Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Sherlock, slv, Екатерина, Жанна, Серж-Brodyaga, Туранчокс, eee, Бармалейка, Burs, Ymka

1 ... 56, 57, 58, 59, 60, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 41

СообщениеПн янв 08, 2018 16:45 

Гость писал(а):Може долучитесь якось до відновлення хатки під Яйком?..

Цілком можливо. А що, є вже план?

Говорити з лісниками, можливо, і треба. Але, за весь час, що я провів у горах, один-єдиний раз зустрічав лісника (не лісоруба, і не з тих, що сидять на КПП). І не вірю, що вони прихильно поставляться до такої ідеї (якщо не "зацікавити", чого я робити не збираюся).
Тому більше схиляюся до варіанту "побудувати, а там як буде так і буде". Цікавить більше, чи буде хатина стояти. І чи можна буде зізнатися, що то я її побудував, чи краще промовчати.
------------------------------------

Посты: 1643

СообщениеПн янв 08, 2018 17:29 

Гость писал(а):Може долучитесь якось до відновлення хатки під Яйком?..

а є інфа , що її відновлюватимуть ???
і чому це аноністськимний допис ??? назвись ...

Посты: 1221

СообщениеПн янв 08, 2018 20:21 

telman41 писал(а):Говорити з лісниками, можливо, і треба. Але, за весь час, що я провів у горах, один-єдиний раз зустрічав лісника (не лісоруба, і не з тих, що сидять на КПП). І не вірю, що вони прихильно поставляться до такої ідеї (якщо не "зацікавити", чого я робити не збираюся).
Тому більше схиляюся до варіанту "побудувати, а там як буде так і буде". Цікавить більше, чи буде хатина стояти. І чи можна буде зізнатися, що то я її побудував, чи краще промовчати.

Говорив з єгерем Осмолодського ДЛГ на тему Яйка, ще коли згоріла, по гарячих слідах. Питання відбудови тоді не піднімалося, але егері кровно зацікавлені у наявності хаток у мисливських місцях. В принципі, якщо взяти організацію на себе, то вони поможуть десь-щось, але не більше. Головну лямку тягнути ентузіастам. Доріг (навіть тракторних) туди нема, але якщо раптом з'являться, довкола вирубають весь стиглий ліс ― гарантія (така «ціна» за їхні послуги по доставці матеріалів для будинків).

СообщениеПн янв 08, 2018 20:27 

Допомога не сильно і потрібна. Аби не заважали.
Про доставку будматеріалів - хіба в Карпатах вже немає лісу, що його потрібно завозити звідкись?

Посты: 1221

СообщениеПн янв 08, 2018 20:41 

telman41 писал(а):Допомога не сильно і потрібна. Аби не заважали.
Про доставку будматеріалів - хіба в Карпатах вже немає лісу, що його потрібно завозити звідкись?

Ви впевнені, що вам продадуть ліс саме неподалік планованого місця будівництва? В лісовій галузі звичайно бардак, але ліс рубають не будь-де, а там де він стиглий, і не будь-хто (через аукціони або «аукціони»). Кругляк теоретично можна на місці заготовити, але дошки бензопилою на місці розпускати ― тяжкий труд.

Сорі за нескромне запитання. Ви маєте досвід будівництва дерев'яного будинка?

СообщениеПн янв 08, 2018 21:03 

Так, досвід, хоч і невеликий, маю.
Якщо заходить питання про "продати мені ліс", то я в такому участь не беру. Мені ліс може і потрібен, але там, де я живу. А купляти ліс десь в лісгоспі в горах, щоб побудувати хатину, яка по факту буде власністю того ж лісгоспу - це, на мою думку, вже верх абсурду.
Тим більше, що мова не йде про промислову вирубку, для невеликоі хатини не так багато і потрібно лісу.

Посты: 4234

СообщениеВт янв 09, 2018 08:50 

Все одно потрібен дозвіл на вирубку близько 100 смерек. Пастухи звичайно не завозять ліс знизу, а рубають по-місцю. Але ж Вам не потрібна хата з шпаринами в сантиметр після усихання дерева? Тому краще будувати з сухого матеріалу.

СообщениеВт янв 09, 2018 10:57 

Для того, щоб хата не була з шпаринами, існують певні правила будівництва. Набагато легше їх дотриматися, ніж тягнути ліс на гору десь з села з пилорами.
Сотню не потрібно. На хатину розміром 4*6м (приблизно як колиба на пол. Озірній на Кукулі) потрібно десятка три, ну чотири дерев. Залежно які дерева.

СообщениеСб фев 10, 2018 23:11 

https://www.facebook.com/preluchniy/ Турпритулок у Гринявах

Посты: 3539

СообщениеПн фев 12, 2018 20:20 

Олександр72 писал(а):https://www.facebook.com/preluchniy/ Турпритулок у Гринявах

гарні та привітні власники САДИБИ (не турпритулка, це таке формулювання, так подано, я колись їм підказав років зо три тому), декілька разів викладав їх будиночок у темі гиняв-чивчинів, тож також рекомендую - ТАМ СУПЕРОВО !

Изображение

Изображение

Изображение

((собаки не кусаються ! одна трохи гавкає та й то, умовно))

Посты: 3539

СообщениеСр мар 28, 2018 09:56 

потихеньку починаємо акціювати на хатах-притулках-колибах !
перша міні-акція по виносу паливо-мастильних матеріалів та запчастин для б/пили(будем у травні прорізати райтшток навколо Молодої а також еко-стежку від хати до ур.Гуки, її знову цієї зими завалило), наведенню порядку та фен шую на хаті під Молодою - відбулася(я та Юрко Гудима);
прибрали хату в ноль, зібрали ВСЕ сміття яке було(скло, метал, пластік,продукти що замерзли) і знесли в Осмолоду на сміттярку;
новий термометр - це Юрко купив;
гарний чайник - це від мене;
звичайно що нарубали дрова для тих хто буде після нас, нарубали так щоб на пару днів життя;
забрали вниз колун(який я раніше - купив і приніс сюди) щоб поміняти руків*я з дерев*яного на металеву трубу як це я зробив на хаті під Конем(кажуть що вона, сокира - там є ! пару днів тому хлопці користали);
отже хатинка під Молодою щиро вас вітає і запрошує на відпочинок ! тільки не забудьте що тут був порядок і дрова, залишіть те саме, ДЯКУЮ;

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать семь минус девять = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.