Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Sherlock, slv, Жанна, Екатерина, eee, Туранчокс, Серж-Brodyaga, Бармалейка, Burs, Ymka

1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 579

СообщениеЧт июн 08, 2017 13:03 

Підніму тему. Може і не стосується сміття в Карпатах, але ж з власної квартири ми починаємо смітити у навколишньому середовищі. Багато речей дізнався вперше, коли тільки прочитав статтю.
Загальні правила - стискати пластикові пляшки, пакети та розділяти по мірі можливості сміття!
http://nowaste.com.ua/yak-sortuvati-vdoma-shhob-prinesti-na-stantsiyu-sortuvannya/

Посты: 165

СообщениеВт июн 13, 2017 08:45 

04.06.2017 г., Троица, хр.Пневье,Евроколыба,Все ходят в вышыванках,пьянка в разгаре, рядом с дорогой куча мусора, наши украинские идиоты неисправимые.....
Изображение

Посты: 3484

СообщениеВс авг 27, 2017 18:36 

почистили позавчора перевал Боревка, всі полички стоянок(близько десятка);
зібрали сотню чи більше мет.банок та балонів від газу(одноразові), пару дес.скляних пляшок(п*ют горівку курва зі скла!), десяток скл.банок, пару дес.пласт.пляшок, море паперу здебільше після сракопідтерань ( я у захваті від збирання саме цього !);
все це знести вниз - треба бути конем, отже п*ять годин перепалював на вогнищі, ось що було на залишку вкінці(на ранок) :

Изображение

повний натхнення прийшов на Рущину аби там загинути або перемогти у битві з сміттям, але ....але не судилося : Рущина була ЧИСТА на 95%, лиш в одному місці було на маленький кульочок пляшок(знову горівка, от ...бл...);
вважаю що свідомість туриста ЗМІНИЛАСЯ...

Посты: 104

СообщениеВс авг 27, 2017 20:35 

сашко писал(а):вважаю що свідомість туриста ЗМІНИЛАСЯ...

Сашко, зі всією повагою до тебе, думаю що ти помилився. Часто бігаю по лісі, катаюсь на велосипеді і зустрічаю подібні ситуації. Зрозумів що українці це не той народ що перестане смітити на чожому подвір'ї чи на чужій території. Ця хвороба передається від батька до сина, а потім і до внука аж поки не захлинуться у цьому смітті.

СообщениеПн авг 28, 2017 12:24 

promalpservise писал(а):
сашко писал(а):вважаю що свідомість туриста ЗМІНИЛАСЯ...

Сашко, зі всією повагою до тебе, думаю що ти помилився. Часто бігаю по лісі, катаюсь на велосипеді і зустрічаю подібні ситуації. Зрозумів що українці це не той народ що перестане смітити на чожому подвір'ї чи на чужій території. Ця хвороба передається від батька до сина, а потім і до внука аж поки не захлинуться у цьому смітті.

ще пару років тому, зійшовши на пер.Боревка або Рущину, я здригався від жаху - сміттєзвалища...наразі все НЕ ТАК, хоча туристів стало на порядок більше...напередодні на перевалі ночувало близько 120-150 туристів, а сміття я зібрав всього 1куб м об*єму тай то здебільшого це було старе сміття закинуте у кущі, самі стоянки були чисті, стояло 4 групи по 3-5 наметів "матрасно", не перший вже день, навколо їхніх стоянок було стерильно...змінилося, дуже вагомо змінилося...при всій повазі...

Посты: 1195

СообщениеПн авг 28, 2017 14:02 

Сашко- підтримую! Згідний на 10500. Більше наср...накакано поблизу сіл. Турист не викине в кущі старого телевізора і пральну машинку, він їх далі потягне для комфорту. |#smile603| |#smile603| |#smile603| І нормальний волоцюга не волочитиме з собою бухло в склі. |#smile715| |#smile715| |#smile715| |#smile715| |#smile715| |#smile715| |#smile715|

Посты: 167

СообщениеПн авг 28, 2017 14:59 

Shelax71 писал(а):... місцеві,що бігають у ті краї залишають в рази більше сміття,ніж туристи,які намагаються хоть щось спалювати.Особисто бачив й не раз робив зауваження.На що відповідали:"Пане,що Ви переймаєтесь? Ліс й вода все забере.Ми туйка жієм,ми знаєм." |#smile784|

Месяц назад прогулялись мы от Делового через ПИМ, ПИЧ до Кривопильского перевала. И везде прежде чем стать приходилось выгребать из кострищ такое, что пешеходнику, мне кажется, и в голову не придёт тащить с собой в горы. Начать с того, что сразу за Деловым есть шикарная поляна с большими ящиками для мусора... Только стали - подошёл дядька в камуфляже, денег не требовал, но попросил прибрать за собой, и наутро пришёл проверить. А по всей поляне валялись обёртки, бумажки, связки лопнувших шаров, и вокруг тех мусорников тоже... |#smile766|
И далее на любом месте, пригодном посидеть-передохнуть, картина одинаковая, и вдоль дорог жестянки от пива, консервные банки и всякие обёртки. Если мусорника нет - неужели трудно хотя бы бумажки за собой в землю заткнуть, засыпать? А стеклотары вообще по кустам немеряно... она ж тысячу лет разлагается!
Конечно, все эти остатки чужих пиров, всё что горит или плавится - мы жгли во время ночёвок, но... если перейти на газ (для природосбережения) - жечь будет проблематично.
И ещё.
Андрюха стр писал(а):...нормальний волоцюга не волочитиме з собою бухло в склі.

Под Стигом (стоянка над дорогой), только успели до грозы поставиться в ёлках и почистить большое кострище, и тут подваливают три поляка... (остальные добежавшие уходили выше в лес) |#smile784| Сфотографировала их табор на этой "полянке общего пользования" вечером, после того как они спать легли:

А наша палатка стояла справа от кострища, под ёлками, но им это не помешало |#smile735| . Стекло, как видим, тоже присутствует. Утром мы снялись раньше их, но не думаю, что эту бутылку они тащили до конца маршрута...

И ещё. Лет несколько назад встретилась вот такая надпись на перемычке между М. и В. Попадьёй.

Особенно "радуют" кучи отходов (туристской?) жизнедеятельности под такими табличками. В этом году место отдыха за Быстрецом по зелёному маршруту, которое с прошлого года явно улучшили, отремонтировали (спасибо великое тому, кто это сделал!), тоже была загажена, хотя на альтанке висит большой мешок для мусора...

Посты: 48

СообщениеПн авг 28, 2017 15:06 

сашко писал(а):змінилося, дуже вагомо змінилося

На жаль, не скрізь і не повсякчас... Середина серпня цього року, Плісце. Як мінімум другий день тут стоїть величенька група з дітьми. В нас це крайній день походу, на годиннику вже по 11-й дня, проходимо повз них на спуск (ночували трохи далі турпритулку, в лісі) і бачимо як народ може спокійно займатися своїми буденними справами пересуваючись між купками сміття, полишеного на старих місцях для вогнищ. Тут же поряд за столиком бавляться діти, для яких такий стан речей потрошку входить в свідомість як норма... Шкода, зупинитись і показати їм іншу реальність в нас вже не було змоги, бо перли кожен по піврюкзака сміття зібраного вище.

Але все ж побачена Вами ситуація на Боревці і Рущині справді дуже обнадіює!

promalpservise писал(а):українці це не той народ що перестане смітити на чожому подвір'ї чи на чужій території. Ця хвороба передається від батька до сина, а потім і до внука аж поки не захлинуться у цьому смітті.

Люди різні, не варто всіх отак однозначно і емоційно )
Нехай таких, хто витрачають свій час і сили на те, щоб зібрати і знести до найближчого сміттєвого баку чуже сміття (або спалити на місці те, що можна) і меншість, але вода камінь точить. І під впливом таких прикладів свідомість дійсно здатна змінюватись. От навіть на моїй совісті зміна ставлення до цих питань кількох людей ;)

Посты: 167

СообщениеПн авг 28, 2017 15:21 

...И ещё. По поводу отношения местных.
На прошлый Новый год матрасили в Виженке, есть там на окраине в сторону Нимчича несколько хозяев, принимающих на постой в любое время года. Собрали наутро торбу "праздничного" мусора (понятно, шампанское, конфеты, мандарины-бананы и тэдэ). Выходим, ищем бак - нету, зовём работника, он забирает эту торбу и идёт со двора... мы за ним... и видим, как он зашвырнул всё это в реку...

СообщениеПн авг 28, 2017 15:28 

Бабуля писал(а):Под Стигом (стоянка над дорогой), только успели до грозы поставиться в ёлках и почистить большое кострище, и тут подваливают три поляка... (остальные добежавшие уходили выше в лес) Сфотографировала их табор на этой "полянке общего пользования" вечером, после того как они спать легли:

Пшеки в Карпатах та їх відношення до наших гір-окрема тема (з закликами до мордбою) |#smile784| А сміття- в річку- це традиція. бл....я аборигенів. Ментальність жиючого вище- пофіґ, вода все знесе вниз. Тут треба піночета з кімченіром. І кулеметами. Інакше - ніяк. |#smile703|

Посты: 40

СообщениеПн авг 28, 2017 15:46 

Не потрібно ніяких баків для сміття в горах,потрібно елементарно забирати все з собою з гір до низу.Я не можу збагнути як люди не розуміють що те що вони несуть в гори набагато ваще того що можно знести до низу,я маю на увазі що мусор легший від продуктів.І ще одне що дратує це начитані горе туристи які обпалюють консервні банки думаючи що вони за собою прибрали.

СообщениеПн авг 28, 2017 16:11 

podorognik писал(а):Не потрібно ніяких баків для сміття в горах,потрібно елементарно забирати все з собою з гір до низу.Я не можу збагнути як люди не розуміють що те що вони несуть в гори набагато ваще того що можно знести до низу,я маю на увазі що мусор легший від продуктів.І ще одне що дратує це начитані горе туристи які обпалюють консервні банки думаючи що вони за собою прибрали.

Для мене та моїх друзів однозначно - все, що ми принесли, забираємо з собою. І чужу срань- теж.

Посты: 40

СообщениеПн авг 28, 2017 16:28 

Я теж так роблю завжди!!!І навіть залишаю його не в селах а везу і викидаю в місті.

СообщениеПн авг 28, 2017 16:49 

особисто мене не дуже турбує те, що десь хтось навалив сміття, - кожний живе у свойому вимірі, так є, але в моїх силах і інтересі щоб якось діяти(акцент - ДІЯТИ) у напрямку ЗМІН свідомості як моєї, так і інших...це я про сміття, чистоту, фен-шуй і т.п.;
я ЗНАЮ, що коли хтось(наприклад - я) ДІЄ, то результат буде обов*язково - РАЗ, як що це відбувається на очах інших(пофігу якою реальністю вони живуть) то воно ВІДКЛАДАЄТЬСЯ у мозку/свідомості і це є - ДВА, і третє, коли інші прийдуть туди де чисто, це так чи інакше кидається в очі, отже (можливо!) також запам*ятовується і відкладається у дендрітах а це є гут;
отже єдине на що я (ІМХО) сподіваюсь, так це на ДІЮ, а для цього треба не лінуватись бо коли всі лінуються то...не буде ніц...все з нас починається...;

Посты: 1053

СообщениеПн авг 28, 2017 17:09 

podorognik писал(а):Я завжди..... залишаю його не в селах а везу і викидаю в місті.

Я так зрозумів,що такі як Ви везуть все до Львова? Тепер зрозуміло,чому місто Лева потопає у смітті |#smile603| |#smile603| |#smile603|

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать семь минус восемь = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.