Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Sherlock, slv, Жанна, Екатерина, eee, Туранчокс, Серж-Brodyaga, Бармалейка, Burs, Ymka

Модератор темы: сашко

1 ... 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 50

СообщениеСр сен 13, 2017 18:41 

Сине та зелене

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

І до комплекту RGB трохи червоного

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Посты: 1498

СообщениеЧт сен 14, 2017 19:34 

|#smile746|

Посты: 3485

СообщениеПт сен 15, 2017 08:32 

Осмолода рулить...((гарні місцинки, ГОРГАНИ...))...

Посты: 3596

СообщениеПт сен 15, 2017 09:17 

5 днів ґорґанського колибінгу для перезавантаження мозку.
Отаково:

Изображение

Изображение

Изображение
Записка від камрада, яка зробила наш день на Плісці:

Изображение
Захід сонця з Грофи

Изображение

Изображение
На Коні вечерком було просто бомбезно:

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Посты: 150

СообщениеВт сен 19, 2017 14:15 

прошелся по хребту Явирнык и спустился на Верхнюю Зеленицу

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

СообщениеЧт сен 21, 2017 10:06 

це мабуть було в неділю, тоді там недалеко, а точніше - навпроти вас, на Синяку, була моя дружина з дівчатами, фото дуже схожі, одні й ті самі клоудси, сильний вітер і все такє...гарні фото були в той день у всіх хто Горгани топтав...

СообщениеЧт сен 21, 2017 10:10 

на носі зима, сніги вже летять з Арктики до нас аби дати нам нові враження та натхнення...а чи всі готові ? чи закупили хто не мав - снігоступи ? хочу нагадати, що як хтось надибає де купити Тюбси гамериканські не дуже дорого і буде замовляти, то дайте си чути мені, бо хотів би мати до комплекту і такі...

СообщениеЧт сен 21, 2017 11:41 

сашко писал(а):це мабуть було в неділю, тоді там недалеко, а точніше - навпроти вас, на Синяку, була моя дружина з дівчатами, фото дуже схожі, одні й ті самі клоудси, сильний вітер і все такє...гарні фото були в той день у всіх хто Горгани топтав...

в субботу было ,16 числа

Посты: 663

СообщениеЧт сен 21, 2017 14:49 

Я в неділю пройшов траверсом Синяк з полонини Хомнєків до Зелениці, піднявся на хребет і з Горгану на Явір падав і вже траверсом на Явірник. Погода була файна до буревію, вітер не сильний, а потім ж...

Изображение
http://stezhky.org.ua

СообщениеЧт сен 21, 2017 15:03 

Bruklin а ты с Зеленыци поднимался по тем цветным лентам маркировкам ? там Буковель должна была проводить соревнования по бегу . Если бы не те ленточки я бы спускался с Явирныка к Зеленыци очень очень долго )
А можно поподробнее о тропе с полоныны Хомяков на Зеленыцю ? ее состояние ?

Посты: 663

СообщениеЧт сен 21, 2017 17:00 

Ні, коли виходили на полонину, пробіг чувак з купою лєнт, мабуть був замикаючим і прибирав лєнти. Та я піднімався по навігатору, в мене там показує дві тропи, одна пологіша, а одна прямо в лоб. Пологішою я вже спускався, і враховуючи, що вона уходить вліво, а нам треба праворуч і в мене новачки, які не бачили ще таких хребтів, пішов цією. Вона трохи губиться на підйомі, але там все просто, йди по грєбню і все. На хребті захід на неї промаркували різними лєнточками і складеним камінням.
На Зеленицю з Хрмняків дві стежки, які потім з'єднуються, вони є на мапі. Планував йти верхньою, і по навігатору пробував на неї стати, але зазнав невдачі, тому подумав, що вона мала б йти зі стоянки, яка там є, і вгадав. Двічі стежка губилась на мочарях перше, метрів через 300, я скинувся нижче, бо там суцільні лопухи і грязюка, а потім повернувся на стежку. Джерела там гарні з водою. Вдруге вона губиться коли переходиш річку Женець, і також в зарослях, треба триматись нижче, а я ломанувся наверх, і додав екстріму новачкам на крутому схилі з сипучкою) Зато грибів більше зібрали). Решта шляху чітка і гарна стежка
http://stezhky.org.ua

Посты: 1517

СообщениеЧт сен 21, 2017 18:23 

сашко писал(а):...а чи всі готові ? чи закупили хто не мав - снігоступи ? ...

і про ізолон не забудьте !!!

СообщениеЧт сен 21, 2017 19:09 

mikha1928 писал(а):
сашко писал(а):...а чи всі готові ? чи закупили хто не мав - снігоступи ? ...

і про ізолон не забудьте !!!

ну, ізолон я вже почав юзати десь два тижні тому, іноді сплю без намету, прямо на р-ках, а важкі спальники взяти не можу, ношу легкий (700 гр) + пару лєнт ізолону, як описував у темі, тож спати тепло, без дрижаків і без одягу потужного...планую ще побавитись у досліди всяких варіантів утеплень, але вже напер пересвідчився та знаю, що ізолоновий утеплювач - це то що треба для бюджетників/туристів, бо весь той зимовий сезон я спав ночами акі агнєц, у теплі і комфорті+це було дуже легко носити, бо вага - до 200 гр а це мізер, отже юзайте тему а потім те що у ній описано і буде вам щастя...

СообщениеПт сен 22, 2017 09:12 

кажут знаючі люде, що ніби то День Туриста на носі...бограчі, самогінка, море рюпцакіу у горбах буде се...цікаво...аби їм все добре було...щоб си не губились і грибів троха(або й більше !) зібрали додомку, потішили себе та своїх...радію за людей...за туризм у нашій Країні...тільки треба всім разом пробивати його, ТУРИЗМ і Культуру туристичну, всією нашею сім*єю ходунів-активістів, пробивати, просувати, проштовхувати всіма можливими способами !
((( у рамках вище мовленого, пропоную всім хто буде йти через ХАТИ/ПРИТУЛКИ, взяти з собою по пару цвяхів, шнурів всєких, ручки шарікові для записів у журнали, ПОСУД не вжаваємий у дома : чайники, сковорідки, каструлі, чашки, СКАТЕРТИНИ (як що клійончаті), може якісь градусніки, красиві плакати на стіну(аби прикрити тупорилі надписи "тут була Галя з Брошніва, брали мене всі хто хтіу!" ), карочє...не полінуйтеся і візьміт хочаб щось що може обфеншуїти наші туристичні хати і буде вам щастя...)))...

Посты: 4

СообщениеВт сен 26, 2017 17:50 

ballistic89 писал(а):Bruklin а ты с Зеленыци поднимался по тем цветным лентам маркировкам ? там Буковель должна была проводить соревнования по бегу . Если бы не те ленточки я бы спускался с Явирныка к Зеленыци очень очень долго )

добре що наше маркування траси забігу допомогло і вам також, на разі усе маркування знято.
Начать новую тему Ответить на тему  1 ... 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, ВСЕ

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать семь минус восемь = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.