Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Sherlock, slv, Жанна, Екатерина, eee, Серж-Brodyaga, Burs, Ymka, Бармалейка

1, 2, 3, 4, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 3368

СообщениеЧт мар 28, 2013 20:47 

Тема зібрана з перемішаних постів. -=Treker=-

slv писал(а):Треба завісу нижню доробити на 1850 мнрм в будиночку, а то двері відваляться. Як би то легше добирання до Франківська, та можливість сісти на дизель...
А так змушений на Пікуй лізти, бо логістика краща.

vasjaletsyn писал(а):
slv писал(а):Треба завісу нижню доробити на 1850 мнрм в будиночку, а то двері відваляться.

Будиночок потребує капітального ремонту (дах дірявий, стіни продуваються, підлога місцями не ахті). Цей будиночок є дуже важливим у разі виникнення різних аварійних ситуацій чи естремальних погодніх умов. Шкода, що КБЗ й нацпарку це байдуже (як і на Рогнєзці)

Живчик писал(а):Малий будиночок наступного року точно відремонтуємо і нову піч встановимо.
От в новому (великому) будинку складніше: там взагалі нема пічки. Щоб її туди вмонтувати, а там аж два поверхи, причому лише верхній для ночівлі, потрібно кардинально рушити стіни. А це вже кучу дозволів від чиновників парку, які і так ...
Доречі, місцеві лісники цього року планували зробити баньку біля старого будинку. Та керівництво заборонило. Темні люди зовсім.
Так і грошей би заробили і на Парк і на співробітників. І містечко було б популярне - "Баня при Говерлі" !!! Як було б добре після походу Чорногорою змити пил і попаритися.
А ні ! Не вашим ні нашим... Тільки пиво і горілочку приторговують, а що до розвитку туризму і популяризації піших походів - "ЗАБОРОНЕНО"

slv писал(а):А для чего ремонтировать КНПП "Перемычка"? Она в хорошем состоянии - осенью 2011 года ремонтировали, печка там нормальная. Вот в полу щели будь-здоров - зимой кладешь пленку и ее поднимает сквозняк.

А если речь идет о 1850, то там и печку не надо - дров все равно нет. Доски на ремонт крыши надо с Говерлы стянуть - их какие то бараны туда массово затаскивали.

Ремонт потрібен (як і в будинках під Говерлою та на Рогнєзці ) але не нашими зусиллями (ІМНО ). Благо в Карпатах є ще достатньо колиб , лісничівок та мисливських будиночків які потребують нашої (свідомого туристського братства ) допомого . А керівництво та працівники КБЗ , нацпарку та лісники можуть спокійно дати раду з вищепереліченими їхніми спорудами .[/quote]

Ремонт потрібен (як і в будинках під Говерлою та на Рогнєзці ) але не нашими зусиллями (ІМНО ). Благо в Карпатах є ще достатньо колиб , лісничівок та мисливських будиночків які потребують нашої (свідомого туристського братства ) допомого . А керівництво та працівники КБЗ , нацпарку та лісники можуть спокійно дати раду з вищепереліченими їхніми спорудами .

Ну так ще не вистачало щоб ми робили хату для КБЗшників, які там більше половини року сидять бухають, збивають гроші з туристів і піхають випивку в тридорого, при цьому ні вивозом сміття, ні підтриманням будиночка в належному стані не заморочуються, я вже не кажу про підтримання і маркування маршрутів. Ще й потім собі припишуть ту роботу і гроші на неї спишуть. Взагалі обалдєваю від дільності адміністрацій заповідників, особливо КБЗ. При тому що їм купу грошей виділіяють вони нічого толкового не роблять, ще й по всій території КБЗ потсавили розцінки для туристів за добу 20 грн людина, 50 грн палатка, 30 грн дрова і т.д. Ще ні разу лісник КБЗ не пред"явив мені належно оформленого посвідчення, часто хамити починають, ніякої форми, зато у кожного заламіновани прайс. Подивитися тільки на хатки на Мармах, я цього року був шокований к-тю сміття.
Ось їхня офіційна сторінка на ФБ Ні одної фотки з конкретною роботою.

Burs писал(а):Ну так ще не вистачало щоб ми робили хату для КБЗшників, які там більше половини року сидять бухають, збивають гроші з туристів і піхають випивку в тридорого, при цьому ні вивозом сміття, ні підтриманням будиночка в належному стані не заморочуються, я вже не кажу про підтримання і маркування маршрутів.

Підтримую. А ще саме злачне місце - КПП в Завоєлі. Тисячі туристів, які ходять на Говерлу призводять до ерозії і рано чи пізно горі чи то навіть горам вцілому буде завдно, вже непоправної шкоди. Я глибоко сумніваюсь що ті гроші, а це немалі гроші, навіть у порівнянні з тими сумами що збирають наверху, пішли на користь самим горам.

Burs писал(а):Ота хата на перемичці, де пічка нездала, то в сезон "магазин-кафе"....

А що до ремонту і облаштування необхідних для туризму місць, то я ніколи не задумуюся. Просто треба. Якщо можемо - то робимо. Надіі на інших, а особливо на державні органи просно нема. Тут кожен сам хай вирішує, чи чекати "з моря погоди", чи самому взяти і зробити.
Коли я пропилюю завалені стежки в заповіднику то дозвіл не беру принципово. Мені більше до душі послати іх. Можливо це і неправильно, але такі реаліі життя.
А ремонт в таких місцях, як на Перемичці, потрібно не для лісників, а для нас з вами. Просто цю "співпрацю" треба налагодити на рівних умовах.
Що поступово і робимо

Посты: 3361

СообщениеВс апр 10, 2016 10:02 

додам шмейцу у піч...)))

маю пропозиції, але наперед знаючи що керівництву(правлінню) КС мої всі пропозиції пох і я апріорі йду нах, але йдучі у вищє згаданному напрямку я всеж таки відкрию писок і пробелькочу парочку цікавих пропозишн на цей сезон, а ви або підтримаєте( і мені не стане скучно одному йти нах !), або приєднаєтесь до думки КС на рахунок моїх ініциатив...так от, власне нічого особливого, але цією зимою прийшлось ночувати у деяких доміках в Карпатах, у Горганах, і бачу що вони загниють і заваляться як що не прикласти руку й матеріали до відбудови-ремонту їх, А САМЕ :
- домік під Бабиним Погаром: йдучи червоним маркуванням від пер.Столи, дійдете до разгалуження дороги після висотки(на карті АССА) 1268 через 200 м після неї, наліво пішла маркована дорога-стежка на Погар, прямо чуть правіше - дорога вниз, на Буковель, через 100(приблизно) метрів, по лівій стороні відгалуження на ПОЛИЧКУ на якій є покі що хата...в дуже поганому стані але жива, як що заохотити ОЛЕКСАНДРА ШЕВЧЕНКА, власника Буковеля на цю акцію, подавши це як можливість піару для його подальшій промо-компаніі на депутатство, ми можем отримати матеріали і заброску їх, а від нас - проект і робота...це перший домік...він дуже вигідно розташован всього в 100 м від маршруту, маршрут всім відомий, популярний, особисто я хожу тут часто...

другий будиночок у якому необхідно зробити невеличкий ремонт - на границі під Гробком ст.№33, під ним (150 м вниз) є будиночок у якому ми періодично ночуємо під час подорожей на БУШТУЛ, цей будиночок перекосило, треба підняти одну сторону і поремонтувати (частково) дах - протікає, будиночок якісний, шикарний, дуже вигідний на маршруті взимку...

третій будиночок - на Ялі, під основою вихода на штурм хр. Горган від в.Горган, ур. Яла, в 50 м від дороги(на розвилці), є будиночок БЕЗ ПІЧКИ та без прихоржої, але в ньому часто ночують туристи, особисто я - також, ПРОТІКАЄ КРИША, вона потребує заміни, у середені також треба зробити деякі косметичні доробки(стіл, лавки, полички)...

ось такі для "пишов нах" пропозиціі на обговорення...цікаво ? ні ? ну та й...

СообщениеВс апр 10, 2016 10:10 

власне я чому так...різко про це...га ?((( бо якось так відбувається, що правлінню КС, якє зараз при владі й обов*язках, стало не до ремонтів будиночків, причину ви всі знаєте, не обговорюю, і так йду нах з прискоренням, але зауважте, що ЗА 2015-й рік НЕ ВІДНОВЛЕНО жодного будиночка...тіко...але ви про це всі знаєте а я вже казав куди направляюсь...так от, є можливість малими затратами зробити так би мовити "показник", тобто всеж таки відкинути в сторону небажання працювати, взявшись за роботу, а ми - не підкачаємо, на акції прийдемо у повному складі, за себе - підноску мареріалів відбуду полюбасику : за вами, поважні правлінці - бажання, прояснення із приводу кому належать будиночки, узгодження із власниками(в кого на балансі) всіх ньюансів по ремонту, ПРОЕКТИ РЕМОНТУ, КАЛЬКУЛЯЦІІ, ДОВОЗКА матеріалів, а з нас - РОБОТА...)))...

СообщениеПн апр 11, 2016 10:23 

це хатка №1, під Бабин Погаром :

Изображение

Изображение

Изображение

Посты: 2230

СообщениеПн апр 11, 2016 11:28 

сашко писал(а):... бо якось так відбувається, що правлінню КС, якє зараз при владі й обов*язках, стало не до ремонтів будиночків...
на Явірнику згорівший притулок відбудовують

Посты: 1402

СообщениеПн апр 11, 2016 14:55 

Чергове весняне загострення?
Я список будинків можу подовжувати довго, це не означає що всі треба кинутися відновлювати заради статистики, чи то заради близкості до сашкових маршрутів. Якщо хтось дуже хоче якусь хатку капітально відбудувати, будь ласка, складайте план робіт, пишіть кошторис, знаходьте гроші, погоджуйте і вперед, доступні ресурси організації у вашому розпорядженні. А що було зроблено по утриманню і відбудові притулків (і не тільки Явірника) перечисляти тут не буду, але якщо мені пам"ять не зраджує все далеко не так як описано вище.
P.S. неправдиву інформацію і свідомі провокації буду терти без попередження. На безпредметні дискусії часу не маю.

СообщениеПн апр 11, 2016 20:41 

Burs писал(а):Чергове весняне загострення?
Я список будинків можу подовжувати довго, це не означає що всі треба кинутися відновлювати заради статистики, чи то заради близкості до сашкових маршрутів. Якщо хтось дуже хоче якусь хатку капітально відбудувати, будь ласка, складайте план робіт, пишіть кошторис, знаходьте гроші, погоджуйте і вперед, доступні ресурси організації у вашому розпорядженні. А що було зроблено по утриманню і відбудові притулків (і не тільки Явірника) перечисляти тут не буду, але якщо мені пам"ять не зраджує все далеко не так як описано вище.
P.S. неправдиву інформацію і свідомі провокації буду терти без попередження. На безпредметні дискусії часу не маю.

мені не впадло щє раз нагадати, що на Явірнику йдеться про ПРИВАТНИЙ будинок, хоча всєкє буває, можливо власник збирається 100% будинку віддати на користування туристам, але ж НІХТО ПРО ЦЕ НЕ ХОЧЕ ГОВОРИТИ , ось тому тільки й залишається що пліткувати таким як сашко...(((цікаво, скільки терпіння хватить у сашка бурсанова терти те що я тут буду писати ??? але як витерти фото-події, відображені на календарі 2016 ??? а там по акціях за 2015-й рік тільки Явірник та єко-прибирання...а ! забув ! щє пічку винесли(зробили а потім винесли) під Млинки, але...на карті тої хатки нема так що й пічки по офиційному - нема (( нема будинка- нема й пічки))...)))...((( як що Горгани - сашкові маршрути, тоді я - пасс...)))...(( а ! доречі, Бурсанову Сашку на заміточку : я з палаткою ходжу...рідко в будиночках зависаю...))...

ну що, брати й сестри, хтось вступиться на захист Горган ??? комусь цікаво хоча б запитатись де ті хатинки, як вони, що вони, з чим їх смакувати ?? невже не цікаво ??...

СообщениеПн апр 11, 2016 21:16 

а кто знает когда, т.е. в каких годах строили хатку на подъёме/спуске с Закукула, та, что полуразрушенная?

Посты: 1402

СообщениеПн апр 11, 2016 21:28 

сашко ты меня на демагогию не разведешь, спорить с тобой не собираюсь, как и коментировать твои "плітки". Удачи

СообщениеПн апр 11, 2016 21:46 

Burs писал(а):сашко ты меня на демагогию не разведешь, спорить с тобой не собираюсь, как и коментировать твои "плітки". Удачи

мабудь буде доречно саме тут, саме у цій темі : я офіційно повідомляю про вихід із товариства "Карпатські Стежки",на всі мої пропозиціі прошу не звертатати уваги(як і робилось завжди але тепер з моєї згоди), посвідчення поверну у ближчій час...

СообщениеПн апр 11, 2016 21:57 

|#smile25| альо, партагеносе, шой-то вы...!? |#smile735|

Посты: 1058

СообщениеПн апр 11, 2016 21:58 

В тій чи іншій формі займаюся будинками з 2011 року.

Знайти кошти - це ще навіть не половина роботи.
Вивезти матеріали найближче до будинку - це навіть не половина ремонтних робіт
Закінчення акції по ремонту - далеко не завжди є фіналом ремонтних робіт.

Воскресіння хаток - це здорово, оскільки запобігає їх передчасному знищенню.

Відновивши хатки, ми так чи інакше намагаємось зберегти їх в існуючому вигляді, однак час бере своє. Там двері просіли, там плиниця згнила, там засув спіонерили, там шиби повилітали.

По всіх хатках веду реєстр потреб і стану. Роботи вистачить на ціле літо, осінь і навіть на зиму.

Твій, Сашко, бурний ентузіазм, я розумію і поділяю, головне не кип'ятитись надто. Радий, якщо нам вдасться перетворити наш (мій, твій, його) ентузіазм в діло вже цього літа:

Буш: добудова веранди
Корито: заміна в/дверей, заміна плиниці
Явір: заміна скла
Причіл: заміна плиниці
Ов: вирівняння будинку, заміна пошкоджених підвалин
Фаш: закінчення каміна.

Ще багато всього є, назбирується достатньо, щоб всі вихідні і свята 2016 р. займатись виключно будинками.

На ремонт нових будинків наразі своїх можливостей для пошуку коштів не бачу. Але участь посильно приймати буду.

П.С. Стосовно каркаса під Погаром - судячи з даних кадастру дорога, по якій можна доїхати до неї, належить на правах приватної власності Скорзонері. Сама коробка може знаходитись в охоронній зоні ПЗ Ґорґани і є шанси, що ліс довкола неї не вирубають, тобто смисл відновлювати є. Але пускати туди Буковель - це означає зробити там готель 4****. Ніхто на дармовщину грошей не дасть.

Изображение

Посты: 3479

СообщениеПн апр 11, 2016 23:01 

Таково навскидку, з того, що згадав.
Хатка під Яйком Ілемським - заміна двох прогнивших колод, облаштування горища (підлога, зашалювання стін, ляда). Заміна пічки + дрібні роботи, якщо ще щось вилізе.
Плісце - заміна сходів, облаштування 2-го поверху.
Ну і реконструкція Явірника.
Роботи є немеряно.

Посты: 853

СообщениеВт апр 12, 2016 08:01 

Робота може і є але нема : планування чи та звітності по коштах із внесків (принаймі для широкого загалу). А це не дуже гуд для публічної громадської організації а вері гуд для закритого акціонерного товариства :) Тому публічність наше все.

Посты: 1059

СообщениеВт апр 12, 2016 19:08 

|#smile703| І про що шум-гам? Мабуть, пора всім зібратися в горах! |#smile737| |#smile715|

Посты: 965

СообщениеСр апр 13, 2016 09:34 

Хоч я і не в складі КС,готовий приєднатися до любих акцій з ремонту-відновлення притулків-будиночків в КАРПАТАХ(поки маю час і натхнення).Прошу за2-3 дні повідомляти мене про такі заплановані події,т.я.не завжди слідкую за діяльністю КС.Одразу питання: шо з мене,окрім фізичної сили і згадування якоїсть матері під час ходи до місця проведення акції? |#smile765|

СообщениеСр апр 13, 2016 10:19 

Shelax71 писал(а):Хоч я і не в складі КС,готовий приєднатися до любих акцій з ремонту-відновлення притулків-будиночків в КАРПАТАХ(поки маю час і натхнення).Прошу за2-3 дні повідомляти мене про такі заплановані події,т.я.не завжди слідкую за діяльністю КС.Одразу питання: шо з мене,окрім фізичної сили і згадування якоїсть матері під час ходи до місця проведення акції? |#smile765|

|#smile715| |#smile715| |#smile715| |#smile804| |#smile634| |#smile671| |#smile513| |#smile562| |#smile32| |#smile704| |#smile796| |#smile795|

Посты: 965

СообщениеСр апр 13, 2016 10:33 

Андрюха,100 років Тебе не бачив.Дякую за відгук,я так і думав-все це візьму із собою |#smile603| |#smile805| .Дай мені свій номер моб(в приват).Доречі,вчора довелось у Стрию чекати на дізель до ІФ.більше 3-х годин.Мав би №-може б стрілись.

СообщениеСр апр 13, 2016 10:47 

Shelax71 писал(а):Андрюха,100 років Тебе не бачив.Дякую за відгук,я так і думав-все це візьму із собою |#smile603| |#smile805| .Дай мені свій номер моб(в приват).Доречі,вчора довелось у Стрию чекати на дізель до ІФ.більше 3-х годин.Мав би №-може б стрілись.

Написав № в приват. |#smile621|

СообщениеЧт авг 18, 2016 14:02 

http://stezhky.org.ua/forum/viewtopic.php?pid=3331#p3331
гине хатинка під Паренками (Млинки)...тре щось вирішувати на рівні КС та Осмолодського ДЛГ...підключайтесь...

СообщениеВс сен 11, 2016 22:14 

За вихідні 9-11 вересня силами Туристичного Товариства "Карпатські Стежки" у складі 10 волонтерів та 2 одиниць техніки (два позашляховики для підвезення матеріалів та особового складу) проведено реконструкцію притулку під Пареньками.
Як відомо, на хатку впали дві смереки. Так було спочатку:

Изображение

Изображение
Силами лісників та волонтерів колоди було розпиляно та зроблено тимчасовий ремонт.
До хатки добрались в ніч з п"ятниці на суботу. Під"їхали на вирубку на Ніссані Патролі, знайшли райтшток та хатку, винесли найнеобхідніші інструменти та речі. Переночували і зранку почалась робота.
Хатку ми застали в такому стані:

Изображение

Изображение
Вранці під"їхав другий екіпаж на Ниві. Зробили по дві ходки і винесли наверх 11 листів бляхи, дошку, дві бензопили з пальним та решта інструменту.
Розвантажуємо авто:

Изображение

Изображение
Виносимо матеріали:

Изображение

Изображение

Изображение
За кілька ходок назбирали купу грибів, дівоча частина нашої маленької команди зайнялась їх приготуванням:

Изображение

Изображение

СообщениеВс сен 11, 2016 22:32 

Деінстальовуємо пошкоджену частину даху:

Изображение

Изображение
Виготовлення крокв:

Изображение

Изображение
Верхові роботи:

Изображение

Изображение

Изображение
Кровельні роботи:

Изображение

Изображение
Основні роботи зробили в суботу. В неділю зашалювали торець (для цього підійшов лист бляхи, бо дощок забракло), прикрутили 2 листи бляхи на стіни коло пЕчки, запінили діри, зачистили територію, прочистили райтшток.

Изображение

Изображение

Изображение
Заповнили аптечку, яку підчистили в ноль якісь непонятні мудаки (скоріш за все грибарі). Тепер будуть довго і нудно заробляти на ліки, карма страшна штука

Изображение
Дякую всім, хто долучився, хатка має нове життя та запас дров на кілька років :):

Изображение

Изображение

Изображение

СообщениеПн сен 12, 2016 12:01 

+++++++++++10000000000000050000000000000000 !!!((((( хатка стала щє кращою ! - просто супер....всім ВЕЛИЧЕЗНЕ-ПРЕ-ВЕЛИЧЕЗНЕ дякую ну хоча б від мене, бо я такої використовую цю хатинку для ночівель ...)))))...

СообщениеСб сен 17, 2016 19:07 

Дуже дякую за прекрасну роботу! Черговий раз було продемонстровано здатність самоорганізації і без участі керівництва. Дуже хотів приєднатися, але з поважних причин не зміг ((

Ночував якось в ураган на тій хатці, думав дерево впаде на хату в ту ніч.... Радий, що небесна канцелярія змилостивилась і прямий удар споруда не прийняла, лише рикошетний. Вікно вціліло саме через це.

Посты: 1413

СообщениеСб сен 17, 2016 21:52 

респект всем |#smile746|

СообщениеПн сен 19, 2016 00:09 

Losth писал(а): Черговий раз було продемонстровано здатність самоорганізації і без участі керівництва

Керівництво було. І дуже активно приймало участь. І з організацією допомогло.

СообщениеПн сен 26, 2016 11:03 

В рамках кулінарно-мистецької імпрези Bograch-party#17 волонтерами зроблено наступні роботи на притулку Плісце:
Винесено матеріал для ремонту сходів
Відремонтовано сходи
Утилізовано 4 мішки сміття
Переміряно хатку для оцінки фронту робіт для масштабної реконструкції притулку

Изображение

Изображение

Изображение
Досягнуто принципової домовленості з Осмолодським ДЛГ про надання будівельних матеріалів та доставку його якнайближче до притулку для масштабної реконструкції.

СообщениеПн сен 26, 2016 11:53 

Також Худяком і мною було прочищено вітровал в напрямку Паренок, прочищено вітровал в районі хати Коня і весь райтшток до Плісця від дрібних дерев

Посты: 853

СообщениеПн сен 26, 2016 13:00 

Так пишіть про це все на оффсайті. Там останні новини за 2015 рік. І про Млинки. Бо інтернет спільнота та диванні туристи вважають що нічого не робиться.

СообщениеПн сен 26, 2016 15:25 

Losth писал(а):Також Худяком і мною було прочищено вітровал в напрямку Паренок, прочищено вітровал в районі хати Коня і весь райтшток до Плісця від дрібних дерев

Блін, про це забув написати

СообщениеПн сен 26, 2016 18:08 

Losth писал(а):Також Худяком і мною було прочищено вітровал в напрямку Паренок, прочищено вітровал в районі хати Коня і весь райтшток до Плісця від дрібних дерев

дякую пацани...супер...

Посты: 115

СообщениеПн сен 26, 2016 18:23 

по дошці і сходи готові.
Изображение

СообщениеСр май 24, 2017 20:22 

прорізано та прочищено райтшток від південного схилу Студенця, під Петрісом, Коретвиною аж до границі на хр.Дарів...приблизно 12-14км...
на сл. тижні буду чистити вихід від границі на перехрестя (сідло) між Попадею та Коретвиною (синє маркування)+ пробувати прорізати райтшток від хр.Дарів до хр. Верха Чорної Ріки (там мабуть і загину і поховають, Гудима знає чому я так говорю), як що бог дасть то і від хр.Верх Ч.Р. до хати "На Кориті" що під М.Попадею...

СообщениеСр май 24, 2017 20:53 

сашко писал(а):прорізано та прочищено райтшток від південного схилу Студенця, під Петрісом, Коретвиною аж до границі на хр.Дарів...приблизно 12-14км...
на сл. тижні буду чистити вихід від границі на перехрестя (сідло) між Попадею та Коретвиною (синє маркування)+ пробувати прорізати райтшток від хр.Дарів до хр. Верха Чорної Ріки (там мабуть і загину і поховають, Гудима знає чому я так говорю), як що бог дасть то і від хр.Верх Ч.Р. до хати "На Кориті" що під М.Попадею...

До хати - не треба, бо стане, як на Плісці - прохідняк і синюшник/свинюшник |#smile603|

Посты: 115

СообщениеПт май 26, 2017 20:48 

Андрюха стр писал(а): Він на халяву сфоткався. Ну Дуууже любе себе.

Андрію??? до речі!! цю доску я ніс від кладки знизу і може ще скажеш що і сходи не помогав робити???!!!!
Роботяга ти наш)))
Якщо треба я сам удалю цю фото!!!

СообщениеВс май 28, 2017 13:00 

Андрюха стр писал(а):До хати - не треба, бо стане, як на Плісці - прохідняк і синюшник/свинюшник |#smile603|

Там і так свинюшник, грибники постійно там або склянки після обідів залишають, або гриби чистять де попало.
Стежки від хребта Чорної Ріки до самої хати як такої нема. Тому її прочистка і напевно подальше стрічкове маркування будуть у віддаленому майбутньому запорукою її появи.

СообщениеВс май 28, 2017 21:23 

vladislavv писал(а):
Андрюха стр писал(а): Він на халяву сфоткався. Ну Дуууже любе себе.

Андрію??? до речі!! цю доску я ніс від кладки знизу і може ще скажеш що і сходи не помогав робити???!!!!
Роботяга ти наш)))
Якщо треба я сам удалю цю фото!!!

Влад, вибачай, якщо образив. Просто пригадав, як тото тягнули від початку, а Умка ще і рюкзак з пивом. Хто пішов з нами, а хто і не пішов нести одразу. А коли я виліз з першою дошкою вже під хату, то багато бажаючих НЕСПІШНО поволі пішли допомагати. Чи не так було? А решта- все фігня |#smile737| А фотку не забирай, бо дехто не вірить, що ще такі дошки бувають |#smile737|
Последний раз редактировалось Андрюха стр Вс май 28, 2017 21:26, всего редактировалось 1 раз.

СообщениеСр май 31, 2017 09:13 

ходять чутки що намічається акція на пр-ку Плісце (?), про це говорять у "кулуарах" але офіційної і-ції не бачу, може хто прольє світло по цьому питанню ?...

СообщениеЧт июн 01, 2017 11:05 

сашко писал(а):ходять чутки що намічається акція на пр-ку Плісце (?), про це говорять у "кулуарах" але офіційної і-ції не бачу, може хто прольє світло по цьому питанню ?...

в понеділок, будучи у Осмолоді, задав те саме запитання Віктору Худяку...Худяк вперше чує про ремонт на Плісці і про те, що він, цей ремонт, буде здійснюватись у якусь конкретну дату(бо за правилом, всі ремонти хатів у Осмолоді так чи інакше "впиралися" у суттєву участь Віктора), отже чутки так і залишаються чутками, а ремонт на Плісці (наскільки я пригадую - ремонт мав стосуватися другого поверху, утеплення та інш.) - поки що...

СообщениеСр июн 07, 2017 10:18 

невже ніхто не володіє інформацією по ремонту тур-притулку "Плісце" ?...це вже якась тайна за сімома замками...це як питання про вбивство Кенеді...

СообщениеСр июн 07, 2017 15:38 

можливо, що в кінці цього місяця. ще точно невідомо.

СообщениеСр июн 07, 2017 18:13 

дякую за відповідь, тепер зможу дещо спланувати у контексті цього ремонту...

СообщениеВс июл 30, 2017 18:30 

В плані підготовки до подальшого ремонту хати на Плісцю був там вчора-сьогодні. Як поп"ю пивка, закину пару фот. ))) Щоб не забув- в хаті під Конем нема термометра та журналу. Журналу не було і на Плісцю, хоча Уманець запевняв протилежне |#smile606| Далі буде ))))))

СообщениеВс июл 30, 2017 18:48 

Соррі- перелаштуюся в тему "Колиби в Карпатах" |#smile737|

СообщениеПн июл 31, 2017 16:02 

Бо я сам заніс туди той журнал. Якщо якийсь рагуль ці ого звідти забрав то це не значить що я балабол. Це допис для Брошнівського

СообщениеЧт авг 03, 2017 08:47 

та й Брошнівський не б-л, але чи варто стусанами відгоняти ВЖЕ допомогаючих у ремонті ? - не знаю...не знаю...в мене, до прикладу, тотально зникло бажання допомогати хоча від початку, як тільки засвітилася акція по ремонту Плісця, я мав величезне бажаня помагати, але стусани були як раз у інший бік...отже НЕ ВАРТО давати піджопника тим хто ПОМАГАЄ і помагав раніше...
Брошнівський працює навіть тоді , коли НІХТО не працює, коли безнадьога :

Изображение
тоді, на Паренках, під час першого ремонту, ніхто не носив вже, а Андрій покинув "застольє" і разом зі мною тягав дошки 3,5 км туди, 3,5 км назад, ходку за ходкою...і лиш на другий день прийшли люди і винесли основну массу матеріалу...

СообщениеЧт авг 03, 2017 09:21 

Ymka писал(а):Бо я сам заніс туди той журнал. Якщо якийсь рагуль ці ого звідти забрав то це не значить що я балабол. Це допис для Брошнівського

Дімончик! Я не сумнівався в твоїх словах. Але- якась негативна особа стирила журнал. І хтось позалишав дофіга всяких баптистських книжечок, не було часу їх ліквідувати )))

СообщениеЧт авг 03, 2017 09:22 

сашко писал(а):давати піджопника

Відносно піджопника - так і не знайшов )))) У ведмедя не питав. А решта все- ґуд!!! |#smile603|

СообщениеЧт авг 03, 2017 10:09 

позавчора знову проходив повз руїни хатки під Коретвиною (1050 м райтштоком від границі що на хр.Дарів,від ст.№63/6)...стало сумно але....Плісце - це реально стратегічний об*єкт, який дійсно ПОТРЕБУЄ ремонту у ПЕРШУ чергу...

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать семь минус восемь = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.