Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Sherlock, slv, Жанна, Екатерина, eee, Туранчокс, Серж-Brodyaga, Бармалейка, Burs, Ymka

Модератор темы: сашко

1 ... 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 3481

СообщениеВт сен 12, 2017 08:45 

"...Совсем не часто ходят здесь по нему. Давайте ходить чаще! Зверьё одно не справляется..."
звєрьйо не проріже р-ки, воно йде як є, а от люди - можуть це робити, і як би було БАЖАННЯ в конкретної людини зробити САМЕ ЦЕЙ РАЙТШТОК прохідним і щоб стежки в нього впиралися чітко, без блукань, треба БРАТИ ВСЕ У СВОЇ РУКИ, бо в Бога інших рук ніж МОЇ - немає, ссорі за пафосність і нетактовність відносно гарних та хоробрих туристів що їх звіт зараз читаю/роздивляюсь...((( ЛЮБИЙ може це зробити, навіть дуже обмежена у всьому людина, аби тільки було НЕСТЕРПНЕ, РЕАЛЬНЕ, ВІД ДУШІ бажання щоб ці стежки жили і давали себе користувати...)))...

СообщениеВт сен 12, 2017 08:50 

"...Здесь мы оставляем рюкзаки и идём на разведку — судя по карте сейчас должен начаться безлесый склон, по которому нужно подняться к началу тропы к вершине 1621. Таки да, через несколько метров справа появился чернично-брусничный склон. Иду по нему налегке в разведку, чтобы потом с рюкзаками не мыкаться лишний раз. Всё четко, как по карте. Начало рубленной тропы находится быстро благодаря лежащий перед входом срубленной ветке жерепа. Сложилось впечатление, что её специально оставили как ориентир (забегая наперёд, скажу, что дальше это впечатление только окрепло, потому как на всех полянках от вершины 1621 до Берти входы на тропу были обозначены точно так же, вряд ли это просто случайное совпадение, так как зачастую срубленные на тропе ветки не отбрасывались в сторону). Мысленно благодарю оставившего здесь эту ветку, что сэкономило время на поиски входа."
Віктор Воробей - ось йому ви та всі хто там ходить повинні завдячувати за те, що він там за три роки прорубав СОКИРОЮ у жерепах...
ВІКТОР ВОРОБЕЙ. не забувайте.

СообщениеВт сен 12, 2017 08:54 

на вершинку 1621 і навколо неї, я ходив тоді, коли ще Вітя не рубався там взагалі, тобто 5 років тому, стежки практично не було, жерепа там у 3 м висотою та перехрещені, йти цекотами через перехрещені ж-па - жестяк ще той, коли вийшов на р-к, зійшовши тупо "по азімуту" вниз, то молився за такий подарунок від бог знає кого, бо р-к це просто чудо, навіть коли він завалений деревами...

Посты: 48

СообщениеВт сен 12, 2017 09:01 

сашко писал(а):вже вражений ниткою маршруту - гіганти

Та нє, на гігантів ми тягнемо )

сашко писал(а):тут чітко видно, що ви промахали відгалуження вліво під майже 90гр, яке і йде вверх і подолавши перепад висоти у 40-50 м виходить у райтшток Берті,

Я так розумію ви проце відгалуження (підкреслено синім)?:

Изображение

Якщо так, то це не зовсім так. Це роздоріжжя ми бачили, і пішли саме лівою вгору. У звіті це є. Якщо уважно дивитись карту, і читати мій опис, то можна побачити, що в реальності це відгалуження (що синім підкреслено на зображенні) не виводить на райтшток, а повертає по верхньому краю вирубки в західному напрямку і спускається в напрямку потоку Бертяник.

сашко писал(а):Віктор Воробей - ось йому ви та всі хто там ходить повинні завдячувати за те, що він там за три роки прорубав СОКИРОЮ у жерепах

я в курсі...
Последний раз редактировалось in_love_with_freedom Вт сен 12, 2017 09:14, всего редактировалось 1 раз.

СообщениеВт сен 12, 2017 09:06 

НІХТО не ходить через ст.№53, всі йдуть ТРАВЕРСУЮЧИ вершину Побита нижче перемички на 70-100 м, доречі там є р-к, прочищений Воробеєм, він йде від хатинки "під Буштулом", ви на неї не бували мабуть, пройшли верхом а вони внизу за великою поляною;
як би ви йшли цей же м-т від р-ку під Бертью і до Рошки, йшли би ДВА ДНІ, або 10-12 годин за один, тільки цих 10-12(як раз я цим сі забав*єв двічі) годин суцільної боротьби з жерпами, НЕ ЧИЩЕНИМИ ДЕСЯТКИ РОКІВ...слава Віктору Воробею, як би не він, то й далі "шахтьорили" б там туристи...зараз це вже можна назвати хай-веєм, у порівнянні з тим що було ще 5-ть років тому...

Посты: 1194

СообщениеВт сен 12, 2017 09:06 

Прочитав. Класний звіт, класнючі фотки (особливо з сигарою |#smile806| ) А поляків треба було разок шуганути, то не їхня земля |#smile784| |#smile606| Ви молодці!!!

СообщениеВт сен 12, 2017 09:10 

"...Стоянка в районе столбика 62/12..." - післязавтра, як що Бог дасть, закинусь туди з бензопилою та всєким вонючим ги бензина...буду тіпа відпочивать...

СообщениеВт сен 12, 2017 09:20 

щиро дякую за звіт ! 1,5 години сидів над звітом і мапами, "погуляв" горбами, супер...(( у р-ні Попаді/Паренок/Плісце прорізав стежки Віктор Худяк з Юрком Гудимою, ім за це + у Карму...))...

СообщениеВт сен 12, 2017 09:38 

сашко писал(а):НІХТО не ходить через ст.№53

))) О, Боже! Зараз піду відредагую звіт, щоб не порушувати загальноприйняті норми ходіння тим маршрутом |#smile606|

сашко писал(а):як би ви йшли цей же м-т від р-ку під Бертью і до Рошки, йшли би ДВА ДНІ, або 10-12 годин за один, тільки цих 10-12(як раз я цим сі забав*єв двічі) годин суцільної боротьби з жерпами, НЕ ЧИЩЕНИМИ ДЕСЯТКИ РОКІВ...слава Віктору Воробею, як би не він, то й далі "шахтьорили" б там туристи...зараз це вже можна назвати хай-веєм, у порівнянні з тим що було ще 5-ть років тому...

Так, я бачила по старим звітам, яка «пєсня» там була кілька років тому... І безспірно величезна подяка і низький уклін від всієї туристичної братії і Віктору Воробею, і іншим (адже ж були й інші, хоч і в значно меншій мірі) за цю самовіддану роботу. Таку справу важко переоцінити.

Андрюха стр писал(а):Класний звіт, класнючі фотки (особливо з сигарою ) А поляків треба було разок шуганути, то не їхня земля Ви молодці!!!

Дякую, Андрію!

сашко писал(а):щиро дякую за звіт ! 1,5 години сидів над звітом і мапами, "погуляв" горбами, супер..

Дякую, Сашко! Рада, що сподобалось )

сашко писал(а):у р-ні Попаді/Паренок/Плісце прорізав стежки Віктор Худяк з Юрком Гудимою, ім за це + у Карму...

Знаю. Під час проходження цієї ділянки моя вдячність подумки йшла до них, на ділянці «косої полички» від ст.63/6 до Вас, на Кепуті&Ко Віктору Воробею, і іншим, хто приклав до цієї справи свою руку.

СообщениеВт сен 12, 2017 10:33 

"...))) О, Боже! Зараз піду відредагую звіт, щоб не порушувати загальноприйняті норми ходіння тим маршрутом |#smile606|
..."
я дійсно дурень, бо я чомусь поміркував, що НЕДОРЕЧНО буде для тих, хто ЗАБАЖАЄ пройтись цим же маршрутом або його ділянками, наприклад від Рошки до Попаді або Оваля, НЕДОРЕЧНО буде йти ЧЕРЕЗ ВЕРШИНУ г.Пробита, адже ми, ті хто доволі часто ходять цими ділянками маршрутів, ХОДИМО ТРАВЕРСУЮЧИ Пробиту...але ж я дурень ! навіщо я пропоную те, що робимо ми, поціновувачі цього маршруту, як що можна як нормальні пацани ломанути вверх Пробиту і потім ВБИВАЮЧИ КОЛІНА йти з неї через хащі,( доречі, бо там позаростало молодняком, я одного разу ходив, це було вперше і в останнє)...ВИБАЧАЮСЬ за те що так тупо підказую оптимальний на моє варіант(ну...не тільки на моє, так ходять і Славік Чиняєв, Лєм, Фіцак, Воробей, Бурсанов, Уманець і ще сотні інших хто полюбляє цю місцинку)...більше не буду...хоча...чого це я брешу ?! БУДУ і надалі вставляти п*ять коп там де турист жаліється на вбиті колінні суглоби або ще якусь дурню...((( можу порадити всім, хто вважає що я козел підказуючи оптимал маршруту, - ХОДІТ ТУПО ЖЕРЕПАМИ, тоді ви автоматично випадаєте з рамок "турист", народжуючись новою особистістю з назвою "дослідник", і тоді не треба критикувати тих, хто робить мапи, хто підказує і т.п., буде вам щастя і карма в плюсах...)))...

СообщениеВт сен 12, 2017 11:06 

Ні в якому разі не хотіла нікого образити |#smile737| . Просто слово «НІХТО» (ще й з таким акцентом великими літерами) у Вашому пості видалось дещо занадто емоційно забарвленим (див. смайлики у моїй відповіді), все-таки там чудово натоптана стежка-дорога (від 53-го до 54-го).
Ваше зауваження щодо наявності траверсу, яким то все йдеться легше, доречне, і, впевнена, комусь обов'язково стане в нагоді. А на вбиті коліна я не жалілась, а просто показувала, яке навантаження дарує цей спуск. Для того, щоб той, кому в майбутньому прийде в голову думка йти тим шляхом, ще раз добре подумав чи воно йому треба.

сашко писал(а):йти з неї через хащі,( доречі, бо там позаростало молодняком,

Нема там зараз на спуску ніяких хащів.

P.S.: Якщо моє пояснення знову чимось не сподобається, прошу в приват |#smile805|

СообщениеВт сен 12, 2017 14:01 

какой прівєт, такой і отвєт;
моя порада про траверсування Пробитої - гідна уваги, хочаб тому, що з якого б боку ти не йшов маршрутом, ти підходиш до Пробитої вже настільки змучений, що дряпатись вгору аби поставити "галочку" - не має ніякого сенсу, хіба що за для его...

Посты: 4156

СообщениеВт сен 12, 2017 15:25 

Изображение

Мы с Берти в кулуар спускались зеленая линия. Потом райштоком - красная шли. Потом ночью просто через 1396 шли в лесничество. Вы поднимались по старой дороге, а мы спускались по новой... Под дождем, в туман, ночью. Как я там матюкался!

СообщениеВт сен 12, 2017 15:50 

slv писал(а):Мы с Берти в кулуар спускались зеленая линия. Потом райштоком - красная шли. Потом ночью просто через 1396 шли в лесничество. Вы поднимались по старой дороге, а мы спускались по новой... Под дождем, в туман, ночью. Как я там матюкался!

Могу представить ) По поводу кулуара Берти — у меня была изначально мысль подниматься так, потом решила всё-таки для первого раза пройти тропами. Уже на месте, глядя на него со склона в.1537, подумала, что правильное было решение )

Изображение

Посты: 4156

СообщениеВт сен 12, 2017 16:33 

А какие там камнепады. Я валун сбросил - чисто Кавказ )))
Начать новую тему Ответить на тему  1 ... 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, ВСЕ

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать семь минус восемь = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.