Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Sherlock, slv, Жанна, Екатерина, eee, Серж-Brodyaga, Burs, Ymka, Бармалейка

1, 2, 3, 4, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 436

СообщениеВт июн 08, 2010 22:02 

Прокинувся я в суботу зранку від того, що сонце прямо в пику світить, побачив, що немає жодної хмаринки на небі, та й вирішив кудись поїхати! За допомогою старого доброго гугля знайшов Буковинські водоспади, поклав в рюкзак водичку та грецькі горішки, одягнув випрані зелені кєди і вирушив на трасу! Водоспади ці знаходяться між Вижницею і Путилою у с.Розтоки. Дістався туди автостопом не поспішаючи години за 3. Стопнув 4 тачки. Першими були якісь румуни, другий - крутий Land Cruiser з блатними номерами і нормальним чуваком (все ж і такі іноді зупиняються), треті - мєсниє пацанчікі, а четверті віруючі, які всю дорогу слухали проповіді божі)).
Дорога до водоспадів починається прям перед вїздом до с.Розтоки. Перший водоспад буквально в 200 від траси. Але побачити його нереально, бо він вдало захований між деревами за одним з сільських подвірїв і підійти до нього можна лише з дозволу господарів!
От, власне, й він:

Изображение

Изображение

Далі, якщо йти руслом річки, то зустрічаються досить гарні пороги, а з обидвох боків маленькі притоки утворюють різноманітні каскади. Взагалі, там досить водоспадне місце! Але основні водоспади я так і не знайшов, бо пішов трохи не по тому руслу, вийшов на полонину, де зустрів хлопчика з конями, який пояснив куди треба йти. Часу в мене вже було обмаль, тому їх пошук вирішив відкласти на наступний раз).
От ще кілька фоток з моєї скромної подорожі:

Изображение

Изображение

Изображение

Треба було посерйозніше взуття одягати)

Изображение

ось такі монстри охороняють красу тих місць)

Изображение

Вирішив попрати кєди))

Изображение

Изображение

Назад в Чернівці їхав бусом.

Хотілося б запитати у спільноти, чи був ще хтось на тих водоспадах? Може в когось є фото та хтось щось більше знає про них? А то в інеті інформації не густо! Я думав, що це місце більш попсове і людяне, виявляється помилявся!

Посты: 10

СообщениеСр июн 09, 2010 11:22 

Буковинське джакузі :D Не був, не чув, але тому, що не цікавився. Тепер цікаво туди потрапити :!:
Последний раз редактировалось Агілульф Ср июн 09, 2010 14:26, всего редактировалось 1 раз.

Посты: 83

СообщениеСр июн 09, 2010 11:53 

гм... я взагалі про них вперше чую , може є в тебе карта тих місць ? якшо є то поділись, може заглянемо через недільку другу
Так хотя бы успеть сложить.

СообщениеСр июн 09, 2010 19:41 

Ось, водоспади в руслі цієї річки, навіть кілька фоток на гуглпанораміо є:
http://wikimapia.org/#lat=48.1701784&lon=25.1395512&z=15&l=1&m=p&search=%D1%80%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%BE%D0%BA%D0%B8

Ось на кілометрівці позначив це місце:

Изображение

А ось більш детальна мапа з прилеглими місцевостями:
http://travel.org.ua/karta_list.php?id=98

Посты: 83

СообщениеСр июн 09, 2010 22:54 

ну дякую, а якшо їхать з Верховини то куди брати курс? на який населений пункт?
Так хотя бы успеть сложить.

СообщениеЧт июн 10, 2010 18:02 

askold писал(а):ну дякую, а якшо їхать з Верховини то куди брати курс? на який населений пункт?

Не знаю як там зараз з дорогами... Але по карті треба їхати по трасі Р62 на Усть-Путилу і далі в бік Вижниці.

Посты: 233

СообщениеПн июн 14, 2010 18:21 

@ Kolyan_ilia
А GPS-трека випадково нема ?

Посты: 332

СообщениеВт июн 15, 2010 09:33 

мы зимой по ним лазили, топали с Виженки, если ет те водопады что я думаю. Там три водопада совсем рядом. Если те могу подробно рассказать как добраться. Завтра попытаюсь найти фотки выложить

Посты: 106

СообщениеСб июн 19, 2010 07:55 

Последний раз редактировалось kovpash Чт апр 19, 2012 10:05, всего редактировалось 1 раз.

Посты: 233

СообщениеСб июн 19, 2010 13:13 

arik17 писал(а):мы зимой по ним лазили, топали с Виженки, если ет те водопады что я думаю. Там три водопада совсем рядом. Если те могу подробно рассказать как добраться. Завтра попытаюсь найти фотки выложить

Розкажи, думаю всім буде корисно.

Посты: 683

СообщениеПн июн 21, 2010 11:55 

Мы на эти водопады всегда ходили, когда на Протятые камни заберались. Я не знал даже, что к ним с Росток можно дойти, просто даже в голову не приходило. Они там три недалеко друг от друга находятся. раньше на последнем водопаде, это если с Протятых идти, куча бревен была, их сверху водопада сбрасывали. и первый во время сухого лета, ну очень маленький становился, если мне память не изменяет

Посты: 15

СообщениеПн июн 21, 2010 14:03 

В том году в июле воды поменьше было

Изображение
А бревен дествительно поваленных много:

Изображение

И дорога до этих водопадов - одно название что дорога. Вначале села еще ничего, а потом идет по руслу мелкой речушки с камнями, грязью и прочими прелестями.

Посты: 106

СообщениеСр июн 23, 2010 08:11 

OOOMAX писал(а):Мы на эти водопады всегда ходили, когда на Протятые камни заберались. Я не знал даже, что к ним с Росток можно дойти, просто даже в голову не приходило. Они там три недалеко друг от друга находятся. раньше на последнем водопаде, это если с Протятых идти, куча бревен была, их сверху водопада сбрасывали. и первый во время сухого лета, ну очень маленький становился, если мне память не изменяет

А з протятих як до них добратись?

СообщениеСр июн 23, 2010 09:05 

Я там лет 5 назад был, но постараюсь объяснить.
Если Вы пришли по дороге с Немчича на Протятые, то идете по ней дальше. Сначала идут камни слева от дороги, идем дальше, камни справа от дороги (в них еще трещина сквозная, там туристы облюбовали отхожие места), проходим и их (это все по той же дороге),небольшой спуск вниз и Вы выходите на хутор (там еще магазин в одном из домов есть). В хуторе надо свернуть на право и дальше идете по грунтовой дороге (справа по ней еще будут дома), дорога спускается вниз в лес к маленькой речушки и идете по речушке вниз. все водопады слева от речки, недалеко друг от друга, третий кажется немного дальше.

Лучше всего спросить на хуторе, там люди хорошие и все знают где водопады и подскажут куда пойти. мы тоже так делали в первый раз, знали что они есть, но не знали где они. спросили у прохожих, они нам и показали дорогу.
Вы когда первый найдете, то второй будет недалеко от него, а вот третий немного дальше, идите по реке вниз его трудно не заметить.
Все написаное - ПРАВДА, если мне память не изменяет :lol:

СообщениеСр дек 01, 2010 16:29 

Якщо орієнтуватись по дорозі, то відправна точка - м.Віжниця (райцентр в Чернівецькій області). Від Віжниці напрямок на м.Путила (також райцентр). Але на сьогодні ця дорога розмита повенею 2008р. Якщо будете розпитувати про дорогу в людей (або по вказівниках) - вас можуть відправити на лівий берег Черемоша. А наша мета (водоспади) саме на правому боці.
З Верховини по карті напрошується напрямок на Усть-Путилу, але (див. вище) дороги по правому березі немає, тому в об'їзд прийдеться їхати по лівому березі, по ніякій дорозі, аж до того самого моста біля Кут.
Якщо їхати із Івано-Франківської області (Заболотів, Косів), то у Кутах міст через Черемош на Віжницю не переїздити, а повернути направо на Путилу.
Якщо їхати з Чернівців, то переїхавши Віжницю (на Кути), міст через Черемош, взяти вліво - на Путилу.
Їхати весь час асфальтом (бо, як я писав раніше, вказівник відправить вас перед мостом ще раз направо, на грунтівку - це нинішня об'їзда дорога).
Саме в цьому році, у липні, я мав намір із сім'єю попасти у Путилу, то крім розмитої дороги на правому березі ще й дерева завалило. Будемо сподіватись, що дерева місцеві розтягли на дрова, і до вказівника "Розтоки" можна буде доїхати без перешкод.

СообщениеПн фев 07, 2011 21:31 

Побували з другом на вихідних на зимових водоспадах. Водоспади гарні, але місцевість навколо спаплюжена.

Річку перетворили на дорогу для екскаваторів, вантажівок і тракторів, які нещадно вирубують дерева на схилах цієї ж річки. Усюду валяються гілки, стовбури, земля перерита, а на снігу сліди кори дерев виглядають як плями крові вбитої живої істоти...

Замезлі водоспади

Изображение

Изображение

Изображение

Кров вбитих дерев

Изображение

Посты: 35

СообщениеВт май 17, 2011 13:40 

Были мы на майских на этих водопадах...
Да, душа болит от увиденного....
Там валят деревья, смотреть на это очень больно!
машины ездят прямо по реке

Изображение

Изображение

Изображение

а водопады очень красивые
мы даже купились :)

Изображение

Изображение

мне там очень понравилось, очень красиво!!!
жаль, что лесорубы уничтожают эту всю красоту!!! :(

Посты: 134

СообщениеВт апр 08, 2014 15:14 

Обновлю тему.
Так водопади виглядають тепер.
Були там 30.03.14

Изображение

Изображение

Изображение

Шкода води маловато :(

Посты: 8

СообщениеСр июл 30, 2014 13:06 

Доброго дня всім! |#smile805|

Будь ласка, проконсультуйте: від Вижниці до Виженки, далі Перевал Німчич, Протяте Каміння, водоспади Смугарські у селі Розтоки, і далі якось назад, в Чернівці їхати...

1) Який маршрут від перевалу Німчич до водоспадів, він через протяте каміння йде?
2) Як у цьому районі справа з питною водою?
3) Чи є там стоянки для ночівлі та чи беруть плату?
4) Як потім від Смугарських водоспадів йти чи їхати, щоб повернутись наприклад у Виженку чи Вижницю, щоб сісти на автобус до Чернівців?

Хочу прогулятись цим районом за 2 дні, з 1 ночівлею, а спека така зараз -і у водоспаді би покупатись)
Дякую! Всім добра! |#smile728|

Посты: 120

СообщениеЧт июл 31, 2014 13:16 

T_che, ходили практично тим же шляхом в 2012-му.
З Чернівців у Вижницю приїхали десь о 18,00-19,00, тому у Виженку добирались на таксі, яке взяли прямо на станції. Попався пан веселий, взяв недорого, 50 грн. Якщо б добрались раніше, добирались би автобусом, який їздив через Німчич. Час пройшов, отож свіжа інфа на автостанції у Вижниці: 03730-2-14-32.
Зранку (07.00) із Виженки розпочали похід: перевал Німчич

Изображение

Изображение

скелі Соколине Око

Изображение

Изображение

скелі Протяте Каміння

Изображение

Буковинські водоспади

Изображение

с. Розтоки (16.00).
1) так, маршрут йде через Протяте Каміння. Рекомендую сходити ще й на скелі Соколине Око - вони будуть праворуч від стежки у лісі, недоходячи до Протятого Каміння. Там є також невелика печера.
2) особливий акцент на цьому не робили, бо похід в нас був одноденним, але пам"ятаю, що потічки траплялися, була й криниця біля скель. Від Німчича на Соколине Око можна також йти через г. Просічну (або Просічку як її ще називають), а потім вже на Протяте Каміння.
3) одна компашка поставила намети прямо під Соколиним Оком на майданчику внизу! Є місце на розвилці стежок від Німчича на Соколине Око, праворуч. Щоправда, там трохи було засмічено, але місце класне. За оплату не знаю, думаю, що безкоштовно.
4) назад стежка йде практично по річці до самого села. Там без проблем на трасі сіли на Пазик до Вижниці, потім Еталоном на Чернівці.
Похід досить легкий, живописний і приємний! Класні краї!
І цього добра там вистарчає, так що будьте обережні:

Изображение

Изображение

СообщениеПт авг 01, 2014 10:45 

Дякую дуже!

Ще от мені кажуть, що урочище Лужани гарне для відпочинку і стоянки - воно до Перевалу Німчич? Хтось має координати gps? Там ніби поруч ще залізне джерело.

Посты: 3368

СообщениеПт авг 01, 2014 10:51 

Не Лужани а Лужки).. Треба на початку підйому на перевал Німчич повернути на дорогу вниз ліворуч. 5 км і ви біля джерела.

Ось воно

Изображение

СообщениеПт авг 01, 2014 10:59 

Дякую, переплутала назви))! Тобто там же знаходиться і стоянка, правильно?
Цікаво джерело виглядає!

Посты: 120

СообщениеПт авг 01, 2014 11:57 

T_che , і ще один момент. Вже після всіх скель, йдучи по стежці, основне не проминути поворот на водоспади! Коли закінчаться всі комплекси скель, на виході з лісу, стежка йтиме трохи вниз, починаються перші хати, і тут потрібно звернути різко праворуч! Якщо мені пам"ять не зраджує, перед поворотом, зліва має бути невеличка капличка.
Для контролю: як повернете праворуч на "путь істини", пройшовши пару десятків метрів, ліворуч буде подвір"я з уже нежилою (принаймні 2 роки тому) "шевченківською" хатинкою і криницею на подвір"ї, з якої тоді пили воду.

Изображение
Далі трохи лісом, а на виході з лісу стежка стає не дуже чікою, тому тепер ваш орієнтир - річка! Різкий спуск до неї і по ній, фактично, і йде подальший маршрут до початку Розток.

Посты: 636

СообщениеПт авг 01, 2014 19:13 

T_che писал(а):Дякую, переплутала назви))! Тобто там же знаходиться і стоянка, правильно?
Цікаво джерело виглядає!

Ні. Джерело практично на дорозі, поруч з ним стати немає місця. Ось ми мостик ремонтуємо до джерела, думаю видно що стати немає де

Изображение
але цією дорогою також можна потрапити на Протяте, я саме нею і йшов. Увесь час низом, головне поворт направо непропустити. Потім один підйом і ви потрапляєте на хутір, будиночки якого вже вище постили, там недалеко й протяті, місць для стоянок багато, джерело біля Соколиного ока, або ми на хуторі в людей брали.
Ось ми стояли поруч з Протятим

Изображение
Спустились в Розтоки, також без проблем здибали бус до Вижниці.
По дорозі до джерела, чи після є ось такий водоспадик гарний, цей раз після дощу була брудна вода. Він знаходиться на повороті вправо по ліву сторону, його з дороги не видно, але чути, до нього правда треба злізати не так просто)

Изображение
А за кілометр-два від розвилки Німчич напрво наверх-Лужки вниз є ось такий каскад водоспадів

Изображение
http://stezhky.org.ua

СообщениеСб мар 14, 2015 20:53 

На Соколине око крізь Смугарські водоспади

Изображение

СообщениеСр июн 10, 2015 13:51 

На цих вихідних знову відвідали Буковинські (Смугарські) водоспади. І ви знаєте, ситуація в тих краях змінилася на краще! Тепер цією річкою не тягають ліс, напевно закінчили вирубку. Також від с. Розтоки до першого водоспаду проклали нормальну дорогу з дрібного шутра. А далі вздовж річки можна пройти нормальною стежку. Також промаркували маршрут від Розтоків до Протятого каміння через водоспади. Біля кожного водоспада встановлена інформаційна табличка, а біля найвищого є навіть столик і лавки. Звісно ще залишилися сліди вирубок, але з часом природа, якщо їй не заважати, загоїть свої рани.

Якщо йти від с. Розтоки, то перший водоспад має назву "Ворота", він найнижчий, але досить гарний. П'ять років тому водоспад був засипаний камінням і по ньому їздили "Урали" та бульдозери, тягаючи деревину.

Водоспад Ворота.
Поруч з водоспадом встановлена табличка, на якій написано: "Висота - 3,5м, ширина - 4м, довжина водного потоку - 6м. Назва походить від форми природнього рельєфу. Водоспад горизонтального типу, в основі якого лежить моноліт пісковика. Поряд знаходиться печера тектонічного походження довжиною 8м. Вище за течією на поверхню виходять поклади горючих сланців."
.

Изображение

Вище за течією знаходиться водоспад "Середній Гук", який був не надто повноводним і трохи мутним. Стежка до нього йде руслом річки, яка в каменях і скелях повимивала гарні канавки. Ця частина ріки чимось нагадала мені річки гірського Криму.

Водоспад Середній Гук.
Табличка біля водоспаду сповіщає про наступне: "Трьохкаскадний. Висота - 11м, ширина 1-6м. Назва походить від слова "гук", що означає - звук, шум, гул. Місцеві жителі називають його "Дівочі сльози". Розширюється зверху донизу і нагадує силует нареченої у весільному вбранні. Вода у водоспаді має цілющі властивості. За переказами - у ньому купалися бездітні шлюбні пари і, зцілившись, народжували дітей."

Изображение

Ну і ще вище за течією зправа розташований найвищий з усіх водоспадів. Великий Гук. Зазвичай, біля водоспадів, які не спаплюжені людською діяльністю, буяє густа рослинність, але про Великий Гук такого не скажеш, адже раніше прямо біля водоспада була вирубка, яка й до сих пір дає про себе знати.

Водоспад Великий Гук.
Читаємо інформаційну табличку поруч: "Висота - 21м, ширина - 4-6м, довжина водного потоку - 24м. Назва походить від слова "гук", що означає - звук, шум, гул. Розташований на лівій притоці, що має назву Дутчин Потік. В основі його лежить моноліт пісковика. Найвищий і найкрасивіший серед водоспадів Буковини. Цікавий тим, що взимку на ньому тренуються спортсмени і проводяться змагання із льодолазіння."

Изображение

СообщениеЧт июн 11, 2015 18:26 

Kolyan_ilia спробуй відкрити посилання вище твого посту ;) Там майже та сама інфа)
Збираюсь у липні на Лужківський водоспад і на зворотньому шляху якщо буде час заскочу на Смугарські)

Посты: 238

СообщениеПн авг 31, 2015 19:27 

Хочемо поіхати на ці вихідні на водоспади. У наявності: машина, 5 дітей, два намети. Длпоможіть з маршрутом! У мене є щось схоже на мапу від Вижницького заповідника, але то страх божий. До якого населеного пункту краще іхати? Де лишати авто? Де ночувати/ставити намети? Хочеться так, щоб на собі те все не таскати, а поставити табір і прогулятмся в кілька сторін. Де взагалі можна взяти хоч якусь мапу тоі місцевості? Та, яка є в перших постах, якщо іі роздрукувати, іі вистачить?

Посты: 16

СообщениеСр янв 27, 2016 01:59 

А ми починали цей маршрут з села Підзахаричі. І спочатку заходили до печери Довбуша, а потім від неї на хребет і до Немчича, а тоді по всіх скелях і водоспадах. Печера більше схожа на шахту — серед каміння знаходиться вертикальний спуск глибиною 2 - 2,5 м., а потім під землею починається тунель між скель довжиною 7-10 метрів.
Изображение

СообщениеСр фев 24, 2016 23:18 

Ось так виглядав водоспад "Ворота" ще 23 січня коли я був там востаннє

Изображение

Так він виглядає з 6 лютого

Изображение

Изображение

Тварі, коли вони вже курва нажруться. Розбираюсь, написав нардепу по цьому округу він вже допомагав "Карпатським стежкам" одного разу, якраз бачились з ним на прес-конференції позавчора і він багато говорив про вирубки...

СообщениеЧт фев 25, 2016 16:13 

Це зробили офіційно і обіцяють усе повернути як було до 1 травня

Найнижчий із семи Смугарівських водоспадів "Ковбер" тепер перетворився в дорогу, якою вивозять зрубаний ліс. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє група "LIVE VIEW. Жизнь как путешествие".

"Невеликий 3,5-метровий водоспад під назвою "Ковбер" або "Ворота", який був найнижчим із семи каскадів Смугарівських водоспадів, тепер перетворився в дорогу, по якій вивозять вирубаний ліс. І якщо масова вирубка лісу в Карпатах вже давно нікого не дивує, хоч і викликає безліч питань щодо законності цього заходу, то знищення водоспаду вже виходить за всякі рамки", - йдеться у дописі.

Як пояснив журналісту molbuk.ua голова товариства "Гуцульщина" Михайло Григоряк, водоспад руйнують через необхідність, але до першого травня зобов’язуються привести те місце до ладу.

"Вище Смугарівських водоспадів виявлено пенву частину лісу, що усихається. Ще торік лісгосп піднімав питання, що цей ліс потрібно вирубати, - зауважив М. Григоряк. - Ділянка цього лісу знаходиться між Протятим камінням та Смугарівськими водоспадами. Вивезти цей ліс можливо хіба що гелікоптерами або ж таким чином, як це робиться зараз".

Разом з тим, у "Карпатському держспецлісгоспі", який проводить вирубку цього лісу, пообіцяли завершити роботу протягом кількох місяців і до першого травня все прибрати та по можливості відновити пам’ятку природи.

http://molbuk.ua/chernovtsy_news/106682-cherez-odyn-zi-smugarskykh-vodospadiv-vozyat-vysokhli-dereva-bo-nema-inshoyi-dorogy.html

СообщениеПт фев 26, 2016 11:03 

"Вище Смугарівських водоспадів виявлено пенву частину лісу, що усихається. Ще торік лісгосп піднімав питання, що цей ліс потрібно вирубати, - зауважив М. Григоряк. - Ділянка цього лісу знаходиться між Протятим камінням та Смугарівськими водоспадами. Вивезти цей ліс можливо хіба що гелікоптерами або ж таким чином, як це робиться зараз".

Ще дві таких ділянки усихаючого лісу біля водоспадів і водоспади вже самі усохнуться!!!
Бля, нема нічого святого у цих Дебілів!!!

А репліка про "і до першого травня все прибрати та по можливості відновити пам’ятку природи" - мене взагалі вбиває!!!
Треба починати активні дії, щодо захисту нашої землі!!! Ще трохи в такому темпі і Дністер стане за розміром, як Прут, Прут, як Серет, а Серет взагалі зникне!!! Гуляти будемо по лисим горам, показуючи дітям ліси на території Румунії, і кажучи: "Дивись синку, от так колись виглядали і наші гори! Давно це було!"

СообщениеПт фев 26, 2016 11:13 

Надя, ну ладно на цю відповідь повелись там не шарящі журналісти, але ж ти в темі... Там рубають і вивозять скільки я там був, а вперше був 7 років тому. І що ліс усихає 7 років. Це для дебілів відмазку кинули і вони її схавали.
Сьогодні подзвоню в лісгосп поцікавлюсь...

СообщениеПт фев 26, 2016 11:51 

Bruklin писал(а):Надя, ну ладно на цю відповідь повелись там не шарящі журналісти, але ж ти в темі... Там рубають і вивозять скільки я там був, а вперше був 7 років тому. І що ліс усихає 7 років. Це для дебілів відмазку кинули і вони її схавали.
Сьогодні подзвоню в лісгосп поцікавлюсь...

Я в теме, я потому и кинула сюда. Позвонишь, и...? 70% собственников лесозаготовительных организаций имеют родственников в правоохранительных органах, иначе в ЭТОМ РАЙОНЕ в ЭТОТ БИЗНЕС не суются. Знаю, щупала.

Мы думали ехать снимать, или в воскресенье, или на следующей неделе. Буду просить тебя помочь с контактами лесхоза.

СообщениеПт фев 26, 2016 11:52 

Деревья на лесовозе совсем усохнувшие, ага...

Посты: 1059

СообщениеВс фев 28, 2016 17:49 

На лісовозі бук, а я не чув щоб ця порода лісу мала проблеми в Карпатах з усиханням (типово для смереки, яка має мичкувату і коротку кореневу систему, росте на камінні). В бука довге коріння, тому він не страждає цим так. Санітарні рубки зараз зручна лазівка для лісогубів. Лісопатологу дати на лапу щедро і можна рубати все підряд.

Відповідаю Брукліну про тварей, коли нажруться: НІКОЛИ

СообщениеВс фев 28, 2016 20:48 

То було риторичне питання. Є трохи просування у цій справі. Підключився нардеп, вже зізвонювались і списувались. Найближчим часом обіцяють відновити водоспад, ну і документи обіцяють. Вообщєм я тримаю руку на пулбсі подій, фото і стаття буде як по завершенню історії, так і в процесі, поки є таки відповідь від прес-служби, до якої в мене ну дууже багато запитань

Оффтоп
Біля Буковинських водоспадів ліквідовують всихаюче насадження
ЛІСІВНИК БУКОВИНИ·25 ЛЮТОГО 2016 Р.
Чернівецьке обласне управління лісового та мисливського господарства щодо інформації про ймовірне руйнування унаслідок лісозаготівлі Буковинських водоспадів у Путильському районі повідомляє наступне.
Біля ландшафтного заказника місцевого значення «Буковинські водоспади» ДП «СЛАП “Карпатський держспецлісгосп» передбачив санітарно-оздоровчі заходи, проведення яких погоджено з Департаментом екології та туризму Чернівецької ОДА. У їх рамках ліквідовується сухостійне насадження, яке становить загрозу для здорового лісу.
Заготівлю сухостійної деревини здійснює суб’єкт підприємницької діяльності. Відомо, що підприємець узгодив проведення робіт з місцевою владою та громадою. Спільно з комісією вирішено тимчасово, на час вивезення ураженого всиханням лісу, засипати найнижчий із водоспадів щебенем, аби не пошкодити його. Після завершення робіт пам’ятку природи звільнять від насипу та відновлять.
Прес-служба Чернівецького ОУЛМГ

Посты: 223

СообщениеСб мар 12, 2016 01:10 

Натрапив на статтю по темі. Є фото документів.
https://inforesist.org/na-bukovine-unichtozhili-chudo-ukrainyi-dlya-vyivoza-lesa/

СообщениеСр мар 16, 2016 13:23 

Останні новини по водоспадам.
Там є і фотки і інформація.

Посты: 2900

СообщениеСр мар 16, 2016 13:30 

Пока за этим все стоят очередные "гаранты" и их кунаки, то толку не будет...

СообщениеПт мар 18, 2016 16:32 

Схоже, що водоспад відновили. Але ті хто висвітлював цю тему, не взяло лісництво з собою як обіцяли, що вказує на те що боялись все показати знаючим людям і не потрібні були незручні питання, а інших журналістів звозили...
Сюжет з запізненням сьогодні вийшов на 1+1, зажали в титрах пропіарити КС і просто написали ГО, я там комент давав
phpBB [media]

Посты: 279

СообщениеПт мар 18, 2016 17:58 

А чьо - "так зручніше" - нормальна аргументація, головне все пояснює в нашій країні:

- Нашо ви завалили водоспад?
- Так зручніше!

- Нащо вирубали ліс?
- Так зручніше!

- Нащо лишили наступне покоління без Карпат чи вбили людину?
- Так зручніше....

Bruklin, видно як ти важко підбираєш цензурні слова замість того, щоби назвати "їх" ...і...да...ра...стами.
Те, скільки тобою зроблено для того, щоб цей вандалізм став "всенародним надбанням" - заслуговує на подяку не тільки від мене!!! А ще вселяє надію та віру в краще і в те, що все ж таки "вони" с....сут перед таким "піаром"!

P.S. Я піду з тобою в розвідку... і мочити всіляких ...і...да...ра...стів піду теж!

Посты: 3488

СообщениеПт мар 18, 2016 23:14 

ПЗДЦ. Брук, ти молодець.

СообщениеПт мар 18, 2016 23:15 

Збув скинути сьогоднішній матеріал... Там провели показушну акцію для журналістів, які не в курсі теми, тому всьо пройшло на ура
http://times.cv.ua/2016/03/18/vodospad-vorota-vidnovyly-ale-vzymku-znovu-sprobuyut-znyschyty/

а ось свіжий фотозвіт звідти, на жаль не мій, бо як я писав, мене проігнорували...
http://molbuk.ua/chernovtsy_news/107740-vodospad-na-bukovyni-pislya-vyvezennya-cherez-nogo-lisu-znachno-zmenshyvsya-foto.html

СообщениеСр мар 23, 2016 12:25 

Этот водопад "Ворота" относится к природно-заповедному фонду? Знаю, что в 1991 г. был создан заказник местного значения "Буковинские водопады", но не нашел информации какие именно объекты в этот заказник входят, так как там тех водопадов несколько.

СообщениеСр мар 23, 2016 12:54 

Так, туди мають входити усі сім водоспадів.

Изображение

СообщениеЧт апр 14, 2016 11:24 

За порушення під час вирубки поблизу Смугарських водоспадів держекоінспекція оштрафувала на 20 тисяч гривень
http://times.cv.ua/2016/04/14/za-vyrubky-lisu-poblyzu-smuharskyh-vodospadiv-ekoinspektsiya-oshtrafuvala-na-20-tysyach-hryven/

СообщениеЧт апр 14, 2016 11:51 

http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/56829206

СообщениеЧт апр 14, 2016 16:30 

Вже непогано. Є прецедент.

СообщениеЧт апр 14, 2016 20:55 

Там ще кримінальне провадження є, але то за фактами публікацій, результатів поки не знаю.

СообщениеПт апр 15, 2016 00:56 

кримінал то круто, Брук ти є мужик з яйцями, продовжуй в тому ж дусі!!!

СообщениеПт апр 15, 2016 11:27 

Тепер ще й кримінальне провадження... Мабуть як завжди буде винен майстер лісу, якщо взагалі справу звично не закриють за відсутністю складу злочину. Але вже місяць її таємно розслідують, якби не =TuRisT= то й не знав би, дякую, спільними зусиллями, як то кажуть
http://times.cv.ua/2016/04/15/za-porushennya-poblyzu-smuharskyh-vodospadiv-vidkryto-kryminalne-provadzhennya/

СообщениеПн май 30, 2016 18:55 

[youtube]https://youtu.be/o5wBsRmUcbQ[/youtube]

Посты: 67

СообщениеВт май 31, 2016 21:13 

Изображение

Як рубили лiс,так i рублять.Це трелевочний майданчик над Смугарськими водоспадами на початку травня.

Посты: 5

СообщениеПн июл 11, 2016 11:35 

А підкажіть, яка зараз ситуація на водоспадах? Уже відновили чи далі та жесть про яку пишуть вище?

СообщениеПн фев 06, 2017 11:37 

Одноденка 05.02.17

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Последний раз редактировалось animarua Пн фев 06, 2017 19:42, всего редактировалось 1 раз.

Посты: 386

СообщениеПн фев 06, 2017 14:54 

Ми вчора там були. Пробіглись з Лужків до Розтоків...

СообщениеПн фев 06, 2017 19:43 

Ха, ми також були вчора.
|#smile735|
Помилився числом.

Посты: 386

СообщениеПн фев 06, 2017 20:59 

Я теж тупанув))) Були там в суботу, тому і не зустрілись.... На Верхньому Гучку були о 14:10, а на зупинку в Розтоках вийшли о 15:30.

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

В суботу долинами суцільна стіна туману стояла. В Вас погода бачу краща була.

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать семь минус восемь = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.