Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Sherlock, slv, Екатерина, Жанна, eee, Туранчокс, Burs, Ymka, Бармалейка

1, 2, 3, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 872

СообщениеПт май 13, 2016 08:49 

Вчора, 12 травня, о 19:10 до Осмолодського пошуково-рятувального відділення надійшло повідомлення про те, що на полонині між горами Сивуля та Лопушна, що поблизу села Осмолода Рожнятівського району, відчув погіршення самопочуття (різкий біль в області серця) турист з Республіки Польща.

Як з’ясувалося, він в складі групи з трьох чоловік з Польщі, здійснював сходження по запланованому туристичному маршруту, передає Станіславське ТБ посилаючись на прес-службу ДСНС в Івано-Франківській області.

Так, близько 20:25 для проведення аварійно-рятувальних робіт виїхали працівники Осмолодського пошуково-рятувального відділення у кількості 3 чоловік, в тому числі фельдшер.

Вже сьогодні, 13 травня, о 01:15 рятувальники знайшли групу туристів. В потерпілого підвищився артеріальний тиск, спостерігалась аритмія серця. Йому було надано першу медичну допомогу. Працівники пошуково-рятувального відділення залишилися на ночівлю разом з туристичною групою.

Вранці, о 08:00 для надання допомоги осмолодським рятувальникам по транспортуванні потерпілого туриста виїхали 6 гірських рятувальників Вигодського пошуково-рятувального відділення. Рятувальні роботи тривають.

Джерело
------------------------------------

СообщениеПн май 16, 2016 07:59 

phpBB [media]

12 травня о 19:10 до начальника Осмолодського пошуково-рятувального відділення надійшло повідомлення про те, що на полонині між горами Сивуля та Лопушна, що поблизу села Осмолода Рожнятівського району, відчув погіршення самопочуття (різкий біль в області серця) турист з Республіки Польща. Як зясувалося, він в складі групи з трьох чоловік з Польщі, здійснював сходження по запланованому туристичному маршруту.
О 20:25 для проведення аварійно-рятувальних робіт виїхали працівники Осмолодського пошуково-рятувального відділення гірської пошуково-рятувальної частини Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС в області (3 чоловік, в тому числі фельдшер на 1 одиниці техніки).
13 травня о 01:15 рятувальники знайшли групу туристів. В потерпілого підвищився артеріальний тиск, спостерігалась аритмія серця. Йому було надано першу медичну допомогу. Працівники пошуково-рятувального відділення залишилися на ночівлю разом з туристичною групою.
Вранці, о 08:00 для надання допомоги осмолодським рятувальникам по транспортуванні потерпілого туриста виїхали 6 гірських рятувальників Вигодського пошуково-рятувального відділення.
О 15:10 потерпілого за допомогою носилок було транспортовано до автомобіля і передано працівникам швидкої медичної допомоги.

Посты: 1542

СообщениеПн май 16, 2016 20:02 

виїхали 6 гірських рятувальників Вигодського пошуково-рятувального відділення.
+ Ральф |#smile556| |#smile556| |#smile556|

СообщениеПн май 23, 2016 08:52 

Щось у Худяка та Ральфа багато роботи цього місяця

На Франківщині під час сходження на гору Сивуля стало погано школярці

Посты: 539

СообщениеПт янв 25, 2019 12:42 

Підкажіть, будь ласка, минулі роки взимку топтався біля ПІЧ, туди ж і подавав заявку по імейлу спасам, що буду в їхньому районі. Все було норм, писали, що прийнято і бажали хорошої погоди.
В цьому році біля Ворохти вже буду. Зателефонував їм, так як імейла нема. Кажуть заносьте маршрутний лист, ми подививмося на вас, на спорядження і подумаємо чи пускати. Запитав а потелефону ніяк, сказали що ви тут подзвонили, пішли, а потім шукай вас.
От мені цікаво чи обовязково для некатегорійного походу такі формальності? І як бути з реєстрацією у спасів? Все ж я якось хочу ходити щоб про мене знали де я і не шукали по всим Карпатам в разі чого.

Посты: 1796

СообщениеПт янв 25, 2019 12:50 

shpion писал(а):...
От мені цікаво чи обовязково для некатегорійного походу такі формальності? ...

бажано ...

Посты: 1628

СообщениеПт янв 25, 2019 13:18 

shpion писал(а):В цьому році біля Ворохти вже буду. Зателефонував їм, так як імейла нема. Кажуть заносьте маршрутний лист, ми подививмося на вас, на спорядження і подумаємо чи пускати. Запитав а потелефону ніяк, сказали що ви тут подзвонили, пішли, а потім шукай вас.

Жестюшка. Как-то хреново у них с коммуникациями с широкими массами...

mikha1928 писал(а):
shpion писал(а):...
От мені цікаво чи обовязково для некатегорійного походу такі формальності? ...

бажано ...

Вы регистрируетесь? Перед каждым походом?

Посты: 3907

СообщениеПт янв 25, 2019 19:42 

[quote="shpion"]Підкажіть, будь ласка, минулі роки взимку топтався біля ПІЧ, туди ж і подавав заявку по імейлу спасам, що буду в їхньому районі. Все було норм, писали, що прийнято і бажали хорошої погоди.
В цьому році біля Ворохти вже буду. Зателефонував їм, так як імейла нема. Кажуть заносьте маршрутний лист, ми подививмося на вас, на спорядження і подумаємо чи пускати. Запитав а потелефону ніяк, сказали що ви тут подзвонили, пішли, а потім шукай вас.
От мені цікаво чи обовязково для некатегорійного походу такі формальності? І як бути з реєстрацією у спасів? Все ж я якось хочу ходити щоб про мене знали де я і не шукали по всим Карпатам в разі чого.[/quote

Де-юре необов"язково. І пускати не пускати вирішують не рятувальники, в нас свобода пересування, гарантована Основним Законом. Але чисто по людськи я хлопців розумію. Я особисто в рятувальників зазвичай не реєструюсь, але завжди, коли йду кудись зимою, даю нитку походу і контрольні строки комусь з адекватних друзів. І дружину попереджаю - якщо мене нема на зв"язку до тоді-то, дзвони тому-то, а він вже знатиме шо до чого і куди.

Посты: 21

СообщениеПн фев 11, 2019 13:42 

Не нашел подходящей темы, новую неохота создавать... Подскажите, а где-то перед походом вообще нужно регистрироваться? Не обязательно зимой.

Посты: 31

СообщениеПн фев 11, 2019 14:30 

michelle_dp84 писал(а):Не нашел подходящей темы, новую неохота создавать... Подскажите, а где-то перед походом вообще нужно регистрироваться? Не обязательно зимой.
на кордоне обязательно, а так на личное усмотрение.

Посты: 1574

СообщениеПн фев 11, 2019 15:23 

eternal stalker писал(а):
michelle_dp84 писал(а):Не нашел подходящей темы, новую неохота создавать... Подскажите, а где-то перед походом вообще нужно регистрироваться? Не обязательно зимой.
на кордоне обязательно, а так на личное усмотрение.

Вот..... Чому відразу така бравада і зайвий героїзм? Навіщо легковажити собою і спричиняти проблеми іншим? |#smile735| Людина michelle_dp84 дала норм. запитання. Та корона з голови |#smile710| не впаде, якщо задзвонити відомими телефонами. Там ж ще й прогноз і ситуацію розкажуть. Тим більше, якщо з Дніпра., то ж не часто бувається в горбах. Я доволі частенько буваю в горах (стараюясь як не кожні вихідні. то через..... по-можливості), але з рятувальниками завжди спілкуюся. Літом-теж.

ЗАПИТАННЯ до модераторів- ДЕ ПОДІЛИСЯ ФОТКИ ЕКСТРИМУ, ЩО МОЖЕ ЧЕКАТИ В ГОРАХ???????
Последний раз редактировалось Андрюха стр Пн фев 11, 2019 23:13, всего редактировалось 2 раз(а).

Посты: 21

СообщениеПн фев 11, 2019 16:01 

Я, в принципе. нашел тему с номерами телефонов спасателей. http://eurotourist.club/viewtopic.php?f=20&t=80671
Просто подумал что это номера на крайний случай, а регистрироваться нужно где-то отдельно.

Посты: 31

СообщениеЧт мар 07, 2019 14:07 

Для раховских спасателей указан телефон
Рахівський ГПРП м.Рахів вул.Шевченка,126
(097) 010 42 69
Вербищук Юрій Іванович

Пограничники в пропуске тоже указывают этот телефон.
На самом деле, Юрий Иванович говорит, что лет пять не работает спасателем, на пенсии и номер актуальный не знает.

Сейчас номер спасателей в Рахове
067 3428416
Мы зарегистрировались по этому телефону.

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать четыре минус семь = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.