Переключиться в полный режим
Все, что касается походов, туризма и отдыха в Карпатах
Ответить

Порадьте маршрут на 7 днів

Сб июл 16, 2011 21:43

Важливою вимогою є наявність поблизу старту і фінішу залізниці, або можливості без особливих труднощів від Франківська/Львову чи іншого великого міста добратися до старту та аналогічно приїхати від фінішу.
Чорногірський хребет вже всім набрид, тому хочеться чогось нового і більш лісистого.
Ходити думаємо 7 днів незалежно від погоди в середньому темпі, тому і маршрут має бути приблизно на ці дні.
Знайшов в нетрях навіть путівник по Карпатам http://toloka.hurtom.com/viewtopic.php?t=17114 , але там найбільші маршрути на 3-4 дні, шо не дуже підходить.
Буду вдячний за поради.

Знайшов на карті більш-менш придатний маршурут - доїхати електричкою чи потягом до Лавочне/Славсько, і далі рухатися на південний схід в напрямку Ворохти/Яремче/Надвірної. Хто шось може з цього приводу порадити?

------------------------------------

Сб июл 16, 2011 23:22

Варіант Гута-Кваси.

Вс июл 17, 2011 08:55

с. Бистриця - пер. Легіонів - г. Братківська - хр. Свидовець - г. Близниця - смт. Рахів - г. Піп Іван Мармароський - с. Ділове

Re: Порадьте маршрут на 7 днів

Вс июл 17, 2011 11:48

karmeljuk писал(а):Важливою вимогою є наявність поблизу старту і фінішу залізниці, або можливості без особливих труднощів від Франківська/Львову чи іншого великого міста добратися до старту та аналогічно приїхати від фінішу.
Чорногірський хребет вже всім набрид, тому хочеться чогось нового і більш лісистого.
Ходити думаємо 7 днів незалежно від погоди в середньому темпі, тому і маршрут має бути приблизно на ці дні.
Знайшов в нетрях навіть путівник по Карпатам http://toloka.hurtom.com/viewtopic.php?t=17114 , але там найбільші маршрути на 3-4 дні, шо не дуже підходить.
Буду вдячний за поради...
Вам ніхто не боронить сумістити кілька малоденних маршрутів в один на 7 днів:)
Хоча якби автор ідеї та проекту вищевказаного путівника був сміливіший і звернувся стосовно маршрутів не до метра Йосипа Гілецького а як і у питанні світлин до "нових " людей, то більш імовірно що це б принесло певну свіжість і новизну в описи маршрутів, ці ж фотографи-туристи б подали б не один десяток нових цікавих ниток для подорожі.
Стосовно ваших вимог прикиньте: Рахів-В.Бичків далі пішки на Кобилецьку Поляну або с. Водиця- пол. Апецька-г.Апецька-г.Темпа-гг. В. та М.Куртяски - г.Унгаряска-г.Трояска-озера Свидовецького масиву...а далі по факту проходження різні підваріанти завершння подорожі

Пн июл 18, 2011 19:20

Sugar писал(а):с. Бистриця - пер. Легіонів - г. Братківська - хр. Свидовець - г. Близниця - смт. Рахів - г. Піп Іван Мармароський - с. Ділове

а як дістатися до Бистриці? На скільки я розумію, там поруч вузькоколійка не працює

Пн июл 18, 2011 19:25

karmeljuk писал(а):
Sugar писал(а):с. Бистриця - пер. Легіонів - г. Братківська - хр. Свидовець - г. Близниця - смт. Рахів - г. Піп Іван Мармароський - с. Ділове

а як дістатися до Бистриці? На скільки я розумію, там поруч вузькоколійка не працює

Ів.-Франківськ- Надвірна пересадка Надвірна-Бистриця