Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Sherlock, slv, Жанна, Екатерина, eee, Туранчокс, Серж-Brodyaga, Бармалейка, Burs, Ymka

Модератор темы: сашко

1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 79

СообщениеПн авг 01, 2016 19:43 

Халявлять...
От ти нормально розписав - мож іти.
А Сашко як понаписує - то думаєш, що Аршиця - то остатне місце на землі, куди би пішов :)))))))))))
То жереп, то ведмеді, то води нема |#smile606|

Посты: 853

СообщениеВт авг 02, 2016 08:23 

Khimik писал(а):А Сашко як понаписує - то думаєш, що Аршиця - то остатне місце на землі, куди би пішов :)))))))))))
То жереп, то ведмеді, то води нема |#smile606|

Так я завжди ділю все на два :)

Посты: 3424

СообщениеВт авг 02, 2016 08:46 

окєй, пацани ! але є одне але : Бамік - гарний та щє й молодий та здоровий хлоп, КОЗАК ! а сашко - мало що старий + інвалідність із собою несе, кожен крок - біль, от і відображення відчуттів проявляєси у бік пересоленого негативізму: кожен крок по рублю...ну та байка, головне що раз по раз Козаки такой долають за два дні Аршицю, і за це їм респектищє ! лишній раз спонукають мене на бій...(( гарний опис, гарні фото, не помилився у назвах вершинок - гут, не кожний вірно усвідомлює вершинки, доречі, коли виходиш на Мале(Чорна, або Чорна Аршиця у місцевих), то ніби то по карті вже всьо, тіпо далі все легко, але це обманка: вершинка 1377 м, після всієї забавки на Слобушниці, Мечелику, та Нередовій+Мале - жесть підйом і такий самий спуск(зарості молодняка), а потім і вкрай жесть - заломи, малини і т.п., так що друзі-братечки, хочете кайфушок і доступності - йдіт нагавєрлу, а тут трошки інакше...зовсім інакше...Бамік про це писав, двічі, що фізуха вмирає останньою, але коли вмирає - ногу не задереш щоб у жерепа увійти...адьяуєс, пацани, буду і далі вас лякати, от підлікуюсь троха і - в бій...))...

СообщениеВт авг 02, 2016 08:51 

(((( перший раз на Аршицю попадают сдуру, віпадково, другий - це вже виклик, як правило він закінчується поразкою(фіаско) але у третій раз, це матч-реванш, виклик №2, і тут або пан, або пропав...Бамік - отримав від самого себе "залік"...золота медаль, червоний диплом...тепер Аршиця для нього не суперник а дружбан...а у вас ??...))))...

Посты: 107

СообщениеВт авг 02, 2016 13:01 

Залишаю рюкзак й лізу чемно по схилу вниз, сповз одразу до турбіни МіГ-23:

Изображение
нижче в лісі є ще одна турбіна

Посты: 7

СообщениеВт авг 02, 2016 15:23 

Похід гарний, фотографії теж. На рахунок хати - то колись була обкомівська "хатинка".

На рахунок стогонів "сашко" про "біль" і його виняткове мученецтво на Аршиці.... - Похід це завжди задоволення, а хто від чого його отримує, то вже інше питання... Йому би на форумімі мазохістів писати)))))

СообщениеВт авг 02, 2016 16:56 

victour писал(а):Похід гарний, фотографії теж. На рахунок хати - то колись була обкомівська "хатинка".

На рахунок стогонів "сашко" про "біль" і його виняткове мученецтво на Аршиці.... - Похід це завжди задоволення, а хто від чого його отримує, то вже інше питання... Йому би на форумімі мазохістів писати)))))

((( а щє йому би зовсі не ходити і фото не викладати, і тоді всім буде щастя, бо кількість фото-звітів зменшиться на третину, адже не лінується писати і викладати фото тільки 3-5 людей на цьому розділі(Карпати), інші ділять навпіл...та щє й іноді забувають при цьому сходити у в похід...ага...)))...

Посты: 1104

СообщениеСр авг 03, 2016 16:47 

victour писал(а):Похід гарний, фотографії теж. На рахунок хати - то колись була обкомівська "хатинка".

Ніфіга собі, які люди на форумі з'являються...

Посты: 4

СообщениеЧт авг 25, 2016 00:45 

bamik писал(а):Перевалив ще через вершину й став у сідлі під Слобушницею на стоянку о 18,45. Баста, реально здох, жерепа Менчелина знищили мою фізуху:

АААААААААААААААААААА йолкі. Дуже знайома поляна.
21 серпня на тому ж місці намет і я ставив.
По фізиці в мене майде те саме було. Навіть більше морально не хотілося йти.

Изображение
То 21 серпня вечером

Изображение
А то 22 серпня зранку, і так три рази вставав з періодом в півторигодини, нічого не мінялося.

Прийшлося падати до оз.Аршиці, далі по траверсу до оз.Росохан, і вниз. Очікувати доброї погоди не було змісту.
І то як виявилось було правильним рішенням. Зранку 23 серпня з зупинки в Осмолоді навіть вишку звязку не було видно. І так по всіх навколишніх горах.
Така погода наверху сиділа практично два дні.

bamik писал(а):Біляки виявляється є, а поруч десь й власник, але я ні одного не зустрів))

Такі точно самі гриби бачив 21 серпня, в тому ж місці, майже в тому ж стані, в тій же кількості, і так само "валялися".
Не знаю як вони так могли зберегтися. Але були попри стежку на г.Горган-Ілемський.
І так само ні одного по стежці |#smile725| .

bamik писал(а):В 17.00 автобус, навіть сидів) А попередній о 14,00 не поїхав із-за того, що людей не було. Туристи халявлять, гойда в гори козаки :) Ось такі Аршицькі пригоди, наступного разу обо'язкого тре йти з Осмолоди :)

23 серпня було ще "краще". Він просто не приїхав навіть.
Місцеві які звонили водію, пояснили що автобус зламався після Рожнятіва.
До Стрия з Осмолоди з 4 пересадками.

Води як для мене потрібно більше. Було дві 1.5л пляшки води. То мені мало.
І навіть якшо б була погода гарна вже 23 серпня, то сенсу чекати не було через відсутність води.
В часі був необмежений, міг хоч до ранку Суботи чекати на хребті доброї погоди.

Висновок простий для себе - було не просто, але точно знаю шо прийду ще.

Посты: 853

СообщениеЧт авг 25, 2016 14:09 

сашко писал(а):(((( перший раз на Аршицю попадают сдуру, віпадково, другий - це вже виклик, як правило він закінчується поразкою(фіаско) але у третій раз, це матч-реванш, виклик №2, і тут або пан, або пропав...Бамік - отримав від самого себе "залік"...золота медаль, червоний диплом...тепер Аршиця для нього не суперник а дружбан...а у вас ??...))))...

Схоже на "взяття на понт" для малолєток. Аршиця (для мене) точно не з категорії "золота медаль, червоний диплом". . Будь-який похід потребує планування, підготовки та реальної оцінки своїх сил. При поєднанні всіх цих складників все у вас вийде ;) І я зовсім не розумію драматизму щодо даного хребта у цій темі форуму. Всім хто пройшов ріспект і уважуха, хто збирається - розраховуйте свої сили і можливості. Удачі !

СообщениеПт авг 26, 2016 11:17 

vasjaletsyn писал(а):
сашко писал(а):(((( перший раз на Аршицю попадают сдуру, віпадково, другий - це вже виклик, як правило він закінчується поразкою(фіаско) але у третій раз, це матч-реванш, виклик №2, і тут або пан, або пропав...Бамік - отримав від самого себе "залік"...золота медаль, червоний диплом...тепер Аршиця для нього не суперник а дружбан...а у вас ??...))))...

Схоже на "взяття на понт" для малолєток. Аршиця (для мене) точно не з категорії "золота медаль, червоний диплом". . Будь-який похід потребує планування, підготовки та реальної оцінки своїх сил. При поєднанні всіх цих складників все у вас вийде ;) І я зовсім не розумію драматизму щодо даного хребта у цій темі форуму. Всім хто пройшов ріспект і уважуха, хто збирається - розраховуйте свої сили і можливості. Удачі !

може я щось і плутаю, може підзабув або помиляюсь, але 1,5 роки тому хтось планував взимку взяти Ялову Кливу разом із Студенцем...схоже що плани всєкі бувають але горби самі знають як дати по писку любому із нас, нє ? отже не так вже й багато легінів ходить насквозняк Аршицю, бо ця купка горбочків дає просратися всім хто на ню заперся...особливо влітку у спеку або протележне - взимку, на початку зими, коли сніг-пухляк і по жерепам не дуже йдеси - валишсе навіть у снігоступах...але без взяття на дешевий понт - не обійшлося ! я дійсно провокую всіх і вся на Буштул, Аршицю, у Гриняви-Чивчини, тому щє одне "на слабО" : хр. Жупани що під Саратою, вельми на вас чекає щоб показати всю вашу слабкість, нікчемність...вьо...не давайте собі спуску, не понижуйте планку, виклик самому собі - це і є ваш Дух...

Посты: 95

СообщениеВс май 21, 2017 10:21 

Щось ця тема трохи затихла, тому чуть нагадаю. Сходили до трьох озер та побродили ЖЕРЕПАМИ Аршиці. Напевно тільки тут за два кроки від страшної вирубки ти попадаєш у недоторканий дикий світ Карпат. Ліси рубають жахливо. Вже й до траверсу дійшли. Зробили новісіньку дорогу до перевальчика, казали що мають з’єднати з Правичом. Проглядається вирубка під озером Аршиця, ще далеко до озера але вже рубають. Величезний позитив у тому, що деякі схили вже засаджені молоденькими смерічками.
Ми йшли рікою Мшана, таких вирубок я не бачив ніде. Якраз з Аршиці добре видно ті страшні масштаби без лісу. Озера тепер повноводні. Зайшли до місця падіння літака, природа його добре заховала, це тішить. А так, хто там ходив той пам’ятає, що таке годинами лізти у жерепі, а потім насолоджуватися красою озер.

Изображение

Изображение

Изображение
дорога у верхів'ї Мшани

Изображение
верхів'я Мшани

Изображение

Изображение
озеро Забуте (Верхове)

Изображение

Изображение

Изображение
Яйко Ілемське з Горгану Ілемського

Изображение
і тут почалося

Изображение
місце падіння літака

Изображение
Менчелин

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
насадження лісу

Изображение
озеро Аршиця

Изображение

Изображение

Изображение
травневий мороз

Изображение
лізем на Слобушницю

Изображение

Изображение
Молода

Изображение
дальше знову жерепа і травми

Изображение
вид зі Слобушниці на Менчелин

Изображение

Изображение
напевно треба з карти Західні Горгани забрати тут стежку від Слобушниці до чорного маркеру. Немає там ніякої стежки.

Изображение

Изображение
на Нивках

Изображение
Менчелик

Изображение
вид з Щевки на Нередів

Изображение
на горі Щевка

Изображение
з Щевки на Менчелик

Изображение
озеро Росохан

Изображение
а який колір води!!!

Изображение
додому разом з Грофою

СообщениеВс май 21, 2017 17:22 

боже, я таких фотографій з Аршиці щє не бачив (!!) - це просто бомба !! вельми дякую, я наївся та напився аршицьких пейзажів по саме горло, щє раз дякую, супер, супер-пупер, все, респект, У ВА ЖУ ХА...

Посты: 95

СообщениеВс май 21, 2017 21:37 

Це тобі Сашко дякую, твої звіти сильно надихають відвідувати такі куточки Карпат. Єдиний мінус мандрів у той район -- це дорога. Тут просто повна біда... та й не знати коли там щось зміниться.

Посты: 1108

СообщениеПн май 22, 2017 09:09 

sjann писал(а):Це тобі Сашко дякую, твої звіти сильно надихають відвідувати такі куточки Карпат. Єдиний мінус мандрів у той район -- це дорога. Тут просто повна біда... та й не знати коли там щось зміниться.

В суботу-неділю шлагбаум на Мшану був відкритий (проїжджав мимо) |#smile722|

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать семь минус восемь = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.