Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Sherlock, slv, Жанна, Екатерина, eee, Серж-Brodyaga, Burs, Ymka, Бармалейка

Модератор темы: сашко

1 ... 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 3136

СообщениеЧт фев 23, 2017 17:12 

Изображение
старт був у Ясинях...але це вже Чорна Тиса, ще й з підйому дорогою на "вирубку"...

Изображение
за вирубкою вхід в ліс на траверс...звичайно можна було на вирубці пійти прямо(і чуть вправо) та вийти на хребет від початку, але тоді прийшлося б долати дві дууууже стрімки вершини, ще й дорогою, ще й колії, щей там ніхто не ходить...тому траверс-райтшток 400 м, потім стрімко вверх на хребет і там хребтом через джерело...а можна було йти 1 км траверсом-райтштоком до ДОРОГИ, і так дорогою вийти на Погарський...хребтом також дорога але їх там тьма, розходяться, сходяться...тьма...

Изображение
Погарський...краса...Петрос, Говерла...я їх насправді дуже люблю...але на відстані...і нехай вони мені простять за те, що я їх метафорою попси зробив для себе...

Изображение
Близниці...просто пизгєц...на Стігу - витяги видно...

Изображение

Изображение

Изображение
Чорний Грунь і Скорбівка - перші вершинки хребта...іноді я так ними і йду, сьогодні жара, сніг тане, мокрезний, тому користаю якісь старі під снігом сліди, так легше, менше пристає сніг до ступів...

Изображение

Изображение
вже дає си бачити себе одна з вершинок Чорної Кливи...ой хлопці...схоже на те, що це остання зима, коли Чорна Клива недоторкана підарасами-ділками...Шевченко поклав свою волохату лапу на ню, теперка там буде "буковель-2", тоб то ..все ! пішло все спати...трактори, ретраки, снігоходи, квадроцикли, йопнуті лижники-бордісти і т.д і т.п. дуже вас тягне взимку на Довгу ? а на Близниці ? отож бо...

Изображение
у якийсь момент, відчуття бажання ставити намет - стає непереборним...

Изображение
на Чорній Кливі...

Изображение
єнший бік...але треба йти їсти та готуватись спати: завтра тяжкий день, тре пройти хребет та зійти в бік пол.Гропа...трохи є шо йти як що прийняти до уваги що сніги...

СообщениеПт фев 24, 2017 17:09 

Изображение
світанок зустрів на перемичці між Руською та Чорною Кливою...Хомяк...

Изображение

Изображение
Руська у ареолі сонячного світла: перемичка під М.Братківською, як завжди, від 3 м глибина снігу...

Изображение
готуюсь брати Малу Братківську...хто кого згвалтує ? - відповідь відома завчасно...

Изображение
Чорна Клива та Руська...йду-йду а пройшов фігню...перепади висот шалені...сонце - шалене...сніг мокрий - шалений сцуко...я і сам якийсь шалений...навіжений...валю як трактор-трельовщик по мокроті...

Изображение
Мала Братківська...відкрився вид на весь хребет...жесть...магічний вигляд...

Изображение

Изображение

СообщениеВс мар 05, 2017 11:56 

блін...не встигаю викласти один звіт, як вже стук-стук другий...отже :
Буштул, три дні, Осмолода-Осмолода...

Изображение

СообщениеВс мар 05, 2017 19:25 

три десятки фото, тяжка пряця як що будете переглядати...пару слів про похід:
спейшл сенкс нашим туристам, братечкам :
- Роману Романіву та Василю Фіцаку за хірургічну чистоту на хаті під Буштулом, за дрова, за сліди-стежку що вони протоптали від перевалу Німецького;
- Юркові Гудимі та Віктору Воробею за ганок на хаті, тепер не треба 1,5 години прокопувати сніг до входу(доречі, глибокий та скляний);
- Олегу Пєршину та тим хто був ним за чистоту у хаті під Овулом та дрова;
далі, повезло з підвозкою до Дарова у перший та від Дарова на третій день, це наз. "вєзунчик", погода була шикарна, сонце+хмари, а це - контрасти...мороз був тільки на другу ніч та нагорі, сніг перших два дні (плюсова) був надзвичайно тяжкий, правалював коли переносиш вагу тіла на опорну ід час кроку - це жесть, кожний крок нога підвертається в якийсь бік, суглоби вили як вовки на місяць...
перший день від Дарова до хати під Овулом, не зупиняючись на довго - по хр.В.Дарів, не дійшов до Німецького - сдохли суглоби т я разом, намет, вогень, пити, пити, сушитись, спати, майже пів ночі валила сніжна крупа, на ранок все стихло аж зазвеніло в ушах...
другий - Нім.пер, границею і слідами(залишки, все протаяло) Фіцака/Романіва до хатинки під Буштулом, там годину пиляв дрова(ті що були - не чіпав), чай, перекус - вйо на Буштул ! але спочатку тре взяти Рошку, раптом 1617 м по пам*яті...Рошку традиційно - в лоб...це звичайно жахливо бо кути від 30 до 45 гр...але фірн - скло...за годину-1,5 я вже був на Буштулі, по ходу - знімав навкруги, красотєнь, але вітер і мороз дав си чути і на Буштулі був хіба що 15 хв...курва а стіко треба було йти !!!...потім вниз на хату, посушити речі, зварити їсти, дженжура, чай, спати...на ранок було два плани :
а) як що вітру не буде - йду хребтом Буштула на М.Кєпуту, вниз границею до 33 ст. на хату під Гробком
б) як що вітер - своїми слідами назад на хату під Овулом
але було все не так, а варіант с) - назад слідами до хати а потім вниз на дорогу, на Дарів а там - на Осмолоду, "рекорд" для зимового виходу на Буштул...ось так...

СообщениеВс мар 05, 2017 19:42 

Изображение
дорога від Дарова після розвилки на Ущелину...

Изображение
хата під Овулом, на ганку одна стойка пішла спати від ваги метрового шару снігу...

Изображение
Попадя та Коретвина з хр.В.Дарів...

Изображение
відріг з Петріса...

Изображение
відріг Студенця...

Изображение
ночівля на границі...

Изображение
перемичка між Рошкою та Пробитою, тут зійшла мікро лавинка, частина карнізу і я сдуру поліз наверх брати перемичкув лоб у місті де карнізу немає, щоб не від хати йти на Буштул а прямо з хребта...обломався, не доліз 20 м і зрозумів що не тре лазити по градієнтах 55-60 гр коли сніг свіжої лавинки під тобою...

Изображение
а от і хатинка...супер...

Изображение
вигляд на Рошку від початку поляни...

Посты: 3408

СообщениеВс мар 05, 2017 22:48 

Сашко, при всій повазі, там градусів 30 від сили, а не 50-60. Схили такого плану не траверсуються без спеціальних технічних засобів. і лавини на них рідко сходять, бо сніг зазвичай весь зсипається раніше.

СообщениеПн мар 06, 2017 09:01 

Изображение

Ymka писал(а):Сашко, при всій повазі, там градусів 30 від сили, а не 50-60. Схили такого плану не траверсуються без спеціальних технічних засобів. і лавини на них рідко сходять, бо сніг зазвичай весь зсипається раніше.

так, звичайно там градієнт 30-35 гр(хто багато разів ходив там літом і взимку - не дасть мені бреханути, а я там лазив разів зо п*ять), ну ...але наддувку-карніз ніхто не відміняв,це останні 25 м, і коли ти ніяк не можешь використати снігоступ(це вже більше 40 тому що до 40 гр снігоступ на фірні тримає легко), а руками ти впираєшься в сніг перед собою(а це вже більше ніж 45 тому що теорему Піфагора також не відміняли), то це стопудняк не 30 гр...але кожному свою думку ! проблем тут немає...((( я любу стінку беру взимку запростяк, як що не можу у снігоступах - б*ю ботінками сходинки...тут не проканало...це вперше я сдався за 20 м від верху...)))...

СообщениеПн мар 06, 2017 09:08 

ну і про траверс звичйно мови не було (читати уважніше!), це була спроба вийти на перемичку(під старою хатою-стаєю) аби там лишити рюк і сходити наверх не заходячи вниз на хату-притулок, це втрата близько 100 м висоти...але не так сталося як гадалося і прийшлось знову зійти на траверсну стежку від Фіцака/Романіва і йти неу на хату, і тільки після цього знову брати цих втрачених 100 м + 200-250 (Рошка-Буштул)...((на фото я роблю знімок як раз з траверсної стежки, вона на 50-60 м нижче перемички....))...

СообщениеПн мар 06, 2017 12:38 

продовжу фото але хочу щиро вибачитись перед Дімоном та всіма : я дійсно іноді(не іноді а досить часто ! не будь вже таким...) ПЕРЕБІЛЬШУЮ, але то наслідки з моєї професійної кар*єри рибака, але у саме цьому звіті, перебільшень дуже мало...отже далі :

Изображение
Попадя...

Изображение
Коретвина та Петріс...

Изображение

Изображение
підйом на Рошку, у створі - Овул та хр.В.Дарів...

Изображение

відрог Рошки а за ним - Верх Чорної Ріки...

Изображение
вершина Рошки, вітроганчик трохи мене починає качати...

Изображение
а от і дві вершинки Буштула...невже всі ці потуги та напряги а в кінці - оці два горби ?! не можу собі повірити...сюр повнєйший...

Изображение
хр.Красна а справа у штормах - Стримба...

Изображение
а тут Стримба - зліва, а справа - Негровець та іже...

Изображение
прямо та чуть правіше від мене, з Буштула йде відхребт: Молочко, Багно, Странжул...колись я згубив компас, літом йшов у жерепах(до того як Воробей почав рубати їх), а карти не мав, вийшов на вершину Буштула, навколо - жерепа і стрілка камінням викладена в бік стежки/прохода у жерепі за стовбчиком позаду...хтось прикольнувся а я пофиздував не в той бік, не на Кепуту, а у Закарпуття, через Молочко, Багно, вийшов на Странжул, думаю: а де ділися погран-стовбчики ?! чи то я якийсь лох чи шо...САМЕ "чишо", лошара заблукав...зійшов за декілька годин на дорогу(Брадул) і там лісовозом на Німецьку Мокру...на другий день від 5.30 весь день їхав у Франківськ(Тячив, Рахів, Франківськ), пів України...лошара...

Изображение
ноу комент...

Изображение
РОшка та Пробита з вершини Буштула...

Изображение
космос на Буштулі...

Изображение

Изображение

Изображение
спуск з Буштула...

Изображение

Изображение
а це вже з хр.В.Дарів види на Буштульський масив...

Изображение
мої сліди дводенної давнини, провалисті бо була плюсовка, а рядом - ті що зараз, ноль провалів бо мінус...

Изображение
а ось і хата під Овулом ! сніг вже з неї зійшов (за сутку), але стойка поламана, треба відновити...літом...((на хату я прийшов у 11.20 а рано вийшов з хати від Буштулом об 6.30, менше ніж 5 годин...хто шарить відстань і умови - зацінить...сенсу лишатись на хаті - не було: на Овул я не видряпаюсь, сил не стане, дуже багато вже втрачено, а сидіти цілий день на хаті - жах, і соньки сплять, немає з ким "дружити", отже є 6 годин аби дійти до Осмолоди, це десь 19-20 км(перебільшую ? та нє...в мене є кілька треків...) ))...

Изображение
над головою - дракони, вітер ломить дерева, йти дорогою - жах, у Осмолоді взагалі було на що подивитись - дахи літали, дерева валились, тополя...але все гут...натюрліх...

Посты: 1009

СообщениеВт мар 07, 2017 07:58 

Сашко, дякую за наводку. Хату Овул вносимо до річного плану.

СообщениеВт мар 07, 2017 09:53 

Горганська епопея на цей сніжний сезон ще не закінчена, але вже є якесь...приємне насичення походами, краєвидами, враженнями...ще два проекта не здійснених але кайфу від гір вже через край...гадаю що й ви кудись ходили по Горганах, але ховаєте свої походеньки від людських очей - дарма ! викладайте тут(або ще десь у цих темах форуму), не ховайтеся...цікаво ж ...до прикладу : піднімався я на верхівку Буштула, і ніби знаю що ніхто не прорвався на ню за останні тижні, але (!) бачу на схилі видуті сліди від кружелець снігоупорів від трек-полок, прочитав сліди - йшло двоє(як мінімум), не дуже давно, десь 2 тижні тому(не буду пояснювати хід аналізу але повірте, він складний), і от ніхто не похвалився, не виклав хоча мабуть це якісь знайомі нам туристи і як мінімум - профі, бо Буштул, бо глухомань...діліться, викладайте, не ховайтеся...

Посты: 138

СообщениеПн апр 10, 2017 15:55 

Небольшое пвд . Погода подкачала .
Покажу фотки водопадов и леса возле хребта Чортки
Изображение

Изображение

Изображение
Манява

Изображение
Манявский водопад

Изображение

Изображение
животное )

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Бухтивецкий водопад

Изображение
Капельный водопад

Посты: 101

СообщениеПн апр 10, 2017 16:23 

ballistic89 писал(а):Небольшое пвд . Погода подкачала .
Покажу фотки водопадов и леса возле хребта Чортки

Класні фото |#smile746|

СообщениеСр апр 12, 2017 08:44 

гарні фото, гарно подано, дякую...

Посты: 1347

СообщениеСр апр 12, 2017 14:58 

красиво |#smile746|

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать один минус шестнадцать = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.