Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Sherlock, slv, Жанна, Екатерина, eee, Туранчокс, Серж-Brodyaga, Бармалейка, Burs, Ymka

1 ... 37, 38, 39, 40, 41, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 37

СообщениеПн авг 28, 2017 17:26 

Дія -це правильно,але потрібна якась стратегія.Ніякі чисті місця не подіють на деградованих псевдотуристів.У них одне на думці бухнуть і зняти классний відос о горах.Потрібні радикальні дії.А щодо міста Лева то це не моя вина а тих недальновидних керівників))

Посты: 3427

СообщениеПн авг 28, 2017 17:46 

радікальні дії : ДОТ, КПВТ, РГД5+Ф1, розтяжки, МОНки і плакат : ахтунг ! мінен ! но пасаран !...((( у кожному жарті є доля жарту...)))...

СообщениеПн авг 28, 2017 17:48 

сашко писал(а):радікальні дії : ДОТ, КПВТ, РГД5+Ф1, розтяжки, МОНки і плакат : ахтунг ! мінен ! но пасаран !...((( у кожному жарті є доля жарту...)))...

прибирав на стоянках за всіма - тай буду прибирати далі, то саме й на хатах...а коли бачу що смітять, підхожу і прошу прибрати, поясняю чому і навіщо, поки що писок цілий...

Посты: 1108

СообщениеПн авг 28, 2017 19:01 

|#smile729|
Последний раз редактировалось Андрюха стр Вт авг 29, 2017 07:11, всего редактировалось 1 раз.

Посты: 1108

СообщениеПн авг 28, 2017 19:03 

Пропоную- заминати тему, і просто бити морду.

Посты: 111

СообщениеПн авг 28, 2017 20:28 

Хлопці і дівчатка! За свої роки життя в місцині біля Осмолоди (я абориген) усвідомив одну єдину істину, супроти котрої нема і не може бути аргументів. Ця істина є такою - "щирий українець" перестане срати ... "на природі", біля річки, на вулиці, в транспорті, в генделику, біля школи, в лісі, в горах, на морі, за кордоном,... скрізь, (АЛЕ ТІЛЬКИ НЕ КОЛО СВОЄЇ ХАТИ!) тоді, і тільки тоді (математичний вислів), коли його за "срач" (викинуте сміття) каратиме ГРОШИМА або ТЮРМОЮ поліцай, міліціонер, закон, громадський активіст,... одим словом - влада. Страх і ТІЛЬКИ страх перед невідворотнім покаранням зможе навести порядок. Як "абориген" можу засвідчити розповіді старших людей, що "за Польщі" за викинуте сміття на вулиці мож було потрапити "до криміналу", а за зрубану без дозволу смереку, я вже мовчу. Хлопи БОЯЛИСЯ поляків, австріяків, та й москалів теж. А тепер??? Завітайте, пліз, на береги "найчистішої річки Європи Лімниці (Бу-Га-Га!)", напийтесь її "кристально чистої" бурої водиці в районі Осмолоди (лісорубська бидломаса трелює гірськими потоками зрубаний ліс), завітайте на сміттє-гівно-звалища (бо - "вода всьо забере") в районі Перегінська на береги сего вигрібного потоку... Але..., що з того, що все то пишу...? Я, свого часу, бачив зовсім інші річки, інші Карпати, що правда, і господарювали тоді там і зовсім інші люди. Між іншим, скоро, дуууже скоро, вже і Карпат, як таких не буде, а залишуться лиш острівки лісів, куди туристів будуть возити за гроші, як тепер тепер проводять екскурсії на уцілівшій вузькоколійці в Вигоді.

Посты: 139

СообщениеПн авг 28, 2017 21:15 

ymelnyk писал(а):Хлопці і дівчатка!

+100500

Посты: 157

СообщениеВт авг 29, 2017 19:31 

+100500[/quote]

Какая страна такие и Карпаты...

Посты: 2240

СообщениеВт авг 29, 2017 20:50 

серж писал(а):+100500

Какая страна такие и Карпаты...[/quote]
неа, Карпаты не такие, и страна не такая, а делают их такими мудаки частично заселившую эту страну, и воспитывают таких же подростающих мудачков в стиле "фсё пропало, фсё пропало... ".
(серж, ничего личного, упаси Господь!)

Посты: 1489

СообщениеСр авг 30, 2017 10:36 

val писал(а):..., а делают их такими мудаки частично заселившую эту страну, и воспитывают таких же подростающих мудачков в стиле "фсё пропало, фсё пропало... ".
... ничего личного, упаси Господь!)

я не лазив по корчах ...
просто їхав-йшов стежкою (правда за останні роки її зробили дорогою)

Изображение

Изображение

без всяких метафор-алегорій ... насрали ...

СообщениеСр авг 30, 2017 19:40 

val писал(а):неа, Карпаты не такие, и страна не такая, а делают их такими мудаки частично заселившую эту страну, и воспитывают таких же подростающих мудачков в стиле "фсё пропало, фсё пропало... ".

Не хотел еще комментировать, посему как, это уже будет похоже на троллинг, но...отвечу по мэстному - "Йой!, шановний пане, та гей-би ще не в(ф)сьо пропало. Он-де, подивітся на моє хфото. Та там під Грофов, ще того лісу на тисячі долярів. Не пропаде, не бійтеся, ланци в бензопилах ще сі не сточили. А серед того сміття, що на хфото, віросте дуже файна малина і ожина, а може і береза з трепетою (осика) десь сі проб'єтся."

Изображение

Посты: 1012

СообщениеЧт авг 31, 2017 11:54 

ymelnyk писал(а):
val писал(а):неа, Карпаты не такие, и страна не такая, а делают их такими мудаки частично заселившую эту страну, и воспитывают таких же подростающих мудачков в стиле "фсё пропало, фсё пропало... ".

Не хотел еще комментировать, посему как, это уже будет похоже на троллинг, но...отвечу по мэстному - "Йой!, шановний пане, та гей-би ще не в(ф)сьо пропало. Он-де, подивітся на моє хфото. Та там під Грофов, ще того лісу на тисячі долярів. Не пропаде, не бійтеся, ланци в бензопилах ще сі не сточили. А серед того сміття, що на хфото, віросте дуже файна малина і ожина, а може і береза з трепетою (осика) десь сі проб'єтся."

Ні віджати,ні взяти....Гарний ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ гумор...І шо(что по расейски) саме в точку,курчаля.... |#smile746| |#smile746| |#smile603| |#smile603|

Посты: 2240

СообщениеЧт авг 31, 2017 21:45 

ymelnyk писал(а):...

СТБ: На варті лісу
http://vikna.stb.ua/ru/episode/na-varti-lisu-4/

СообщениеЧт авг 31, 2017 23:26 

Shelax71 писал(а): Ні віджати,ні взяти....Гарний ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ гумор...І шо(что по расейски) саме в точку,курчаля.... |#smile746| |#smile746| |#smile603| |#smile603|

Дякую за комплімент, звичайно, але все це досить сумно. Оскільки "Бог любить троіцю", то завершу свої "коменти" невеликою розповіддю, котора не стосується даної теми (офф-топ), але може де-що прояснити. Так ось... довелось мені особисто з десяток років тому назад подорожувати німецькими автобанами. При в'їзді на цю чудо-німецьку дорогу "воділа" нашого мікроавтобуса попередив - "Хлопці! Аби ви, не дай Боже", під час руху не відкрили вікна машини і не подумали викинути якогось папірця чи окурка на дорогу або й, навіть, сплюнути туди! Позаду може їхати бюргер, котрий побачивши то, моментально зателефонує до поліції і у нас будуть дуууже серйозні неприємності". Таким є німецьке відношення до порядку і чистоти. А тепер інший приклад, з іншої країни, не буду її називати, бо всі зразу зрозуміють.
- Школа... З уроків мама веде маленьку дівчинку першокласницю додому. На невеликій відстані від них ідуть дві вчительки цієї ж школи. Мама дає дитині морозиво, та його розгортає і обгортку кидає ...куди? - пояснювати не треба - під ноги на шкільне подвір'я. Учителька, що йшла слідом відреагувала - "Дівчинко! Так робити негарно! Підніми, будь ласка". Моментальна реакція мами - різкий розворот і "геніальна" фраза - "Пані! Що ви хоооочете від моєї дитини?!!!".
Ще пару слів. Я живу в Україні, є українцем і все розумію. Для того, щоб позбутись рабської психології і звичок, повинні пройти роки, помінятися покоління людей, котрі переставши в душі бути рабами, усвідомлять свою відповідальність перед майбутнім. Не "все ще пропало", і мій 11-літній син на пікніку в лісі, коли я спалив на ватрі целофановий кульок від бутерброда, прочитав мені цілу лекцію про шкідливість такого вчинку. Майбутнє за таким вихованням. Але, поки-що, "маємо, те, що маємо".
P.S. До речі, за багато років подорожей Карпатами і не тільки, я і мої товариші не залишили на природі навіть фантика від конфет, а своє сміття завжди забирали з собою, що правда, інколи (каюсь) спалювали на ватрі.

СообщениеПт сен 01, 2017 14:26 

в тему до того що сказав ymelnyk але не сонуючи йому :
вчора пиляв райтшток, чую - лісник мітить нову ділянку під вирубку, нижче р-ка, вийшов до мене, поспілкувались, на моє "працюю не за гроші а по кайфу і бажанню" відповів : "так не піде...в слідуючий раз як що йдешь чистити стежки, заходь на лісництва, кажи, дадуть і людей і заплатять гроші, а наразі зійду в Осмолоду, виб*ю для тебе якусь копійку і в Худяка залишу, забереш потім..." а потім, на сл. день він у Осмолоді знайшов мене прямо у автобусі і дав грубі гроші...отак просто з рук в руки...а перед цим, за день до, лісовоз мене кинув з Мшани на Осмолоду(17км) а коли вилазив біля Оксани, зупинив мене і дає такой грубі гроші, на, каже, на бензину тобі буде, гарну справу робиш...ось так...ЧИ МОГЛО ТАКЕ БУТИ 3-5-10 років ТОМУ !??? - відповідь у вас є...

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать семь минус восемь = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.