Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Sherlock, slv, Екатерина, Жанна, Серж-Brodyaga, Туранчокс, eee, Бармалейка, Burs, Ymka

Модератор темы: сашко

1 ... 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 8

СообщениеСр май 16, 2018 13:46 

Евгений 2012 писал(а):
Olia777 писал(а):Вот такой маршрут с.Дземброня — г. Ухатий камень — г. Піп Іван — г. Дземброня — г. Менчул — г. Бребенескул — озеро Бребенескул — г. Гутин-Томнатик — г. Ребра — озеро Несамовите — г. Туркул — г. Пожижевська — г. Брескул — г. Говерла — Ворохта.
Все идем первый раз, наслышан о проблемах с дровами и водой на хребте, как решить эти проблемы?
не слишком ли сложный маршрут для новичков? погода не капризная в июне?где лучше ставить ночевку?

Маршрут - карпатская классика, заблудиться нереально, широкая, протоптанная тропа.
С погодой - как повезет, трудно предсказать. В Карпатах вообще вопрос - какая будет погода - всё равно, что с бубном потанцевать. Но лето - традиционно подходит для походов по Карпатам как нельзя лучше. Хотя, июль, август попасть на хорошую погоду шансов больше
В отношении воды и дров - mikha1928 все написал, добавить нечего.
Насчет ночлега - напишите, сколько у вас ходовых дней, так как вариантов с ночлегом масса, все зависит от того, за сколько дней хотите пройти маршрут

Вообще 28 июня вечером приезжаем у Дземброню, и надо искать ночлег ,маршрут на 2 дня(29 и 30)1го июля спуск и на поезд,какие варианты ночевки? и успеем ли за 2 дня все пройти?
------------------------------------

Посты: 289

СообщениеСр май 16, 2018 14:05 

Ніхто ж не знає, як ви ходите) Я б перший день дійшла до Бребенескула, потім до хатки під Говерлою, а на третій день схід сонця на Говерлі і вйо вниз, на Заросляк. По кілометражу все більш ніж реально, головне із Дземброні раненько вийти, не спати довго)

СообщениеСр май 16, 2018 14:11 

Віра писал(а):Ніхто ж не знає, як ви ходите) Я б перший день дійшла до Бребенескула, потім до хатки під Говерлою, а на третій день схід сонця на Говерлі і вйо вниз, на Заросляк. По кілометражу все більш ніж реально, головне із Дземброні раненько вийти, не спати довго)

ми ранні пташки, і при такій красі спати довго не хочется) я думала дійти у перший день до о Несамовитого, а на другий день до Петроса,чи не реально?

Посты: 467

СообщениеСр май 16, 2018 14:21 

О, знову...
А Ви до цього були в горах хоч раз?

СообщениеСр май 16, 2018 14:28 

shpion писал(а):О, знову...
А Ви до цього були в горах хоч раз?

звичайно були,чого б я так питала!мені просто цікаво дізнатися, інформація ніколи не пошкодить, що в цьому поганого?для цього і є форум.

СообщениеСр май 16, 2018 14:31 

Olia777 писал(а):
Віра писал(а):Ніхто ж не знає, як ви ходите) Я б перший день дійшла до Бребенескула, потім до хатки під Говерлою, а на третій день схід сонця на Говерлі і вйо вниз, на Заросляк. По кілометражу все більш ніж реально, головне із Дземброні раненько вийти, не спати довго)

ми ранні пташки, і при такій красі спати довго не хочется) я думала дійти у перший день до о Несамовитого, а на другий день до Петроса,чи не реально?

Ви якісь дивні. Спочатку скидаєте один варіант маршруту, і питаєте оптимальні ночівлі по ньому. Коли вам дають по ньому - звідкись береться Петрос...Ви для початку визначтесь, що вам треба, а тоді вже питайте. І ще тверезо оцінюйте свої сили, бо схоже, що ви поки цього не робите.

СообщениеСр май 16, 2018 14:39 

Ви не ображайтеся, просто постійно тут такі запитання проскакують. Люди думають, що тут зібралися телепати і знають їхні можливості і бажання.
Якщо у Вас фіздані на рівні лосів і Ви хочете пробігти маршрут, то може і встигнете. І це враховуючи, що буде хороша погода, що в червні ймовірно на відсотків 40. Але навіщо взагалі такі походи? Хіба не краще виділити дні 4 на таке і насолодитися життям? Або ж знайти коротший маршрут.

СообщениеСр май 16, 2018 14:46 

shpion писал(а):Ви не ображайтеся, просто постійно тут такі запитання проскакують. Люди думають, що тут зібралися телепати і знають їхні можливості і бажання.
Якщо у Вас фіздані на рівні Лосів і Ви хочете пробігти маршрут, то може і встигнете. І це враховуючи, що буде хороша погода, що в червні ймовірно на відсотків 40. Але навіщо взагалі такі походи? Хіба не краще виділити дні 4 на таке і насолодитися життям? Або ж знайти коротший маршрут.

Так вони перший варіант Дземброня-Говерла-Заросляк вибрали цілком нормальний на свої 2 дні, і третього на поїзд) При хорошій погоді буде пройти більш ніж реально, при поганій вистачить часу і в тумані поблукати, і на ночівлю прийти не опівночі) На дідька доліплювати "внєзапно" ще й Петрос - оце неясно взагалі)

СообщениеСр май 16, 2018 14:54 

Так ще ж хочуть зайти на ПІЧ. Як на мене, то в перший день це забагато підйомів. Я б першу ніч зробив би біля руїн між ПІЧ і Смотричем. Другу чи на Бребенескулі чи на Несамовитому, Третю під Говерлою, над водоспадом, місце просто казкове, гріх там не відпочити і на четвертий би день збігав на Говерлу і на Ворохту.

СообщениеСр май 16, 2018 15:00 

shpion писал(а):Так ще ж хочуть зайти на ПІЧ. Як на мене, то в перший день це забагато підйомів. Я б першу ніч зробив би біля руїн між ПІЧ і Смотричем. Другу чи на Бребенескулі чи на Несамовитому, Третю під Говерлою, над водоспадом, місце просто казкове, гріх там не відпочити і на четвертий би день збігав на Говерлу і на Ворохту.

У них нема четвертого дня. У них 2 дні повних і третій спуск на поїзд. За перший день можна при ранньому виході із села спокійно дійти до перемички, сходити радіально на ПІЧ і далі собі йти до озера) Минулого літа з величезною групою і маючи людину з травмованою ногою, вийшли від Бребенескула майже в обід, в 12) І дотемна зійшли в Дземброню, це з фотографуванням і півгодинним обідом. І так, якщо якась фігня з погодою, то є запасний варіант ночівлі - оті руїни, про які ви кажете.

СообщениеСр май 16, 2018 15:06 

Віра писал(а):
shpion писал(а):Так ще ж хочуть зайти на ПІЧ. Як на мене, то в перший день це забагато підйомів. Я б першу ніч зробив би біля руїн між ПІЧ і Смотричем. Другу чи на Бребенескулі чи на Несамовитому, Третю під Говерлою, над водоспадом, місце просто казкове, гріх там не відпочити і на четвертий би день збігав на Говерлу і на Ворохту.

У них нема четвертого дня. У них 2 дні повних і третій спуск на поїзд. За перший день можна при ранньому виході із села спокійно дійти до перемички, сходити радіально на ПІЧ і далі собі йти до озера) Минулого літа з величезною групою і маючи людину з травмованою ногою, вийшли від Бребенескула майже в обід, в 12) І дотемна зійшли в Дземброню, це з фотографуванням і півгодинним обідом. І так, якщо якась фігня з погодою, то є запасний варіант ночівлі - оті руїни, про які ви кажете.

Дякую велике за пораду,розраховуючи свої сили і фізичну підготовку напевно все таки забагато вершин на 2 дні, зробимо перший день до Бребенескула, а другий на Говерлу.Так хоч реально пройти,не ображайтеся,просто уточнюю інформацію)

Посты: 1961

СообщениеСр май 16, 2018 18:47 

Olia777 писал(а): Вообще 28 июня вечером приезжаем у Дземброню, и надо искать ночлег ,маршрут на 2 дня(29 и 30)1го июля спуск и на поезд,какие варианты ночевки? и успеем ли за 2 дня все пройти?

Если приезжаете не слишком поздно, то можно попробовать до темноты немного продвинуться по маршруту и встать на поляне перед альпийской стежкой, это по пути на Вухатый Камень. Или, как предлагал shpion, за Вухатым, на руинах турприюта под ПИЧ.
И с утра на рассвете выдвинуться на ПИЧ, тогда без особого напряга можно ночлег на Неасамовитом. А если утром только стартовать с Дземброни, то темп нужно держать хороший.
Потом Говерла и спуск на Заросляк без проблем.
Но если хотите и Петрос, то не знаю, как вы успеете, разве что в лосином темпе. Но таких походов я не понимаю. Предпочитаю спокойный темп.

Вариант - пригласите slv, чтобы он был у вас гидом. Тогда и на Мармаросы успеете |#smile603|

Посты: 1961

СообщениеСр май 16, 2018 18:55 

Shelax71 писал(а):
promalpservise писал(а):Це ж заповідник- які можуть бути дрова!!!

А человек таки прав.Только горелка.Как говорил один модератор-увижу кто ломает жереп для костра на ЧХ-руки обламаю |#smile764| |#smile511|

Кстати - правила форума запрещают оспаривать решения модератора. Так что - модератор сказал ломать руки, значит ломать руки!
|#smile603|

Посты: 1345

СообщениеСр май 16, 2018 19:05 

Евгений 2012 писал(а):
Кстати - правила форума запрещают оспаривать решения модератора. Так что - модератор сказал ломать руки, значит ломать руки!
|#smile603|

ПРОВОКАТОР ? Расстрелять. |#smile561| |#smile561|

Посты: 4278

СообщениеСр май 16, 2018 23:03 

SLV далеко. Да и не бегаю я. "Водка-это не моё. И она горчит немного, как шампанское Moet"©

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать семь минус девять = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.