Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Sherlock, slv, Жанна, Екатерина, eee, Туранчокс, Серж-Brodyaga, Бармалейка, Burs, Ymka

1, 2, 3, 4, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 436

СообщениеВт июн 08, 2010 22:02 

Прокинувся я в суботу зранку від того, що сонце прямо в пику світить, побачив, що немає жодної хмаринки на небі, та й вирішив кудись поїхати! За допомогою старого доброго гугля знайшов Буковинські водоспади, поклав в рюкзак водичку та грецькі горішки, одягнув випрані зелені кєди і вирушив на трасу! Водоспади ці знаходяться між Вижницею і Путилою у с.Розтоки. Дістався туди автостопом не поспішаючи години за 3. Стопнув 4 тачки. Першими були якісь румуни, другий - крутий Land Cruiser з блатними номерами і нормальним чуваком (все ж і такі іноді зупиняються), треті - мєсниє пацанчікі, а четверті віруючі, які всю дорогу слухали проповіді божі)).
Дорога до водоспадів починається прям перед вїздом до с.Розтоки. Перший водоспад буквально в 200 від траси. Але побачити його нереально, бо він вдало захований між деревами за одним з сільських подвірїв і підійти до нього можна лише з дозволу господарів!
От, власне, й він:

Изображение

Изображение

Далі, якщо йти руслом річки, то зустрічаються досить гарні пороги, а з обидвох боків маленькі притоки утворюють різноманітні каскади. Взагалі, там досить водоспадне місце! Але основні водоспади я так і не знайшов, бо пішов трохи не по тому руслу, вийшов на полонину, де зустрів хлопчика з конями, який пояснив куди треба йти. Часу в мене вже було обмаль, тому їх пошук вирішив відкласти на наступний раз).
От ще кілька фоток з моєї скромної подорожі:

Изображение

Изображение

Изображение

Треба було посерйозніше взуття одягати)

Изображение

ось такі монстри охороняють красу тих місць)

Изображение

Вирішив попрати кєди))

Изображение

Изображение

Назад в Чернівці їхав бусом.

Хотілося б запитати у спільноти, чи був ще хтось на тих водоспадах? Може в когось є фото та хтось щось більше знає про них? А то в інеті інформації не густо! Я думав, що це місце більш попсове і людяне, виявляється помилявся!

Посты: 10

СообщениеСр июн 09, 2010 11:22 

Буковинське джакузі :D Не був, не чув, але тому, що не цікавився. Тепер цікаво туди потрапити :!:
Последний раз редактировалось Агілульф Ср июн 09, 2010 14:26, всего редактировалось 1 раз.

Посты: 83

СообщениеСр июн 09, 2010 11:53 

гм... я взагалі про них вперше чую , може є в тебе карта тих місць ? якшо є то поділись, може заглянемо через недільку другу
Так хотя бы успеть сложить.

СообщениеСр июн 09, 2010 19:41 

Ось, водоспади в руслі цієї річки, навіть кілька фоток на гуглпанораміо є:
http://wikimapia.org/#lat=48.1701784&lon=25.1395512&z=15&l=1&m=p&search=%D1%80%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%BE%D0%BA%D0%B8

Ось на кілометрівці позначив це місце:

Изображение

А ось більш детальна мапа з прилеглими місцевостями:
http://travel.org.ua/karta_list.php?id=98

Посты: 83

СообщениеСр июн 09, 2010 22:54 

ну дякую, а якшо їхать з Верховини то куди брати курс? на який населений пункт?
Так хотя бы успеть сложить.

СообщениеЧт июн 10, 2010 18:02 

askold писал(а):ну дякую, а якшо їхать з Верховини то куди брати курс? на який населений пункт?

Не знаю як там зараз з дорогами... Але по карті треба їхати по трасі Р62 на Усть-Путилу і далі в бік Вижниці.

Посты: 233

СообщениеПн июн 14, 2010 18:21 

@ Kolyan_ilia
А GPS-трека випадково нема ?

Посты: 332

СообщениеВт июн 15, 2010 09:33 

мы зимой по ним лазили, топали с Виженки, если ет те водопады что я думаю. Там три водопада совсем рядом. Если те могу подробно рассказать как добраться. Завтра попытаюсь найти фотки выложить

Посты: 106

СообщениеСб июн 19, 2010 07:55 

Последний раз редактировалось kovpash Чт апр 19, 2012 10:05, всего редактировалось 1 раз.

Посты: 233

СообщениеСб июн 19, 2010 13:13 

arik17 писал(а):мы зимой по ним лазили, топали с Виженки, если ет те водопады что я думаю. Там три водопада совсем рядом. Если те могу подробно рассказать как добраться. Завтра попытаюсь найти фотки выложить

Розкажи, думаю всім буде корисно.

Посты: 683

СообщениеПн июн 21, 2010 11:55 

Мы на эти водопады всегда ходили, когда на Протятые камни заберались. Я не знал даже, что к ним с Росток можно дойти, просто даже в голову не приходило. Они там три недалеко друг от друга находятся. раньше на последнем водопаде, это если с Протятых идти, куча бревен была, их сверху водопада сбрасывали. и первый во время сухого лета, ну очень маленький становился, если мне память не изменяет

Посты: 15

СообщениеПн июн 21, 2010 14:03 

В том году в июле воды поменьше было

Изображение
А бревен дествительно поваленных много:

Изображение

И дорога до этих водопадов - одно название что дорога. Вначале села еще ничего, а потом идет по руслу мелкой речушки с камнями, грязью и прочими прелестями.

Посты: 106

СообщениеСр июн 23, 2010 08:11 

OOOMAX писал(а):Мы на эти водопады всегда ходили, когда на Протятые камни заберались. Я не знал даже, что к ним с Росток можно дойти, просто даже в голову не приходило. Они там три недалеко друг от друга находятся. раньше на последнем водопаде, это если с Протятых идти, куча бревен была, их сверху водопада сбрасывали. и первый во время сухого лета, ну очень маленький становился, если мне память не изменяет

А з протятих як до них добратись?

Посты: 683

СообщениеСр июн 23, 2010 09:05 

Я там лет 5 назад был, но постараюсь объяснить.
Если Вы пришли по дороге с Немчича на Протятые, то идете по ней дальше. Сначала идут камни слева от дороги, идем дальше, камни справа от дороги (в них еще трещина сквозная, там туристы облюбовали отхожие места), проходим и их (это все по той же дороге),небольшой спуск вниз и Вы выходите на хутор (там еще магазин в одном из домов есть). В хуторе надо свернуть на право и дальше идете по грунтовой дороге (справа по ней еще будут дома), дорога спускается вниз в лес к маленькой речушки и идете по речушке вниз. все водопады слева от речки, недалеко друг от друга, третий кажется немного дальше.

Лучше всего спросить на хуторе, там люди хорошие и все знают где водопады и подскажут куда пойти. мы тоже так делали в первый раз, знали что они есть, но не знали где они. спросили у прохожих, они нам и показали дорогу.
Вы когда первый найдете, то второй будет недалеко от него, а вот третий немного дальше, идите по реке вниз его трудно не заметить.
Все написаное - ПРАВДА, если мне память не изменяет :lol:

СообщениеСр дек 01, 2010 16:29 

Якщо орієнтуватись по дорозі, то відправна точка - м.Віжниця (райцентр в Чернівецькій області). Від Віжниці напрямок на м.Путила (також райцентр). Але на сьогодні ця дорога розмита повенею 2008р. Якщо будете розпитувати про дорогу в людей (або по вказівниках) - вас можуть відправити на лівий берег Черемоша. А наша мета (водоспади) саме на правому боці.
З Верховини по карті напрошується напрямок на Усть-Путилу, але (див. вище) дороги по правому березі немає, тому в об'їзд прийдеться їхати по лівому березі, по ніякій дорозі, аж до того самого моста біля Кут.
Якщо їхати із Івано-Франківської області (Заболотів, Косів), то у Кутах міст через Черемош на Віжницю не переїздити, а повернути направо на Путилу.
Якщо їхати з Чернівців, то переїхавши Віжницю (на Кути), міст через Черемош, взяти вліво - на Путилу.
Їхати весь час асфальтом (бо, як я писав раніше, вказівник відправить вас перед мостом ще раз направо, на грунтівку - це нинішня об'їзда дорога).
Саме в цьому році, у липні, я мав намір із сім'єю попасти у Путилу, то крім розмитої дороги на правому березі ще й дерева завалило. Будемо сподіватись, що дерева місцеві розтягли на дрова, і до вказівника "Розтоки" можна буде доїхати без перешкод.

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать семь минус восемь = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.