Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Sherlock, slv, Екатерина, Жанна, eee, Туранчокс, Бармалейка, Burs, Ymka

1, 2, 3, 4, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 251

СообщениеЧт июл 02, 2009 22:44 

Доброго времени суток!

Собираюсь пробежаться по Черногоре в конце июля.

Ветка маршрута: Квасы - Петрос - Говерла.... по хребту до ПИЧа.

Рассчитываю пройти за 3 - 4 дня.
Маршрут такой, чтобы пройти через все "контрольные" вершины.

Немного попотеть (т.е. не вразвалочку), но в пределах разумного..

Интересует - ходил ли кто-то так? За какое время управлялись?

По погоде... расчитывать как понимаю на дожди, плохую видимость и т.д...
Без ЖОПСа... идем "по старинке" ))
------------------------------------

Посты: 398

СообщениеЧт июл 02, 2009 23:15 

есть народ который и за сутку справлялся :lol:
2 ночевки - нормальный вариант

СообщениеЧт июл 02, 2009 23:51 

Оо! Так отлично. Тогда нач 2 ночевки :)

Посты: 1500

СообщениеПт июл 03, 2009 07:41 

я вообще 4 ночевки планирую все вершины хребта и в развалочку "пройтись с пивком"
ЗЫ ээээ выражение такое.. ну без алкоголя понятно только в мед целях

СообщениеПт июл 03, 2009 07:50 

:) Тоже под конец июля?

Посты: 1500

СообщениеПт июл 03, 2009 10:13 

12 июля-20 июля

СообщениеПт июл 03, 2009 15:12 

Собираемся на Черногору с 29 июля по 5-6 августа. Только в обратном порядке Верховина - Шибене - Петрос - Ясиня.

Посты: 36

СообщениеПт июл 03, 2009 19:09 

С 19 июля идем Лазещина-Петрос-Кваси-Близница-Догяска-Ясиня

СообщениеПт июл 03, 2009 22:49 

Точные даты уже известны.
25 июля в Франке (7 утра) - 30 июля (~12 дня поезд дальше в другую точку Украины :D )
Собственно полноценных ходовых - 4,5 дня.

и еще...
Народ рассказывал - что если по хребту с Рахова идти то можно без всяких пропусков на ПИМ попасть...

Вот думаю... если действительно в обратном пути - от ПИЧа до Квасов.. оттуда по быстрому за Рахов... и по хребту еще на Поп Иван выйти...

Реально ли за такой промежуток времени?
Или разрыв одного места может быть? :D

СообщениеПн июл 06, 2009 11:51 

Усе можливо, особливо коли чисто випадково сісти на мурашник і бігти тоді цілий день, щоб аж у вухах шелестіло. :D
Ну, а якщо чесно, то для чого така біганина, це ж не спортивні змагання, адже у гори вибираються щоб природою помилуватись, забути про буденні клопоти, перевірити себе. А так... Що бачив? - Та нічого, крім стежки, бо ніколи було й голову звести, ніколи прилягти горілиць і завидитись у небесну блакить, подумати про вічне... Та й про фотопейзажі можна забути.
Це Вам треба дуже рано 30 числа вибиратись, щоб уже о 8 бути у Верховині.

Посты: 46

СообщениеПн июл 06, 2009 14:13 

В августе прошлого года: Заросляк-Говерла-Петрос-Говерла-о.Бребенескул-ПИЧ-Вух.Камень-оз.Несамовыте-Заросляк. Пять дней, четыре ночи.Из них с 13-00 отдых на о.Бребенескул. :)

СообщениеПн июл 06, 2009 14:57 

UZBEK,

Прикольний у Вас маршрут.

СообщениеПн июл 06, 2009 16:03 

Гость писал(а):Усе можливо, особливо коли чисто випадково сісти на мурашник і бігти тоді цілий день, щоб аж у вухах шелестіло. :D
Ну, а якщо чесно, то для чого така біганина, це ж не спортивні змагання, адже у гори вибираються щоб природою помилуватись, забути про буденні клопоти, перевірити себе. А так... Що бачив? - Та нічого, крім стежки, бо ніколи було й голову звести, ніколи прилягти горілиць і завидитись у небесну блакить, подумати про вічне... Та й про фотопейзажі можна забути.
Це Вам треба дуже рано 30 числа вибиратись, щоб уже о 8 бути у Верховині.

Я полностью с тобой согласен. Иду я не за беганиной. Просто поинтересовался - с какой интенсивностью можно пройти такой маршрут. Естесно если придется бежать с утра до вечера не поднимая глаз - то смысла в этом походе нет... едем мы туда как раз отдохнуть совмещая это физ нагрузкой.

Посты: 44

СообщениеПн июл 06, 2009 16:43 

Ребята! Я буду по этому маршруту идти впервые. Есть небольшой опыт походов по КРЫМУ, в т.ч. зимнему, но там были руководители. ПОдскажите пожалуйста маршрут который вы собираетесь пройти поподробнее, как для новичка. Нас будет 4 чел, ориентируемся на 4 дня. Большая просьба указать достопримечательности, на случай, если мы маршрут пройдем за 2 дня, то что интересного можно увидеть относительно недалеко(за 30-50 км от говерлы..)?
Заранне большое спасибо!))
собираемся идти с 15 июля, тоесть в это время..

Посты: 46

СообщениеПн июл 06, 2009 19:14 

Гость писал(а):UZBEK,

Прикольний у Вас маршрут.
И чем же он прикольный?

СообщениеВт июл 07, 2009 10:17 

UZBEK,

Якщо чесно, то я по Чорногорі ще жодного разу не ходив, ось тільки збираюсь через півтора тижні. Просто якщо вірити карті та якщо я Вас правильно зрозумів, більша частина маршруту повторювалась, тобто ви проходили два рази по хребту: Заросляк-Говерла-Петрос-Говерла-Бребенескул-Чорна гора-Вухатий камінь-Несамовите-Заросляк (по хребту туди і назад) Таке собі Чорногірске коло. :) Ось тому і написав, що прикольно. Хоча, звісно, такий маршрут по-своєму цікавий, складніший, адже два рази на Говерлу сходили, на Петрос піднімались з перемички і по ній спускались.

СообщениеВт июл 07, 2009 10:37 

blinchikOn писал(а):Ребята! Я буду по этому маршруту идти впервые. Есть небольшой опыт походов по КРЫМУ, в т.ч. зимнему, но там были руководители. ПОдскажите пожалуйста маршрут который вы собираетесь пройти поподробнее, как для новичка. Нас будет 4 чел, ориентируемся на 4 дня. Большая просьба указать достопримечательности, на случай, если мы маршрут пройдем за 2 дня, то что интересного можно увидеть относительно недалеко(за 30-50 км от говерлы..)?
Заранне большое спасибо!))
собираемся идти с 15 июля, тоесть в это время..

Наш маршрут проходит от крайней точки: г. Поп Иван, потом г. Говерла - г. Петрос и вниз до Квасов.
Но учитывая что мы берем снарягу альпинсткую - может даже по скалам по спускаемся...

Кстати, вопрос к знающим... есть ли на Черногоре более - менее нормальные скальные места? Хочется не просто погулять пешака... а и немного совместить (короче усложнить себе жизнь).
Крым не предлагать :) Интересует именно Черногора

Посты: 4867

СообщениеВт июл 07, 2009 10:52 

Красиві скельні місця - Ребра/Шпиці, але щоб лазив там хтось я не чув.

СообщениеВт июл 07, 2009 11:05 

blinchikOn,

Я, правда, теж уперше йду, але для себе накидав ось таку нитку:
1. 19 липня. Франківськ-автобус на Верховину. Зіскок у Ільцях на повороті а там уздовж Черемошу до Дземброні. Мож і під'їхати вийде. Ранішнього автобуса на Шибене у неділю немає, так принаймні писали на формах. Та і не дуже хочеться у тому бомжевозі набгом з 20-ти кг. рюкзаками їхати. Ночівля або на полонині під Смотричем, а мож і на Вухатий камінь встигнемо. Там наче десь водиця дзюрчить, це десь аж під перемичкою.
2. Огляд Дземронських водоспадів - підйом на Вухатий камінь-Чорна гора (ПІЧ) по хребту через г. Мунчел, г. Бребенескул до оз. Бребенескул. Підйом на Гутин-Томнатик. Ночівля десь біля озерця.
3. Мабуть тут і на третій день залишимось, тобто днівка.
4. Оз. Бребенескул - г. Ребра - погуляємо по г. Шпипі-а там куди вийде, або на оз. Несамовите, або до Пожижевки, там нібито є водиця під горою, недалеко від стежки.
5. Підйом на Говерлу-Петрос-і у бік Ясіні до полонини Шиса.
6. Ясіня - автобус до Франківська- автобус до Львова і прогулянка вечірнім Львовом. О 1 ночі поїзд Львів-Луганськ.
7. Запаска (на вимушену днівку).

Ось такий от маршрут у розвалочку вийшов. Без біганини. Так хочеться хоч один день не збирати отой табір, і не розбирати його увечері. Просто постоїмо, погуляємо. Усі шість двотисячників відвідаємо.

blinchikOn,

А ви за два дні наврядчи встигнете. Чотири дні саме те. Врахуйте, що марштут для Вас новий, можлива погана видимість і непогода, гроза, яку краще десь переждати і не лізти поперед батька в пекло. Як на мене, то краще на Чорногорі погуляти, піднятись на усі двотисячники, на оз. Несамовите і Бребенескул, зайти на Шпиці. На водоспади можна завернути, або на Дземронські, що на потічку Мунчель під Смотричем, або десь на полонині під Реброю. Точно не знаю. Я туди не збираюсь. Ну, це моя позиція, а там уже як Вам видніше.

Посты: 229

СообщениеВт июл 07, 2009 11:55 

baboshyn писал(а):Красиві скельні місця - Ребра/Шпиці, але щоб лазив там хтось я не чув.

"Східні відроги Ребер та Шпиців утворюють тут майже непрохідну стіну своєрідного котла, що позначений на мапі як урочище Гаджина. Туристи потрапляють сюди досить рідко. Не так масово, як у Бубнищі, навідуються сюди скелелази. Влітку на Гаджині гуцули з Бистреця випасають корів, коней та овець. Один курйозний випадок колись оповів нам місцевий пастух: «Кілька бистрецьких погостилисі та й полізли на Шпиці. А їден став на скалу, дивисі — якийсь шнурок висит. Він смикнув, а здолини чує: «Дадя, нє нада!». Ну, але всьо було добре…»."

http://www.karpaty.net.ua/articles_06/zolota_osin%27_shpyci.php

:D

Посты: 558

СообщениеВт июл 07, 2009 12:54 

Через Ребра йде стежка (трохи по осипам) знизу на хребет, здається, позначена на 500мці. А можна спуститись просто в означений котел струмком, але краще про всяк випадок з мотузкою, там весь час треба трохи лізти, скельні виходи. Ми років 10 тому так ходили, по дорозі невеличкі водоспади, також водоспади повинні бути на р.Мрєє внизу, але вже не пам'ятаю...

Посты: 4867

СообщениеВт июл 07, 2009 14:11 

Джек, історія супер :lol:

Посты: 229

СообщениеВт июл 07, 2009 15:37 

Посты: 1488

СообщениеВт июл 07, 2009 17:23 

СообщениеВт июл 07, 2009 19:37 

natika писал(а):Через Ребра йде стежка (трохи по осипам) знизу на хребет, здається, позначена на 500мці. А можна спуститись просто в означений котел струмком, але краще про всяк випадок з мотузкою, там весь час треба трохи лізти, скельні виходи. Ми років 10 тому так ходили, по дорозі невеличкі водоспади, також водоспади повинні бути на р.Мрєє внизу, але вже не пам'ятаю...

Мы с веревкой и собираемся.
Все как надо.. система, спусковухи, жумары, кроли... ну короче "весь фарш"

СообщениеСр июл 08, 2009 17:53 

Гость писал(а):UZBEK,

Якщо чесно, то я по Чорногорі ще жодного разу не ходив, ось тільки збираюсь через півтора тижні. Просто якщо вірити карті та якщо я Вас правильно зрозумів, більша частина маршруту повторювалась, тобто ви проходили два рази по хребту: Заросляк-Говерла-Петрос-Говерла-Бребенескул-Чорна гора-Вухатий камінь-Несамовите-Заросляк (по хребту туди і назад) Таке собі Чорногірске коло. :) Ось тому і написав, що прикольно. Хоча, звісно, такий маршрут по-своєму цікавий, складніший, адже два рази на Говерлу сходили, на Петрос піднімались з перемички і по ній спускались.
Приїхали машиною в Заросляк і пішли в Гори, потім вернулись до машини і поїхали в Київ.

СообщениеЧт июл 09, 2009 07:24 

Аа... тоді питань немає.

СообщениеВс июл 12, 2009 17:50 

гарний маршрут на Чорну гору:
з Шибеного піднятися на Русський Дзел (можна дійти до Радуля - реально, навіть, якщо в Шибене приїхали о 14й, там і сир смачний купити можна)
2й день - Чорна гора і йти до Ребер теж без напрягу
3й день - До Петроса через Говерлу
4й - спускаєтеся вже до населенного пункту.
За цим маршрутом можна бачити Чорногору в усій красі з різних ракурсів.
Маршрут гарний і весною, але не в свята, коли народу більше ніж звірини в лісі...
Гарної подорожі :D

Посты: 662

СообщениеПн июл 13, 2009 19:54 

X-Soft писал(а):
natika писал(а):Через Ребра йде стежка (трохи по осипам) знизу на хребет, здається, позначена на 500мці. А можна спуститись просто в означений котел струмком, але краще про всяк випадок з мотузкою, там весь час треба трохи лізти, скельні виходи. Ми років 10 тому так ходили, по дорозі невеличкі водоспади, також водоспади повинні бути на р.Мрєє внизу, але вже не пам'ятаю...
...Мы с веревкой и собираемся.

Навешайте свой "фарш" снаружи на рюкзаки - красиво будет! Все зауважают!...
(А если серьезно, не смешите этим людей в Карпатах...)

СообщениеСр июл 15, 2009 22:36 

Igo писал(а):
X-Soft писал(а):
...Мы с веревкой и собираемся.

Навешайте свой "фарш" снаружи на рюкзаки - красиво будет! Все зауважают!...

Я знаю что это может выглядеть смешно.
Но не ужели в Карпатах нельзя совместить пешое с таким рода мероприятием??
Я понимаю что классический маршрут совершенно не требует "спец снаряги". Главное ноги и руки и хорошая физуха.
Но ведь не обязательно идти классикой????

Я хожу в горы не для "понтов", а для себя.
А все навешивается или ложится в рюк - исключительно для безопасности своей задницы и задницы ближнего...

На Эльбрус тоже можно взобраться пешачком, а с другой стороны 3-ка или даже четверка со всем "фаршом".....

СообщениеВс авг 16, 2009 22:49 

Прошли. Погода первые 2 дня порадовала нас видимостью 5 метров и шквальным ветром. А потом все таки появилось солнышко :)
Чуть позже выложу отчет.

Посты: 653

СообщениеПн авг 17, 2009 19:57 

Igo писал(а):Навешайте свой "фарш" снаружи на рюкзаки - красиво будет! Все зауважают!...

:lol: Влітку... :shock:

Посты: 311

СообщениеПт июл 15, 2016 18:26 

Ми декілька разів ходили Чорногорою (бо дуже гарно навкруги).

Особисто для себе я прийняв за базу наступний маршрут:

День 1. Приїждаємо 43-м потягом до Франика, це десь біля 6-ї ранку (не памятаю вже розклад). Звідти автобусом до Верховини. Там буде десь 2 години поїсти та автобус на Шибене зесь біля 12-ї дня.
Якщо бюджет дозволяє - можна за 300 Грн. взяти таксі до КПП в Шибеному.

Перевірка документів прикордонниками, перекус 30 хвилин і вихід до озера Марічейка. Там перша ночівля. Води купа :)

День 2. Марічейка - ПІЧ - фундаменти (або відрог на Смотрич), і там і там є вода.

День 3. Фундаменти - оз. Несамовите. Тут часто робимо дньовку, відпочиваємо, купаємось, ходимо у кільцеві виходи.

День 4. Несамовите - Говерла - Петрос. Ночуємо трохи нижче хребта у сторону сарайв. Там беремо смачне парне молоко.

День 5. Петрос - Кваси - Франківськ (або у Квасах стоїмо біля розвален санаторію і п'ємо воду з мінерального ждерела.

Темп досить ненапряжний, встигаємо дивитись навкруги і фоткатися.

СообщениеСб июл 16, 2016 06:42 

Евгений писал(а):День 3. Фундаменти - оз. Несамовите. Тут часто робимо дньовку, відпочиваємо, купаємось, ходимо у кільцеві виходи.

Скажите пожалуйста, а как в этом районе с безопасностью? Особенно, в указанный период (июль-август). Реально ли и вправду поставить палатку у озера Несамовите, или возле "фндаментов" (ПИЧ), и сходить без вещей в радиалку?

СообщениеСб июл 16, 2016 12:05 

Я бы вещи не бросал. Или резделите группу на 2 части и ходите в радикализм по очереди.
На фундаментах теоретически можно попробовать вещи спрятать в жерепе и сходить в радиалку.

СообщениеСб июл 16, 2016 18:39 

Евгений писал(а):Я бы вещи не бросал. Или резделите группу на 2 части и ходите в радикализм по очереди.
На фундаментах теоретически можно попробовать вещи спрятать в жерепе и сходить в радиалку.

1. В жерепе, это не то. Планируем пройти от оз. Несамовите до Дземброни, была идея была стать на перевале Седловина (вблизи развалин турприюта - на "фундаментах"), утром встретить рассвет возле обсерватории, вернуться, позавтракать. Например. Чтобы не делать вечером крюк на пять лишних км.

Полагаете, слишком рискованно?

2. Можно спросить, в точке N48°03'49,59" E24°37'10,25" (подсмотрел в викимапии) родник есть? Вариант номер два - стать возле обсерватории, и сходить до него за водой. Так кто-то делает?

3. Еще момент: по прогнозу в ближайшее время (середина июля !!!) на ПИЧ будет -1°C. Правда, ночью.
3.1. Это эксцесс или норма?
3.2. В данном случае на Седловине будет теплее?

СообщениеСб июл 16, 2016 19:24 

1. Если утром тихонько выйти и оставить дежурную обувь перед входом в палатку - думаю будет ОК. Ночью вряд ли кто-то будет там шариться.

2. К сожалению я с планшета, не вижу что это за точка.

3. Ну, -1 может быть ночью, горы все-таки. Но это скорее исключение. Обычно градусов 7-10 ночью.

СообщениеВс июл 17, 2016 09:20 

Спасибо за ответ,
Евгений писал(а):2. К сожалению я с планшета, не вижу что это за точка.

Вот тут (отметил синей кнопкой):
Изображение
По викимапии - родник. Есть ли тут что-то в действительности?

СообщениеВс июл 17, 2016 19:01 

Именно в том месте я родник не знаю, не исключено что он там есть.
В Карпатах с водой проблем нет, это ж не засушливый Крым.

Посты: 4338

СообщениеВс июл 17, 2016 21:15 

На квадрате есть ямка. Большой ручей ниже развилки Смотрич-Вухатый. Это вправо от Вашей точки.

Посты: 3631

СообщениеПн июл 18, 2016 08:40 

Гость писал(а):Спасибо за ответ,
Евгений писал(а):2. К со...................... Есть ли тут что-то в действительности?

він є....але знайти його, навіть проходячи НАД НИМ у 1 м від нього - не кожен раз ...двічи я їм користувався, одного разу він був майже сухий, щє пару раз - просто десь гав ловив і не бачив його...

СообщениеПн июл 18, 2016 17:15 

Доброго дня!) Збираємось поїхати в Карпати, хотілося б спитати поради у досвідчених туристів :-)
Маршрут Кваси (Ясіня?)- г.Петрос-г.Говерла-Заросляк-оз.Несамовите-Туркул-Заросляк- Кривопілля/Ворохта-Івано-Франківськ
Плануємо їхати не автомобілем, а громадським транспортом, фізична підготовка непогана, середня, я б сказала) Маршрут планується подолати за 3 дні, де краще зробити зупинки? Я думала 1-перед сходженням на Петрос (дивлячись коли доберемося туди), потім вже або Заросляк або поблизу Несамовитого (вийде пройти Петрос-Говерлу за 1 день?), а потім вже на 3-й день піднятись на Туркул і вертатись на Заросляк, і як добиратися краще з нього до цивілізації?
Хотілося б продовжити маршрут далі, але, боюсь, що за 1 раз не потягнемо((
Як погода зараз в Карпатах? Дуже лиє?)
Я так розумію, обов'язково брати з собою газовий примус?
І ще, на кпп, щоб зареєструватися потрібен паспорт?просто в нас 1-го паспорта немає (вкрали), підійде студентський?
Буду вдячна за всі підказки і поради)

P.S.: вперше на цьому форумі, якщо не туди написала, ткніть куди написати)))

СообщениеПн июл 18, 2016 19:21 

Гость писал(а):Доброго дня!) Збираємось поїхати в Карпати, хотілося б спитати поради у досвідчених туристів :-)
Маршрут Кваси (Ясіня?)- г.Петрос-г.Говерла-Заросляк-оз.Несамовите-Туркул-Заросляк- Кривопілля/Ворохта-Івано-Франківськ
Плануємо їхати не автомобілем, а громадським транспортом, фізична підготовка непогана, середня, я б сказала) Маршрут планується подолати за 3 дні, де краще зробити зупинки? Я думала 1-перед сходженням на Петрос (дивлячись коли доберемося туди), потім вже або Заросляк або поблизу Несамовитого (вийде пройти Петрос-Говерлу за 1 день?), а потім вже на 3-й день піднятись на Туркул і вертатись на Заросляк, і як добиратися краще з нього до цивілізації?
Хотілося б продовжити маршрут далі, але, боюсь, що за 1 раз не потягнемо((
Як погода зараз в Карпатах? Дуже лиє?)
Я так розумію, обов'язково брати з собою газовий примус?
І ще, на кпп, щоб зареєструватися потрібен паспорт?просто в нас 1-го паспорта немає (вкрали), підійде студентський?
Буду вдячна за всі підказки і поради)

P.S.: вперше на цьому форумі, якщо не туди написала, ткніть куди написати)))

паспорт не потрібний, тільки гроші щоб заплатити за вхід, "Петрос-Говерла" за день - це для дещо потужніших ніж "непогана", по маршруту підкажуть ті, хто зуби з*їв на цій ділянці...

СообщениеПн июл 18, 2016 20:29 

Карту видели?
Зачем с Говерлы скидывать 900 метров на Заросляк и 500 набирать, делая крюк????
От Говерлы по хребту 3 часа до озера. До Заросляка часа полтора-2.
От Заросляка такси, либо ждите попутку.

СообщениеПн июл 18, 2016 23:22 

Гость писал(а):Маршрут Кваси (Ясіня?)- г.Петрос-г.Говерла-Заросляк-оз.Несамовите-Туркул-Заросляк- Кривопілля/Ворохта-Івано-Франківськ

Брррр. Безумный какой-то маршрут. Я, конечно, не специалист, сам пришел за советом, но... Вы на карту смотрели? После Говерлы упасть в Заросляк, оттуда снова подняться на хребет до оз.Несамовите, чтобы снова уйти в Заросляк? Смысл вам бегать вверх-вниз?

Может есть, но куда очевидней стандартно пройти ПО ХРЕБТУ от Говерлы до озера Несамовите, и оттуда уйти в Заросляк. Или в Быстрец - по идее, туда заезжает автобус (9 км до Быстреца плюс 4 км до остановки по Быстрецу; про автобус уточняете на автостанции в Верховине).

А вообще, реалистичный вариант на 3 дня для первого раза без опыта - Квасы/Ясиня, Петрос, Говерла, Заросляк. Без озера Несамовите и проч.

// И, кстати, выехать из Заросляка может быть дорого.

Посты: 1523

СообщениеВт июл 19, 2016 07:21 

Гість писал(а): После Говерлы упасть в Заросляк, оттуда снова подняться на хребет до оз.Несамовите, чтобы
...
Та можна і по хребту, а можна впасти на Заросляк, і звідти нижньою стежкою на Несамовите |#smile806| А в Заросляку попити пивасика |#smile603| |#smile603| |#smile603| А відносно Петрос-Говерла за день- просто, при відсутності грози. Пальник (газ або бенз) краще брати завжди- вага невелика, а просто спокій в душі, коли воно в наплічнику |#smile748|

СообщениеВт июл 19, 2016 09:43 

А звідки краще до Петросу йти? Кваси, Лазещина, Ясіня? Тоді, можна після Петросу переночувати біля колиб, а на наступний день йти Говерла-Несамовите по хребту, переночувати і далі до Бистреця(з нього до Франківська на автобусі, я так розумію?)

СообщениеВт июл 19, 2016 10:25 

А що краще - горілка, пиво, вино чи коньяк?
Кожну дорогу пройшовши, свій шлях знайдеш ти, юний падаван! О!
А з Бистреця на Франек.... Ну-ну ))))))) Хіба хтось сильно багатий. В межах 1200 грн.

Посты: 1523

СообщениеВт июл 19, 2016 11:31 

slv писал(а):А що краще - горілка, пиво, вино чи коньяк?

Важко визначитися, все таке смачненьке, особливо, разом |#smile715| Я б туди ще самогонки вляв |#smile729| |#smile729| |#smile729|

СообщениеВт июл 19, 2016 11:56 

slv писал(а):А що краще - горілка, пиво, вино чи коньяк?
Кожну дорогу пройшовши, свій шлях знайдеш ти, юний падаван! О!
А з Бистреця на Франек.... Ну-ну ))))))) Хіба хтось сильно багатий. В межах 1200 грн.

Автобус, мастер, автобус. До Верховины. Оттуда - в Ивано-Франковск. В будние дни из Верховины на Шибене (и, соответственно, обратно) есть 4 автобусных рейса, и насколько я помню, один раз в день автобус заходит в Быстрец и в Дземброню. Нужно только узнать, когда именно.

Хотя конечно, чем пилить по Быстрецу, интересней пилить по хребту, и выходить тогда в Дземброне. Преимущество спуска в Быстрец - можно посмотреть Шпиці, плюс, в лесу между урочищем Гаджина и одноименной полониной есть ряд хороших не загаженных скотом стоянок. Преимущество спуска в Дземброню - промахнешься с автобусом, выбраться будет, наверное, легче. Ну, и как вариант, можно попробовать завершить поход сплавом по Ч.Черемошу :)

P.S. Коньяк без вариантов. Как можно.

СообщениеВт июл 19, 2016 12:56 

Можно и на Кривопильский по желтой марке и за 3.5 часа ждать автобус.

Посты: 48

СообщениеВт июл 19, 2016 13:46 

Запитання для знавців : Якщо перша ночівля планується на озері Марічейка , а третя на озері Бребенескул то де б Ви робили ночівлю №2 ( є бажання побувати і на Смотричі і на Вухатому камені) , чи вартує спускатися аж до колибки на полонину Смортич чи є якесь нормальне місце з водою на 2-3 палатки вище?

СообщениеВт июл 19, 2016 15:40 

Morientes писал(а):Запитання для знавців : Якщо перша ночівля планується на озері Марічейка , а третя на озері Бребенескул то де б Ви робили ночівлю №2 ( є бажання побувати і на Смотричі і на Вухатому камені) , чи вартує спускатися аж до колибки на полонину Смортич чи є якесь нормальне місце з водою на 2-3 палатки вище?

У меня это тоже был первый вопрос знатокам :) Там рельеф как бы сам приглашает. Да, люди ночуют на перевале Седловина или ниже, в районе развалин довоенного турприюта. Я пока не проверял, но фотографии видел. Спускаться к колыбе, на мой взгляд, бессмысленно. Даже не потому, что падать и подниматься - падать можно одной дорогой, а подниматься другой, через волшебный лес, водопад и экзотические скалы. Но стоять возле колыбы просто негде - так все загажено. Есть, допустим, чудесное место через ручей от колыбы, по пути к Вухатому камню, - на пригорке, зеленое, рядом с водой, есть кострище, дрова и т.п. Но между коровьих лепешек там негде ступить.

СообщениеВт июл 19, 2016 15:46 

Morientes писал(а):Запитання для знавців : Якщо перша ночівля планується на озері Марічейка , а третя на озері Бребенескул то де б Ви робили ночівлю №2 ( є бажання побувати і на Смотричі і на Вухатому камені) , чи вартує спускатися аж до колибки на полонину Смортич чи є якесь нормальне місце з водою на 2-3 палатки вище?

коло потока що на стежці між Вухатим та на сідло під в.Дземброня(на карті ця стежка замикає трикутник синього та жовтого маршрутів, там і поток видно, коло нього на три-чотири палатки місця але тре під палатки класти целофанову підстилку, бо грунт водянистий, болотистий, а місце - фен шуйне...ну або на Попі...)...

Посты: 48

СообщениеСр июл 20, 2016 08:45 

Дякую за відповідь, обов'язково приглянемось до цього місця, а на Попі навряд чи бо там все таки немає води

Посты: 213

СообщениеСр июл 20, 2016 11:18 

Morientes писал(а):Дякую за відповідь, обов'язково приглянемось до цього місця, а на Попі навряд чи бо там все таки немає води

Еще можно под Смотречем по дороге от седловины к "Вухатому" там вода есть (была...) Ну а вообще лучше делать 2ю ночёвку возле "Бребенескула" или "Несамовите"

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать восемь минус девять = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.