант створити ГО "Сашко +" і писати виключно щодо себе. Коли є організація, тоді рішення приймаються колективно, а озвучуються тими, кому довірено це робити - такі правила діяльності ГО. Можливо що організація довірить саме тобі їх тут озвучувати, але потрібно цього дочекатись |#smile805|

Посты: 823

СообщениеСр янв 11, 2017 01:55 

Василь Гутиряк писал(а):Краще б ти, Сашко, написав - хотів як краще, а вийшло... (як в тебе буває часом) - емоційно і бездумно |#smile24| Дурниці ти тепер написав і чомусь згадав людей, які про нашу розмову і не здогадувались! І не було жодних побажань "від трудящихся", які ти чомусь придумав!!!
Тому що в даному випадку я тобі сказав тільки те, що ще немає жодних рішень щодо принципів відновлення маркованих маршрутів. І тому передчасно збирати інформацію щодо пошкодженого маркування. Ми ж домовились зібратись і обговорити все це, але тобі не терпиться це зробити вже, бо так ти вирішив??? Тоді для тебе найбільш приємливим є варіант створити ГО "Сашко +" і писати виключно щодо себе. Коли є організація, тоді рішення приймаються колективно, а озвучуються тими, кому довірено це робити - такі правила діяльності ГО. Можливо що організація довірить саме тобі їх тут озвучувати, але потрібно цього дочекатись |#smile805|

"Ой не понимаю я,чего Вы спорите? Ты ж Матроскин собирался корову насовсем брать.Вот и бери,вместе с теленком" |#smile603|

СообщениеСр янв 11, 2017 09:37 

Здається коменти на даному сайті для когось вже стали системною роботою |#smile603| А з Сашком ми точно самі розберемось! Ще б він навчився дотримуватись одного правила, то ціни б йому не було - якщо є якась емоція, то варто з нею переспати і вже зранку передзвонити або написати виважений коментар.

СообщениеПн янв 16, 2017 12:31 

отже : щоб раз та назавжди припинити всєкє про сашка і "емоції" та "передчасність", хочу зробити одну приміточку :
я розібрався у своїх помилках та усвідомив ситуацію із "розділенням" туристичної спільноти на дві організації КС, усвідомив всю політичність мотивів всіх хто приймає наразі участь у цьому розподілі, а тому хочу зказати, це остаточне моє тіпа "рішення", що починаючи з цього моменту, я не маю жодного відношення до всяких організацій як б вони не називалися і ким би не керувалися, прошу до мене не звертатись із всякими пропозиціями або зауваженнями, сашко як і був раніше, тепер так і буде "одінвполєвоїн" і ніц тут страшного не має...як що хтось забажає у цьому сезоні приєднатись до мого проекту по прочистці райтштоків - буду вдячний за компанію та допомогу... відносно МАРКУВАННЯ : у зв*язку з тим, що тепер за цю роботу воліють взятись ДВІ організації КС окрім ініциатив тур-клубу Переходи та Чеських туристів, вважаю що цього - достатньо, тим більше що мова йде всього про одну людину - мене, а це практично ноль, так що ніхто й не помітить а це гуд(!)...((( але про всяк : ДУЖЕ ПОТРЕБУЮ ДЛЯ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЕКТУ ПО ПРОЧИСТЦІ РАЙТШТОКІВ - БЕНЗОПИЛУ, або позичити в аренду, або в дарунок, або якусь певну фінансову підтримку у купівлі нової(це вартість десь від 5000 гривень )...

СообщениеПн янв 16, 2017 18:46 

Публвічно визнаю, що Сашко не має бажання порозумітись у телефонному режимі - тут я дуже помилився. Мені насправді шкода, що таке відбувається тому не буду коментувати дурниці, щодо "політичних мотивів" та подібне.
А дана тема взагалі-то про знакування і мабуть модераторам варто вже її потерти трохи.
А в телефонному режимі я хотів тільки нагадати, що нам уже більше 50 років і не варто надалі знищувати своє здоровя прочисткою стежок, після чого знову знову прийдеться пару місяців лікуватись! І саме тому не підтримую його ідею роботи з бензопилою, якщо цією ідеєю не буде займатись хтось значно молодший! Наша роль тепер допомагати молодим в цьому питанні, а не робити все замість них!!!

Посты: 755

СообщениеВт янв 17, 2017 08:44 

Изображение

Посты: 244

СообщениеЧт янв 19, 2017 21:10 

Подскажите, пожалуйста, как обстоят дела с маркировкой на отрезке пути Хомяк-Синяк-Малый Горган? Хотим прогуляться до Буковеля. На сколько там очевиден путь зимой? Опыт зимних походов, необходимое снаряжение и навигатор с треком имеется.

Посты: 114

СообщениеПт янв 20, 2017 08:17 

Там не нужен навигатор и маркировка тоже.

Посты: 835

СообщениеПт янв 20, 2017 11:51 

animarua писал(а):Там не нужен навигатор и маркировка тоже.

Смілива а головне тупа і безвідповідальна порада. Особливо буде актуальною на хребті у незнайомій місцевості коли суцільне молоко і обмежена або відсутня видимість для орієнтації у просторі.

СообщениеПт янв 20, 2017 12:07 

хоч це оф топ теми, але додам : на Синяку є перемички, де надуло ВЖЕ з обох боків КАРНІЗИ, і коли мряка їх не видно, а з*їхати можна і на 200-300 м вниз, це гарантія проблем або навіть гірше, ми колись з Бурсом йшли, навіть новігатор нам не допомогав бо ВУЗЬКИЙ ХРЕБЕТ, а похибка велика(до 20 м), нас виводив ПЕС (Катерина, я її так називав, я з нею щє потім два походи ходив, вона ВСЕ знає у горбах), він з*являвся із білої мряки і мордою як людина показував - "ось сюди, за мною йдіт, козли..."...

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Посты: 244

СообщениеПт янв 20, 2017 17:52 

дякую! До навiгатора вiзьмем собаку))))
Жартую! Будемо дивитись по погодi, якщо буде зовсiм погано - не пiдем. Якщо погода не дозволить походити, то може хоч покатаемось))))))))

Посты: 114

СообщениеСб янв 21, 2017 13:12 

сашко писал(а):новігатор нам не допомогав бо ВУЗЬКИЙ ХРЕБЕТ, а похибка велика(до 20 м)

Навігатор дає хибну впевненість, що ти знаходишся на хребті, а ти вже 10 хвилин йдеш по карнизу |#smile784|
Як на мене, на Синяку достатньо карти та компаса. Я судю зі свого досвіду.
Людині, яка питає за маркіровку на Хомяк-Синяк, не має що робити на Синяку в погану погоду.

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать один минус шестнадцать = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.