Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Sherlock, slv, Жанна, Екатерина, eee, Серж-Brodyaga, Burs, Ymka, Бармалейка

1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 169

СообщениеВт сен 06, 2016 07:36 

сашко писал(а):коли на вершинках не буде турищтікіу, порозношу все вщєнт і заховаю у жерепах,

Вы сами себе противоречите, боритесь за чистоту, а сами будете разные запчасти кидать в жереп.

Посты: 3361

СообщениеВт сен 06, 2016 08:40 

Igor_St писал(а):
сашко писал(а):коли на вершинках не буде турищтікіу, порозношу все вщєнт і заховаю у жерепах,

Вы сами себе противоречите, боритесь за чистоту, а сами будете разные запчасти кидать в жереп.

на протиріччах Світ утворюються кожну мить !...((( як що лежить гора сміття на поляні, ВСІ будуть її тільки ДОПОВНЮВАТИ, і ми це знаємо бо це наш досвід ПО ЖИТТЮ, так само і з плитами, пам*ятниками, прапорами, табличками і т.п. : прийшли люди необдаровані розумом та інтелектом, побачили, ЗАХОТІЛИ зробити "щє кращє" або на кшталт такого ж самого, от і вся кухня...НЕМАЄ НІЦ - НЕ БУДЕ НІЦ...знищив Ромчик Трекєр графіті на Вухатому - НЕМАЄ графіті на Вухатому...)))...(( а із уламками каміння та сталі і бетону, природа якось справиться, їй не в напряг, їй і не було в напряг все що є у Світі але всеж таки, як що не ми, то ХТО підтримає чистоту у горбах ?
ГОЛОСУЮ : я "ЗА" те, щоб пам*ятні ознаки були присутні саме у урбані а не ет зе нейче...))...

СообщениеВт сен 06, 2016 09:43 

Каждый должен начать с себя. Конфеты не ем, но вижу как идут некоторые УБОГИЕ, конфет в рот а фантики выбрасывают, с этого все и начинается. На стоянках молодежь НАЖРАЛАСЯ, все оставила и ушла.

СообщениеВт сен 06, 2016 10:03 

Igor_St писал(а):Каждый должен начать с себя. Конфеты не ем, но вижу как идут некоторые УБОГИЕ, конфет в рот а фантики выбрасывают, с этого все и начинается. На стоянках молодежь НАЖРАЛАСЯ, все оставила и ушла.

нічого страшного або дивного : я бачу ці фантіки, зігнувся, підбрав(кладу у різні кішеньки на поясі рюкзака, в мене їх багато), як що сміття більше, тобто "насрали", то в мене під рукою у боковій кишені є завжди кульок під сміття "на дорозі" : зупинився, зібрав, запхав під рейн-кавер і поніс до упора, упор - внизу, на першому ліпшому сміттєвому баку...я вже звик, це для мене норма, навіть не обіжаюсь на несвідомих - ТАК Є ! не тре перейматись, просто роби своє, по СВОЙОМУ РОЗУМІННЮ та й все...немає бажання прибрати за іншими ? - не біда, мабуть це не твоє, це ж не обов*язок, це так...по бажанню...в мене є (поки не уже затраханий у поході, бо коли ледве ноги волочу тоді вже все сміття що бачу по орозі - пофігу, аби дойти до низу як небудь...в мене такє буває...)...

Посты: 119

СообщениеВт сен 06, 2016 10:05 

Igor_St писал(а):На стоянках молодежь НАЖРАЛАСЯ, все оставила и ушла.

Частіше всього через це і залишають за собою купу лайна, бо навіть ті хто "може би і прибрав" з хворою головою вже "не годні". Сам бачив такий приклад, коли минулого року ночували в колибі на г.Ліснів - прийшли, були дрова якими і скористались, ввечері посвяткували день народження, а зранку на слова - треба відновити запас дров всі (2) скривилися... мусив сам таскати, аж мізки вилазили |#smile603|
Ну і, звісно елементарна культура чи наявність розуму (чи що...) - бо як ще пояснити коли, вибачте, накладають купу в 2 метрах біля кострища на горбику під яким є джерело...

СообщениеВт сен 06, 2016 10:42 

Чугайстр писал(а):
Igor_St писал(а):На стоянках молодежь НАЖРАЛАСЯ, все оставила и ушла.

Частіше всього через це і залишають за собою купу лайна, бо навіть ті хто "може би і прибрав" з хворою головою вже "не годні". Сам бачив такий приклад, коли минулого року ночували в колибі на г.Ліснів - прийшли, були дрова якими і скористались, ввечері посвяткували день народження, а зранку на слова - треба відновити запас дров всі (2) скривилися... мусив сам таскати, аж мізки вилазили |#smile603|
Ну і, звісно елементарна культура чи наявність розуму (чи що...) - бо як ще пояснити коли, вибачте, накладають купу в 2 метрах біля кострища на горбику під яким є джерело...

коли я вперше прийшов на п/з Чемірний, там щ були вікна...потім, коли хтось вибив одне-два, три-чотири, ВИБИЛИ ВСІ...ось так із культурою : вона з*являється, як що є прецендент, тобто як що буде в очі кидатись ЧИСТОТА та НЕДОТОРКАНІСТЬ на його шляху...це питання часу але і нашої, активістів небайдужості до ДРІБНИЧОК (фантіки від цук, пляшки і навіть жіночі прокладки та вологі серветки, які не розкладаються по 10-ть років)...я підбираю все підряд, мені не в падло зібрати навіть прокладки...не бриджусь...характер бридотний то немає бридкості щоб відчути...

Посты: 1059

СообщениеВт сен 06, 2016 10:59 

Сашка повело на фільозофію... - пора в гори! |#smile621|

Посты: 99

СообщениеВт сен 06, 2016 12:51 

Нещодавно я був у Грузії і відвідував один з національних парків, той що поблизу Боржомі.

Так от, як і в наших Карпатських заповідниках, тут беруть гроші за ночівлю на території національного парку. Тут є марковані маршрути та туристичні стоянки (деякі - з будиночком).

На туристичних стоянках стоять зелені контейнери з кришкою для сміття, яке продукують туристи (пакети, консерви, папір тощо). При цьому контейнер замикається, щоб тварини не розтягнули сміття по околицям. Такі стоянки розташовані поблизу доріг, сміття регулярно вивозять. На тих стоянках, де ми зупинялися контейнери були майже порожні.

Один з рейнджерів, що оформлювала нам маршрутний лист наголошувала на тому, щоб сміття не спалювали і закопували, а саме викидали в контейнер.

До чого це я?

На найбільш популярному попсовому Чорногірському хребті з туристів здирають гроші за вхід (25 грн станом на серпень 2016 року, платили на перемичці), та за ночівлі (по 20 грн за ніч). Куди йдуть сі гроші - невідомо це.

При цьому обладнаних смітників і вивезення сміття на хребті немає. Зовсім. На усьому шляху від Брескула до Петроса я бачив сміттєві пакети, пляшки з-під пива скляні наваленими просто під маркувальними стопчиками, у ямах, на вогнищах стоянок.

Усього кілька контейнерів, розміщених поблизу місць для ночівель знизили би засміченість на цій ділянці (Петрос - Перемичка) у рази. При цьому вивезти їх не проблема, адже є дорога. Та співробітникам заповіднику і НПП до сміття схоже байдуже, головне збирати гроші за вхід.

Посты: 115

СообщениеВт сен 06, 2016 14:44 

В неділю спустилися з Чорногірського хребта через вухатий камень, знесли два мішка смітя в дземброню !Ні найшов ні одного контейнера з смітям щоб викинути, і везли до дому!!
Правильно пише Sugataua поставили би контейнера тоб меньше було-б мусору.
на перемичці і зарасляку про здир грошей, я питався у таксиста про гроші(каже все іде в Киів)

СообщениеВт сен 06, 2016 15:41 

По хребту никто контейнеров не установит. Было бы как в немцев, бросил мусор-штраф по полной. Не уплатил никаких поблажек (субсидий. выезда за границу, приема на работу) За всем этим должны следить рейджеры. После стоянки мусор оставили, по рации передали, группу всю оштрафовать. Друг был на Мак Кинли. Простой пример. Выдали пакеты под номерами для естественных потребностей, сходил, бросил в специальный бак, прилетел вертолет бак забрал. Ни единого мусорного пакета или еще чего нет. За всем следят рейнжеры. И главное никто не сорит и не возмущается. Как поставит руководство заповедника так и будет. Пост спасателей на ПИЧ, на вопрос есть ли туалет, ответ- сами бегаем по кустах.

Посты: 579

СообщениеВт сен 06, 2016 15:57 

Пройшовся траверсом гори Стій (Боржавський хребет). - нижньою (на межі лісу) та верхньою стежкою. Ситуація зі сміттям - Катастрофічна! Раніше тут де не де звір пройде, та й може 5 людей на рік. Але коли почався ягідний бум!!!!
Це вже не люди - це просто Зомбі!!!! Майже через кожні 50-100 метрів - пластикове сміття. Під кожним мало-мальським деревом де можна зробити стоянку чи ночівлю - срач, який тільки-но можливо уявити.
Думаю, що ситуація характерна для усього Боржавського хребта, Свидовецького, Чивчини, Пнєвє, Красна та інші, де тільки є ягоди.
Місцевий народ - збожеволів!!! Щоб так знищувати природу - ще треба мати у собі "Таку Ненависть". Присіли поїсти - зрубали чи спалили дерево, в джерело накидали пляшки, все що пластикове - просто покидали навколо. Пакет порвався - викинули, дощовик порвався - викинули, відро пластикове - викинули.
Масштаби - жахливі.
Це ж треба так не любити свою природу!
Думаю, що акції по збору сміття - це добре, але це не врятує гори, перед такою навалою зомбі-людей!
Для чого таким людям фізика, хімія та просто вивчення мов, чому їх вчать 10 років у школі???? Вибачте, але якщо це на рівні підтерти с...ку та помити руки перед їжею - не закладено в голові (прибрати за собою), то й масштаби вирішення цієї проблеми вже просто Глобальні.
Бачу вирішення проблеми тільки в трьох напрямках: сміттєпереробні заводи, штрафи, величезні штрафи і Наглядна агітація величезними буквами через кожні 100 метрів - бо це не мислячи люди, це зомбі!!!

Изображение
Сміття з панорамою на гори!

Изображение
Присіли перекусити - підпалили два буки

Изображение
Спалили сосну

Изображение
Класика жанру

СообщениеВт сен 06, 2016 16:10 

Изображение
Червоні лінії - це Зона суцільного сміття!

Посты: 115

СообщениеВт сен 06, 2016 16:23 

я читав про Эверест.. при підьомі платили 100$ з людини,і коли спускались і несли не меньше 10кг смітя ім повертали 100$.

Посты: 3479

СообщениеВт сен 06, 2016 16:43 

rio144 писал(а):Пройшовся траверсом гори Стій (Боржавський хребет). - нижньою (на межі лісу) та верхньою стежкою. Ситуація зі сміттям - Катастрофічна! Раніше тут де не де звір пройде, та й може 5 людей на рік. Але коли почався ягідний бум!!!!
Це вже не люди - це просто Зомбі!!!! Майже через кожні 50-100 метрів - пластикове сміття. Під кожним мало-мальським деревом де можна зробити стоянку чи ночівлю - срач, який тільки-но можливо уявити...

В 2013 році з Боржави "Карпатськими Стежками" було звезено вниз понад 100 мішків зі сміттям, яке залишилось від місцевих ягідників. Зараз ситуація така ж. Крім штрафів і невідворотності покарання цей народ нічого не врятує, на жаль. Або чекати років 50 поки зміняться покоління.

СообщениеВт сен 06, 2016 18:39 

Я вже й сам думаю, що або диво, або просто еволюція((((, як ти кажеш років на 50!!!
Шкода, що відбудуться такі незворотні процеси в природі!
Дивує те, що в такий інформаційний вік люди не знають про такі елементарні речі. Ну нехай там 10-20 відсотків бидла було б. А то майже всі, хто живе в цих селах не просто засмічують, а знищують природу.
Але все ж таки еволюція має відбуватись тільки за таким сценарієм:
- Заводи по утилізації сміття
-Закони і Штрафи
- Агітація
Чому такий важливий перший пункт?
В селах реально нема куди викидати сміття. Тому й нема сенсу ні про яку совість і культуру селян говорити. Вони живуть в світі - де сміття просто викидається в річку, за городом, за селом, на дорогу. Вони не розуміють, що за збут сміття треба платити, що пластик - це на століття, вони так живуть увесь час - це така їхня реальність!
Тому вирішивши перший пункт - можна запускати негайно всі решта, тоді вони будуть працювати.
П.С. Одного разу я спустився біля села Криворівня - там було відкрите сміттєзвалище (напевно що району), оце справді жах і катастрофа для природи, а поряд ще текла річка. Просто все, що ми не бачимо - там трансформується в величезні жахливі катастрофи.

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать семь минус восемь = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.