Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Sherlock, slv, Екатерина, Жанна, Серж-Brodyaga, Туранчокс, eee, Бармалейка, Burs, Ymka

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 1332

СообщениеПн май 23, 2016 08:47 

Андрюха стр писал(а):
Scam писал(а):Та там вариантов масса, смотрите карту. Мы, к примеру, дошли до пол. Рущина и далее не по красному маршруту двигались в Быстрицу, а пошли по зеленому до Перенизь, потом по старой границе на пол. Тавпиш и по хребту до дендрария и на водопад Салатрук.
Вы можете после Перенизь пойти по зеленой марке до кладбища польских легионеров и по дороге Легионов выйти на Быстрицу.

Дорога тверда, але дууже скучна |#smile722|

Підтверджую,що нудненька дорога.Краще піти на Пантирь.і звідти (не маркованою стежкою-дорогою) спуститись в Бистрицю.А краєвиди Братківського хребта просто |#smile748|
------------------------------------

СообщениеПн май 23, 2016 08:52 

eizek писал(а):дякую, вже ясніше.. не знав за водопад Салатрук.

бо до Манявського і Бухтівецького якось зовсім не по дорозі.

а мож ще якісь водопадики по моєму маршруту чи озерця підкажете.. можна і в стороні від маршруту - радіалка буде.
просто люблю в поході мимо холодної водиці проходити. Там де ситуація дозволяє, то й скупнутися можна.

На Салатруку можна на півдня зависнути,тим більше до Бистриці 5.5 км.Ну а далі-озера на Свидовці(або сауна в Бистриці у Василя |#smile603| ) |#smile805|

СообщениеВс июн 12, 2016 22:11 

Добрые люди!
Подскажите как сейчас с трансфером из Ивано-Франковска до Быстрица?
В начале августа идем.....
Спасибо за помощь и советы

Посты: 882

СообщениеПн июн 13, 2016 07:21 

http://rozklad.if.ua/search/%D0%86%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BE-%D0%A4%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%BA%D1%96%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA/%D0%9D%D0%B0%D0%B4%D0%B2%D1%96%D1%80%D0%BD%D0%B0
Надвирна - Быстреца в Расписаниях есть время отправления.

Посты: 3577

СообщениеПн июн 13, 2016 10:34 

Гость писал(а):Добрые люди!
Подскажите как сейчас с трансфером из Ивано-Франковска до Быстрица?
В начале августа идем.....
Спасибо за помощь и советы

из Франика есть только один рейс днём, в обед, не скажу но он нафик не нужен что б на него ориентир держать, нужно добираться до Надворной а оттуда с АС в направлении Быстрицы идут автобусы кажды йчас начиная с 7.40 (Гудыма Юрко там расписания на контроле держит, туда и гляди, тема расписаний)...

Посты: 1868

СообщениеПн июн 13, 2016 12:47 

а с Франыка выезд до Надвирной с какого автовокзала? тот что рядом с Жд или ул. Пасечная?

СообщениеПн июн 13, 2016 13:12 

Ай-я писал(а):а с Франыка выезд до Надвирной с какого автовокзала? тот что рядом с Жд или ул. Пасечная?

біля ж/д зі старого автовокзалу, але щоб на ранішний то із нового (АС№1) Буковельські, Верховинські напрямки...

СообщениеПн июн 13, 2016 19:09 

Спасибо друзья, дуже дякую |#smile748|
С вокзала удобнее, приезжает в 7:30
И вперед |#smile729|

Посты: 320

СообщениеСр июн 15, 2016 20:26 

Народ, підкажіть, плз, а є місце на Салатруку під баню походну?
Ну цікавить наявність каміння підходящого і дров.

п.с. всім стурбованим за чистоту, безпеку і екологію відразу кажу, що група у нас організрвана і срачі та барикади за собо не залишають.

СообщениеСр июн 15, 2016 21:31 

eizek писал(а):Народ, підкажіть, плз, а є місце на Салатруку під баню походну?
Ну цікавить наявність каміння підходящого і дров.

п.с. всім стурбованим за чистоту, безпеку і екологію відразу кажу, що група у нас організрвана і срачі та барикади за собо не залишають.

Вуйко,тяжко там і з камінням,і з дровами.Краще 6 км до с.Бистриці протопати і у пана Василя попарити кості(але то не за дурно буде). |#smile805|

Посты: 320

СообщениеСб июн 18, 2016 14:31 

кепсько. |#smile784| |#smile784|

СообщениеПн май 14, 2018 10:16 

Привіт всім! Питання до знатоків. Збираюся в похід з дітьми (в червні). Цікавить, чи хтось ходив від Межиріки (жовта марка) вздовш річки Дощина на зелену марку, яка веде в Максимець. Я вказав два варіанти на мапі 1. Зеленими крапками і ще один варіант з жовтими.
Цікавить стан стежки, чи не завалено все, чи не суцільне болото від лісовозів, чи не пустеля після вирубки і т.д.
Задача така: після водоспадів і виходу в с. Гута буде ще 1,5 доби, де треба лайтово погуляти з дітками....
Варіант з виходом на пол. Рущина поки що не розглядаю (можемо не встигнути).
Изображение

СообщениеПн май 14, 2018 11:24 

Ай-я писал(а):Привіт всім! Питання до знатоків. Збираюся в похід з дітьми (в червні). Цікавить, чи хтось ходив від Межиріки (жовта марка) вздовш річки Дощина на зелену марку, яка веде в Максимець. Я вказав два варіанти на мапі 1. Зеленими крапками і ще один варіант з жовтими.
Цікавить стан стежки, чи не завалено все, чи не суцільне болото від лісовозів, чи не пустеля після вирубки і т.д.
Задача така: після водоспадів і виходу в с. Гута буде ще 1,5 доби, де треба лайтово погуляти з дітками....

Не раджу портити діткам радість від походу.Був там на початку квітня.Ваші опасєнія виправдались.Вітровали і лісогуби+болото по30-40 см.Це поперше.Подруге:топати по нудній дорозі до Межирік з дітками 8,5 км не камільфо.
Моя порада.Якщо діти витривалі і ходять і не нудять,то пройдіться по чорній марці на Ігровець.Навіть якщо не дойдете,заночуєте на пол.Плаєк,або в окопах.Ну і варіанти в напрямку пол.Середня,або пер.Боревка(не конче тудой доходити,ви ж відпочиваєте) можете розглянути. |#smile807|

СообщениеВт май 15, 2018 07:53 

Shelax71 писал(а):
Ай-я писал(а):Привіт всім! Питання до знатоків. Збираюся в похід з дітьми (в червні). Цікавить, чи хтось ходив від Межиріки (жовта марка) вздовш річки Дощина на зелену марку, яка веде в Максимець. Я вказав два варіанти на мапі 1. Зеленими крапками і ще один варіант з жовтими.

Не раджу портити діткам радість від походу.Був там на початку квітня.Ваші опасєнія виправдались.Вітровали і лісогуби+болото по30-40 см.Це поперше.Подруге:топати по нудній дорозі до Межирік з дітками 8,5 км не камільфо.
Моя порада.Якщо діти витривалі і ходять і не нудять,то пройдіться по чорній марці на Ігровець.Навіть якщо не дойдете,заночуєте на пол.Плаєк,або в окопах.Ну і варіанти в напрямку пол.Середня,або пер.Боревка(не конче тудой доходити,ви ж відпочиваєте) можете розглянути. |#smile807|

ООО!Те що треба!Дякую, Олексію!
Була така чуйка і на жаль вона виправдалась....
На рахунок куди піти - вже є думка, зробити кільце на Бойки і подивитися ще Мар'янчин водоспад та Замлкаський.Вийде водоспадний похід 4 в 1 |#smile805|

СообщениеЧт май 17, 2018 08:52 

в тому керунку є декілька лайтових варіантів походу з дітьми, але є одне "але": я не пораджу жодного (з дітьми) за однієї причини - у всіх цих місцинах живе і пересувається повз туристів з пів десятка ведмедиків, серед них є мама з малим, тож наявність дітей (як на моє, на сцикунськє) саме у весняний період там недоречна...ссорі...але для дорослих, які БІЛЬШ УВАЖНІ до навколишнього, міг би порадити пару прогулянок в р-ні Сивуль-Лопушної і мабуть сама яскрава з них - прогулянка одного дня на озеро під Сивулею, ур.Лопата...

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать семь минус девять = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.