Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Sherlock, slv, Жанна, Екатерина, eee, Серж-Brodyaga, Burs, Ymka, Бармалейка

1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 1396

СообщениеВт авг 16, 2016 11:59 

ihorlv писал(а):Цікаво, що вони із тим сміттям зроблять
варіанти:
1. Спалять (тоді який сенс його було зносити вниз ?)
2. Закопають в лісі (майже то саме, що закопати біля того місця, де Ви його зібрали)

печально |#smile735|

Продавец говорила, что они его вывозят. Я не спрашивал, куда, тогда у меня этот вопрос не возник.
Когда мы пошли жарить шашлыки, она попросила нас, чтобы мы не мусорили. Я ей сказал - мы с гор тащили мусор, и свой и чужой, а здесь будем сорить? Ну и к слову, возле речки, это прямо напротив магазина, было чисто.
Может они так свой рейтинг берегут, но это, согласитесь - уже довольно неплохо?

Посты: 93

СообщениеВт авг 16, 2016 12:06 

Цими вихідними пройшовся Бескидами (Острі та пол. Руна). В околицях Гострих є фермерське господарство Прелука де сезонно тримають гуцульску породу коней. Так от, у квітні коли я був там вперше - трек (відрізок Гострі - Прелука) був "майже" чистий. Тепер там просто "тіхійужас", брати і прибирати той срач, який чудовим чином там виник завдяки людям з Прелук нікому, оскільки вони заангажовані рубанням бабла кінними поїздками на Руну та Острі під гаслами рятування породи коней гуцульської породи. Групи в них не малі, судячи по тому сміттю яке залишають після себе. З травня по вересень там нонстоп кінні походи, отже сміття все більшає і більшає, а дикі місця помалу стають дикими сміттєзвалищами. Збирати, закопувати, палити, звозити вниз і тепе - це лише варіанти. Цілком розділяю думку Шкара, що тре вчити культури, і не важливо де - в лісі чи в місті, бо смітять усюди - кидають попри смітники.. Аргументи Умки про баки - 100% згідний. Це апріорі шлях до збільшення сміття у горах саме через ці самі баки

Посты: 3437

СообщениеВт авг 16, 2016 12:15 

Ще один аргумент в мінус до стаціонарних смітників - яма на Перемичці. Кидали туди всі кому не лінь, "а шо воно тут стоїть, хтось то вивозить" після проведеної бесіди визнавали, що неправі.

Посты: 93

СообщениеВт авг 16, 2016 12:26 

Як на мене тре до тих вказівників, якими промарковані треки, додавати ще один із написом на кшталт соціальної реклами - не сміти, бо вуйко тя зїст, .. не гадь - бо грім тя поб'є... і тепе))) Даруйте, це все без сарказму, але це на мою думку теж варіант, коли шукаючи дороговказ ти лишній раз повідомлений про те, чого не слід робити. Як результат - поламані дороговкази, або як мінімум менше сміття на самих треках?!

Посты: 3437

СообщениеВт авг 16, 2016 14:36 

So-so, не факт, що допоможе. Сміття на маршрутах я бачив і в Татрах і в Родопах і на Фагараші і на дорозі до Язика Тролля (там, до-речі, насвинили "туристи" з сусідньої Польщі я звернув увагу на бухло, яке вони несли з собою і по дорозі назад побачив аккуратно поскладані пляшки на маршруті). Про поведінку турків, арабів, ізраїльтян на пляжах своїх Батьківщин я взагалі мовчу. Так-що бидло то є поняття інтернаціональне. І нічого краще на то не впливає, як добрячий штраф і невідворотність покарання. Або ще років 50-100 змінювати свідомість, інакше не буде.

Посты: 1043

СообщениеВт авг 16, 2016 15:05 

має бути все в купі. і інформування і штрафи, а на найвідоміших місцях імхо таки і смітники з вивозом, яка покривається платою за вхід

Посты: 103

СообщениеВт авг 16, 2016 20:14 

Отже хочу ще раз звернути Вашу увагу на "Теорію розбитих вікон".

http://prointerest.ru/teoriya-razbityh-okon/

Вона каже таке, "Там де є розбите вікно, розіб'ють всі інші, якщо ніхто не засклить скоренько те розбите"
Так само із сміттям, там де бидло насмітило, утворилася купка сміття. І там вже починає смітити не зовсім
таке вже і бидло, а скоріше невиховані люди. Стимулом для них є та купка залишена бидлом.

"А, тут є сміття. То може і я своє кину"

Посты: 61

СообщениеВт авг 16, 2016 20:52 

багато людей смітять просто так - зїв цукерку - папірчик, нащо він мені в руках ? - та й викинув, випив воду - бутилку залишив на столі - просто так - без всяких теорій ! - чи там чисто чи там нечисто було до того - просто люди не думають - це теж саме коли людина говорить по телефону і переходить дорогу не дивлячись по сторонах - просто люди не думають;
інші ж хочуть викинути - але не має куди, а з собою нести неохота і кидають будь-де (тіпа за деревом - щоб ніхто не бачив) - де скоро виросте новий смітник, який буде і дальше рости ...

Посты: 1396

СообщениеВт авг 16, 2016 22:41 

теория разбитых окон работает, это я убеждался на практике.
В какой-то из похожих тем, где обсуждалась проблема граффитчиков в Карпатах, я писал о том, как мы боролись с этими вандалами. Я еще тогда заметил, что там, где граффити уничтожается сразу, оно появляется гораздо реже, а там, где оно остается, быстро появляется следующее.
С мусором то же самое.
Стоит кому-то бросить бумажку/бутылку/пакет - это как команда вперед для им подобных вандалов и тех, кому нас...ь на то, что останется после них.
И окончательного решения проблемы пока не предвидится, на мой взгляд.
Именно поэтому нужен весь комплекс мер:
и акции по уборке, которые проводят КС, за что им огромный респект!,
и одноразовые зачистки местности теми, кто может это сделать,
и разъяснительная работа
и карательные меры - без них никак!

Какая мера подействует первой? Думаю карательная. Но это должно быть введено на уровне государства. А значит - убирать и убирать нам Карпаты!

Посты: 974

СообщениеСр авг 17, 2016 20:51 

А мене просто за... (велике соррі) заїбало. Це все, що написано вище про прибирання-сізіфова праця. Пройшовся стежкою Яй.Іл.- Мшана-Правич. З друзями в кінці червня вичищено...було. У ці вихідні зо 100-200 гівнолєток відпочивали в тих місцях. Я манав виносити тото гівно за чмошниками. ПезҐець. Най жиют в срачі.

Посты: 113

СообщениеПн авг 29, 2016 14:12 

Пройшовся по Чорногірському хребту..спустився с Говерли купа мусору, і на Несамовитому купа мусора..Зранку став щоби вмитися в озері чють нестав в купу свіжо наваленного Га*на(що за люди?)Знову засерають все!
Під Говерлою.

Изображение

Несамовите.

Изображение

Посты: 3287

СообщениеСр авг 31, 2016 18:10 

сиджу....
розмірковую...
майже медитація...
от...ну наприклад : кожен свідомий турист у кожному поході підсуєтився і прибрав/спалив/зніс вниз до (най)ближчого смітника/закопав/або-просто-з*їв на якійсь стоянці/будиночку/притулку/ділянці маршруту якусь частину/а може і все сміття що там було, то(мабуть/можу помріяти) бидлота, яка абс-несвідома але очі є, БАЧИТЬ ЩО ТУТ НЕМАЄ СМІТТЯ, і знов таки мабуть/можу помріяти воно, то БИДЛО, не спровокується щоб насрати на чистому, прибраному ВАМИ місці...
і от наприклад : я вже із десяток останніх походів зношу в долину сміття із маршрутів та хатинок, які я відвідав...іноді повертаюсь знову туди - ЧИСТО ! курва мать...чисто...практично ноль сміття...от пару днів був на хаті під Молодою - ЧИСТО ! прибрано, гарно...мені не в падло...я вважаю що тре менше пизді...упс - менше трендіти, а більше підчищати та наставляти інши, тих кого зустрічаєте на маршруті...мені не в ломи кожній групі нагадувати про сміття...як правило ось так : "...якійся час назад, тут одне москальськє бидло, якісь рагулі - позалишали за собою купу сміття, але ж ми не такі ! ми ж українці, ми за собою сміття прибираємо та зносимо вниз, вірно ?, - звичайно ! ми весь час за собою прибираємо.."...
сиджу і міркую ось так : не тре лінуватись і бути осторонь...((( а щє носит із собоу сокирку та трохі рубайте заломи що зараз на майже усіх маршрутах, не лінуйтеся...це не складно - зрубати декілька десятків гілок та сучків...як що мені, інваліду це не складно, то й вам також буде просто...)))...

Посты: 2226

СообщениеПн сен 05, 2016 21:11 

и где это говно воткнули?

Изображение

СообщениеПн сен 05, 2016 21:25 

Валентин...наразі такого сміття дуже багато в горбах : кожен хоче щось або "додати" до гір, або хоть щось "скамуніздіть"...((( я колись об*явив "акцію" вандалізму у горах під назвою : "зроби так, щоб не залишилося й сліду" - на рахунок монументів, пам*ятників, пам*ятних дошок, табличок усіляких організацій, клубів і т.п....але щось забздів за це взятись, бо забздів, не стало духу...але останні часи відчуваю повну розкутість нахабність свого характеру, тому такой візьмуся із зими, як що звичайно здоров*ячко дозволить, коли на вершинках не буде турищтікіу, порозношу все вщєнт і заховаю у жерепах, най мені Господь простить за тих людей і іх сподівання...

СообщениеПн сен 05, 2016 23:11 

Mox Perkalaba,ФБ :

смішно і глупо встидатись власної емоції, велика сила бути щирим. важливо встидатись своєї фальші. вона від страху. від несвободи.
коли ми не є собою то головна помилка - ми думаємо шо цього ніхто не бачить. не бачать - правда - відчувають. всі.

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать семь минус восемь = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.