Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Sherlock, slv, Жанна, Екатерина, eee, Серж-Brodyaga, Burs, Ymka, Бармалейка

Модератор темы: сашко

1 ... 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103 ... 119, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 3365

СообщениеСб окт 08, 2016 12:40 

місце впадіння у ЧЧ потока з під Штевьори :

Изображение

Посты: 38

СообщениеВс окт 09, 2016 13:00 

Думаю, що кожний фахівець буде давати пояснення із своєї галузі щодо назв. Але треба мати на увазі, що назви давні, коли ні геологічних і т.п. досліджень, ні хімічного аналізу вод не було. Знайшов деякі матеріали, можливо, стануть у нагоді:

Краса і біль Чорного Черемошу
Щодо походження назви Чорний Черемош окремі дослідники звертають увагу на те, що першою назвою цієї багатоводної і бурхливої гірської річки була дуже проста народна назва – «Зелена Ріка». Її підтверджує і колишня назва найбільшого за площею верховинського села Зелене – «Зелена Ріка», яке більш ніж на 50 км простягнулося вздовж берегів Чорного Черемошу, починаючись від його витоків із схилів Чивчинських гір до Дземброні. У давні часи велична назва – Зелена Ріка – була дана цій річці тому, що для гуцулів, які народжувались, жили і помирали в Гуцульських Карпатах, всі інші країни світу асоціювався із рідною Гуцульщиною, а всі ріки світу – із своєю Рікою.

Звідки походить назва «Чорний», видається краще зрозумілим. Історично набагато пізніше, за географічною традицією, було прийнято усі північні притоки річок називати прикметником «Чорний» (північ – ніч – чорний), а південні – «Білий» (південь – день – білий). Тому ми притримуємось думки, що дана назва не має нічого спільного ні з кольором води в річці, ні з кольором каміння, яким вистелено її русло. Таким чином, назва річки «Чорний Черемош», можливо, означає – «північний шумливий».

Ось тут дуже цікава стаття взагалі про "кольорові назви" світу
ОСОБЛИВОСТІ СЕМАНТИКИ ТОПОНІМІВ - КОЛОРАТИВІВ:

СообщениеВс окт 09, 2016 13:27 

звичайно-звичайно скільки людей - стільки думок...для мене особисто МОЯ думка - ВАГОМА, і не тому що саме Я так собі "порішав", а завдяки величезному досвіду ДОСЛІДЖЕНЬ, які мали собою підставу, МОТИВАЦІЮ бродити цими Богом забутими місцинками...хіба нормальна людина там буде ходити ? хіба хочаб хтось пройшовся хочаб раз витоками Черемоша зверху вниз ? - а тому що немає мотивації у туристів, в мене була, я її вигадав, дав назву "іду досліджувати таку то витоку" і - вйо ! шмір на Галич, пійшоу і не бояусі...це дуже цікавий момент - вигадати собі мотив...під нього ВСЕ здійснюється...власне не є суттєвим для мене чому та як назвали колись десь щось, просто був вигаданий мотив, були здійснені подорожі-досліди, зараз немає що мені тут робити вдома лежачі-сидячи як Микита Кожем*яка на печі от і ділюсь теревеньками які насправді не варті і копійки...ну як на мене...цінність їх, цих досліджень і висновків - для мене мікроскопічна, наближується до нескінчено малої невизначеної ...
для Олексія : нормальна дорога(від п/з)(вхід трошки захований у молодняк), на Кам*янці у хаті зробили п*єц, але дрова тре далеко йти, вдвох нормально ночувати тільки надвечір на двір не той во...там два бурих жиють, веееееллиииикі, на постійному проживанні біля(під? навколо ? взагалі не тут а заходять ? - фіг знає, гімна медвежого на кожному кроці біля скелі) скелі...на скелю є стежка, справа, через стіл "для пікніка", як що під скелі йти рельєфом хребтика до низу, не падаючи вправо-вліво у потоки, то вийдешь рівно на кляузу Ластун...як що з хати вернутись знову на дорогу до Ластуна/границі, то й вона гарна, але на полонині розгалужень море,триматися лівих але не вниз, до верха, бо крайня ліва йде вниз до п.Ластун...ну от власне і вся кухня...

Посты: 386

СообщениеВс окт 16, 2016 23:15 

Любителям досліджень тих місцин буде певно цікаво... Румунські мапи ділянки кордону від Ділового до Сарати. Масштаб 1:20000, переріз горизонталей через 20м.. Роки з 1929 по 1940. Взято з http://english.mapywig.org/news.php

Изображение

3282 - Valea Vişăului (1929)

Изображение

3382 - Pop Ivan (1940)

Изображение

3482 - Vrf.Mihailecul (1940)

Изображение

3482 - Vrf.Suligul (1940)

Изображение

3582 - Burkut (1940)

Изображение

3680 - Vrf.Tomnaticul (1934)

СообщениеПн окт 17, 2016 12:06 

сєнкс за мапи...покайфував ...

Посты: 853

СообщениеПн окт 17, 2016 12:12 

не знаю чи тут вже це було

Посты: 43

СообщениеСр окт 19, 2016 05:16 

vasjaletsyn це не Ігор Магновський на відео.

Посты: 966

СообщениеПн окт 31, 2016 21:24 

Вечір добрий туристичному люду!
Пройшлися 8 діб по Гринявським і Чивчинським горбам у пошуках золотої осені.Знайшли останню,а також початок зими.Гостювали у ігумена Тіта на Дуконі,розвідали всі хати на Луковицькому хребті,напівзруйновану на в.Каменець,єдиний раз в палатці ночували під в.Лостун Великий(в зруйнованій стаі),підкорили втретє Чивчин,познайомились з мисливцями-джипарями в хаті під Чивчином,які приперлись о другій ночі з каністрою медовухи,відкрили для себе нову хату на в.Велика Будійовська(побудована менше місяця тому),попили Буркутовської водиці.Навіть грибів білих трохи назбирали по дорозі з Буркута в Шибене.
Фото виклам пізніше,коли розгребусь з побутовими справами.
Всім благ і вітаю з початком зими у КАРПАТАХ |#smile714|

СообщениеВт ноя 01, 2016 14:51 

Отак зараз вигляд має хата під в.КАМЕНЕЦ:

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

СообщениеВт ноя 01, 2016 15:06 

А оце нова хата на(біля-,під-) в.Велика Будійовська:

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Було в тій хатинці багато харчів від пайків "зелених",ну і звичайно САЛО з 5 кг різного посолу.

Изображение
Ну а то вже я на кордоні.

Изображение
А то хатинка румунів,біля 471 прикордонного ст.Там помістяться 2,максимум 3 людей.Була зачинена.

СообщениеСр ноя 02, 2016 10:19 

Сашко,Ти,кАнєчно вор авторитетниый солист знатний і мною поважаємий,але я би у тій хаті при мінус 20 не ночував.
Я йшов не один.Вийшли до хати ми о 16.20.Зваживши все після огляду приміщення,прийняли рішення йти далі на ночівлю під в.Лостун Великий(1653).Йшли ми там вперше,тож в якому стані хати ми не знали.Мали надію,що там кращій варіант.Виявилось отаке:
Изображение

Изображение

Зато плюси такої ночівлі в наметі під дахом:вода-70 кроків,дрова 10 кроків,краєвиди отакі:
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
За двері в хаті під в.Каменец не скажу,чи є вони десь біля неї,не звернув уваги.Але їх точно не було на вході.

СообщениеСр ноя 02, 2016 21:46 

яка на...уй перерва !!!" ( депутат-лизни-корову-у-ніс)
............
Олексію, добродію, які на...мінус 20?!...((( ходиш в горби - газдуй там де нема більш кому крім тебе: прийшов, немає дверей ? - пошукай, знайди, приклади їх до входу і чимось закріпи, які проблеми ? чи тобі пофігу ? як що почитати мої звіти, звіти Славіка Чіняєва, майже у кожному звіті по цих краях хтось з нас щось лагодив, рехтував, намагався хоч якось підтримати те що щє живе...ну не знаю...мабуть це не кожного хвилює, не кожен переймається тим, що тут все гине і за 3-5-7 років половина хатів із наразі живих - впадуть, згниють...звичайно що і ягідники все нищать, і(можливо) прикордонники прикладають свою руку - це не має значення...лиш одне несе хоча б якусь вагу : самому порядкувати, не халявити, не бути гостем а бути газдою...)))...а щє ми тут акції по прибиранню сміття робимо постійно...бо ніхто ж не буде це робити, а як що ніхто, тоді тут буде якнагавєрле - гімно....

СообщениеВс ноя 13, 2016 20:05 

Просматривая свои фото из похода на Чивчин,обнаружил интересний залом света от захода солнца на вершине.Время было около 19.00.
Изображение
Что бы эьо могло быть?

Изображение
Ведь я никакими приспособлениями не пользовался.Фото с мобильного телефона Леново S 860

Изображение
Линии то ровные.

Изображение
А это уже через 30 секунд.Парадокс.

СообщениеВс ноя 13, 2016 20:10 

А как Вам вид на в.Велика Будийовська от домика под Чивчином?
Изображение
Вереснева фотка.Що це,НЛО?

Изображение
То саме за 30 секунд.

Изображение
З цього місця велась зйомка.....

СообщениеПн янв 02, 2017 11:15 

щось мені підказує, що у самий раз під очікувані морози буде пройтися Черемошем від Чемірного до Буркута, рікоу, по льоді...наприклад від завтра...і як говорять комерційні ділки від туризму - "є вільні місця"...4 дні, 3 ночівлі, 2 з них - теплі...
Начать новую тему Ответить на тему  1 ... 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103 ... 119, ВСЕ

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать семь минус восемь = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.