Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Sherlock, slv, Жанна, Екатерина, eee, Туранчокс, Серж-Brodyaga, Бармалейка, Burs, Ymka

1, 2, 3, 4, 5, 6, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 37

СообщениеВт авг 02, 2011 11:49 

empyreal, я практично твій однодумець щодо тварин!

Просто може ж бути і інша ситуація - якщо ненароком наступлю на гадюку, якої непомітно через траву/гілки, то їй нічого не залишиться, як вжерти мене за ногу.

а сидіти потім три дні зі спухлою ногою не дуже хочеться, тому і цікавлюся, шо треба в таких випадках робити. :)

Посты: 37

СообщениеВт авг 02, 2011 11:51 

Igor Melika писал(а):Правда і міфи про укуси гадюк: http://igormelika.com.ua/moi-karpati/ukrainski-karpati/yakshho-vas-ukusila-zmiya

Дякую :)

Посты: 543

СообщениеВт авг 02, 2011 13:15 

Дякую, Igor Melika! Тепер я знаю, яка гадюка вискочила просто-таки з-під моїх ніг у малиннику на Закарпатті. Потверджую - вона не збиралася мене кусати, хоч я збиралася на неї наступити (дивилася на малину, а не під ноги!).
Але я не знала, що небезпека загинути від укусу гадюки є незначною. Це для мене відкриття!
Як казала Маргарет Тетчер (чи повторювала чиїсь слова - не важливо), 90 відсотків наших страхів не справджуються. Це тішить і... врівноважує :wink:
жизнь начиная с чистого листа…

Посты: 122

СообщениеЧт авг 04, 2011 17:51 

Остерігатися потрібно не тільки диких звірів.
Епізод 1. Спускаємося у Кваси, перед нами пасуться мирні невинні овечки, два пастухи і ... три песики - Алабаї, неменші за найбільшу вівцю. Один з них в метрі від стежки. Двоє з нас помалу перейшли, а третій вирішив його сфотографувати і дуже про це пошкодував! Якщо б не пастухи, які, побачивши нас, заздалегідь кинулися до своїх милих песиків, одному з нас би дуже не пощастило!
Епізод 2. Посеред лісу іде нам назустріч стадо корів, штук 30. Пройшли, все ОК. Через хвилин 5 побачили ще дві корівки, які наближалися до нас. В метрах 5-ти від нас одна корова, радше, як потім помітили - бик, дуже грізно замичав, різко опустив голову вниз, наставляюти роги. Тверезо оцінивши ситуацію (бик захищає вагітну корову і свого не попустить) відійшли із дороги в ліс на 2-3м, даючи їм дорогу. Але для нього, мабуть, наша відстань виявилася недостатньою, і бичок із ще більшою агресією став побивати переднім копитом, готуючись всерйоз до атаки! Оскільки наші тореодорські здібності бажання випробовувати не було, ми швиденько чухнули ще далі в ліс і зупинилися, тримаючи бика в зоні видимості. Після перечікування повільного проходження по дорозі його "коханої", спокійно продовжили нашу путь.

СообщениеЧт авг 04, 2011 19:47 

andrik, потверджую ситуацію два.
Інколи в Карпатах господарі тримають биків, які є небезпечними для туристів. То там, то там чую історії, як бик когось забив. А що його тримають на вільному випасі - це подвійна небезпека. Бо місцеві знають, що за огорожу вуйка NN небезпечно заходити, а туристи - ні. Часом, щоб пройти до тієї чи іншої гори, треба таки йти через пасовиська вуйка NN та його навісного бика. До того ж міські люди не навчилися боятися створіння, схожого на корову :wink:
Після того, як за нами з подругою двічі погналися різні розлючені бики (але подруга була місцева, і це мене врятувало), я навчилася їх боятися :lol:

Посты: 1054

СообщениеЧт авг 04, 2011 21:26 

Колись також цікавмвся ПМД при укусі гадюки. Маючи деякі поняття в медецині, більшість інформації мені здалась досить сумнівною (припікання, жгути і т.д.). А потім зустрів статтю А. В. Коросова, доктора біологічних наук, який на практиці сам та разом із своїми студентами, неодноразово стикався з гадюками. Це лише витяг, так як стаття досить велика.
В этой рекомендации главные слова «сразу же», что означает не позднее чем через 15 секунд! Обычно много дефицитного времени уходит на испуг, слезы, бегство с места встречи со змеей, крики и ожидание помощи, ругань, призывы убить «гада». Так можно упустить те важные мгновения, когда яд проникает в ткани и становится недоступен для простых приемов лечения. У гадюки очень мало яда, но он сильно токсичен (примерно в 20 раз сильнее, чем яд гюрзы), поэтому достаточно быстро всасывается, и действовать нужно без промедления.
Итак, если гадюка все же укусила, необходимо отойти на безопасное расстояние от змеи (т.е. на 3—5 м) и начать выдавливать яд, нажимая по краям ранки. В первые секунды капелька яда сидит в тканях, как в капсуле, а канал от зуба еще полностью не закрылся; достаточно одного нажатия — и до 80% яда можно выдавить (он появляется в виде янтарно-красной капли, сотрите ее рукой). Продолжать выдавливание следует не более 20 минут, после чего на ранку можно наложить водочный компресс на 1—2 часа. На время доставки пострадавшего от укуса змеи в медицинское учреждение ре-комендуется на всю укушенную конечность наложить не очень тугую повязку с исполь-зованием эластичного бинта. Это предотвратит распространение отека по конечности.
А. В. Коросов, доктор биологических наук

Посты: 241

СообщениеПт авг 05, 2011 00:30 

В начале июля во время ночевки между Паренки М.Попадьей к палатке подбегал дикий кабан: похрюкал и убежал куда-то дальше... Применяли стандартную предосторожность: не оставляли еду на улице.

Посты: 414

СообщениеПт авг 05, 2011 11:47 

Фото вийшло не дуже, бо була смурна погода, а підходити для макроз'ємки біжання не було. Зняв дві неділі тому на березі Латориці.
Изображение
Гад швидко плив у мій бік, кроли я мився в річці. В зубах у нього рибинка. Далі він виповз на берег, але потім покинув здобич і втік.

СообщениеПт авг 05, 2011 18:23 

:shock: Ого! ой-йой-йой..... :roll:

Посты: 533

СообщениеПт авг 05, 2011 19:53 

Тю, что вы такой маленькой змейки то испугались. Вот две недели назад, вокруг палатки ползали змейки. :)

Изображение

Изображение

СообщениеПт авг 05, 2011 19:58 

ValerKat, а где состоялась эта встреча?
Надеюсь, Вы ее не укусили? 8) Она выжила? :lol:

Посты: 711

СообщениеПт авг 05, 2011 21:09 

Машингвер писал(а):а як в Карпатах справи з отруйними гадюками? чи становлять вони сильну небезепеку, і як правильно від них вберегтися?

В Карпатах гадюки завжди були, є і надіюсь будуть. Кожного літа зустрічаю, але тьфу-тьфу жодного разу без пригод. Незважаючи на те, що для туриста гадюка в Карпатах не являється основною небезпекою потрібно бути уважним, обережним і розсудливим. Гладити-цілувати зась! :D Як кожен з нас догадується людина не входить в раціон гадюки, остання як правило уникає зустрічі з нами, але при зайвій вашій наполегливості чи через безвихідь, чи в силу рефлексу при наступі на неї не лише може, але і обовязково атакує. Звідси висновок: взуття повинно бути закритим (босим і в сандалях можна ходити лише по часто ходженим стежкам, скажемо з Заросляка на Говерлу). Якщо вигляд змії вас приводить в оцепеніння, ви щораз шокуєтесь і відчуваєте тваринний страх то ходіть з патиком і постійно постукуйте. Але що тоді ви зможете побачити, як все живе буде ховатись від вас? Гадюка полюбляє вигріватись на сонечку. Якщо ви зустріли гадюку на (біля) старому пні і вона не спішить покинути його чи сховатися, будьте певні це її місце, вона тут живе і через рік в цю пору ви її з великою долею вірогідності тут побачите. Я знаю не одне таке місце. Вважається що на Чесного Хреста 27 вересня усі гади ховаються на зиму а яку зустрінеш після 27 вересня, то це та, котра згрішила, (наприклад вкусила людину) і таку гадюку земля не приймає. Але останнє не є достовірним, кількість особин, що попадалися мені після Чесного Хреста в різні роки явно залежали від погодніх умов , від того наскільки тепла виявилась осінь.
В Карпатах найвище гадюку я зустрічав на висоті біля 1700м (передвершина г. Попадя). Причому моя менша повз неї "проскакала" непомітивши її, я вгледівши її, відразу зупинився зачекати сина, що відстав метрів 30, почав фоткати , але остання не дуже хотіла позувати і швиденько сховалася. Бувають випадки із старими грубезними чорними гадами, які скручуються в калач і не думають собі куди небуть ховатися, але не випробовуйте долю ідіть собі спокійно куди йшли, не чіпайте і вам гірше не буде.

СообщениеСб авг 06, 2011 00:11 

Росомаха писал(а):ValerKat, а где состоялась эта встреча?

Недалеко от подножия Петроса, в Кулуаре. Да и не одна она была. Просто всех фотографировать как то смысла не видел. Я же фотоохотник. :) Гадюк не трогал. Я просто так животину не тираню. В армии ел змей, мне не понравилось, поэтому и тут просто шуганул, они и уползали. Делов то.

СообщениеСб авг 06, 2011 06:52 

ValerKat писал(а):
Росомаха писал(а):ValerKat, а где состоялась эта встреча?

Недалеко от подножия Петроса, в Кулуаре. Да и не одна она была.

Мда... Хорошо, что, когда я там ночевала, они не проявляли активности. Может, ждали фотоохотника :wink: Попиариться хотели... :wink:
Я просто так животину не тираню. ... шуганул, они и уползали. Делов то.

Респект!

СообщениеСб авг 06, 2011 14:56 

Росомаха писал(а):Респект!

Человек тоже часть природы, и убивать, ради интереса, или что бы потешить свое самолюбие - это черта именно человека. Иногда, глядя, как подростки, мучают животных, хочется с ними, тоже самое сделать. Я могу конечно, умертвить какую лиюо живность, но если голодный буду, и разумеется мучать не буду. Считаю, что нужно жить в гармонии с природой.

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать семь минус восемь = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.