Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Начать новую тему Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.    

Модераторы: Sherlock, slv, Жанна, Екатерина, eee, Туранчокс, Серж-Brodyaga, Бармалейка, Burs, Ymka

1 ... 25, 26, 27, 28, 29, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 244

СообщениеСр май 18, 2016 19:48 

Андрюха стр писал(а):0313121261- комутатор Мукачівських зеленців. Там з"єднують по питанню аусвайсів....

З усієї купи номерів можна всі викинути, а лишити лише цей.
Зателефонував сьогодні.
Спитав: "З ким говорити щодо перебування в прикордонній зоні?" Переключили. Трубку взяв прикордонник, представився: "Підполковник такий-то".
Діалого приблизно такий:
- Як правильно оформлювати дозвіл?
- Шлете на ел.пошту запит, зразків повно в інтернеті... Підписувати нічого не треба, просто друкований текст.
- Як з'ясовувати чи видали дозвіл?
- Через 2 тижні можете сюди ж зателефонувати, якщо хочете, адже ви не берете дозвіл, а ІНФОРМУЄТЕ. (Інтонація така, ніби особливої потреби телефонувати немає) Потім з надрукованим тим же листом ідете в Діловому в відділ Прикордонної служби і реєструєтесь там. (Голос і інтонація дають зрозуміти що ніяких проблем і бути не може.)

Абидно, що цей номер не висить на оф.сайті і доводиться перечитувати купу сайтів з різною інформацією.
Модери всемогутні аббо автор теми, відредагуйте заголовок і буде всім щастя.
Последний раз редактировалось Demas Ср май 18, 2016 20:30, всего редактировалось 1 раз.

Посты: 244

СообщениеСр май 18, 2016 20:24 

Shelax71 писал(а):1. після слів Вашого посту"...хочу на Мармароси-Чорногору(після Стогу на ПІЧ)...я зрозумів,що Ви збироєтесь йти на Стіг з с.Луги...
2. А може я взагалі помиляюсь і Ваш пост був направлений на те,що Ви писали в "пс".
3. скористайтесь порадою
AndreMart писал(а):Есть номера телефонов дежурных погранзаставы, у них уточняйте ваши вопросы,нечего балаган разводить.єєє

4. якщо маєте стіки телефонів.Спробуйте поставити себе на місце погранців,як би діяли Ви...

1. Можливо не маю дару чітко висловлювати думки, але мав на увазі саме всі Мармароси і всю Чорногору, а в дужках уточнив ділянку маршруту, щоб підкреслити, що не йду в сусідню область і можливо в зону дії іншого прикордонного загону.
2. Хотів лише розібратись в купі різної інформації...Ну і на моєму прикладі добре видно, які роздуми викликає у простого туриста вся та купа невпорядкованого тексту.. Хіба я можу відредагувати чужу тему?
3. До речі цю пораду теж поставив би в заголовок теми. |#smile746|
4. На місці погранців... Ех... Ім би по-людськи написати просту покрокову інструкцію у себе на сайті і позбавили б себе декількох годин на місяць телефонних пояснень одного й того ж десяткам людей (але ж мабуть люди без роботи залишаться). А то сайт красивий, а практичної користі мало.

Як на мене в цьому випадку еталоном може служити тема з одного київського велосайту про провезення вела в поїзді (хто хоче може знайти як організована). В першому повідомлення теми зібрана вся потрібна інфа. Тема закрита. Написано коли було останнє оновлення інформації і якщо хто хоче додати нову інформацію, або є питання пише автору-модератору теми в приват. Питання розглядається, додається нова інформація при потребі. Все коротко і ясно замість сотень одних і тих же запитань, і перечитування десятків сторінок часто просто особистих думок замість офіційної інформації.
Можна навіть написати електронне звернення до прикордонників, щоб написали таку просту інструкцію. (А це мисля!)

Хай живе конструктив! Всім ПОГОДИ І ЛЕГКОЇ ХОДИ!
Начать новую тему Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, ВСЕ