Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Sherlock, slv, Жанна, Екатерина, eee, Туранчокс, Серж-Brodyaga, Бармалейка, Burs, Ymka

Модератор темы: сашко

1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 ... 79, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 3486

СообщениеСр июл 05, 2017 09:21 

Ymka писал(а):
Sugataua писал(а):Забавно, що співробітники бездумно можуть щось собі маркувати, а ініціативні туристи - не можуть.

Ну якщо кожен співробітник або ініціативний турист почне маркувати стежки в Карпатах, то такого намаркується, що буде повний ахтунг

так багато ініциаторів хочаб щось робити у горбах, аж ліктями розштовХУЮть одне одного навпередки кидаючись : маркувати, прорізати завали, чистити стежки, ремонтувати та укомплктовувати притулки та хати, прямо як на Горгани Рейз, сотнями, ратью, полки та дивізії...((( робіт СВОЮ СПРАВУ, хлопці, чи вам заважає щось ? то просіт допомоги...поможемо...нас тисячи, лікті в мозолях...)))...
"повний ахтунг" це коли гине та зношується декілька тисяч км маркування, а дві організації які взяли на себе ЗОБОВ*ЯЗАННЯ підтримувати та відновлювати це маркування - не бажають САМОСТІЙНО це робити, а бажають щоб такі як сашко,Вася Фіцак, Вітя Худяк, Воробей Віктор,Олежка Пєршин, ініциатори хоч якогось руху, РОБИЛИ ПІД ЇХНИМ КОНТРОЛЕМ ТЕ, ЩО ВОНИ, ЦІ КЕРОВНИКИ, ВВАЖАЮТЬ ЗА ПОТРІБНЕ (для них), а ці кляті активісти геть не підкоряються, сучі діти...оце і є повний ахтунг...
пс :
ми всі дуже добре знаємо як маркують робітники нац парків, отже посилатись на них - те саме що посилатись на консультацію сантехніка по хірургічній операції на серце;
ми всі добре знаємо що за останніх два роки поновили маркування ледве на сотню км стежок, поремонтували дах на одній хаті і сходи на ганок на другій(про приватні будови - мова не йдеться), прочистили/прорізали ледве зо 5 км стежок, і це ДВІ туристичні організації, у яких майже три сотні штиків ;
ми всі усвідомлюємо, що ще пару таких років бездіяльності і гаплик всій тій роботі, що була зроблена фундацією Карпатські Стежки у період по 2014 рік;
ми всі добре розуміємо що наразі все тримається на маленькій купці активістів, які за свої особисті кошти дуже тяжко і якісно працюють во благо ВСІХ ТУРИСТІВ, і можна їм простити навіть лишній самопіар - це мікроскопічна плата за титанічний труд;

СообщениеСр июл 05, 2017 09:28 

пс.пс.
- стежка яку я зараз збираюся прописати та промітити на блудах/розгалуженях, не проходить через заповідну зону Нац Парку, це сторона села Бистрець, отже всі стежки що на цьому боці ЧХ, не потрапляють під "кримінал", тобто ВАРТІ ТОГО, ЩОБ БУТИ НА МАПАХ і щоб ними ХОДИЛИ туристи, РОЗВАНТАЖУЮЧИ основні "траси" ЧХ...але це вже не моя справа, для цього є КАРТОГРАФИ, вони вирішують остаточно, тому я - пасс на рахунок мап...

Посты: 21

СообщениеСр июл 05, 2017 11:11 

Ребята, да никакой я не джипер) никогда им не был и вряд ли стану... люди прокладывающие дорогу бампером ни у кого не вызывают уважения. И не важно - заповедная это зона или нет! В походы мы с семьёй всегда ходили пеше, но к сожалению, свободного времени у нас не так много, как хотелось бы, ввиду чего и была куплена машина. Задача - перемещаться от точки до точки...а дальше те же радиалки, те же ночовки в палатке... У меня не стоит цель покорить пич колёсами /может изначально не правильно объяснил/, а лишь посетить его и Маричейку, после чего уходить на Черновцы. Едем со стороны Рахово и объезжать "пол мира" не хотелось, а этот "пятак" мне не знаком, почему и спрашивал.
Относительно же моих постов даже не знаю что ответить, просто общаюсь преимущественно через личные сообщения. А может люблю больше слушать, чем говорить...
В любом случае, спасибо за ответы и извините за отклонение от темы.

Посты: 90

СообщениеСр июл 05, 2017 11:50 

slv писал(а):Только по дороге. С Лугов на границу, потом Стог

Є ше дорога, прямо попри потік Шибений. Через горбик 1335. Не тра на Стіг їхати.

СообщениеЧт июл 06, 2017 06:30 

Від того Сашко що ти сто раз будеш писати те ж саме нічого особливо не зміниться - якщо туристам це насправді не потрібно, то це не буде робитись ні під якими умовляннями чи погрозами. Значить ще не прийшов час для цього а Гутиряк в 2001 році "поліз поперед батька в пекло" |#smile805| і невелика частина людей його в цьому підтримувала на певних етапах. Я можу ще більше написати про все це, тому що набагато більше знаю, але то все без сенсу - треба створювати нову систему утримання маршрутів і я знаю якою вона може бути. Але всьому свій час і не час всім розказувати які вони погані, а я такий хороший |#smile805| - треба пробувати міняти систему якщо люди не хочуть змінюватись.
П.С. Запитай в Анрюхи чи в інших форумчан чи не варто твій список активістів добавити ще декількома людьми - можливо також існують такі,які просто роблять це, не афішуючи свої "подвиги" в соцмережах |#smile805|

СообщениеЧт июл 06, 2017 09:14 

Василю, ВПИШИ ЇХ САМ, нехай тобі буде приємно, не тільки мені...((( так, є і Брошнівський, який за свої кровні хєрачить на утримання, дрібний ремонт та комплектацію притулків та на дослідження маршрутів, стежок та райтштоків, є таких немало, але всі вони роб*ють се по своїм особистим поривам серця, мало хто їм у цьому допомогає а у більшості випадків - заважають критикою, пустими балачками, повчанням...треба згадати і ПОЛЯКІВ, які знов такой за свої кровні відновлюють маршрути прочищючи та маркуючи їх, треба згадати про Сашка Шевченка, за гроші якого прочищено, марковано та встановлені таблички маршрутів у буферній зоні заповідника Горгани та прилеглій до Нац Парку території (Буковель), це те що попадає мені як інформація а скільки їх насправді ?? - ніхто не знає...)))...

СообщениеЧт июл 06, 2017 09:26 

Я не люблю займатись писаниною і піаром |#smile805| Отримую задоволення від зробленої роботи, а не від того, що про це напишуть!!! ТОму нам важко порозумітись....
Надалі без коментарів тому що розмова вийшла за межі тематики форуму

Посты: 1207

СообщениеЧт июл 06, 2017 10:16 

Не треба сварок та суперечок |#smile715| Реально- пора повидаляти все зайве |#smile807|

СообщениеЧт июл 06, 2017 11:38 

Изображение

Посты: 3600

СообщениеПт июл 07, 2017 00:50 

Андрюха стр писал(а):Не треба сварок та суперечок |#smile715| Реально- пора повидаляти все зайве |#smile807|

А нашо видаляти? А як же ж

Изображение

Посты: 1207

СообщениеПт июл 07, 2017 03:42 

Бля, ну чисто малі діти |#smile748| |#smile603| |#smile603| |#smile603|

Посты: 235

СообщениеПн июл 10, 2017 21:18 

Нарешті дійшли руки написати кілька слів про чорногірську частину походу, який відбувся у кінці червня) Перша частина фото у темі про Мармароси. А ця почалась із спілкування з прикордонниками біля підніжжя гори Стіг. Дуже гостинні люди, поспілкувались з нами, напоїли чаєм і взагалі враження тільки найкращі. На Вихід цього дня уже не встигали, приходити пізно не захотіли, тому стали на ночівлю біля стаї під горою Щівник. Затишне місце в лісі і дуже гарний захід сонця. Наскільки гарний, що ми покинули вечерю, злили суп у каструлю і схопивши фотапарати, погнали на більш-менш видову точку) Наступний день - підйом на Попа-Івана і цікаві відкриття. Виявляється, що час на вказівниках може бути реальністю) На знаку під Щівником було вказано, що підйом займає 5 годин, ми піднялись за 5 з половиною)
Знаменита вершина з колишньою обсерваторією, купа покорітєлів і прекрасні краєвиди - ось що можна сказати про цю гору. Пообідали, поговорили з рятувальниками, вони настрашили нас, що на завтра штормове попередження і на тому розійшлись. Оскільки наступний день у нас мав бути днівкою на одному місці, то ми не дуже злякались поганого прогнозу погоди. І пішли в місце, яке давно було у моєму списку "отут я ще не була і дуже хочу". Це місце - котел під горою Дземброня. Туди я дуже давно хотіла потрапити, надивившись фоток Сашка. Дякуючи його підказкам, ми без проблем спустились туди, знайшли непогане місце для намету і навіть непогану купу дрів. Що я можу сказати - місця там суперові. Це місця з розряду "не покажу нікому, не поведу туди нікого чужого, піду сама і буду там просто кайфувати". Жереп, купа потічків, каміння, яскравий рододендрон, скелі, і навіть хитре озеро. Або безтолкові ми - бачили його згори, намагались пролізти до самого озера крізь жереп. Але помилились із напрямком, а коли дійшло, то вже почав накрапати дощик і погримувало. Тому більш близьке знайомство з озером відкладено до наступного разу. Потім була гроза із непоганим дощиком і доволі сильний вітер, все як і обіцяли синоптики. Загалом нічого страшного. Далі все як по-писаному - хмари, туман, вологість, потім хмари розійшлись і надвечір настала пора трешу. Вітер подув такий, що стало не до сміху. Не знаю, якої сили були ті пориви, але десь із 20.30 і майже до півночі ми просиділи, тримаючи палатку руками. Інакше точно порвало б. Це напевно найсильніший вітер за всі мої походи. Але після півночі пориви трошки ослабли і ми вирішивши "будь що буде", нарешті поснули. Наступний день потішив теплом і сонечком, але вітер не послабшав. Вийшли на сідловину, де є розвилка із стежками на Чорногору та в бік Смотрича-Дземброні і оцінивши силу поривів, вирішили, що маршрут треба завершувати і спускатись у Дземброню. Було шкода, що план-максимум провалився, але на Вухатому Камені стало цілком ясно, що так треба. Вага у 45 кг, навіть при наявності рюкзака, не суміщується із карпатськими поривами вітру. Кидало по всій стежці як м*ячиком для пінг-понгу. І було навіть не до сміху, коли всі ці маневри з вітром ледь не завершились зламаною ногою. Але все благополучно, позаглядали на скелі на Вухатому Камені (дуже нагадали долину Привидів у Криму) і спустились у Дземброню. На спуску досить надивились на горе-туристів, які у вітер (по прогнозу в той день швидкість була 80-100 км/год) ішли на Попа у шортиках і з речей мали лише фотіки в чохлах. А найбільше потішили люди, які йшли із йоркширським тер*єрчиком на повідку. Уже після походу ми довго тішились, уявляючи, як на підйомі песик напевно перетворився у повітряну кульку. Але просто барани це потішно, а люди, які йдуть і кидають сміття - це бісить. Та нема сенсу щось казати, просто підібрали те сміття за ними та викинули уже у Верховині.
Отак цього разу нас зустріла Чорногора. План не здійснився, зустріч була недовгою і дуже вітряною, але вражень все одно купа і у списку улюблених карпатських місць додалось ще одне - котел під Дзембронею)

Изображение
полонина Радуль

Изображение
пощастило із заходом сонця

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
дуже симпатична капличка на горі Вихід, з дуже гарними рушниками всередині

Изображение

Изображение

Изображение
вдалині видно мрію - румунські гори:)

Изображение
Байдуже, що хекаєш на підйомі - відзняти кілька кадрів цих квіток треба обов*язково)

Изображение

Изображение
Мегахмара, грозова, між іншим

Изображение

Изображение
уже видно нашу нашу мету

Изображение
Доволі непогане місце для стоянки

Изображение

Изображение
таких потічків у тих жерепах ціла купа

Изображение
те саме невловиме озеро

Изображение
після дощу

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Посты: 1060

СообщениеПн июл 10, 2017 22:48 

Ну шо тут казати-як завжди,холодний(з вітром)розум перемагає авантюризм.Мабуть це вже досвід бере вгору.
На оз.Бребенескул в мене теж був вітер такої мощі.Дуги вигинало всередину палатки.Врятувала "смєкалка".До дуг з внутрішньої сторони палатки(між тентом і палаткою) примотали наші трек-палки.Допомогло.
Віра,я так зрозумів,що Wild Country Zephirus 2 Lite сильні пориви вітру не тримає? Чи я помиляюсь?
Фото-без коментарів......Як завжди |#smile746|

Посты: 235

СообщениеВт июл 11, 2017 00:45 

Та не так багато розуму і досвіду треба було в тій ситуації. Коли уже при виході на сідловину вітер буквально кидає на землю, а за планом ми маємо йти основну частину Чорногори і ночувати аж за Говерлою, то рішення очевидне - без варіантів спускатись. Щодо намету і вітру - весь день пориви були сильні, але палатка нормально тримала. А під вечір стали ну дуже різкі і сильні, кілки рвало з землі не раз. А там така конструкція, що десь щось одне порве і палатка ляже. Можна було нічого не робити, лягти спати, я думаю, що вона б витримала. Ну але ми перестрахувались і трошки потримали. Навіть не руками тримали, а просто сиділи і головами впирались у верх плюс плечима робили упор на боки. Може то було і не обов*язково, але шарпало все ж не так сильно. А взагалі палатка пережила справжні сурові умови. Я раніше до неї досить скептично ставилась, вона слабенькою здається. Але цей вітер витримала достойно, я так думаю. Її великий плюс, що вона приземкувата. Була б вона висока і у формі напівсфери, то я думаю, що якась дуга б лопнула. Ми колись на Несамовитому ночували в сильний вітер, то там у напівсфері дуги аж до обличчя лежачої людини гнуло. А тут вітер був у рази сильніший, ніж тоді на Несамовитому.
Ну і з місцем нам пощастило. З такими шквалами стоянка десь на озері була б ще сумніша. Нам ще на обсерваторії рятувальники дуже радили йти на стоянку на руїни притулку. Ну але ми послухали, подякували і спустились по іншу сторону у котел Дземброні)
Дрова, між іншим, назбирали та так і не спалили. Так що хто буде ближчим часом в тих краях, може встигне скористатись нашим гостинцем)

Посты: 105

СообщениеСр июл 12, 2017 10:09 

Підкажіть чи реальний маршрут 1день Кваси- Петрос( по авто дорозі)-Козменщик.
2день Козменщик-Петрос- Говерла- Козменщик
3день Козменщик- Кукул- Ворохта, щоб вспіти на потяг Ворохта- Київ або Рахів- Франківськ
Дякую за поради
Начать новую тему Ответить на тему  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 ... 79, ВСЕ

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать семь минус восемь = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.