Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Sherlock, slv, Жанна, Екатерина, eee, Туранчокс, Серж-Brodyaga, Бармалейка, Burs, Ymka

1, 2, 3, 4, 5, 6, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 711

СообщениеЧт дек 06, 2012 23:04 

Після цієї розвилки?

Изображение[/img]

Посты: 3380

СообщениеЧт дек 06, 2012 23:06 

Так точно!.. Перепрошую, ще цієї свіженької карти в мене нема |#smile07|

Посты: 1402

СообщениеПт дек 07, 2012 01:32 

завтра буде :D

Посты: 860

СообщениеПт дек 07, 2012 14:03 

Burs писал(а):Да уж противные там собачки, тоже сталкивалися.

Изображение

їх БОСС :D

Посты: 122

СообщениеСр дек 19, 2012 17:10 

vasjaletsyn писал(а):
Burs писал(а):Да уж противные там собачки, тоже сталкивалися.

їх БОСС :D

Пітарду невеличку рванути - і будуть драпати аж заходитися. Перевірено!

Посты: 1032

СообщениеПт май 20, 2016 05:25 

Серж-Brodyaga писал(а):Красивое видео! Одно удовольствие смотреть :)

:idea:
Нападает ли медведь на человека? Да, нападает, но обычно в двух случаях: когда зверь ранен и озлоблен, когда медведица лишена возможности увести от человека малышей.

Неуклюжий на первый взгляд, огромный зверь, весящий до 200 - 300 кг, удивительно быстрым броском на четырех лапах сшибает человека с ног, начинает мять и рвать его своими крепкими, точно стальными когтями. При этом медведь нередко сдирает кожу с головы человека. Но как только человек теряет сознание, медведь обычно оставляет его и уходит, иногда предварительно заваливая его хворостом.

Прям цитата из романа "Выживший" :)

Изображение
Последний раз редактировалось Олег Запорожье Пт май 20, 2016 12:25, всего редактировалось 1 раз.

Посты: 1222

СообщениеПт май 20, 2016 10:53 

Олег Запорожье писал(а):
Серж-Brodyaga писал(а):Красивое видео! Одно удовольствие смотреть :)

:idea:
Нападает ли медведь на человека? Да, нападает, но обычно в двух случаях: когда зверь ранен и озлоблен, когда медведица лишена возможности увести от человека малышей.

Неуклюжий на первый взгляд, огромный зверь, весящий до 200 - 300 кг, удивительно быстрым броском на четырех лапах сшибает человека с ног, начинает мять и рвать его своими крепкими, точно стальными когтями. При этом медведь нередко сдирает кожу с головы человека. Но как только человек теряет сознание, медведь обычно оставляет его и уходит, иногда предварительно заваливая его хворостом.

Прям цитата из романа "Выживший" :)

Ну зовсім небажано це перевіряти |#smile780|

СообщениеВт окт 25, 2016 14:33 

Мене дуже зацікавила тема. Часто ходжу до лісу по гриби і буває що сама. Тому справді хвилює, що робити. Нажали перспектива вилізти на дерево - марна. У нас ліси граб та дуб. На них і невилізеш. Тому йдучи по лісі завжди як та "підірвана" голосно розмовляю з собою. Хтось би побачив - сказав "пришалепкувата", але бачу що мій метод деякою мірою рятує мене від несподіванок.
Ведмежого сліду слава Богу не бачила, а от кабанчики у нас пробігають поруч. На власні очі бачила у Городоцькому районі Львівської області особин 5. Добре що вони до мене не проявили інтерес, бо навряд чи я б Вам тут розповідала цю історію.

Посты: 392

СообщениеВт окт 25, 2016 16:09 

Під Києвом звірі не чіпають. Кабанчики, коли далеко, не помічають, коли десь поруч в кущах - тікають. Лосі теж тікають.

Посты: 387

СообщениеВт окт 25, 2016 22:09 

Гість писал(а):Добре що вони до мене не проявили інтерес, бо навряд чи я б Вам тут розповідала цю історію.
Перше правило Поросячого Клубу - нікому не розповідати про поросячий клуб.

Боїтесь диких тварин? Вихід є.
Не ходіть до лісу. Там болото, комари, звірі дикі...воно вам треба? В супермаркеті через дорогу печериці як кулаки, і вже й розфасовані.
Правда, по дорозі до супермаркету теж можна багато кого зустріти. На щастя, зараз є дуже зручні служби доставки - привозять замовлення прямо до хати.
(Даю додаткову ідею для стартапу - команда м"язистих опецьків, які за невелику квоту сходять по гриби/ягоди по вказаних координатах і принесуть вам дари лісу до оселі. Всі з досвідом виживання в українській пущі, озброєні травматичними пістолетами якісного українського виробництва. А як когось з"їдять то не так жалко - хлопці знали на що вони йдуть...)
Последний раз редактировалось count_enable Ср окт 26, 2016 10:29, всего редактировалось 1 раз.

Посты: 3499

СообщениеСр окт 26, 2016 08:40 

тут скидаю ВЖЕ написане по цій темі :
........Andrea писал(а):
23 вересня десь на половині підйому по жовтому до водоспаду Ялинський зустрів одного ведмедя. Метрів так за 30 від мене щось шукав на землі. Будьте обережні!!!!

щє раз нагадую всім, що насправді КОЖЕН турист що входить на теріторію якою користується якийся(якісь) хижак (хижаки) АВТОМАТИЧНО береться "на контроль" цими тваринами і "ведеться" допоки не покидає "зону" їх інтересів, ТОБТО :
- ми із вами ВСЮДИ і ВЕСЬ час наших походів КОНТРОЛЮЄМОСЬ якимось "ведмедем" ( широкий спектр діапазону ВСІХ тварин у тому числі і ведмедики);
- це треба усвідомлювати ну хоча б заради того, щоб бути достатньо уважним у місцях можливих із хижаком зустрічей;
- у дуже-дуже нечисельних випадках хижак спробує атакувати(захищати, захищатись) але і то у випадках ВІДПОВІДНИХ СИТУАЦІЇ яка ВИПАДКОВО(!!!!)(акцентую : ВИПАДКОВО !) склалась:
- не треба у той же час ЗАНАДТО багато приділяти цьому уваги (( наприклад як що йдешь на початку зими САМ і бачиш СВІЖИЙ слід вовка/ведмедя/сікача/рисі, ДОРЕЧНО буде пошуміти, побити над головою трек-палками, постукати по деревах і повторювати це час від часу, але як що вас іде троє-четверо, або сід не свіжий, то необхідності кіпішувати - ноль)) ;
- як що ви всеж таки постійно ходите у походи, це вам подобається і ви не збираєтесь зупинятись у цьому, дуже добре було би ЗНАТИ ОСНОВНІ РИСИ ТА СПОСІБ ЖИТТЯ ТВАРИН, у ареалі яких ви перебуваєте...наприклад як от та ситуація із "трьома ведмедями", коли не знаючи нічого про гон у оленів люди бігали як скажені від "ведмедів", хоча, навіть і олнь міг під час зустрічи із ним також здійснити або атаку або спробу налякати туриста у саме ЦЕЙ ЧАС/ПЕРІОД, я мав змогу бути учасником такої "зустрічи" біля п/з Чемірний 5 років тому, добре що олень тоді не став атакувати а лишь проявляв загрозу нахиляючи роги у мій бік та активно рикаючи...відстань була 40-50 м...на 5-6 сек його стрибків ;..........

,,,,,,,,,,,,,Andrea писал(а):
Хотілося б почути практичні поради при зустрічі з хижаком

є гугл, є відповідні книжки, але на щастя у Карпатах звір розумний, не пхається до людей бо не треба йому, бо боїться ГЕНЕТИЧНО людину...як що бути уважним, то не попадешь у ситуацію коли звір вполював щось, воно лежить а ти йдешь і не чуєшь ані запаху крові-розлогої вбитої дичини, або коли малий з мамою а ти їх розділяєшь проходячи між ними або дуже близько від малого який відстав від мамки, або звіра поранили і він ховається, тікає а ти глухий і сліпий бо гриби, ягод, бла-бла, і т.п....або звір забувся у малинах і не почув тебе, але ж ти мав би си чути, він же пихтить як паровоз а рикає так що нутрощі перевертаються, чути за 100-200 м як із середини...
почув/унюхав/побачив/відчув нутром - зупинись, озирнись, усвідомлюй все що відчуваєшь, як що нікого не бачиш - голоси, стукай, шуму роби більше, звір втече...вже не раз бачив...((( вовки також не все просто, вони на рівні генетики усвідомлюють що ми не є здобиччу, але цікавитись - цікавляться...особливо у сутінках та вночі...бажано самому не ходити там, де живуть вони(як що знаєшь !) ну а у сезон міграцій (від осені до весни) тут сам Бог велів бути мудрим...все залежить від твоїх задумок, задач...)))...

Посты: 3499

СообщениеСр окт 26, 2016 08:51 

із моїх байок : якось ходив з Василем Гутиряком писали треки на карту "чивчини-гриняви", я йшов у р-ні пол.Гостів по дорозі, Василь писав у той самий час інший трек, жара, десь під 30-ку, йду, волочу ноги, а тут попри дорогу маленьки лісочки з полянками - ГРИБИ!!! зайшов в один, а там у купі сміття що залишають місцеві чиясь жопа метр на метр , коричнева, це було пів секунди і вона щєзла за кущпми які на краю спуску в ліс с густими заростями: хруст, топот...я пробігаю 15 м до спуску щоб побачити хто від мене тікає, та де...на 50-70 м видно що вже нікого немає, втік...хто то був ? олень ? ведмедик ? по жопі не видно за пів секунди, та й я трошки в той самий момент "псіханув" - присів від несподіванки(15 м, пом*ятаєте ?)...

Посты: 48

СообщениеПт ноя 03, 2017 18:43 

Изображение

Інструкція)))

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать семь минус восемь = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.