Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Sherlock, slv, Жанна, Екатерина, eee, Туранчокс, Серж-Brodyaga, Бармалейка, Burs, Ymka

Модератор темы: сашко

1 ... 76, 77, 78, 79, 80, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 1533

СообщениеПн ноя 06, 2017 23:12 

VetTravel писал(а):Минаючи Говерлу, щоб вона була на десерт. Відразу йти на Пожижевську чи близько неї і далі.
Про "залишити машину в Ворохті...", дякую за пораду, буду дивитися.
Фізична форма не хороша для гір, але й не погана, середня. "Від двох днів" це саме те що й хотів почути, точніше почув не менше ніж... Але невже реально пройти такий маршрут за 2 дні? Зараз вже й дні короткі...
Мапу придбав, смартфон з картами є.

Там написано от 2 ДО...
Дней 5 легко можно потратить.

Посты: 1221

СообщениеПн ноя 06, 2017 23:31 

Закиньте Вашу ідею дво-трьо-чотирьо.....денного маршруту в теперішній сезон, на найвищі антресолі, пліз! Якщо Ви до вищенаданих коментарів ще ставите запитання з надією успіху Вашого задуму ( точніше-авантюри), то небажано б було почути про чергового підсніжника, тьфу-тьфу. Перш, аніж пройти якийсь маршрут взимку. норм.адекватний навіть початківець, ХОЧА Б РАЗ ПРОЙДЕ ЙОГО ВЛІТКУ !!!!!!! Щоб не створювати проблем бюджетним рятувальникам, яких і так не реформують, а ДЕФОРМУЮТЬ, прохання- перенесіть Вашу задумку на початок наступного літа. тоді і я, і багато хто з форумчан із задоволенням приєднаємся, і покажем Вам і маршрути, і закутки, і всю красу Чорногори. Тоді я Вам і багатоденну стоянку хоч автопарку в Заросляку організую бонус-безкоштовну. З повагою!

Посты: 1221

СообщениеПн ноя 06, 2017 23:37 

VetTravel писал(а):Відразу йти на Пожижевську чи близько неї і далі.

То ПеСе.
Однієї зими з Пож. біостаціонару на верх Пожежевської піднімався 4 години, місцями снігоступи були десь, а я по груди в снігу. За день тоді не дійшов до Несамовитого, впав вниз нафік від шторму. То був початок грудня. То про що можна гадати на кавових зливках? |#smile784|

Посты: 1063

СообщениеВт ноя 07, 2017 00:01 

Евгений 2012 писал(а):Оставьте машину в Ясинях, через Петрос идите на Говерлу, если не хотите подниматься на вершину, траверсните ее, и на ПИЧ по хребту. Оттуда можно в Дземброню и попутками к авто

Чого Ви всі радити спускатись на ІФ область.Умка правий,тіко я би радив машинку в Квасах лишити,пройти по хребту,спуститись в Луги,автобусом в Рахів і далі в Кваси.Думаю з трьома ночівлями впораєтесь.А маєте більше часу,то пройдіть до Мезипотоків і спуск на Богдан.Або з Вихода на Луги.
Для Евгения 2012: учите мат часть(т.е.карту).Из Говерлы низами можно под Петрос выйти,на ту же Рогнеску.

СообщениеВт ноя 07, 2017 00:16 

Shelax71 писал(а):
Евгений 2012 писал(а):Оставьте машину в Ясинях, через Петрос идите на Говерлу, если не хотите подниматься на вершину, траверсните ее, и на ПИЧ по хребту. Оттуда можно в Дземброню и попутками к авто

Чого Ви всі радити спускатись на ІФ область.Умка правий,тіко я би радив машинку в Квасах лишити,пройти по хребту,спуститись в Луги,автобусом в Рахів і далі в Кваси.Думаю з трьома ночівлями впораєтесь.А маєте більше часу,то пройдіть до Мезипотоків і спуск на Богдан.Або з Вихода на Луги.
Для Евгения 2012: учите мат часть(т.е.карту).Из Говерлы низами можно под Петрос выйти,на ту же Рогнеску.

Не только учил, но и на карту смотрел, когда писал. Ту местность знаю довольно неплохо, так как ходил в тех краях. И этот вариант, о котором вы говорите, учитывал.
Вот только вы подумайте, как этим маршрутом будет идти человек, который совсем не знает ту местность, зимой, да еще и желающий пройти весь маршрут за пару дней?
Поэтому и спросил его - как ОН собирается идти от с. Говерла на Петрос?

Посты: 41

СообщениеВт ноя 07, 2017 22:56 

Дякую всім за допомогу та поради! Ще не передумав походити по Карпатах. Та от маршрут все ж таки зміню.
Дійсно, від с. Говерла до Петроса не дуже розумів як піду, хотілося б якось через Менчіль, та як я зрозумів "набитих" стежок там немає. А низом, по лісах, ще й зимою і не знаючи маршруту не хочеться.
Зараз за основний взяв маршрут, запропонований Shelax71, Кваси, Петрос ... Піп Іван і на Луги, а там до авто. Ну не люблю я автобусами та попутками, а так хоч ближче до авто. І автобуси в селах навколо Чорногори, мабуть, ходять раз чи два в день... От від Лугів до Рахова скільки раз в день (чи в тиждень :))? А Мезипотоки ні, час є та я не настільки відбитий. Без досвіду, зимою, ще й почитав як одні таким маршрутом йшли 6 днів, літом... Ні, Луги і край.

СообщениеВт ноя 07, 2017 23:06 

VetTravel писал(а):Дякую всім за допомогу та поради! Ще не передумав походити по Карпатах. Та от маршрут все ж таки зміню.
Дійсно, від с. Говерла до Петроса не дуже розумів як піду, хотілося б якось через Менчіль, та як я зрозумів "набитих" стежок там немає. А низом, по лісах, ще й зимою і не знаючи маршруту не хочеться.
Зараз за основний взяв маршрут, запропонований Shelax71, Кваси, Петрос ... Піп Іван і на Луги, а там до авто. Ну не люблю я автобусами та попутками, а так хоч ближче до авто. І автобуси в селах навколо Чорногори, мабуть, ходять раз чи два в день... От від Лугів до Рахова скільки раз в день (чи в тиждень :))? А Мезипотоки ні, час є та я не настільки відбитий. Без досвіду, зимою, ще й почитав як одні таким маршрутом йшли 6 днів, літом... Ні, Луги і край.

|#smile746|
Хорошего похода!

СообщениеВт ноя 07, 2017 23:10 

VetTravel писал(а):Зараз за основний взяв маршрут, запропонований Shelax71, Кваси, Петрос ... Піп Іван і на Луги, а там до авто. Ну не люблю я автобусами та попутками, а так хоч ближче до авто. І автобуси в селах навколо Чорногори, мабуть, ходять раз чи два в день... От від Лугів до Рахова скільки раз в день (чи в тиждень :))? А Мезипотоки ні, час є та я не настільки відбитий. Без досвіду, зимою, ще й почитав як одні таким маршрутом йшли 6 днів, літом... Ні, Луги і край.

Этот маршрут все таки лучше. Я предложил вам классику, а с точки зрения расположения вашего авто так будет лучше.

Насчет транспорта, поищите здесь:
http://eurotourist.club/viewtopic.php?f=115&t=74216
Честно, самому лень листать

Посты: 41

СообщениеВт ноя 07, 2017 23:25 

Евгений 2012 писал(а):Насчет транспорта, поищите здесь:
http://eurotourist.club/viewtopic.php?f=115&t=74216
Честно, самому лень листать

О, дякую, корисно. Почитав
Кому може пригодиться: з Лугів 6 автобусів на день, у вихідні 3 автобуси до Рахова. Це на 2016 рік
Та це ж Shelax71 й виклав цей розклад, отже ходили цим маршрутом |#smile806| Зимою були?

Посты: 33

СообщениеПн ноя 27, 2017 15:52 

Доброго дня! ))
Дякую усім, хто допоміг з фотками для орієнтування на маршруті з с. Бистрець. |#smile10|
Ось тут маленький звіт про мандрівку - блог
Може й я комусь допоможу тими фотками =)))

Є питання по озерам під г. Данціж. Нижнє Озірне та ті що поруч - як до них дістатись?
По мапі начебто можливо до Нижннього від стовбчика біля сідловини у Несамовитого? Чи гарна там у лісі стежка?
Немалий гак виходить... А щоб далі на хребет - треба до того самого стовбчика вертати? Чи є секретні тропи від озера до Данціж? :?:

Ну і хто бував - модже є фотки з тих гарних озер?
Доречі, біля Нижнього є місця під намет?

Посты: 3499

СообщениеВт ноя 28, 2017 16:16 

master_of писал(а):Доброго дня! ))
Дякую усім, хто допоміг з фотками для орієнтування на маршруті з с. Бистрець. |#smile10|
Ось тут маленький звіт про мандрівку - блог
Може й я комусь допоможу тими фотками =)))

.....я під намет?

гарно...дякую за звіт...

Посты: 33

СообщениеВт ноя 28, 2017 18:20 

сашко писал(а):гарно...дякую за звіт...

Немає за що ;)))

СообщениеВс дек 10, 2017 11:00 

хтось хотівся зі мною походити Чорногірським нестандартно ? тож планую з вівторка, заїзд з Франківська до Верховини, зараз спробую домовитись за трансфер до центру Бистреця, з Бистреця - Гаджина(ну це стандартний тур маршрут)-котел Шпиців(ночівля), Шпиці-Ребра-Гутин Томнатик-Бребенескул-Менчул - десь там нижче, біля Степанця або й на Чуфровій - ночівля, потім з Чуфрової райтштоком до Косарища, потім або зразу вниз на Бистрець або через Степанський на розвилку дороги шибенівської а там ловити попутки до Ільців або Верховини...такий план...

Посты: 112

СообщениеВс дек 10, 2017 12:52 

Цікавий маршрут, особово котел під Шпицями. Сашко а якщо цим маршрутом після Різдва?

СообщениеПн дек 11, 2017 16:04 

promalpservise писал(а):Цікавий маршрут, особово котел під Шпицями. Сашко а якщо цим маршрутом після Різдва?

я там буду крутитись у зимовому сезоні(зима-весна) ще не раз і не два, багато є планів аби здоров*я не підкачало та обставини не пресували...

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать семь минус восемь = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.