Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Sherlock, slv, Жанна, Екатерина, eee, Серж-Brodyaga, Burs, Ymka, Бармалейка

1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 911

СообщениеПн май 01, 2017 19:38 

Не губи, і негубимим залишишся!!! |#smile614|

Посты: 11

СообщениеВт май 09, 2017 18:30 

На тропе пол.Чуфрова - Мунчел найден серебрянный крестик. Обрашайтесь.

Посты: 99

СообщениеСр май 10, 2017 08:01 

По дорозі з Ділового на ПІМ 7 травня, на червоній марці, був знайдений мобільний Honor і через годину, повернутий власнику, який вирішив повертатися в пошуках загубленого смартфона аж на галявину з будиночком, де вони ночували.

Мужик, з тебе Studentska шоколадка, як би ми не знайшли твій телефон, він був би під роздавлений колесами джиперів :)

Ти так швидко на радощах втік, ми не встигли навіть про смаколик сказати. |#smile706|

СообщениеСб май 20, 2017 19:19 

В колибі біля Дуконського монастиря залишили налобний ліхтар. Хтось буде там найближчим часом?

Посты: 908

СообщениеСб май 20, 2017 20:37 

Анастасія87 писал(а):В колибі біля Дуконського монастиря залишили налобний ліхтар. Хтось буде там найближчим часом?

Є там келія,є там банька.Є хата Батюка.Де колиба тамка? Вкажіть точно ДЕ? До ігумена робиться дзвінок-і ліхтар врятований.Подробиці-у приват(але тре зареєструватись перше). |#smile807|

СообщениеСб май 20, 2017 21:14 

Ось тут http://wikimapia.org/#lang=en&lat=47.899420&lon=24.822847&z=18&m=b

зараз спробую зареєструватися

СообщениеВс май 21, 2017 18:28 

|#smile780|
У медведя бонус- вільні руки для ружжа, бо має вже налобного ліхтарика |#smile748| |#smile714| |#smile706| Колись одна знайома сказала-лобкового ліхтарика |#smile603|

Посты: 171

СообщениеПн июн 05, 2017 12:51 

Сталася зі мною халепа....

В суботу,03.06.2017, в мене, випадково чи умисне, потягнули рюкзак Osprey Kestrel 58 чорно-сірого кольору з багажника рейсового автобуса (білий мерседес спринтер) ІФ-Верховина, який виїжджав з ІФ о 06:05.
Пропажу виявили вже у Верховині, останні зупинки, де виходили люди і просили відкрити багажник (зі слів шофера) - поворот на Ільці, та поворот на Заросляк, але точне місце пропажі невідоме(((
Якщо це сталося випадково - можливо розповсюдження цієї інформації допоможе мені повернути хоча б частину втраченого спорядження.
Якщо в когось буде якась інформаці - дзвоніть - 093 965 10 20 або пишіть https://www.facebook.com/rlegkyy
Не повторюйте чужих помилок - добре слідкуйте за своїми рюкзаками в подорожах....

Посты: 139

СообщениеПн июн 05, 2017 13:34 

Бачила цю історію на Фб. Досі такого не чула. І що цікаво, я не думаю, що місцеві дуже тямлять у рюкзаках і знають ціни на спорядження цієї фірми. Невже туристи вкрали? А взагалі я тепер не буду ставити рюкзак у багажник в автобусі, хоч у мене і не Osprey...Постраждалому бажаю, щоб сталось диво і хоч якісь речі повернулись...

Посты: 99

СообщениеПн июн 05, 2017 13:42 

Багажники у франківських та закарпатських бусах дуже погано зачиняються. На карпатських ямкових дорогах, навіть без того, що хтось умисно витягне наплічник, не нульова ймовірність, що рюкзак може випасти.

Стосовно рюкзаків в багажнику - на превеликий жаль, враховуючи рівень заповненості автобуса людьми, торбами, нема фізичної можливості контролювати багажник на предмет того, чи не тягне хтось речі. :(

Це не Крим, де автобус від АС до АС йде без зупинки.

Місцеві добре тямлять і в рюкзаках, і вартості спорядження. Нещодавно читав у вк, як приміром з рюкзаків на стоянці витягли гроші. Гроші ж не десь згори лежали, а в певних карманах, та їх швидко знайшли і вкрали, поки туристи відходили від наметів. Було це десь біля Лазещини, маршрут на Чорногірський, здається.

Посты: 3191

СообщениеСр июн 07, 2017 10:29 

вибачаюсь перед шановним feanor за оф-топ ...дві коп про кражі у автобусах : місяць тому в мене з рюкзака була вчинена спроба крадіжки окулярів(недешевих)які висіли у туристичному чохлі зверху на рюкзаку...це відбулося у автобусі Осмолода-Брошнів, рюкзак лежав позаду між сідушками, окуляри пробували(крадії) витягти з чохла та - невдача, ПОЛОМАЛИ ЇХ, бо СПІШИЛИ І БОЯЛИСЯ , я під час вигрузки побачив відкритий чохол, у ньому було видушене одне із скелець окулярів(тобто вони їх випадково поломили)...і хоча я НІКОЛИ не лишаю у наплічнику документи, гроші,фотоаппарат та мобільник, з окулярами був явно мій прокол, не треба було світити чохлом назовні...таких спроб було декілька : вскривають зовнішні кишеньки які на замочках, перевіряють що у них(компас дешевий як сірники, гіг-помада, крем від загару, десь так), так і лишають відкритими(явно і у інших нишпорять але я не лишаю там ніц)...наплічник у багажніку - це постійний міненгіт для мене, розумію що НЕМОЖЛИВО проконтролювати цю ситуацію але виходу немає, тож беру з рюка все важливе для мене з собою у салон, кладу або у мішочок-кмпресійник, або кульок, або по кишеням...олд-спрей дорогущий рюк...співчуваю власнику...

СообщениеСр июн 07, 2017 20:47 

Єсс! До фіга медвед вже нажився. Ось і я провтикав- на спуску з райштоку від Коня Грофецького до Котельця - провтикав піддупника- на скороченій прямій - донизу стежці - довго чекав внизу на компанію, всі удачно зповзли, Ральф загавкав. і я пошол... )))Значить... буде у ведмедя ще і підсрачник :-)

Посты: 171

СообщениеЧт июн 08, 2017 09:09 

сашко писал(а):вибачаюсь перед шановним feanor за оф-топ ...дві коп про кражі у автобусах : місяць тому в мене з рюкзака була вчинена спроба крадіжки окулярів(недешевих)які висіли у туристичному чохлі зверху на рюкзаку...це відбулося у автобусі Осмолода-Брошнів, рюкзак лежав позаду між сідушками, окуляри пробували(крадії) витягти з чохла та - невдача, ПОЛОМАЛИ ЇХ, бо СПІШИЛИ І БОЯЛИСЯ , я під час вигрузки побачив відкритий чохол, у ньому було видушене одне із скелець окулярів(тобто вони їх випадково поломили)...і хоча я НІКОЛИ не лишаю у наплічнику документи, гроші,фотоаппарат та мобільник, з окулярами був явно мій прокол, не треба було світити чохлом назовні...таких спроб було декілька : вскривають зовнішні кишеньки які на замочках, перевіряють що у них(компас дешевий як сірники, гіг-помада, крем від загару, десь так), так і лишають відкритими(явно і у інших нишпорять але я не лишаю там ніц)...наплічник у багажніку - це постійний міненгіт для мене, розумію що НЕМОЖЛИВО проконтролювати цю ситуацію але виходу немає, тож беру з рюка все важливе для мене з собою у салон, кладу або у мішочок-кмпресійник, або кульок, або по кишеням...олд-спрей дорогущий рюк...співчуваю власнику...

дякую)
та от я документи-гроші та ще деякі дрібниці теж завжди беру з собою в салон, і того разу - також взяв....
але спорягу шкода - для себе ж підбирав, з душею, купу часу і грошей на те потратив... спорязі вже років 4-5 було, але для мене вона була найкращою і найзручнішою, про апгрейди вже навіть не йшлося.
ну, але вже як сталося... це буде всім застереженя, а для мене - дуже цінний життєвий досвід

"Карма повертається не пір"їною, а молотом"

Посты: 221

СообщениеЧт июн 08, 2017 10:20 

Ви б написали, що було в рюкзаку, конкретно які речі, які особливості (дирка в тенті чи плямка якась і т.д) Десь тай засвітиться.

Посты: 2873

СообщениеЧт июн 08, 2017 10:28 

ivhay писал(а):Ви б написали, що було в рюкзаку, конкретно які речі, які особливості (дирка в тенті чи плямка якась і т.д) Десь тай засвітиться.

Правильно. И заяву в полицию со списком вещей. Все таки не мелкая кража. Сумма украденного значительная. Если где то всплывет, то с заявой легче будет что то доказывать.

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать семь минус восемь = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.